>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

haftus 140

haftus

Użytkownik
Dzięki wielkie. Znów zostałem usunięty z konkursu, mimo że ciągle dodaje kupony do swoejgo tematu i kiedy tylko mam czas &quot;klepię&quot; analizy.
Kpiny !
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Jak dla mnie to chodzi o kursy 1,4 w każdym zdarzeniu, a nie tylko w AKO. Jeśli więc ktoś poda typy z kursem poniżej 1,4 tzn. że łamie regulamin. Tak mi się wydaje, bo jak na jedno zdarzenie kurs 1,4 to na jedno, a nie jest nic napisane, że AKO kuponu nie może być poniżej 1,4 ;)
No ja tak samo to zrozumiałem, ale widząc, że dużo użytkowników daje kursy mniejsze niż regulaminowe, wolałem się zapytać. Czekam jeszcze na oficjalne potwierdzenie od któregoś z opiekunów konkursu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wychodziłem i śpiesząc się podałem kurs poniżej 1.40. Mój błąd, ale myślę, że ten kurs nie powinien być po prostu uwzględniony. Zadecydują oczywiście organizatorzy. Za niedopatrzenie przepraszam.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeżeli w kuponie nie siądzie jedno zdarzenie to liczymy -100, czy po prostu mnożymy te co siadły?
⛔100, polecam po raz kolejny przejrzenie Basket Cup, tam zasady w większości były identyczne, to zobaczycie co z czym się je;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja właśnie o niedzieli. Czego mają wszystkie typy być podliczone do godziny 22? Jak ja np. będę chciał zagrać sobie jakieś spotkanie o 21 albo 22 i jak podliczę od razu po nim czyli koło północy to coś się stanie?... Uważam, że można by zmienić regulamin, że podliczać można do rana do którejś tam godziny.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które podają typy z kursem poniżej 1.40 mają rozliczyć kupon po -100j
@Lancev
Podliczaj na bieżąco
@kapszti
W niedziele dobiega końca rywalizacja. W tym dniu pojawią się nowe pary i od poniedziałku startujemy z kolejną fazą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
haftus 140

haftus

Użytkownik
Dzięki wielkie. Znów zostałem usunięty z konkursu, mimo że ciągle dodaje kupony do swoejgo tematu i kiedy tylko mam czas &quot;klepię&quot; analizy.

Kpiny !
Widzę, że nawet nie chce sie wam wytłumaczyć całej sytuacji! Gartuluje organizacji :/
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Prosze osobe odpowiedzialna za konkurs aby pierwszy kupon rozliczyla mi na minus, Pomylilem sobie ze wczesniejsza edycja gdize to mzona bylo dawac ponizej 1,40 Przepraszam za niedogodnosci
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jest w regulaminie? No to o co Ci chodzi... Ja nie wiem czy to tak ciężko przeczytać regulamin i go zrozumieć
Tym bardziej, że przecież zapisując się w odpowiednim temacie do konkursu każdy pisał, że zapoznał się z regulaminem i go akceptuje :jezora:
 
Do góry Bottom