>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Druga sprawa to co za problem przy zapisach podawac login sponsora?
Dla mnie jest to np problem, bo nieraz miałem zablokowane konto w BAH bo jakiś idiota próbował mi się włamać na konto (login był podany przy zapisach) Dlatego bardzo się cieszę że &quot;nasze&quot; forum poszło w stronę prostego &quot;oświadczenia&quot; przy zapisach
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
z tego co sie dowiedziałem dopóki lista nie zostanie uzupełniona nagród nie bedzie:razz: dobrze by bylo żeby admin się wypowiedział;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie wrzućcie na luz. Gdyby każdy z czas wysłał swój kod pewnie kasa byłaby już dawno a tak trzeba uzupełniać i wszystko trwa.......
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
A ja nie rozumiem jednego. Po co się tak upominacie. Spokojnie, nie ucieknie wam ten bonusik ???? Po co pisanie do jakiegoś działu marketingu?? To organizatorzy powinni się upominać u sponsora jeżeli jest potrzeba a nie my zwykli userzy.
/ E: Dla mnie również to jest niepotrzebne. Bonus BĘDZIE :!: Benek.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mucios, jedyny co dobrze prawi ????
Lista faktycznie została wysłana w piątek. Okazało się, że bah potrzebuje dodatkowe dane, których nie posiadam. Lucas ma być dzisiaj, więc to się uzupelnii. De facto takie dane bah może sam odczytać z naszego PP, więc nie rozumiem pewnych rzeczy. Nagrody na 100% otrzymacie do końca tygodnia.

Edit: proszę nie pisać do firm, bo to tylko szkodzi m.in na współpracy. Jesteśmy osobami kompetentnymi i wiemy jak postępować.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ale robicie siarę Panowie ???? Mi też nie do śmiechu,bo wygrałem konkurs i spodziewałem się pieniędzy wcześniej,a 350zł piechotą nie chodzi,ale już w tamtym tygodniu postanowiłem się tu nie upominać o to,gdzie,jak,kiedy,za ile będzie dopisany bonus,bo ufam Marcinowi i wiem,że pieniądze w końcu się pojawią,nie pytajcie już więcej w BAH,bo jeszcze dojdzie do jakiegoś nieporozumienia i będzie można zapomnieć o wygranych:-|
 
dlord 5

dlord

Użytkownik
Nie no pytanie u BAH to jest głupota, ale forum po to jest aby się pytać i uzyskiwać info. Wiadomo że nie uciekną, tylko szkoa że na Rolanda Garrosa nie załapią się nie którzy ????
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Potwierdzam, pieniążki już na koncie ;)
Dzięki przede wszystkim dla organizatorów za fajny konkurs i gratulacje dla wszystkich nagrodzonych ????
Czekamy na kolejną edycję :cool:.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Kasa na koncie, co do złotówki.

Dzięki za konkurs i do następnej edycji.



Mam tylko pytanko, obrót 3x 1.50 i gdzie można sprawdzić ile jeszcze do obrócenia zostało?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mógłby ktoś napisać dokładnie jakie są warunki obrotu ? 3 x 1.50 ako może być ? jakiś minimalny kurs składników w ako ? live się zapewne nie liczy ? Nie miałem nigdy styczności z BAH więc pytam tu, bo nie wiem, czy warto szukać obrotów bonusami, czy też może nagrody mają obrót inny niż pozostałe bonusy ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
3. Nagroda (depozyt) przed mozliwoscia wyplaty musi zostac minimum 3x postawiona w zakladach sportowych przy minimlanym kursie 1,50 dla kazdego zakladu. Live wliczane
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom