>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, problemy, sugestie...

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie możecie zadawać pytania, a także umieszczać sugestie na temat typera skoków narciarskich i Biathlonu[glow=green:01bfd54c90][/glow:01bfd54c90]
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
No fajny pomysł ,tylko moje pytanie brzmi czy oprócz klasyfikacji ogólnej skoki+biathlon - będą też osobne i czy w biathlonie typujemy biegi mężczyzn i kobiet ? - bo kobitki to raczej rzadko ogłądałem ;-)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
No fajny pomysł ,tylko moje pytanie brzmi czy oprócz klasyfikacji ogólnej skoki+biathlon - będą też osobne i czy w biathlonie typujemy biegi mężczyzn i kobiet ? - bo kobitki to raczej rzadko ogłądałem
Raczej mężczyźni. Ale może się zdarzyć że np. kobiety i mężczyźni, ale to wszystko będzie napisane w zkładanych tematach.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Ale w ten weekend chyba nie ma zadnych zawodow.W skokch to chyba sa jakos 30 grudnia, a biathlon to dopiero po nowym roku wiec jeszcze w troche poczekamy na pierwsze typy
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A jakie nagrody??
Widze ze tu kolega typowo chcacy tylko cos wygrać.Jak narazie to niewiadomo moze potem sie cos wyjasni jest to napisane ale widac ze nawet ci sie regulaminu nie chciało przeczytac :zy3ou: ale ja n.p bede brac udział dla satysfakcji swojej i zobaczyc czy jednak znam sie troche na biathlonie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ja proponuje zeby w bithlonie tez typowac biegi kobiet sa napewno bardziej wyrownane niz meskie biegi i nie powinnismy dyskryminowac pań
Prawdopodobnie bedzie połaczone pań i panów ale to nie jest na 100% to jeszcze sie dogadamy do zawodów jeszcze troche czasu chyba 4 stycznia o ile pamietam.

poZDro
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
A jakie nagrody??
Widze ze tu kolega typowo chcacy tylko cos wygrać.Jak narazie to niewiadomo moze potem sie cos wyjasni jest to napisane ale widac ze nawet ci sie regulaminu nie chciało przeczytac :zy3ou: ale ja n.p bede brac udział dla satysfakcji swojej i zobaczyc czy jednak znam sie troche na biathlonie.
No niestety nie mam czasu brać udziału tylko dla satysfakcji. Mam inne zajęcie, które mi może przynieść więcej satysfakcji. A co do regulaminu to czytałem tylko nie zauważyłem.
 
Do góry Bottom