>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niejasności

cebulaczek88 4

cebulaczek88

Użytkownik
1 kolejka Madridistas cebulaczek88

Rumunia - Federacja Rosyjska typ 1 kurs 2.50 zły zapis
Białoruś - Szkocja typ 1 kurs 2.35 zły zapis
Finlandia - Polska typ 1 kurs 2,75 zły zapis
Moldova - Finlandia typ 2 kurs 2.10
Kuwejt - Syria typ 1 kurs 2.10
co pedancie ci tu nie pasuje?

1 kolejka 02.02.2010r
robson United xD - SimonS

leje na ciebie i na ten twoj konkurs przydupasie

HEIL!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
co pedancie ci tu nie pasuje?
1 kolejka 02.02.2010r
robson United xD - SimonS
leje na ciebie i na ten twoj konkurs przydupasie
HEIL!
A) Obraza
B) Spam
C) Bardzo chętnie się Ciebie pozbędę - jeśli reszta organizatorów się zgodzi, oficjalnie skreślam Cię z listy uczestników. Było kilku chętnych do zajęcia miejsca.

Skoro nie potrafisz zapisać, czy typujesz rozgrywki seniorów czy juniorów - wybacz ale to nie mój problem.
Ja się domyślać o jakie spotkanie chodzi nie mam zamiaru.
Żegnam.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ze mną jest problem podobny.
Czy dziś był grany jeszcze inny mecz Czechy- Niemcy?
Chyba podliczenie moich typów nie wymaga godzinnego szukania wyników;/
Jako, że dziś grano głównie eliminacje seniorów i młodzieżówek, mi zajęło to 30 sekund.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja tu nie widzę problemu.
Przynajmniej takiego, który jeszcze by czekał na rozwiązanie :]
Może i nie wymaga wielkich poszukiwań... ale jakieś zasady muszą panować tak?
Może za chwilę stwierdzisz, że nie podasz też rozgrywek ME? Może za chwilę bęę musiał się głowić czy grałeś juniorów w Peru?
Skoro podałeś numer kolejki, rywala... ba! nawet numerowałeś typy, to aż tak ciężko było dopisać o jakie rozgrywki chodzi?
Ja zdania nie zmienię a każdy kolejny post drążący ten temat będzie usuwany i karany kartką.
Chcecie interweniować - piszcie do Simonsa.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Liechtenstein - Hiszpania HC (0-3) 2 1.60 zły zapis handicapu - taki zapis oznacza ze dodajesz 3 bramki hiszpanom co jak wiesz jest błędnym zapisem. prawidłowy zapis poniżej:
Liechtenstein - Hiszpania HC (3-0) 2 1.60
bądź też
Liechtenstein(+3) - Hiszpania 2 1.60
 
simons 646

simons

Forum VIP
Napisze zanim się zaczną pytania na ten temat.
TABELE będą jak modzi którzy podliczają , je zrobią ???? Jeżeli ktoś chce zapytać kiedy będzie tabela, to PW do moderatora który prowadzi daną ligę. Żeby zobaczyć kto prowadzi daną lige wystarczy zobaczyć kto podlicza - edytuje posty.
Jeżeli chodzi o ligę którą ja podliczam tzn Nr 8, to tabela będzie NAJSZYBCIEJ PO 4 kolejce ????
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Witam
2 kolejka w/g terminarza jest na 05.09 czyli od godz.8:00(5.09) - godz.8:00(6.09)
moje pytanie co jest z meczami które zostały podane do tej kolejki a są rozgrywane wcześniej.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam
2 kolejka w/g terminarza jest na 05.09 czyli od godz.8:00(5.09) - godz.8:00(6.09)
moje pytanie co jest z meczami które zostały podane do tej kolejki a są rozgrywane wcześniej.
Naturalnie zostaną podliczone jako przegrane.
Gdybyś miał wątpliwości to możesz zwrócić uwagę &quot;swojemu&quot; moderatorowi ????
 
G 35

gesio

Użytkownik
w grupie 4 , post nr 28 , teraz zauważyłem że w moich typach źle obliczyłem ogólne &#39;ako&#39; , mam wpisane 51.4 a powinno być 42.15
proszę o wyrozumiałość gdyż to moja pierwsza taka wpadka w jakimkolwiek konkursie, musiałem pomylić cyferki w kalkulatorze ;/
 
simons 646

simons

Forum VIP
Skoro nie ma mowy o tym, że całkowite AKO musi być podane w regulaminie to OK. Co nie zmienia faktu, że lepiej podać AKO.
Jeżeli chodzi o kalkulator, to po prostu radze wrzucać zdarzenia, do kuponu na stronie Unibetu, nie trzeba się zalogować etc. wystarczy wybrać zdarzenia, po lewej pojawi się kupon i mamy od razu AKO obliczone.
Oczywiście, jeżeli ktoś poda zawyżone AKO, a moderator zauważy zanim użytkownik, który napisał dany post, zwróci sam uwagę (jak kolega wyżej), że się pomylił, to będzie to uznane za próbę oszustwa ???? .

kukla: odważę się dowiedzieć... tym samym karane kartką i usunięciem z konkursu ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ostatni typ mojego przeciwnika był niezgodny z regulaminem (mecz był rozgrywany przed godziną 8.00) a został policzony jako trafiony
http://forum.bukmacherskie.com/f292/liga-nr-4-a-48116.html#post1820756
Poprawione ????
Przy takiej ilości lig i typów musicie nam wybaczyć małe błędy ????
Godzinę rozgrywania spotkań powinniście sprawdzać sami. Tak samo fakt typowania takiego samego meczu jak przeciwnik.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Witam modów, trochę przez nieuwagę dałem typ na Juve, który jest w niedziele, więc proszę o zastąpienie go typem
Barcelona - Hercules over 4.5 @ 2.65
Wówczas AKO będzie: 54.82
http://forum.bukmacherskie.com/f292/liga-nr-4-a-48116-2.html#post1828444
Dodatkowe pytanie, czy typ na Anderlecht, który jest notabene w piątek, może być zaliczony na poczet kolejki 3ciej? Jeśli nie, to proszę o wstawienie zamiast tego
Freiburg - Stuttart over 2,5 (kurs taki sam, 1.70 , więc AKO się nie zmieni).

i ostatnia kwestia, czy mogę podać na typy na kolejkę 4, gdyż wyjezdzam na weekend i nie bede miał dostepu do internetu.
dzięki z góry za wszelkie poprawki i wyrozumiałość. pozdrawiam
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Bardzo mi przykro ale od pierwszej kolejki, nie wprowadzamy żadnych poprawek do postów.
Zarówno typ piątkowy jak i niedzielny są automatycznie przegrane - przykro mi.
i ostatnia kwestia, czy mogę podać na typy na kolejkę 4, gdyż wyjezdzam na weekend i nie bede miał dostepu do internetu.
Ogłoszenie: Nowy punkt w regulaminie ! WAŻNE !

Pytaj &quot;swojego&quot; opiekuna. Jak widzisz wcale się nie musi zgodzić...

Pozdrawiam
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
to chociaż popraw przy Romie, że tam ma być X, bo zjadłem edytując posta:] bo zaraz będzie granda, ze zły kurs podałem na handi:]
 
simons 646

simons

Forum VIP
&quot;Bardzo mi przykro ale od pierwszej kolejki, nie wprowadzamy żadnych poprawek do postów.&quot;
Odpowiedź na Twoją prośbę masz wyżej, Kukla napisał. Kolejny raz jak napiszesz z prośbą o tego rodzaju edycje, będzie kartka - bo ile można powtarzać.
 
J 19

jajo

Użytkownik
3 kolejka 11.09.2010r
wujamarcin - miki9971

Typy Robsona :
Arsenal - Bolton Typ : Over 3.5 @ 2.30
West Bromwich - Tottenham Typ : Over 2.5 1.95
Manchester City - Blackburn Typ : Over 2.5 1.67
Atletic Bilbao -Atletico Madryt Typ: Over 2.5 1.95

AKO: 14.61

Liga nr 8

o co chodzi???
Ja w tej kolejce gram przeciwko Robsonowi. Ktoś niby wrzuca typy Robsona, ale w parze nie ma ani jego ani mojego nicka. Do tego są 4 typy zamiast 5. Jak ja się do tego mam ustosunkować?
 
Do góry Bottom