>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Nie chodzi o złe kursy, tylko o zły iloczyn !!
2*2*2,1= 8,40
więc wszystko jest dobrze. Po prostu zmienił się kurs na ostatnie spotkanie. Czyli zamiast 2,10 teraz wynosi 2. Czy to jest takie niemożliwe, aby kurs zmienił się o 0,10? Tu nie chodzi o 1zł czy wyższe stawki. Ale o marne 0,10.
Moge zrezygnować z konkursu ale prosze nie robić ze mnie oszusta.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
2*2*2,1= 8,40

więc wszystko jest dobrze. Po prostu zmienił się kurs na ostatnie spotkanie. Czyli zamiast 2,10 teraz wynosi 2. Czy to jest takie niemożliwe, aby kurs zmienił się o 0,10? Tu nie chodzi o 1zł czy wyższe stawki. Ale o marne 0,10.

Moge zrezygnować z konkursu ale prosze nie robić ze mnie oszusta.
Ale zobacz. W Twoim poście są trzy razy kursy 2,00. Sugerujesz, że było 2,1 i ktoś Ci to zmienił??
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Proszę modów o dopisanie w moim poście nr 35 w III ćwiartce o dopisanie AKO: 3.24 i buka BAH. Zapomniałem tego wpisać ;)

To daj linka:|
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Proszę modów o dopisanie w moim poście nr 35 w III ćwiartce o dopisanie AKO: 3.24 i buka BAH. Zapomniałem tego wpisać ;)

To daj linka:|
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=855417&amp;amp;postcount=35
Proszę bardzo.
Chciałbym jeszcze zauważyć na wszelki wypadek, że mecz, który obstawiłem w Johannesburgu został przeniesiony na jutro z powodu opadów deszczu w dniu dzisiejszym i związanych z tym opóźnień. Rozumiem, że będzie on podliczony normalnie, tylko jutro? Chodzi mi o typ:
3/02/2009, 12:00 Granollers M. - De Chaunac S.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=855417&amp;amp;postcount=35
Proszę bardzo.
Chciałbym jeszcze zauważyć na wszelki wypadek, że mecz, który obstawiłem w Johannesburgu został przeniesiony na jutro z powodu opadów deszczu w dniu dzisiejszym i związanych z tym opóźnień. Rozumiem, że będzie on podliczony normalnie, tylko jutro? Chodzi mi o typ:
3/02/2009, 12:00 Granollers M. - De Chaunac S.
Jeśli przeniesiono spotkanie z powodów niezależnych od zawodnika ( czyli deszcz, przeciągający się poprzedni mecz ), to typ zostanie zaliczony mmo iż odbywa sie w innym terminie.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Tylko, że tak na prawdę ciężko to sprawdzić. Mecz ten był zarówno u wszystkich buków, jak i na livescorach na dzisiaj na 20.00. Rano padał jednak w Johannesburgu deszcz i przynajmniej to spotkanie widnieje już w jutrzejszych planach.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Tylko, że tak na prawdę ciężko to sprawdzić. Mecz ten był zarówno u wszystkich buków, jak i na livescorach na dzisiaj na 20.00. Rano padał jednak w Johannesburgu deszcz i przynajmniej to spotkanie widnieje już w jutrzejszych planach.
Ale spokojnie. W order of play zaplanowany był na dziś na 20. I to się liczy;]
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dzień pierwszy ćwiartka III podliczona - w razie błędów grzecznie pisać z linkiem do posta :!: :razz:
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
Ale spokojnie. W order of play zaplanowany był na dziś na 20. I to się liczy;]
Mam podobną sytuacje, co prawda przegrałem w tym pojedynku i nie mam szans na zwycieztwo w tej kolejce, ale nie wiem z jakiej racji moderator sie tak pośpieszył w innym przypadku od czegoś takiego moze zależeć kogoś zwycieztwo lub ewentualna porażka: 02.02.2009 15:00 Calleri A. - Massu N. Typ: Grane sety: 3 sety Kurs: 1.90 grają dziś ⛔
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mam podobną sytuacje, co prawda przegrałem w tym pojedynku i nie mam szans na zwycieztwo w tej kolejce, ale nie wiem z jakiej racji moderator sie tak pośpieszył w innym przypadku od czegoś takiego moze zależeć kogoś zwycieztwo lub ewentualna porażka: 02.02.2009 15:00 Calleri A. - Massu N. Typ: Grane sety: 3 sety Kurs: 1.90 grają dziś ⛔
Nie grają dziś.;] Grają o 2 w nocy naszego czasu. To jest planowy czas rozpoczęcia meczu wg. OOP;]
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
Zobacz moje typy na pierwszą kolejke, typowałem ten mecz wczoraj, typowałem go dziś i mam 2x ⛔ zamiast poczekać na rozstrzygniecie...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Moge zrezygnować z konkursu ale prosze nie robić ze mnie oszusta.
Kolejny konkurs co chcesz niby zrezygnować? Kolejny konkurs co niby masz gdzieś? W konkursie hokejowym bezczelnie zawyżyłeś kurs i miałeś jeszcze pretensje. To może zrezygnuj z wszystkich konkursów na forum skoro wszędzie masz problemy.
Niektóre jednostki to co konkurs mają problemy w liczeniu, z odczytywaniem kursów itd.
Jak ma się problemy z tym to nie trzeba brać udziału w konkursach, proste.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dzień pierwszy ćwiartka III - z podliczeniem kursów wszystko w jak najlepszym porządku, tylko to ja powinienem prowadzić 1-0 (para: robson United xD - malin157)
 
M 0

matiz12

Użytkownik
Mój przeciwnik Kuruś nie typował w Dniu 2, a ja nie trafiłem żadnego meczu.
Jak to bedzie policzone????
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Pytanko jedno. BAH nie wiem czemu wystawił dwukrotnie spotkanie Grannolers, M - De Chaunac. W obu przypadkach kursy się różnią. Ja właśnie podałem typ na to spotkanie i teraz nie wiem, która możliwość będzie uznana za prawidłową.
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Przy spotkaniu Cipolla F. - Chiudinelli M. popełniłem błąd zamiast dać 2 dałem 1 po takim samym kursie. Jeżeli jest taka możliwość to proszę o poprawienie (1 runda - Ćwiartka II)
Pytam po raz 3 i nadal nie mam odpowiedzi. Rozumiem, że w regulaminie jest napisane, że nie ma popraw jednak była to sytuacja gdzie miałem dać podgląd i sprawdzić czy wszystko się zgadza, a przez przypadek dałem zatwierdź. Biorę już drugi raz udział w zabawie Masters Tennis i pierwszy raz zdarzył mi się taki błąd. Nie wspomnę już, że Olisadebe7 gdy miał być krecz podał zastępczy typ (regulamin wyraźnie mówi jak rozliczany jest krecz) co oznacza że dał 4 propozycje zamiast 3 i zostało mu kupon normalnie policzony (przy 2 kupon = ako 1).
 
Do góry Bottom