>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Konkurs trwa z dnia na dzień. Jak więc mogę rozliczac na plus typ, który jest ze złą datą z Waszej winy ( i bukmachera ), skoro wyraźnie napisane jest, że wszystkie typy trzeba sprawdzac z oficjalnym planem gier na dany dzień;]
 
michau 84

michau

Forum VIP
mam podać nowy typ za dzisiejszy mesz selli czy nie ? :/ ja się już poddaje . :/ każdy mówi innaczej .
Ostatni raz...
http://www.atpworldtour.com/tennis/en/common/TrackIt.asp?file=/1/posting/2009/505/op.pdf
Jeśli widzisz w dzisiejszym rozkładzie OOP mecz Cheli, nie żadnego Selli :| to rozliczymy po zakończeniu. Zakładam jednak, że widzę dobrze i on tam się nie znajduje. Z racji tego uprzejmie informuję iż typ zaliczony będzie na ⛔

pozdrawiam ????:przeklina:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Informacja ze strony oficjalnej &quot;
Wednesday, 04 February 2009
(Play scheduled to restart at 5:30pm)&quot;
Ale o co Ci chodzi. Przecież wyraźnie ten mecz zaplanowany był na dzisiaj. Więc nie odbył się z powodu deszczu. Więc jak jutro się odbędzie to jak go trafisz to będzie ✅. Po co śmiecisz temat.

Powiem szczerze. Mam przez te pytania dosc prowadzenia konkursu. Nie będzie następnej edycji i koniec jak tak dalej pójdzie. Odp na Wasze ciągłe wątpliwości jest w regulaminie. Nieznajomośc regulaminu równoznaczna jest z wykluczeniem z konkursu. Czy na prawdę musimy wprowadzic taką karę żebyście w końcu przeczytali ten kawałek tekstu ZE ZROZUMIENIEM??!!:|
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie tematu… pierwszy raz trochę się zamotałem z pośpiechu, bo nie miałem dużo czasu i podałem typy zastępcze, a przecież mecze De Voest R. - Gil F. i Garcia-Lopez G. - Mayer L. zostały z powodu opadów przełożone na jutro.Proszę więc o usunięcie typów zastępczych- http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=27614&amp;amp;page=5
ten post po usunięciu typów też proszę skasować.Pozdrawiam.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=858904&amp;amp;postcount=105

Dzień 4

maradie - Xavy

1. 05.02.2009 11:00 Mathieu P.-H. - Hernych J. DW 2:0 @ 1,60
2. 05.02.2009 12:00 Garcia-Lopez G. - Mayer L. DW 2:0 @ 2,25
3. 05.02.2009 10:00 Karlovic I. - Stakhovsky S. DW 2:0 @ 2,00

AKO: 7,20
Buk: BAH
Prosze o zmiane typu nr 3 - Karlovic - Stakhowsky - na typ:

3. 05.02.2009 2:45 Levine J. - Jenkins S. 1 @ 1,40

Podalismy z Xavy&#39;m ten sam typ (ja zrobilem to 2 minuty pozniej). Jak pisalem swojego posta, jego propozycji jeszcze na forum nie bylo, dopiero po dodaniu przeze mnie wiadomosci z typami zobaczylem ze Xavy zrobil to 2 min wczesniej i 1 typ nam sie pokrywa. Prosze modow o wyrozumialosc - marna tu moja wina w tej sytuacji.

PS. AKO po zmianie tego jednego typu bedzie wynosic 5.04 .
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=858904&amp;amp;postcount=105

Prosze o zmiane typu nr 3 - Karlovic - Stakhowsky - na typ:
3. 05.02.2009 2:45 Levine J. - Jenkins S. 1 @ 1,40
Podalismy z Xavy&#39;m ten sam typ (ja zrobilem to 2 minuty pozniej). Jak pisalem swojego posta, jego propozycji jeszcze na forum nie bylo, dopiero po dodaniu przeze mnie wiadomosci z typami zobaczylem ze Xavy zrobil to 2 min wczesniej i 1 typ nam sie pokrywa. Prosze modow o wyrozumialosc - marna tu moja wina w tej sytuacji.
tą sytuację rozumiem:p
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dałem na dzisiaj typ: Levinsky J./Scherrer J. - Baghdatis M./Chardy J. Typ: 2 Kurs: 1.65. Spotkanie to miało być rozegrane na pewno dzisiaj, co potwierdza OOP http://www.atpworldtour.com/tennis/en/common/TrackIt.asp?file=/1/posting/2009/5012/op.pdf ale z jakiegoś powodu nie zostało do tej pory dzisiaj rozegrane, choć spotkanie poprzednie na korcie nr 1 zakończyło się już jakiś czas temu, mam nadzieję że będzie zaliczone jeśli będzie rozegrane jutro
 
snorri 0

snorri

Użytkownik
Dałem na dzisiaj typ: Levinsky J./Scherrer J. - Baghdatis M./Chardy J. Typ: 2 Kurs: 1.65. Spotkanie to miało być rozegrane na pewno dzisiaj, co potwierdza OOP http://www.atpworldtour.com/tennis/en/common/TrackIt.asp?file=/1/posting/2009/5012/op.pdf ale z jakiegoś powodu nie zostało do tej pory dzisiaj rozegrane, choć spotkanie poprzednie na korcie nr 1 zakończyło się już jakiś czas temu, mam nadzieję że będzie zaliczone jeśli będzie rozegrane jutro
spotkanie zostało przesunięte na jutro z powodu obsuwy czasowej, Bagieta zaczął grać singla o 19 więc raczej nie byłoby fair jakby 15 min po zakończeniu jednego meczu przystępował do drugiego ????
ps. sam obstawiłem ten mecz :-D
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Dzień 3:
Zico 1910 - Klechu

04-02-09 02:00 Calleri A. - Massu N. [email protected]
04-02-09 18:00 Capdeville P. - Gimeno-Traver D. [email protected]
04-02-09 12:00 Ferrer D./Navarro Pastor I. - Granollers M./Ventura S. [email protected]

AKO: 5,32
BAH

Podaję typ zastępczy za spotkanie deblowe,ktore odbedzie sie jutr.Podczas typowania wczoraj widniała data 4.02.Nowy typ to:

Murray J./Vemic D.-Petzschner P./Peya A [email protected]
Może mi ktoś powiedzieć co z moim przypadkiem.Mam czekac na wynik dzisiejeszy spotkania deblowego hiszpanów,czy mam zaliczony zastepczy typ.To wazne bo nie wiem czy mam juz typowac czy czekac do rozstrzygniecia ostatniego meczu,ktory moze zakonczyc rywalizacje.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Ogolnie mod ktory zajmuje sie III cwiartka ma duze braki... Wszytskie cwiartki sa podliczane na biezaco... Juz 4 dzien a u nas ledwo za 1 dzien sa typy podliczone... Jak nie ma sie czasu zajmowac to niech ktos inny przejmie III cwiartke...

Pzdr
 
Do góry Bottom