>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Mógłby ktoś terminarz grupy piatej rozpisać, bo chciałbym podać typy ale nie znam rywala, a jak tego nie podam to złamię regulamin ... ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Grupa 5ta, jak nie ma par rozpisanych, piszcie bez pary. Jeżeli post z typem zostanie dodany przed pojawieniem się par to wszystkie typy zostaną uznane. Tylko sprawdźcie czy czasem nie ma par przed dodaniem, bo jak będą to już minus.
Jak sie nie pojawią, w najbliższym czasie, to zrobię je w przeciagu paru godzin.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Pary idą według klucza z tego co widzę w każdej grupie tak samo (czyli osoba pierwsza gra z szesnastą na liście, druga z piętnastą itd.), więc jakby SimonS się wypowiedział, czy będzie tak samo to można byłoby podawać. ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ogólnie korzystamy ze stronki do rozpisywania grup, nie zauwazylem ze jest prawidlowosc ... ale poki nie ma piszcie bez par.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Rozpiska w grupie 5 już jest.
Valverde, jedyny który dodał post przed rozpiską, poprawiłem Ci, więc wszystko gra.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Proszę mnie wypisać, niestety nie będę miał dostępu przez najbliższe tygodnie, także nie ma sensu abym zajmował miejsce !!
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Witam ???? prosze o poprawienie moich typów, komputer po załadowaniu coś mi poprzesuwał ???? W razie czego chyba wszystko jest widoczne? ????
 
Do góry Bottom