>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

arturro100 118

arturro100

Użytkownik
nie wiem co się dzieje? ale na pewno podałem w swoim poście nazwę bukmachera sportingbet, ale mi ja nie wyświetliłem w poście .
U mnie wszystko jest widoczne, spokojnie ;) Pewnie AdBlocka instalowałeś ;) /jasper
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
w tym pojedynku w grupie C
5. kolejka
hulio90(9,90) - kowal1980(18,64)
jest błąd, powinien wygrać przeciwnik, niestety ????
s90/poprawione
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
3.Saint Etienne[-1] v Nantes HE [email protected]

dlaczego mam policzone przegrane , //gospodarze wygrali 1-0 handicap postawilem -1 na x czyli druzyna gospodarzy wychodzila ze strata 1 gola i zdobyla 1 gola wiec jest x
Poprawione

LE grupy A, B, C, D podliczone i wstawione tabele. Sprawdźcie, czy wszystko się zgadza i nie ma błędów.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
witam mam błędnie podliczony wczorajszy mecz ligi Argentyńskiej Stadion San Luis - Union de Mar Del Plata mam policzony jaki błędny a wytypowałem dobry wynik jestem w LM grupa E
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
witam mam błędnie podliczony wczorajszy mecz ligi Argentyńskiej Stadion San Luis - Union de Mar Del Plata mam policzony jaki błędny a wytypowałem dobry wynik jestem w LM grupa E
300 razy było wałkowane, że macie podawać ligi jak dajecie jakieś z dupy, dla mnie 2 liga argentyńska taką jest. zwłaszcza, że nie ma takiej nazwy na livesports jak stadion san luis i union de mar del plata, a ja nie będę spędzał godzin na szukaniu co jest co i o jaką nazwę chodziło. decyzję co z tym zrobić zostawiam sumadzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
W rozpisce, jeszcze przed podliczeniem wszystkich grup było napisane, że zagram w 1/8 z H2. Teraz widzę, że za przeciwnika mam H1. Zostawiamy czy zmieniamy ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
witam mam błędnie podliczony wczorajszy mecz ligi Argentyńskiej Stadion San Luis - Union de Mar Del Plata mam policzony jaki błędny a wytypowałem dobry wynik jestem w LM grupa E
Awansowałeś dalej.
W rozpisce, jeszcze przed podliczeniem wszystkich grup było napisane, że zagram w 1/8 z H2. Teraz widzę, że za przeciwnika mam H1. Zostawiamy czy zmieniamy ?
Zamienione. Użytkownicy INTELOWIEC i mikikimi mają prawo do zmiany typów z racji zmiany przeciwnika.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dopiero teraz po ptakach przeczytałem, ale bym nie zmienił, gdyż po prostu innych nie znalazłem konkretnych na wtorek i środę ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
postawilem za wczas kupon ? bo znowu ta 8;00 rano ale ta runda chyba nie ma znaczenia bo to na nowa kolejka
s90/Jest ok bo nie było w poniedziałek kolejki ????
 
Do góry Bottom