>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f447/1-16-pary-1-8-14-20-04-2014-a-106457-3.html#post4421151
3 kupon
Oakland Athletics - Houston Astros(-1.5) 2 @ 1,85 19.04.2014 22:05 zle
powinno byc Athletics(-1.5) i 1 , taki jest kurs na gospodarzy, mógłby moderator poprawić ta omyłkę .Dziękuje z góry.
Middlesbrough - Millwall X2 @ 1.86 19.04.2014 16:00
ako 3,44
Oddsring
Żeby nie było, iż robie to złośliwie bo tyczy się to mojego pojedynku, ale miałem już takie prośby na PW,gg czy nawet w temacie i nie poprawialiśmy.
9. Zakaz zmiany typów/kuponów. Po wysłaniu typów mamy 15 minut na zgłoszenie ewentualnych błędów w kuponie. Jeżeli będzie to 16 minut (lub więc) po jego oddaniu typ NIE ZOSTANIE poprawiony. Proszę o rozważne wysyłanie postów.
Na ten punkt jesteśmy szczególnie wyczulani, więc przykro mi, ale jest minus.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
&quot;17. Podajemy jeden typ na dane zdarzenie i może się on znajdować tylko na jednym kuponie Nie możemy podać jednocześnie typu 1x2 jak i o/u 2.5 etc&quot;
Jako że mój kupon 3 nie jest zaliczony gdyż mam pomyłkę z pierwszym typem to w kolejnym piątym kuponie typuję te same zdarzenie ale już poprawnie.Moderator chyba to zaakceptuje.Piszę jeszcze w tych magicznych 15 minutach od postawienia kuponu.Jeśli nie da rady z tym typem to prosze moderatora o go usunięcie a reszta niech będzie bez zmian.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Szybkie pytanko - jeśli postawiłem dziś kupon na Flotę i Arsenal i Flota już przegrała, to mogę mecz Arsenalu wykorzystać jeszcze raz do ostatniego kuponu, czy w takiej sytuacji też decyduje punkt o jednym zdarzeniu i tylko na jednym kuponie?
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Szybkie pytanko - jeśli postawiłem dziś kupon na Flotę i Arsenal i Flota już przegrała, to mogę mecz Arsenalu wykorzystać jeszcze raz do ostatniego kuponu, czy w takiej sytuacji też decyduje punkt o jednym zdarzeniu i tylko na jednym kuponie?
Regulamin to regulamin stary..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
forum.bukmacherskie.com/f447/1-16-pary-9-16-14-20-04-2014-a-106458-4.html#post4424336
Mam pytanie o ten typ rywala. Mecz zaczyna się o 22:15. Na 100% nie skończy się do 23:59, czyli do momentu konieczności rozliczenia typów bo 45 minut 1 połowa, 15 minut przerwy i 45 minut 2 połowy, to już wychodzi do 24:00, a przecież na pewno będzie jeszcze jakiś doliczony czas gry. I tutaj pytanie, typ jest na x2, jeżeli np do 80 minuty będzie 0:3, to rywal może rozliczyć sobie typ na plus? Niby mecz już niemal na 100% wejdzie, ale... no właśnie, przecież &quot;dopóki piłka w grze&quot; ;)
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
No skończy się na styku, że tak powiem. Czyli w granicach 24:00, ale nigdzie w regulaminie nie ma, że nie mogę sobie wcześniej rozliczyć tego spotkania tzn. przed jego zakończeniem ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No skończy się na styku, że tak powiem. Czyli w granicach 24:00, ale nigdzie w regulaminie nie ma, że nie mogę sobie wcześniej rozliczyć tego spotkania tzn. przed jego zakończeniem ;)
Bo w regulaminie nie ma oczywistych rzeczy, a oczywiste jest to, że nie można rozliczać spotkań przed końcem. Czy grając u bukmachera, kiedykolwiek miałeś rozliczony mecz przed końcem, nawet jeżeli było 10-0? Nie. Więc chyba to wyjaśnia całą sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli mecz zakończy się przed 24 lub równo i gracz zdąży to rozliczyć ( o ile typ nie zostanie podsumowany po 24) to zostanie rozliczony normalnie. Jeżeli mecz i podliczenie nastąpi po 24 to wszystko zostanie podliczone jako ⛔ 500
 
W 26

wislaks

Użytkownik
pestka7 wiesz może czy wszystkie nagrody w konkursie będą wypłacane po zakończeniu konkursu czy, jak ktoś odpadł to dostaje wcześniej?
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Jeżeli mecz zakończy się przed 24 lub równo i gracz zdąży to rozliczyć ( o ile typ nie zostanie podsumowany po 24) to zostanie rozliczony normalnie. Jeżeli mecz i podliczenie nastąpi po 24 to wszystko zostanie podliczone jako ⛔ 500
A jesli mecz nie zakonczy sie przed 24 a uzytkownik sobie to rozliczy to co wtedy ?
⛔ 100. Tyle,ze musi też przed 24 rozliczyć bilans.
 
Do góry Bottom