>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ruszamy od wtorku z rundą eliminacyjną. Poczekamy jeszcze cały jutrzejszy dzień i może jakiś nie-konkursowicz jeszcze się zapisze ;) Jutro ok. 20ej będą pary.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Witam, w związku z tym, że regularnie piszę analizy w Typach Dnia i nie jest to szukanie szczęścia po kursach 4,00 tylko merytoryczne typy i dobra skuteczność to dopuścicie mnie do tego konkursu??
Pozdr
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Czyli pisanie dobrych analiz jest merytoryczne tylko wtedy jak się je napisze w odpowiednim dziale? ???? OK, wezmę sobie to do serca, bo nie widziałem wcześniej sensu wykonywania operacji Ctrl+C ; Ctrl+V
Pozdr
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czyli pisanie dobrych analiz jest merytoryczne tylko wtedy jak się je napisze w odpowiednim dziale? ???? OK, wezmę sobie to do serca, bo nie widziałem wcześniej sensu wykonywania operacji Ctrl+C ; Ctrl+V
Pozdr
Chodzi o to, że użytkownicy forum, nie biorący udziału w Typach Dnia nie zaglądają tam w poszukiwaniu analiz, gdyż zazwyczaj są tam typy o wysokich kursach i analizach pisanych właśnie pod ten typ, mimo, że dużo z tych wysokich kursów nie wchodzi ???? W poszczególnych tematach już jest inna bajka - jest dyskusja i pisanie analiz o danym typie i wtedy można skonfrontować swoje zdanie z innymi i jakoś jest lepiej ;)
 
M 0

mazine

Użytkownik
W tym konkursie też nie mogę wystartować? Nie sądzę, że mam mniejszy wkład od niektórych dopuszczonych użytkowników.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Chodzi o to, że użytkownicy forum, nie biorący udziału w Typach Dnia nie zaglądają tam w poszukiwaniu analiz, gdyż zazwyczaj są tam typy o wysokich kursach i analizach pisanych właśnie pod ten typ, mimo, że dużo z tych wysokich kursów nie wchodzi ???? W poszczególnych tematach już jest inna bajka - jest dyskusja i pisanie analiz o danym typie i wtedy można skonfrontować swoje zdanie z innymi i jakoś jest lepiej ;)
Co racja to racja :spokodfhgfh:
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ojjjj Panowie a nie lepiej było podzielić te eliminacje na ćwiartki tak jak było to w poprzedniej edycji?? teraz aby znaleźć typy przeciwnika będzie trzeba przewertować kilka stron tematu ;/
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podzieliłem na grupy.
Osoby, które już podały typy mają dwie opcje do wyboru:
1. Umieszczą ponownie typy w odpowiednim temacie
2. Przy podaniu drugiego kuponu/typu zacytują swój poprzedni post (plus rozliczenie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xavy 386

xavy

Użytkownik
Rozumiem,że np. w jednym dniu można podać te 5 kuponów a w pozostałych nie podawać już żadnego??
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Czego nie można typować z oferty innych buków? Przecież w Bah nie ma zbyt wielu zakładów na piłkę latynoamerykańską, a ja mam ochotę ją właśnie typować.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Albo jestem ślepy, albo mnie nie ma na listach :?:
Chyba nie jesteś „ślepy”. Została „doceniona” Twoja aktywność w temacie „Dyskusje na tematy bukmacherskie”. Gdzie masz 95% postów.

Czego nie można typować z oferty innych buków? Przecież w Bah nie ma zbyt wielu zakładów na piłkę latynoamerykańską, a ja mam ochotę ją właśnie typować.
To nie jest konkurs na typera piłki nożnej. Tutaj typujemy każdą dyscyplinę. Na tym polega zabawa/zasady gry.
Jeśli oferta nie jest dla kogoś wystarczająca na piłkę nożną to ma do wyboru każdą inną dyscyplinę. Nie ma co narzekać…

Konkursów stricte piłkarskich jest na forum sporo.

5. Typujemy każdą dyscyplinę sportową z oferty bukmachera Bet-at-home
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
2. Każdy uczestnik musi podać w tygodniu 5 typów bądź kuponów.
Nie mogę za bardzo zrozumieć do końca tego punktu regulaminu, być może to banalne ale rzadko gram w tego typu turniejach więc proszę o wyrozumiałość. Jeżeli np dzisiaj postawie kupon trzy zdarzeniowy to do wykorzystania mam jeden kupon dwu zdarzeniowy bądź dwa single? Czy po prostu mam do puszczenia 5 kuponów po 100j i wedle uznania mogą to być single bądź nie?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie mogę za bardzo zrozumieć do końca tego punktu regulaminu, być może to banalne ale rzadko gram w tego typu turniejach więc proszę o wyrozumiałość. Jeżeli np dzisiaj postawie kupon trzy zdarzeniowy to do wykorzystania mam jeden kupon dwu zdarzeniowy bądź dwa single? Czy po prostu mam do puszczenia 5 kuponów po 100j i wedle uznania mogą to być single bądź nie?
Musisz łącznie zagrać 5 razy, mogą to być single jak i kupony, czyli możesz zagrać 5 kuponów, 5 singli lub np. 3 kupony i 2 single.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Musisz podać 5 kuponów, a czy to będzie 5 kuponów z jednym meczem (single), czy jeden z 10 spotkaniami, a pozostałe po 8,6,4,2mecze, to bez znaczenia. Po prostu 5 kuponów z taką ilością spotkań na poszczególnych kuponach, jaką sam uznasz za odpowiednią. Polecam zobaczyć posty w Basket Cup, tam było podobnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40. Możemy korzystać tylko z oferty Bet-at-home.
Widzę, że dużo osób daje kursy poniżej 1.40, więc ten limit 1.40 jest na pojedyncze zdarzenie czy na AKO kuponu?
Jak dla mnie to chodzi o kursy 1,4 w każdym zdarzeniu, a nie tylko w AKO. Jeśli więc ktoś poda typy z kursem poniżej 1,4 tzn. że łamie regulamin. Tak mi się wydaje, bo jak na jedno zdarzenie kurs 1,4 to na jedno, a nie jest nic napisane, że AKO kuponu nie może być poniżej 1,4 ;)
 
Do góry Bottom