>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

B 30

boher

Użytkownik
Hej, kiedy można spodziewać sie podsumowania III ćwiartki, bo już w sumie dawno mecze sie pokończyły (ponad 30 godzin temu) ???? A że od jutra nowa runda, chciałbym mieć jasną sytuacje ????
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
no wlasnie ???? pary 1 i 4 cwiartki sa podane ;] a 2 i 3 nie :] kiedy mozemy sie tego spodziewac?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
jest 21 i dalej nic .... :/ Troche nie sprawiedliwe . inni już grają a ja nie mogę . Pozdrawiam
a nie potrafisz sobie sam policzyć na kogo wypadasz :/?
Ty byłeś w 20 parze więc wypadasz na 19 (to chyba logiczne:kwasny4565:?)
Twój przeciwnik:
Gorillaz

 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
nie wiem . Być może jest losowanie . Chce to usłyszeć od moderatora i przeczytać. Niestety nie mogę . Inni już wiedzą i typują ...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
FC_BARCELONA i po co tak marudzisz???
Modzi 24h na forum nie będą!
A jak widzę postawę roszczeniową człowieka który już kiedyś w konkursie (TD) zabłysnął mega oszustwem to już mi się źle robi.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
jest 21 i dalej nic .... :/ Troche nie sprawiedliwe . inni już grają a ja nie mogę . Pozdrawiam
Inni juz graja, ale przeciez na Twoj wynik z rywalem to nie wplywa, zreszta, Prasa pisząc ze Olisadebe bedzie kolo 21 nie mial na mysli ze bedzie rowno o 21. Ty napisales posta o 21:04...
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
FC_BARCELONA i po co tak marudzisz???
Modzi 24h na forum nie będą!
A jak widzę postawę roszczeniową człowieka który już kiedyś w konkursie (TD) zabłysnął mega oszustwem to już mi się źle robi.
Aha . To niech Ci będzie źle . Ale to według mnie nie fair . Przemyśl to co piszesz. Szukasz kłótni , problemu ? Znów ? Ja nie chcę żadnych problemów . Po prostu chce typować . Tematy miały być otwarte i miałem znać swojego przeciwnika . A ja nie jestem 24/24 przy kompie . I jutro będę miał dopiero czas po 16:00 . Pozdro ???? i nie zamierzam znów się z Tobą kłócić . ;) Pozdrowienia dla Ciebie . :spokodfhgfh:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Macie pary do II ćwiartki. Olisadebe nie mógł dziś tego zrobić. Wyrozumiałości trochę proszę. Mamy też swoje życie prywatne ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Szkoda, że nawet nie dostaje się tu PW, że konkurs się zaczyna. Wchodziłem na forum, ale nawet nie zauważyłem. Heh....
uśmiałem się po pachy ???? ???? ????
Zapisując się zapewnie skopiowałeś formułkę &quot;zapoznałem się z regulaminem konkursu i go akcpetuję&quot; W regulaminie jest zapisana data rozpoczęcie. Czyżbyś więc olał przeczytanie tych paru linijek??:&gt;
 
O 0

odil007

Użytkownik
Dzień 1
RobertWLKP - odil007
1. 02/02/2008 19:15 Garcia-Lopez G. - Phau B. Typ: 2 @ 2.35
2. 28/07/2008 19:15 Monaco J. - Devilder N. Typ: 2-0 @ 1.55
3. 28/07/2008 19:15 Hernandez O. - Vassallo Arguello M. Typ: 2-0 @ 2.70
AKO : 9.83
BAH
Rozumiem, że liczy się pierwszy typ, ale jak podawałem swoje typy to mój przeciwnik jeszcze nic nie typował. Jak kliknąłem zatwierdzenie postu to zobaczyłem, że mój rywal 3&#39; przede mną podał typy i jeden typ się powtórzył.
Proszę o zmianę moich typów na powyższe, jestem w II ćwiartce
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
damianek632 - dz1916
02.02.2009 18:00 Youzhny M. - Gabashvili T @@ typ 1 @@ 1.45
02.02.2009 18:15 Ljubicic I. - Rochus C. @@ typ 1 @@ 1.20
02.02.2009 17:00 Cilic M. - Clement A. (-1.5/+1.5) @@ typ 2 @@ 2.50
AKO: 4.35
BAH
napisalem przed chwilą post, Grupa II , jakoś mi się zjadło Dzień I , mógłbym prosić o dodanie?
dziękuje
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Dzień 1

.KB - Marvel90

1. 02/02/2009, 18:00 Youzhny M. - Gabashvili T. 2 @ 2.20
2. 02/02/2009 19:15 Garcia-Lopez G. - Phau B. (-1.5/+1.5) 1 @ 1.70
3. 02/02/2009, 18:15 Ljubicic I. - Rochus C. 2:0 @ 1.60

AKO : 5.98

bet-at-home
blad bet-at-home, ktory wystawil oferte do 3 wygranych setow na turniej w RPA, ale takze i moj bo jakims cudem tego nie zauwazylem ;p mam nadzieje ze nie bedzie wielkim problemem naprawienie bledu:


2. 02/02/2009 19:30 Garcia-Lopez G. - Phau B. (-1.5/+1.5) 1 @ 2.55

link do posta: http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=854004&amp;amp;postcount=9
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Mecz:
Gimeno-T. D. (Esp) -
Martin A. (Esp)
6-3, 6-7, 6:6 i krecz Martin.
Grałem na Martin ... ale ...
jak rozliczac ten typ ?
heh dziwna sytuacja, gosc kreczuje w ostatnim gemie, gdy mial szanse na wygrana ...
tak wiec pytam sie ...
w razie co zostal mec zo godz 23:00, tak wiec jesl imoge, to mam typ zastepczy, tylko po prostu nie wiem jak to roliczyc :|
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Rozliczanie kreczów
Jeśli gramy czyste 1 lub 2, krecz oznacza wygraną lub przegraną, zależy skreczuje nasz gracz czy przeciwnik.
Przy każdym innym typie krecz oznacza zwrot. Czyli przy graniu DW, handicapów gemowych, stowych, under/over itp i typów na ilośc setów..


Więc chyba przegrana
 
Do góry Bottom