>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mecz:
Gimeno-T. D. (Esp) -
Martin A. (Esp)
6-3, 6-7, 6:6 i krecz Martin.
Grałem na Martin ... ale ...
jak rozliczac ten typ ?
heh dziwna sytuacja, gosc kreczuje w ostatnim gemie, gdy mial szanse na wygrana ...
tak wiec pytam sie ...
w razie co zostal mec zo godz 23:00, tak wiec jesl imoge, to mam typ zastepczy, tylko po prostu nie wiem jak to roliczyc :|
Wszystko masz w regulaminie:| Nie zadawac głupich pytań;/
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wszystko masz w regulaminie:| Nie zadawac głupich pytań;/
Jestem głupi i nie rozumiem regulaminu do końca, a w szczególności informacji odnośnie kreczy.
Tak więc wola się upewnić w odpowiednim temacie ...
Dobre wytłumaczenie ?
tak więc typ przegrany ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Z góry uprzedzam. Dawajcie typy zastępcze za mecz Kubot-Mayer, bo Niemiec się wycofał z turnieju.
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
Agustin Calleri - Nicolas Massu - teraz zauważyłem,że ten mecz został przesunięty na jutrzejszy dzień na godzinę 2 w nocy naszego czasu... czyli zgodnie z regulaminem mam czekać na zakończenie tego meczu? Piszę tak na wszelki wypadek,żeby ten typ nie został policzony jako mój błąd w dacie...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Agustin Calleri - Nicolas Massu - teraz zauważyłem,że ten mecz został przesunięty na jutrzejszy dzień na godzinę 2 w nocy naszego czasu... czyli zgodnie z regulaminem mam czekać na zakończenie tego meczu? Piszę tak na wszelki wypadek,żeby ten typ nie został policzony jako mój błąd w dacie...
Problem jest taki że on nie został przesunięty. On wedłyg planu gier od początku miał się zaczynac o tej godzinie. Czyli 0 2 w nocy naszego czasu. Jeśli ktoś dał ten typ na dzień 2, to nie zostanie on zaliczony. Mówiłem, że nie należy sugerowac się godzinami podanymi u bukmachera;] Zawsze trzeba wszystko sprawdzic w order of play;]
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Problem jest taki że on nie został przesunięty. On wedłyg planu gier od początku miał się zaczynac o tej godzinie. Czyli 0 2 w nocy naszego czasu. Jeśli ktoś dał ten typ na dzień 2, to nie zostanie on zaliczony. Mówiłem, że nie należy sugerowac się godzinami podanymi u bukmachera;] Zawsze trzeba wszystko sprawdzic w order of play;]
tez mam to spotkanie w swoich typach i nawet chcicalem sprawdzic terminarz turnieju, ale okazalo sie ze strona jest dostepna tylko w jezyku hiszpanskim... dzisiaj znalazlem tam order of play, ale szukalem na chybil trafil ;p chociaz z drugiej strony mozna bylo uzyc translatora... w sumie to sam uwazam ze nie powinniscie robic zadnych wyjatkow, bo pozniej wiecej z tego szkody niz pozytku :p ale usprawiedliwic sie musialem ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie zrobimy wyjątków ???? Co do OOP, to zajrzyjcie do nowego posta w regulaminie;]
Zauważyłem 3 typy, nie sprawdzone z OOP.
Janowicz, Becker i Massu rozliczani są dlatego na minus. Typy na ich przeciwników również oczywiście;]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=855590&amp;amp;postcount=37
KOMBI chyba sobie nieco zawyżył kurs na 3 sety. Kurs na Seppi&#39;ego rośnie więc powinien też rosnąć na 3 sety w meczu. Tymczasem obecnie kurs w BAH z którego ponoć są brane kursy wynosi 2.00. Prosze to sprawdzić.
Kurs jest ok, w momencie jak KOMBI dawał typy kurs na Seppiego był niższy = wyższy kurs na 3 sety. Faworytem jest Włoch. Jeśli kurs na niego rośnie, to równoznaczne jest ze spadkiem kursu na 3 sety, gdyż spodziewają się buki równiejszego meczu. Sprawdziłem i wszystko jest ok.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Oczywiście, że tak. Wszystko się zgadza :spokodfhgfh: źle skojarzyłem pewne fakty i wyszło mi na odwrót :p
 
szary 0

szary

Użytkownik
Order of play turnieju w Chile przedstawia mecz Bellucci - Brzezicki jako not before 7PM. Nie wiem jaka tam jest strefa czasowa ale coś mi sie wydaje że ten mecz będzie po północy tymczasem w bukach jest ustalony na 23:05. Można en mecz wybrać w dzisiejszym typowaniu?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Order of play turnieju w Chile przedstawia mecz Bellucci - Brzezicki jako not before 7PM. Nie wiem jaka tam jest strefa czasowa ale coś mi sie wydaje że ten mecz będzie po północy tymczasem w bukach jest ustalony na 23:05. Można en mecz wybrać w dzisiejszym typowaniu?
Czyli w bukach jest ok;] Można spotkanie typowac.
Aktualne godziny spotkan można znaleźc zazwyczaj w dniu ich rozgrywania na http://www.livesports.pl
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
BOJE SIĘ &lt;lol2&gt; zaraz podam link do kursów i zobaczymym, kto miał racje. Zarty to ty sobie robisz z pożądnych obywateli.
Ale ja nie mówie że masz złe kursy. Tylko zawyżone AKO. Czytaj ze zrozumieniem.
 
Do góry Bottom