>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

J 1,3K

jasper

Użytkownik
Trochę uczciwości w tych zastępczych typach by się przydało ;) Ja tam sie nie znam, ale kursy to powinny być jednak zbliżone do tych podanych w pierwszym, głównym poście z typami. No offense. Pozdrawiam.
W regulaminie nie ma nic odnośnie podobnego kursu jak w meczu odwołanym, więc będzie liczone normalnie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
poprawilem nazwe bukmachera w 2 poscie bo literowka 1 post zle wpisalem
poprawilem post poniewaz nie wpisalem wczesniej gr B prosze wczesniejszy post skasowac
Po co śmiecisz w temacie z typami? Literówki nie są karane. Jeśli chcesz dopisać grupę to napisz tutaj i podaj link do swoich typów to Ci dopiszę. To dotyczy wszystkich, bo śmietnik robicie. W tematach z typami mają być tylko typy podane raz, bez poprawiania. Jeśli coś chcecie dopisać albo zmienić to piszcie tutaj. Jeśli będzie taka możliwość to opiekunowie to zrobią.
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post5250586
Pisze z telefonu i wysłało mi post. Jeśli można to proszę o dopisanie
3. Dolcan Ząbki - Chojniczanka Chojnice 1 @1,909
4. Arka Gdynia - Miedź Legn
Brak edycji postów
Co do meczu Czarnogóra - Rosja to kto zdążył podać typ zastępczy na mecze wczorajszej kolejki to będzie mu zamienione. Jeśli ktoś podał na mecze dzisiejszej kolejki to zamiany nie będzie. Na przyszłość, prośby o zamianę też wrzucajcie tutaj, a nie w tematach z typami
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
ale prawdopodobnie w meczu czarnogóra - rosja będzie walkower dla Rosji można byłoby policzyć to jako 2
s90/a jak rozliczać over/under? overy na plus bo 0-3? wszystkim kto nie podał typu na zmianę rozliczamy na minus
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
5.Portugalia-Serbia @ Portugalia wygra dokładnie 1 golem @ 3.30 ⛔

Czemu tutaj mam minus? wynik 2:1 więc poprawcie.
http://forum.bukmacherskie.com/f467/liga-europejska-a-b-c-d-119980-2.html
Mi się wydaje, że można typować tylko takie opcje:

17. W każdym z meczów można typować następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over bramek na mecz (nie drużynę)
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- Czy oba zespoły strzela gola
- Czy dany zespół strzeli/ nie strzeli gola
- handicapy (nie dotyczy asianów)

Wszystkie typy dotyczą wyniku KOŃCOWEGO (FT). Nie stawiamy &quot;do połowy&quot;.

Można też grac linie under/over inne niż tradycyjna 2,5, ale w gre wchodzą &quot;tradycyjne&quot; linie np.: 0,5 1,5 4,5 666,5 ... etc. bez żadnych zwrotów typu linia 2 i mamy zwrot.
W przypadku handi można grac handicapy -2 lub wyższe/niższe byleby nie były to handicapy azjatyckie za które także zwracana jest część stawki w przypadku jakiegoś niepowodzenia jak dobrze się orientuje.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
teoretycznie jest to handicap na remis -1
w sportingbet takie spotkanie ma oznaczenie handicap [-1]X
i zapewnie typujący miał to na myśli tylko ze napisał w swoim rozumiemu , ale kurs byl taki 3,30 na handicp 1 bramką bo grałem to spotkanie za wlasną bibułkę ;)

ale decyzja nalezy do prowadzącego konkurs
 
Do góry Bottom