>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

jawek 313

jawek

Użytkownik
jeżeli zwrot, czego skzętnie nie zauwazyłeś -wygrywam ????
Bardzo ciekawa sytuacja i chyba nie wyjaśniona w regulaminie. Jeżeli typ zostanie anulowany.... przegrywam. Jeżeli Radwańska przegra wygrywam :p Jeżeli wygra przegrywam :smile:
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
I pojawił się pewien dylemat... Ja i mój przeciwnik mamy po ⛔500, jednak on nie podał 5.kuponu. Ja podałem 5.kupon dziś rano, a on swój 4. wczoraj wieczorem. Dobrze wnioskuję, że skoro nie podał 5., to awans wywalczyłem ja, ponieważ jego 5. jakby z automatu o 16.01 był ⛔100 ?? Proszę opiekuna konkursu o rozstrzygnięcie
Rozumiem, że przeciwnik przechodzi ale spójrzcie na to z mojej strony.
W poprzednich edycjach za niepodanie ostatniego typu było za niego -100j. Dlatego ja, widząc że moj przeciwnik podał typ nr 5 (i myśląc że mu... &quot;nie siądzie&quot;), a sam mając na koncie 4 typy, mogłem odpuścić typ ostatni (ryzykując -100), kosztem tego że ostatni swój kupon podałem wcześniej... Więc na dwoje babka wróżyła ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
2. Każdy uczestnik musi podać w tygodniu 5 typów bądź kuponów.
Tu masz punkt, który pasuje do Twojej sytuacji. Mogłeś nie podać jeśli nie byłoby remisu, w tym wypadku awansuje rywal :]
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Skoro tutaj jeden z Adminów pisał mi dlaczego typy mają być podliczone do 22 to czego teraz tyle osób po czasie podlicza? Regulamin powinien być nieugięty skoro mi tak napisano. Nie wiem co z tym zrobicie ale coś na pewno powinno być, a najlepsze będą ujemne punkty.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W poprzedniej edycji również było umownie do 22ej. Jednak dużo osób podaje typy, które kończą się później... Wolę pójść z tym na rękę, gdyż dla mnie podliczanie typów to już najmniejszy problem. Sam też za kogoś często podliczam, bo chcę wylosować pary.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wyszło razem 6 LL - jedna para nie dała typów i za nich wejdą razem jawek i geryx. Natomiast pozostałe 5 LL (ze względu na najwyższe wyniki):
- unicaja
- Lionel21
- Davey-Watt
- noobcior
- konrad140
- Diuq85 - Dzika karta
Zaraz przeprowadzę losowanie i w razie błędów pisać tutaj.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Witam nie było mnie w domu (nocna zmiana) i nie miałem jak podać bilansu.

Wcześniej bilans podawałem systematycznie w trakcie pojedynku.

Inna sprawa, że ostatni z moich meczy kończył się o godzinie 22.

6. Valverde vs TBM
Mój bilans:
#1 -100
#2 -100
#3 -100
#4 +110
#5 -100
Łącznie: -290

Bilans rywala:
TBM bilans: -300

Mimo to do następnej rundy awansował TBM.

Proszę o naniesienie poprawek lub podanie stosownej argumentacji za takim rozstrzygnięciem.

Pozdrawiam
Bilans rywala
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wiem, że nie ma tego w regulaminie... wiem, że już za późno ale może się przyda do następnej edycji.
Rozstawienie ????
Postaram się wygrać z każdym ale... mogłem teraz trafić na zdecydowanie łatwiejszego przeciwnika. Czy nie byłoby lepiej w takim układzie gdy najlepsze bilanse są nagradzane?
Pozostawiam to pod rozwagę organizatora i życzę powodzenai w dalszej fazie konkursu ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wiem, że nie ma tego w regulaminie... wiem, że już za późno ale może się przyda do następnej edycji. Rozstawienie
Bodajże w Basket Cup tak było, że pierwszy gral z ostatnim bilansem itd. I bardzo dobre rozwiazanie to jest.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
rozumiem ze na podliczenie typow jest juz za pózno ??
No raczej tak. Pary już rozlosowane ????
Bodajże w Basket Cup tak było, że pierwszy gral z ostatnim bilansem itd. I bardzo dobre rozwiazanie to jest.
Też jestem za tym. Bo na dobrą sprawę wtedy zawsze jest o co walczyć i nie uświadczymy czegoś takiego jak nie podanie 5 kuponu ponieważ jest to nie potrzebne kiedy pojedynek jest rozstrzygnięty już wcześniej (np. przeciwnik ⛔500)
 
legia 122

legia

Użytkownik
Ej jest błąd , to ja awansowałem rywal grał nieregulaminowo , podawał typy które ja grałem i grał kursy poniżej 1,4.
Ostatni typ który podliczył jak trafiony jest nieważny bo ma tam kurs 1,25
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Postaram się wygrać z każdym ale... mogłem teraz trafić na zdecydowanie łatwiejszego przeciwnika. Czy nie byłoby lepiej w takim układzie gdy najlepsze bilanse są nagradzane?
Dokładnie , gracze z najlepszymi bilansami powinni być rozstawieni tak jak w prawdziwej LM ;)
 
Do góry Bottom