>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
oj nie wiedzialem o tych typach, jutro mnie nie bedzie wiec nie bede mial jak podac, to podalem poki moglem... prosze o zrozumienie mojej sytuacji
BB: Regulamin jest regulaminem. Nie wiem, napisz do któregoś z opiekunów konkursu... Może da się coś zrobić. Ja sam nie mam takich uprawnień ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
jeśli już mamy być tacy restrykcyjni - to chyba już po czasie te pierwsze 3 typy:] http://forum.bukmacherskie.com/f292/liga-nr-3-a-48115-3.html#post1840163
Dzięki, że jesteś i wyłapujesz wszystkie problemy ;*
Co byśmy bez Ciebie zrobili!
Nie masz czasu wysyłać typów ale na pomoc w organizacji konkursu, zawsze możemy liczyć! Złoty chłopak!
Jeśli chcesz porównywać błąd, wynikający z kłopotów z internetem (czekałem na wysłanie posta jakieś 2-3 minuty) do braku umiejętności poprawnego zapisania typów lub typowania spotkań odbywających się innego dnia (wiem, wiem... tu przecież też byliśmy przesadnie restrykcyjni - trzeba Ci było uznać) to gratuluję ????


Poprawiam wszystkie 3 typy na przegrane.
W tym miejscu obiecuję, że nie zgodzę się już na żadne najmniejsze poprawki w tym konkursie. Nawet takie po minucie albo wynikające ze &quot;spieprzonej przeglądarki/kompa etc.)

Zapamiętam, Twoją wyjątkową uczciwość i czujne oko :cool:



Przy okazji...
20:48 (czyli jak tylko udało się wysłać) davido21 dostał ode mnie wiadomość z wyjaśnieniami.
Wcześniej bo między 20:33 a 20:40 pomagałem użytkownikowi MONEY
rozwiązać problem z bukmacherem... o ja głupi. Jak mogłem przełożyć czyjąś korzyść ponad swoją


:cool::cool::cool::cool:


Każdy kolejny post poruszający ten temat bedzie kasowany.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
sami pisaliscie, ze uzytkownik powinien sam podac typy, a nie prosic o pomoc moderatorow o to, bo to nie ich dzialka :x

pozatym czy naruszylem az drastycznie ten regulamin zeby odrazu stosowac takie cos? ludzie relax..
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
sami pisaliscie, ze uzytkownik powinien sam podac typy, a nie prosic o pomoc moderatorow o to, bo to nie ich dzialka :x
pozatym czy naruszylem az drastycznie ten regulamin zeby odrazu stosowac takie cos? ludzie relax..
Powinien ale nie musi.
Jeśli Cię nei będzie... to przecież musimy zostawić jakąś furtkę.
Tyle, że trzeba o tym pomyśleć wcześniej.
Ja będę podawał typy przygotowane wcześniej przez radzia_xp jeszzcze przez 3 kolejki.

Sami walczycie o przestrzeganie regulaminu więc... :]
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
regulamin jest równy dla wszystkich, więc nie zachowuj się jak dziecko i nie ironizuj. dla mnie nikt nie był łaskawy, jeśli chodzi o poprawienie/podanie typów. a powody pomyłek/prośby o podanie za mnie miałem dość dobrze uzasadnione:] ale widać, na forum są ważni i ważniejsi, dla których można robić wyjątki:]
dlatego to co napisałeś wyżej, spływa po mnie jak po kaczce i się nie przejmuję.
eot
//SimonS -
jacy ważni i ważniejsi skoro dał sobie miunusy ? -_- Koniec tematu.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
odpowie mi ktos rzeczowo i konkretnie z opiekunow co z moja sprawa? czy podanie typow wczesniej, skoro jutro nie bedzie mnie caly dzien w domu i nie bede mial dostepu do internetu jest az takim powaznym naruszeniem regulaminu, ze mod policzyl mi po kursach 0 ?
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Temat był już wałkowany milion razy. Napisz do opiekuna Twojego działu czy może podać za Ciebie typy. Poda za Ciebie, będziesz miał liczone. Nie poda bo zapomni bądź z innych powodów to będziesz miał 0 i tyle.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No to dostaniesz minusa, chyba logiczne ...
Wyżej już wszystko masz wyjaśnione, więc wszystko powinno być jasne. Ewentualne problemy PW.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Już napisałeś, złamałeś regulamin więc będzie 0.Nie jesteś pierwszym, który tak skończy.
Wszyscy muszą być równi wobec regulaminu... 8)
nie ważne czy wybuchają bomby, czy musisz wyjechać.

Koniec dyskusji.
Dalsze posty będą usuwane i nagradzane kartką
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Co jeśli ustrzeliłem AKO = 0.00, a mój przeciwnik nie poda typów w danej kolejce? Jak zostaną przyznane punkty za tą kolejkę?
 
S 2

sid07

Użytkownik
W lidze nr 4 w kolejce 5 mam źle podliczone AKO, mam 4.14 a powinienem mieć 6.63. Nie wiem czy to ważne, bo przeciwnik nie oddał jeszcze typów, ale piszę żeby nie było nieporozumień ???? .
nikifor// Poprawione
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Co jeśli ustrzeliłem AKO = 0.00, a mój przeciwnik nie poda typów w danej kolejce? Jak zostaną przyznane punkty za tą kolejkę?
Ty trzy punkty, przeciwnik zero
Robson// Przeciwnik minus trzy;)

W lidze nr 4 w kolejce 5 mam źle podliczone AKO, mam 4.14 a powinienem mieć 6.63. Nie wiem czy to ważne, bo przeciwnik nie oddał jeszcze typów, ale piszę żeby nie było nieporozumień :smile:.
najlepiej napisz nikiforowi na PW, podając bezpośredni link do posta (czyżbym już kiedyś o tym pisał?)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Tonący brzytwy się chwyta, ale może słusznie ;)

4. Arsenal - S.C. Braga (gospodarze zdobeda gole w obu polowach) TAK 1,95

ten typ rozliczony jest na plus, a regulamin mówi:

16. W każdym z meczów można typowac następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- Czy oba zespoły strzela gola
- Czy dany zespół strzeli/ nie strzeli gola
- handicapy (nie dotyczy asianów)
jest, że obie strzelą(różne), a nie 1 drużyna może strzelić w obu połowach.

Prosiłbym o wyjaśnienie ????

link do postu w razie czego:

http://forum.bukmacherskie.com/f292/liga-nr-7-a-48119-3.html#post1837749

BB: Faktycznie. Masz rację. Podliczałem z rozpędu i tak jakoś wyszło... Poprawione .
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Witam,

Zdobyłem 6 pkt., ale nie zostały one dopisane do tabeli.

liga 6

Z góry dziękuję za poprawkę.

BB: Spokojnie. Tabela w Grupie 6 obejmuje, jak na razie, tylko 3 pierwsze kolejki (w których nie zdobyłeś jeszcze punktów). Dziś postaram się ją uaktualnić.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Można wiedzieć kiedy będzie dalsza część terminarzu, bo dzięki takiemu regulaminowi jaki obowiązuje nie można podawać wcześniej typów, a chcę podawać je w każdej kolejce i muszę sobie trochę inaczej czas zaplanować. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
mam pytanie:

co bedzie w sytuacji, jezeli moje typy zostaly automatycznie policzone po kursie 0 za zbyt szybkie podanie typow, a przeciwnik nie trafi zadnego ze swoich typow ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
mam pytanie:
co bedzie w sytuacji, jezeli moje typy zostaly automatycznie policzone po kursie 0 za zbyt szybkie podanie typow, a przeciwnik nie trafi zadnego ze swoich typow ?
ja miałem podobną sytuację i był remis. Czyli po 1 pkt ;)
//SimonS - zgadza sie
 
Do góry Bottom