>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, problemy, sugestie...

daimler 14

daimler

Forum VIP
Sorry, że tak ciągle tu piszę co może być trochę upierdliwe, ale jak będzie liczone jak ktoś trafi 8 drużyn w pierwszej &quot;10&quot; w konkursie drużynowym, jeżeli startuje tylko 8 zespołów?

Tak to bedzie wliczane... taki mały &quot;prezencik&quot;

pozdro ;-)
 
M 0

matrix

Użytkownik
Jest małe zastrzeżenie dla osób, które w sztafecie biathlonowej typują pierwszą 10. W regulaminie dokładnie pisze że sztafety pań i panów w biathlonie typujemy od miejsca 1 do 8. Prosze o dostosowanie się do tego.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Lepiej sie ciesz ze ci nie dałem ci ostrzenia bo wspominałem wczesniej o tym.Jeszcze z cynizmem odp.Co mnie obchodzi twój net ,kazdy ma rowne szanse.Ale widac ze jak nawet nie wiesz o tkórej sa zawody :przeklina:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
nie interesuje sie biathlonem więc mam prawo nie wiedziec, o tkórej są zawody ale myslę, ze więcj nie bedzie takich problemów. Majwyżej założe wcześnie temat i już. Sory za &quot;zamieszanie&quot;. Proponuje pisac, tak jak ja to dzis napisałem, o której są zawody żeby każdy wiedział. :wowsdf:
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Ale czemu nikt nie usunął postu szwedu i zaszkinsa jak zostały puszczone po czasie. Przecież mogli sobie sprawdzić wyniki. Proszę o ich natychmiastowe usunięcie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Miki wez sie uspokuj ,bo napisałes dwa takie same posty.Jestes jakims konfidentem,chyba sie sam interesuje biathlonem i wiem kiedy sie zaczeło.

Po drugie sprint zostanie usuniety ,bo najpierw Rooni potem Matrix niestety nie sa juz modami.Chyba ze ktos ma troche czasu i bedzie chciał pomóc.Bo ja nie mam czasu podliczac wszystkich zawodów pan i panów.

poZdrawiam
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Napiszę ci uzasadnienie. Bieg indywidualny kobiet zaczynał się 28 lutego o godzinie 13:15, a szwedu puścił post o 23:05. Bieg indywidualny mężczyzn zaczynał się 1 marca o 13:15 a zaszkins podał typ o 15:34. Poza tym zaszkins źle podał godzinę rozpoczęcia dzisiejszego sprintu kobiet (podał 15:15, bo tak jest na stronie, ale to jest podane według czasu obowiązującego w Finlandii, czyli wyścig zaczął się o 14:15) i przez to szwedu swój typ oddał o 14:31. Nie mówię już o MAzaqu, który wogóle nie patrzył na godzinę podaną przez zaszkinsa i swój typ podał 17:45. Za nim kogoś obrazisz od konfidentów to się upewnij, a nie bezpodstawnie rzucasz oszczerstwami. I proszę cię usuń te posty, bo pomyślę, że wspierasz tych użytkowników.

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dobra teraz ogłaszam że jak ktos poda typy po czasie to dostanie ostrzezenie.Może to was troche przestrzeże ,abyscie jednak troche sie przyłozyli i sprawdzili o której sa zawody.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
własnie, co to miało znaczyć? Brakuje modów do podliczania? to niech sie wezmą do roboty. Byscie chociaz nie kasowali naszego nardowego sportu. Tym bardziej ze trafiłem idealnie podium, i 7 w 10. Niech to zostanie zwrócone. Bez jaj
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ja mam tak samo jak zaszkins... z tego co pamietam to trafiłem całe podium, a reszty nie pamietam, ale niech ktos wytłumaczy to....
 
Do góry Bottom