>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Pytania, problemy, sugestie...

lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
To chłopaki ustalcie kto może zakładać tematy - bo moim zdaniem powinny być zakładane 24 h przed konkursem,żeby wszyscy mieli równe szanse - wiadomo praca,szkoła itp. nikt przecież cały dzień na necie nie siedzi ;-) a mówię o tym nie przypadkowo bo ostatnio nie zdążyłem obstawić biegu panów - lubię dłużej pospać w weekend ;-) Albo też załóżcie osobny temat pod pytaniami,problemami .... gdzie będzie napisane,których zawodów i kiedy nie obstawiamy...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Oki macie racje wprowadzam od teraz.Jeżeli temat nie zostanie założyny do 17 dnia przed zawodami moze to zrobić każdy.Może tak być ??
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
typujemy sztafety czy nie? teamt nie został założony więc zgodnie z tym co pisaliście nie typujemy.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nie został założony bo po pierwsze:
1.Widze taki leik jak ty ,bo jutro sa sztafeta mieszana,a nie jakieś sztafety jak ty to napisałes.
2.po drugie jutro nie mam bo czy to było by sens typowania przez was na pałke,patrzac na twój inteligentny post.
3.Po 3 jesli chodziło ci o sztafety normalne to one sa dopiero 10.02

Ogólnie gratuluje dobrych żródeł informacji .
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak coś to postanowiliśmy tabele biathlonową dawać w formie pliku każdy bedzie mógł zobaczyc ile uzyskał w tanych zawodach i zobaczyc czy wszystko jest ok ,mam nadzieje ze wam to sie spodoba.podziaekowanie dla Miki1910 oraz kylo1910 którzy pomogli nam w tej tabeli.


poZdro fcbialas
 
W 2

wislak

Forum VIP
szczerze mówiąc to juz nic niewiem :p nic mi nie wychodzi z moich obliczen :/ ale co tam nie licze juz wierze wam
tylko ktos zwalił formułke sumy w exelu i mazakowi wpisuje 22 tys pktow :]

ja zamieszczam screena dla zainteresowanmych tylko z summą pktów:

 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No to ja jeszcze raz niezgodność, że suma punktów moich z biathlonu panów też jest zła formułka w excelu ;) powinienem mieć wiecej punktów ;) Jak znajde czas to jeszcze raz policze sobie punkty ale wydaje sie ze aktualnie wg Waszych podliczen powinienem miec 1396,5 a nie 1135 jak to jest aktualnie ;)pozdrawiam
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Jak coś to postanowiliśmy tabele biathlonową dawać w formie pliku każdy bedzie mógł zobaczyc ile uzyskał w tanych zawodach i zobaczyc czy wszystko jest ok ,mam nadzieje ze wam to sie spodoba.podziaekowanie dla Miki1910 oraz kylo1910 którzy pomogli nam w tej tabeli.


poZdro fcbialas
Teraz nie bardzo mieliśmy czas, ale postaramy się w razie wolnego czasu podliczyć MŚ w biathlonie.
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Sorry, ze w oddzielnych postach, ale dopiero teraz zauważyłem. Czemu zablokowany jest temat do skoków drużynowych?
 
M 0

matrix

Użytkownik
Wracając do postu TBM to poprostu suma nie podliczyła 2 pierwszych kolejek Zawodów Panów u reszty jest dobrze. TBM tobie trzeba dodać 261,5 pkt. A Miki1910 nie wiem kto zablokował temat ale już jest odblokowany.
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Sorry, że tak ciągle tu piszę co może być trochę upierdliwe, ale jak będzie liczone jak ktoś trafi 8 drużyn w pierwszej &quot;10&quot; w konkursie drużynowym, jeżeli startuje tylko 8 zespołów?
 
Do góry Bottom