>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

T 41

thomaszc

Użytkownik
15. Nie wolno podawać identycznych typów jak nasz przeciwnik. Oczywiście może to być to samo spotkanie ale inny typ na ten mecz.
Np. user 1 typuje mecz Milan - Juventus 1, to user 2 może typować Milan - Juventus 2.
A teraz mam pytanie do powyzszego przykladu:
Moj przeciwnik typuje ten mecz na milan, czy ja w takim razie moglbym dac Milan(-1,5bramki)? Czy nie moge juz w ogole na Milan stawiac z zadnymi bajerami? +)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
3 kolejka 11.09.2010r
wujamarcin - miki9971

Typy Robsona :
Arsenal - Bolton Typ : Over 3.5 @ 2.30
West Bromwich - Tottenham Typ : Over 2.5 1.95
Manchester City - Blackburn Typ : Over 2.5 1.67
Atletic Bilbao -Atletico Madryt Typ: Over 2.5 1.95

AKO: 14.61

Liga nr 8

o co chodzi???
Ja w tej kolejce gram przeciwko Robsonowi. Ktoś niby wrzuca typy Robsona, ale w parze nie ma ani jego ani mojego nicka. Do tego są 4 typy zamiast 5. Jak ja się do tego mam ustosunkować?
Zapewniam Cię, że nie są to moje typy.
Ten kto to podawał pewnie skopiował wzór z regulaminu gdzie tak jest i przez nieuwage tak wkleił... A to że dał 4 typy jego strata.
W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia w naszym pojedynku ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
15. Nie wolno podawać identycznych typów jak nasz przeciwnik. Oczywiście może to być to samo spotkanie ale inny typ na ten mecz.
Np. user 1 typuje mecz Milan - Juventus 1, to user 2 może typować Milan - Juventus 2.
A teraz mam pytanie do powyzszego przykladu:
Moj przeciwnik typuje ten mecz na milan, czy ja w takim razie moglbym dac Milan(-1,5bramki)? Czy nie moge juz w ogole na Milan stawiac z zadnymi bajerami? +)
Myślę, że to w miarę jasne.
Typ na handicap to inny zakład niż na czyste zwycięstwo.
Inny kurs, inne ryzyko i prawdopodobieństwo...
Nie widzę przeszkód przed takim typowaniem ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Można dawać wszystkie typy prócz identycznego jak przeciwnik, czyli np:
Jak ktos daje Juventus - Sampdoria 1 mozna dać 1 z handi (-1) , albo jak ktos daje under 2.5 mozna dac under 1.5 , jak ktos da obie nie strzela mozna dac goście nie strzela ... etc
Wazne, zeby nie bylo identyczne.
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
w lidze 5 kolega daniel1910 prawdopodobnie nie zauważył i dał identyczny wynik meczu co ja , w poście 45

Piotrek_ // Trudno. Trzymamy się zasad. Jest ⛔ niestety.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Proszę o skasowanie mojego pierwszego postu w lidze nr 1 z dzisiaj. Źle się ułożyło wypunktowanie.
Załatwione.
Ludzie!
Podawajcie bezpośrednie linki do postów!
Przy każdy poście, w prawym górnym logu jest numer - po kliknięciu, otrzymujecie w pasku przeglądarki, BEZPOŚREDNI adres do posta.
To nam ułatwia i przyśpiesza poprawianie błędów.
Każda kolejna prośba niespełniająca wymagań będzie IGNOROWANA.
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
3 kolejka 11.09.2010r
wujamarcin - miki9971


Arsenal - Bolton Typ : Over 3.5 @ 2.30 ✅
West Bromwich - Tottenham Typ : Over 2.5 1.95 ⛔
Manchester City - Blackburn Typ : Over 2.5 1.67 ✅
Atletic Bilbao -Atletico Madryt Typ: Over 2.5 1.95

AKO: 14.61
to tak na marginesie pomyłka w spotkaniu
Manchester City - Blackburn Typ : Over 2.5 1.67 ✅ wynik 1:1 a więc ⛔ i jeszcze jedno pytanko do moda czy można podać mniej typów niż pięć?
akurat ta kolejka jest przezemnie przegrana ale pytanko wyżej na przyszłość
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
to tak na marginesie pomyłka w spotkaniu
Manchester City - Blackburn Typ : Over 2.5 1.67 ✅ wynik 1:1 a więc ⛔ i jeszcze jedno pytanko do moda czy można podać mniej typów niż pięć?
akurat ta kolejka jest przezemnie przegrana ale pytanko wyżej na przyszłość
Nie poprawię, póki nie podasz linka.
Edytuj wcześniejszą wiadomość, zrób co należy... wtedy pogadamy :]
Co mi po cytacie? Mam błąd zobaczyć? No to jest :]

Można podać mniej niż 5 typów - nie widzę żadnego problemu...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ogólnie to jak można podawać do 5 typów, jak ktoś poda mniej to tylko na jego niekorzyść, także nie jest to karane ????
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Jest dopisane do regulaminu, ze nalezy typowac dopiero po zakonczeniu kolejki poprzedniej czyli za około 6 godzin, ale nie jest zaznaczone jakie grożą konsekwencje za wczesniejsze podanie typów. Jeśli można prosiłbym o sprecyzowanie, dziękuję.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
co do 4 kolejki - jak pisałem wcześniej do nikifora i do Piotrka, nie mogłem podać typów w ten weekend. poprosiłem obu o wpisanie dzisiaj moich typów - nikifor zbył mnie brakiem czasu, Piotrek obiecał wkleić, niestety - nie pojawiły się. Mam screena z tej PW, także czekam, aż Piotrek przyzna się do zaniechania ze swojej strony i uznacie moje podane wcześniej typy.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Generalnie tu się nie ma do czego przyznawać. Niczego nie zaniechałem. Obowiązkiem userów jest podawanie typów osobiście a nie za pośrednictwem kogoś. A moderatorów podliczanie i pilnowanie porządku. Szczerze? Zdążyłem ledwo wkleić swoje wcześniej przygotowane typy bo dziś kompletnie nie miałem czasu. Ale owszem. PrinceAS wysyłał mi pw z prośbą no i niestety nie zdążyłem. Zrobicie jak uważacie za stosowne.
Pozdro !
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie chcę się wtrącać ale 4 kolejka jeszcze trwa i PrinceAs możesz podać jeszcze typy. Co prawda ciężko coś znaleźć teraz normalnego i wartego typowania ale lepiej to niż mają Ci uznać za zero. No chyba że uznają te typy z PW to spoko.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
nie bede wybierał, bo nie ma juz z czego:] z tych podanych mam trafione AKO 3.25 i mi wystarczy, poza tym organizatorzy chyba nie wzieli pod uwagę tego, ze niektórzy nie spędzają weekendów cały dzień przy komputerze czekając, aż pojawi się mozliwosc typowania:] poza tym - nie uwazam, zeby to był wielki wysiłek wkleic typy innego usera - nie raz i nie dwa razy podczas tych przeszło 4 lat na forum czy to wklejałem, czy sam prosiłem o wklejenie typu z racji niemożności ich wklejenia w okreslonym terminie, czy też przesłanie sms z wynikami - do tej pory na koleżeńskich zasadach wszystko było pięknie tolerowane i szanowane - ostatnio widzę, że większość ma na niepisane zasady krótko mówiąc gdzieś:] chyba coś tu idzie nie w tym kierunki co trzeba :]
 
Do góry Bottom