>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Wcześniej nie mozna było, bo forum padło czy coś takiego... Spóźniłem sie tylko 12 min!!!! Ej no zarty jakieś, w uczciwej walce zdobyłem swoją pule
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
witam
czy miałem prawo anulować ten kupon:
6. 100icki vs adqs

1. Dokic J. - Radwanska U.
Typ: 1
kurs: 1,70
Bah ?
radwańska gra ale nie z dokić ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak, bo widzę, że to spotkanie zostało po prostu odwołane. Masz prawo do podania alternatywnego kuponu w takiej sytuacji (ale tylko jednego na całą rywalizację ;)).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
17. Podajemy jeden typ na dane zdarzenie
Nie możemy podać jednocześnie typu 1x2 jak i o/u 2.5 etc.

Poza tym było to wałkowane wielokrotnie w poprzedniej edycji jak i w tej. Trzeba być na bieżąco.... :| Przykro mi.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Ok, nie będę się spierał, bo to i tak nic nie da.
Ale w kolejnych konkursach tego typu dodajcie zapis wyraźnie informujący o tym, że nie można dać tego samego typu na dwóch różnych kuponach. Bo ja wcale nie złamałem punktu 17., gdyż jak wybrałem jakieś zdarzenie to zawsze typowałem je tak samo.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
17. Podajemy jeden typ na dane zdarzenie
Nie możemy podać jednocześnie typu 1x2 jak i o/u 2.5 etc.

# 4 FC Sevilla - Real Sociedad over 2.5 @ 1,55 CF Villarreal - Real Madrid over 2.5 @ 1,45 AKO : 2,25 Bah
# 5 CF Villarreal - Real Madrid 2 @ 1,75 FC Groningen - PSV Eindhoven 2 @ 1,75 AKO : 3,06 Bah
Moje pytanie brzmi czy to się kwalifikuje pod ten punkt regulaminu, tzn czy wszystko jest poprawnie ?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Dziękuję wszystkim rywalom za pojedynki,szczególnie Tobie Kuba,tak jak napisałeś,oby do zoba na tym samym miejscu za rok ???? Dzięki Benek za fajne przeprowadzenie konkursu od początku do końca,wykonałeś dobrą robotę????Pzdr!
 
Do góry Bottom