>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nie, nie, nie żadnych typów zastępczych. Dla mnie jedyną i słuszną decyzją powinno być rozliczenie wszystkich typów po jutrzejszym rannym biathlonem i tyle. I tak dzisiaj jest ostatni dzień 2 fazy, więc jutro zapewne dzień przerwy, więc będzie czas na podliczenie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie, nie, nie żadnych typów zastępczych. Dla mnie jedyną i słuszną decyzją powinno być rozliczenie wszystkich typów po jutrzejszym rannym biathlonem i tyle. I tak dzisiaj jest ostatni dzień 2 fazy, więc jutro zapewne dzień przerwy, więc będzie czas na podliczenie.
Jeśli ma być rano to reczywiście jestem za. O ile jutro jest planowany dzien przerwy ? Pestka mówił, że wszystko maja juz zaplanowane to powinien wiedziec co i jak.
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Mają biec jutro o 7:30 naszego czasu, z samego rana Pestka na pewno nie będzie losował grup, więc rozsądne jest poczekać do jutra.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Zwłaszcza, że ja zabiorę się do podliczania koło południa, tak więc biathlon - o ile znowu go nie przeniosą - spokojnie się zakończy. Tak więc grupa 5 niech śpi spokojnie ;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Sprawa wygląda tak. Pierwotnie 3 faza pucharowa miała trwać w dniach 17 - 20 luta a faza mistrzowska (rywalizacja o 1,3,5,7 i 9 miejsce) w dniach 21-22 luty.
Zrobimy tak, że jeżeli jutro biathlon ponownie się nie odbędzie rozliczamy każdy taki typ po kursie 1,00. Nie podajemy typów zastępczych - taki wymóg organizatorów. Tutaj prosiłbym moderatorów podliczających grupy, aby w miare możliwości jak najszybciej podliczyli swoje grupy i jeżeli widzą jakieś inne nie podliczone to podliczyli je także. Jutro mam sporo zajęć na uczelni tak więc grup + terminarzu spodziewajcie się wieczorem bo już we wtorek startujemy z 3 fazą
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Za chwilę wrzucę w temat grupy 1 podliczenie końcowe - pojedynki są już rozstrzygnięte, biathlon zmieni ewentualnie zdobyte przez drużyny AKO, ale nie ma to żadnego wpływu na rywalizację, więc odpuszczę to i wrzucę same wyniki punktowe drużyn.
e: I już załatwione ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Wszystko dobrze. W niektórych grupach to biathlon decyduje o awansie do dalszej fazy. Dlatego zaczekanie na jego wyniki to sprawiedliwe posunięcie. Taki obrót spraw sprawi tylko,że nie będzie dnia przerwy i po 3 fazie będziecie musieli od razu działać. 18-21 to trzecia faza i od razu w piątek wieczorem będzie trzeba podać wszystko na finały
22-23.02
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Chciałbym przypomnieć o jednym z punktów regulaminu a mianowicie że po przedstawieniu typów powinna być suma AKO , w Grupie 2 drużyna Gramy dla zabawy tego nie zrobiła więc zgodnie z regulaminem jej kupon powinien nie zostać zaliczony. Licze na poprawienie : ) ... Jeżeli miałem potężne 0 trafione to mamy w takim przypadku remis ? ( moja druzyna toczyła pojedynek z wyżej wymienioną )
PISAŁEM WCZORAJ O BRAKU KURSÓW PISANIA SUMY AKO PRZEZ DRUŻYNE GRAMY DLA ZABAWY W NASZEJ GRUPIE , MIMO TO ICH KURSY SĄ CAŁY CZAS PODLICZANE, A WG REGULAMINU NIE POWINNY... LEPIEJ TERAZ TO POPRAWIC NIŻ POTEM BO SIĘ BAŁAGAN ZROBI.
Dobrze, że nas zakablowałeś. W końcu to dzięki swoim umiejętnościom denuncjatorskim, a nie bukmacherskim awansujesz do następnej fazy konkursy i wychapiesz nagrodę, której nie dostaniesz, gdyż w tym miejscu CHCIAŁBYM ZAUWAŻYĆ I UPRZEJMIE DONIEŚĆ, ŻE MASZ ZNIKOMY UDZIAŁ W ŻYCIU FORUM.
Cytując klasyka: Polacy naród wspaniały, tylko ludzie kur*y.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Nie ja ustalam reguły .. Przez ten pkt w regulaminie sam miałem jeden kupon w plecy jak i pare innych ludzi , na forum zaczynam sie udzielać regularnie(zacząłem podawać swoje typy), od dwóch tygodni tak na prawdę zacząłem wchodzić na tę stronę .. kiedyś konto założyłem którego przez długi czas nie używałem i nie bywałem tutaj. Poza tym nie znam Cie i nie czuje się z tym źle że zauważyłem że nie wypełniasz jednego z pkt regulaminu i to zgłosiłem... to jest świat wirtualny więc honorowy nie muszę tu być, ważne że w rzeczywsitości nigdy nie byłem i nie będe konfidentem, dobranoc.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Troszke szkoda, że pogoda spłatała figla, bo w mojej grupie zaważyło to na awansach. 3 zainteresowane drużyny miały typy z tego właśnie biegu.
 
Do góry Bottom