>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
do moda 2 cwiartki:

dlaczego edytujac wyniki nie zaznaczyles ze ja przeszedlem ? mimo ze nie trafilem w tej kolejce zadnego zdarzenia to moj przeciwnik nie podal typow 2x : ] wiec chyba powinno byc 3:0
Spokojnie, przecież od początku miałem Cię na liście do awansu.
Nie wywierajcie niepotrzebnej presji.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Pytanko, co w przypadku gdy obaj zawodnicy podadzą typ i żadnego nie trafią. Jak wtedy rozliczany jest pojedynek. Aktualnie prowadzę z rywalem 2-0 (ćwiartka IV) i nie wiem czy podawać typy na aktualną kolejkę.
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
w IV cwiartce moj rywal telprzem podal juz jedne typy na jutro a nie dawno napisal ze zmienia typy wiec ktore typy sie licza ??
 
A 0

andre

Użytkownik
Pytanko, co w przypadku gdy obaj zawodnicy podadzą typ i żadnego nie trafią. Jak wtedy rozliczany jest pojedynek. Aktualnie prowadzę z rywalem 2-0 (ćwiartka IV) i nie wiem czy podawać typy na aktualną kolejkę.

mam identyczną sytuację, ale regulamin wyraźnie mówi że w przypadku takiego samego AKO przyznawane jest po 1 pkt
A skoro gra się do 3 to już wygraliśmy.

Tak przynajmniej myślę. Najlepiej niech jeszcze potwierdzi to kierownictwo konkursu
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
1 Ćwiartka , z tego co zauwazyłem to mój przeciwnik na dzisaj nie podał zadnego typu więc powinno być 3:0 dla mnie ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Powiem tak. Żaden z nas nie siedzi caaaaały dzień w domu czekając, aż podliczy. Mam wolną chwilę wieczorem, to to robię. Jeśli wiesz że awansowałeś, to po co nas popędzasz. Czekaj na na nstępną kolejkę;]
 
porky 104

porky

Użytkownik
Wszyscy jacyś tacy przewrażliwieni są...
Nie rozumiem tego...
Poczekajcie spokojnie a na wszystko przyjdzie pora...
I tak Moderatorzy poświęcają mulum czasu na Wasze niekiedy głupie pytania i niejasności, doceńcie to i wczujcie się w ich skórę ;]

Pozdro
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
doberman90, mucka, telprzem. Nowe typy uznam jeśli zgodzą się na to wasi przeciwnicy.
Więc niech w tym dziale napiszą, że zgadzają się na przymknięcie oko na Wasz błąd.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ludzie nie rozumiem co po niektórych, przecież nie zmieniamy typów!! Wszystkie posty z ewentulaną zmianą w 1 ćwiartce usuwam!!
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
P 0

phoneix115

Użytkownik
Prasa mam bardzo ważne pytań ja jak i wiele osób biorących odział w konkursie podały typy na mecz Williams-Safina w ofercie bet-at-home pisało wczoraj ze mecz odbędzie się 30-01-09.Ale dzisiaj wchodzę na ofertę bet-at-home a tam pisze ze mecz gra 31-01-09.Jak to będziecie podliczać??? Mam podać typ zastępczy czy jak?
 
Do góry Bottom