>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

hoks 35

hoks

Użytkownik
Dlaczego spotkanie Bryan B./Bryan M. - Bhupathi M./Knowles M. nie jest liczone z dnia 30.01, pierwotnie miało zostać wtedy rozegrane bynajmniej tak livescore podawał ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Prasa,gdzie zniknął post z typami mojego przeciwnika Diego71???
Pytam,bo 2mecze mu z tego kuponu już nie weszły,a teraz patrzę,że postu nie ma...
sorry, niechcący usunęły mi się dwa zamiast jednego:| Już przywracam.
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
Mam pytanie jeżeli wygrywam już 3:0 z przeciwnikiem, to mam podawać kolejne typy bo widzę że moje typy za 30.01 nie zostały podliczone??
 
erka 1

erka

Użytkownik
Ehh.. no rozumiem ze ten typ na ktory zgodzil sie Prasa nie bedzie zaliczony ale czemu od razu caly kupon? Szanse sa i tak mizerne ale zawsze sa. Przyjmuje na klate, ale Prasa mogles powiedziec ze musze sie zapytac przeciwnika, bo myslalem ze najwazniejsze zdanie ma glowny Mod. Wiadomo ze w tej sprawie to ja zrobilem cos jakby &#39;ponad&#39; i nie do konca zgodnie z regulaminem, no ale kazdy walczy o swoje.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ehh.. no rozumiem ze ten typ na ktory zgodzil sie Prasa nie bedzie zaliczony ale czemu od razu caly kupon? Szanse sa i tak mizerne ale zawsze sa. Przyjmuje na klate, ale Prasa mogles powiedziec ze musze sie zapytac przeciwnika, bo myslalem ze najwazniejsze zdanie ma glowny Mod. Wiadomo ze w tej sprawie to ja zrobilem cos jakby &#39;ponad&#39; i nie do konca zgodnie z regulaminem, no ale kazdy walczy o swoje.
Patrząc na poprzednie przykłady widac, że zawsze ważna też jest opinia przeciwnika. A czemu miałbym zaliczyc 2 typy? Wyraźnie w regulaminie jest napisane, że kupon na dzień MUSI składac się z trzech zdarzeń. Nic nie jestem w stanie poradzic, regulamin jest taki sam dla wszystkich. Wiem że się zgodziłem ale jasne jest, że celahim może się nie zgodzic na ten manewr.
Od następnej rundy będzie prościej. Po prostu nie ma opcji dodawania typów, bez względu na to czy przeciwnik się zgodzi czy ie. 0 mozliwości edycji posta.
 
C 0

carvallho

Użytkownik
&quot;W przypadku opadów deszczu lub innych sytuacji opóźniających spotkanie ( ale niezależnych od samych zawodników ), zostanie ono rozliczone po jego zakończeniu, choćby nastąpiło to dzień później&quot;

powyżej cytat z regulaminu.

Typowane przeze mnie spotkanie
2. 30-01-09 23:00 Bryan B./Bryan M. - Bhupathi M./Knowles M. typ:3 sety kurs: 2,35
zostało rozliczone jako &quot;zły dzień&quot;
A więc informuję, że spotkanie zostało pierwotnie planowane na 30-01-2009 (w trakcie podawania typu w tym dniu miało się odbyć). Ale zostało przesunięte na 31.01.2009 czyli opóźnione niezależnie od zawodników. Typ ten pojawił się nie tylko u mnie.

Dlatego proszę admina o stosowanie regulaminu który przecież sam napisał i każe innym przestrzegać oraz poprawną weryfikację mojego typu.
 
erka 1

erka

Użytkownik
Patrząc na poprzednie przykłady widac, że zawsze ważna też jest opinia przeciwnika. A czemu miałbym zaliczyc 2 typy? Wyraźnie w regulaminie jest napisane, że kupon na dzień MUSI składac się z trzech zdarzeń. Nic nie jestem w stanie poradzic, regulamin jest taki sam dla wszystkich. Wiem że się zgodziłem ale jasne jest, że celahim może się nie zgodzic na ten manewr.
Od następnej rundy będzie prościej. Po prostu nie ma opcji dodawania typów, bez względu na to czy przeciwnik się zgodzi czy ie. 0 mozliwości edycji posta.
dobra nie bede sie klocil choc moglbym wykazac kilka rzeczy na moja korzysc... niech sobie celahim gra dalej choc nie zasluzyl aby przejsc po takich zmiennych decyzjach. bez odp
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
&quot;W przypadku opadów deszczu lub innych sytuacji opóźniających spotkanie ( ale niezależnych od samych zawodników ), zostanie ono rozliczone po jego zakończeniu, choćby nastąpiło to dzień później&quot;
powyżej cytat z regulaminu.
Typowane przeze mnie spotkanie
2. 30-01-09 23:00 Bryan B./Bryan M. - Bhupathi M./Knowles M. typ:3 sety kurs: 2,35
zostało rozliczone jako &quot;zły dzień&quot;
A więc informuję, że spotkanie zostało pierwotnie planowane na 30-01-2009 (w trakcie podawania typu w tym dniu miało się odbyć). Ale zostało przesunięte na 31.01.2009 czyli opóźnione niezależnie od zawodników. Typ ten pojawił się nie tylko u mnie.
Dlatego proszę admina o stosowanie regulaminu który przecież sam napisał i każe innym przestrzegać oraz poprawną weryfikację mojego typu.
carvallho pisałem o tym wcześniej i nikt do tej pory nie odpowiedział:-?
Przesunięte przez kogo? Przez organizatorów Australian Open czy przez bukmachera, który źle wpisał date? Przejrzałem order of play dokładnie i nie widzę, żeby to oni przesuneli ten mecz;]
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Mam jedno pytanie czy data musi być przypisana indywidualnie do każdego spotkania??Czy może być napisane naprzyklad 1kolejka 28-01-09???
 
michau 84

michau

Forum VIP
Mam jedno pytanie czy data musi być przypisana indywidualnie do każdego spotkania??Czy może być napisane naprzyklad 1kolejka 28-01-09???
Do każdego.

PS. Jeszcze jedno pytanie z Twojej strony na które jest odpowiedź w regulaminie = kartka. W skrajnym przypadku out z konkursu.
 
arjus 0

arjus

Użytkownik
1.1.30-01-09 09:30 Nadal R. - Verdasco F. Typ: 4 lub więcej setów kurs : 2,0 ✅
2.29-01-09 19:00 Kim K. - Gregorc L. Typ: 1 kurs : 1,5(Carson) ⛔
3.29-01-09 20:15 Delgado R. - Jun W.-S.Typ 1 kurs: 1,5(Carson) ⛔
AKO:4,50
Witam ponownie co prawda udało mi się awansować dalej ale mimo to chciał bym wiedzieć czemu te dwa spotkania nie zostały mi zaliczone?
Kim-Gregorc 2:1 (6:4,5:7,6:2)
Delgado-Jun 1:0 (6:1,3:0 krecz)
Chodzi o daty? Czy może pomyłka moda?
Typuję zawsze rano jako jeden z pierwszych (potem pracuję nie mam czasu na komputer) rano oferta na bahu jest jeszcze mała wybieram to co jest czy jest różnica czy spotkanie odbywa się 5 minut po pólnocy czy 5 minut przed północą?? to tylko 10 minut różnicy ale jednak dwie różne daty.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
1.1.30-01-09 09:30 Nadal R. - Verdasco F. Typ: 4 lub więcej setów kurs : 2,0 ✅
2.29-01-09 19:00 Kim K. - Gregorc L. Typ: 1 kurs : 1,5(Carson) ⛔
3.29-01-09 20:15 Delgado R. - Jun W.-S.Typ 1 kurs: 1,5(Carson) ⛔
AKO:4,50
Witam ponownie co prawda udało mi się awansować dalej ale mimo to chciał bym wiedzieć czemu te dwa spotkania nie zostały mi zaliczone?
Kim-Gregorc 2:1 (6:4,5:7,6:2)
Delgado-Jun 1:0 (6:1,3:0 krecz)
Chodzi o daty? Czy może pomyłka moda?
Typuję zawsze rano jako jeden z pierwszych (potem pracuję nie mam czasu na komputer) rano oferta na bahu jest jeszcze mała wybieram to co jest czy jest różnica czy spotkanie odbywa się 5 minut po pólnocy czy 5 minut przed północą?? to tylko 10 minut różnicy ale jednak dwie różne daty.
Jeśli chodzi o regulamin to jest różnica. Poza tym spotkania zaczynały sie gruuubo przed północą. 1 dzień konkursu = się jeden dzień w kalendarzu. Aby nie było wątpliwości, na nową rundę rozpiszemy szczegółowy terminarz.
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
To ja mam pytanie odnośnie podawania tych 2 typów. Także podałem 2 typy z czego mam 1 trafiony a nie podałem 3 bo w chwili wysyłania posta nie było w ofercie więcej zdarzeń, a dłużej już nie mogłem czekać. Mój przeciwnik podał 3 typy z czego jeden nie jest rozgrywany tego dnia co nasz pojedynek czyli 31.01.

I teraz moje pytanie, czy jak bym zrobił tak jak on i nie mając 3 typu podał obojętnie jaki typ niezgodny z regulaminem to kupon miałbym zaliczony?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
To ja mam pytanie odnośnie podawania tych 2 typów. Także podałem 2 typy z czego mam 1 trafiony a nie podałem 3 bo w chwili wysyłania posta nie było w ofercie więcej zdarzeń, a dłużej już nie mogłem czekać. Mój przeciwnik podał 3 typy z czego jeden nie jest rozgrywany tego dnia co nasz pojedynek czyli 31.01.
I teraz moje pytanie, czy jak bym zrobił tak jak on i nie mając 3 typu podał obojętnie jaki typ niezgodny z regulaminem to kupon miałbym zaliczony?
Troszkę może jest to dziwne...ale tak;]
Zgodnie z regulaminem kupon MUSI zawierac 3 zdarzenia.
Natomiast każde zdarzenie z kupon rozpatrywane jest oddzielnie.
Niestety, konkurs ma ta wadę i zaletę jednocześnie, że jest rozgrywany bez przerwy, dzień po dniu. Nie da się ułożyc takiego regulaminu, żeby nikt nie był poszkodowany. Dlatego niektóre podpunkty z pewnej perspektywy mogą wydawac się dziwne, ale patrząc z perspektywy prowadzących konkurs, są konieczne do zachowania dyscypliny i porządku.
 
Do góry Bottom