>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Pytam po raz 3 i nadal nie mam odpowiedzi. Rozumiem, że w regulaminie jest napisane, że nie ma popraw jednak była to sytuacja gdzie miałem dać podgląd i sprawdzić czy wszystko się zgadza, a przez przypadek dałem zatwierdź. Biorę już drugi raz udział w zabawie Masters Tennis i pierwszy raz zdarzył mi się taki błąd. Nie wspomnę już, że Olisadebe7 gdy miał być krecz podał zastępczy typ (regulamin wyraźnie mówi jak rozliczany jest krecz) co oznacza że dał 4 propozycje zamiast 3 i zostało mu kupon normalnie policzony (przy 2 kupon = ako 1).
Człowieku czytaj ze zrozumieniem i wyrzuć z siebie cały jad. Przeczytaj jeszcze raz post, który napisałem ????

http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=856744&amp;amp;postcount=64

Jeżeli nie wiesz czym kroecz różni się od nie wyjścia na kort to napisz na pw - wytłumaczę Ci i Cię dokształcę.
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Nie będę się wykłócał kto ma rację bo nie zależy mi na tym żeby się tobie kupon nie liczył, jedynie chciałbym usłyszeć odpowiedź na moje poprzednie pytanie. Typ podałem o 11:36, a o 11:39 już poprosiłem o korektę bo popełniłem błąd przy zaledwie jednej cyfrze.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Nie będę się wykłócał kto ma rację bo nie zależy mi na tym żeby się tobie kupon nie liczył, jedynie chciałbym usłyszeć odpowiedź na moje poprzednie pytanie. Typ podałem o 11:36, a o 11:39 już poprosiłem o korektę bo popełniłem błąd przy zaledwie jednej cyfrze.
Poprawione. W ramach wyjaśnienia dla reszty- od razu napisałeś o popełnionym błędzie, a nie po 30 minutach.
 
K 0

kostek05

Użytkownik
Ludzie !!!! mam wielką prośbę ...... dajcie żyć moderatoriom!!!!! wszystko jest w regulaminie !!!! dlatego wystarczyło go przeczytać ze zrozumieniem( a tego uczyliśmy się już w szkole podstawowej ) a nie wklejać ``zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go !!! . Konkurs się niedawno zaczął a postów w dziale niezgodności jak na koniec konkursu. Ludzie MOD to też człowiek i nie zawsze jest dostępny wiec bądźcie ludzmi i dajcie im żyć !!!!! ???? pozdro
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja to mam szczęście chyba, bo mało tych niezgodności z mojej ćwiartki a tu jeszcze taki post od usera, oczywiście z mojej ćwiartki ???? . Dzięki za wsparcie i zrozumienie kostek05 :jezora:

Jeżeli ktoś jeszcze nie zrozumiał regulaminu, niech go sobie przeczyta ze trzy razy jak czytankę w podstawówce czy przedszkolu. :-D
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Podałem na dziś mecz Ancic - Gabashvili. Teraz okazuje się że tego meczu dzisiaj nie ma, a jestem na 100% pewny ze w order takie spotkanie na dziś było. Co w tej sytuacji? czy mogę podać typ zastępczy?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Podałem na dziś mecz Ancic - Gabashvili. Teraz okazuje się że tego meczu dzisiaj nie ma, a jestem na 100% pewny ze w order takie spotkanie na dziś było. Co w tej sytuacji? czy mogę podać typ zastępczy?
Hmm, ja tego meczu w OOP nie widzę. Dziwne, że Ty go widziałeś gdyż jest to turniej halowy więc ze względów pogodowych OOP nie był zmieniany. Sam nie będę podejmował decyzji ale wydaje mi sie, ze to po prostu błąd buka i także Twój. Sam taki błąd popełniłem wczoraj i ze spokojem dałem sobie za zły dzień ⛔ W tej sytuacji myślę, że będzie podobnie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Hmm, ja tego meczu w OOP nie widzę. Dziwne, że Ty go widziałeś gdyż jest to turniej halowy więc ze względów pogodowych OOP nie był zmieniany. Sam nie będę podejmował decyzji ale wydaje mi sie, ze to po prostu błąd buka i także Twój. Sam taki błąd popełniłem wczoraj i ze spokojem dałem sobie za zły dzień ⛔ W tej sytuacji myślę, że będzie podobnie.
Szkoda, że nie zrobiłem screena. Niestety nie mam do tego głowy...
Trudno, w takim razie wylatuje z konkursu bo to przekreśla już prawie całkiem moje szanse na awans.
Pozdrawiam.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Dzień 3
Kapel - Jaca
1#04-02-09 11:30 Hanescu V. - Zovko L. 2 5.00
2#04-02-09 12:00 Garcia-Lopez G. - Mayer L. 1 1.50
3#04-02-09 17:30 Janowicz J. - Cruciat A 1 1.70
Buk:Bet-At-Home
AKO: 12,75
Zmieniam typ numer dwa, bo w Johannesburgu zaczął padać deszcz i mecz został przełożony.

1#04-02-09 11:30 Hanescu V. - Zovko L. 2 5.00
2# 04.02.2009 19:30 Monaco J. - Starace P. DW. 2-0 2.00
3#04-02-09 17:30 Janowicz J. - Cruciat A 1 1.70
Buk:Bet-At-Home
AKO: 17
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
jeżeli mój mecz miał rozegrać się dziś a przenieśli go na jutro to zostanie rozliczony typ jutro ? czy mam podać nowy typ ?
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
De Voest R. - Gil F.
Garcia-Lopez G. - Mayer L.
te dwa mecze zostały przeniesione na jutro,na 100 % były na dziś,bo rano sprawdzałem pare razy,a teraz pewnie z powodu deszczu zostały przesunięte... nie wiem czy mam czekać do jutra czy podać typy zastępcze... Na wszelki wypadek podałem 2 typy zastępcze: http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=27614&amp;amp;page=5
mam nadzieje,że zostaną one rozpatrzone,a nie uznane za nieprawidłowe,bo na pewno te 2 mecze miały być dziś rozgrywane...
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Panowie, spokojnie. Przeciez w regulaminie pisze, ze jesli mecz jest przesuniety na nastepny dzien z przyczyn niezaleznych od zawodnikow( np. deszcz), to zostanie on rozliczony pozniej, po meczu. Nie wiem, po co panikujecie i dopytujecie sie, jesli wszystko mozna znalezc w regulaminie.
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
oki nie wiedziałem co zrobić,bo trochę się spieszę,wiec jak mam czekać do jutra na rozstrzygnięcie to proszę o usunięcie typów zastępczych i przepraszam za kłopot.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Prasaproszę o usunięcie mojego postu z typem zastępczym...Nie doczytanie regulaminu, my fault????

Gdzie link?
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
szary w betssonie byl na dzisiaj i wypraszam sobie . jeszcze godziny na livesport.pl sprawdzałem . Proszę o odpowiedź moderatorów w sprawie tego meczu . Czekam
 
michau 84

michau

Forum VIP
szary w betssonie byl na dzisiaj i wypraszam sobie . jeszcze godziny na livesport.pl sprawdzałem . Proszę o odpowiedź moderatorów w sprawie tego meczu . Czekam
Długo jeszcze mamy się domyślać o jaki mecz zawracasz tyłek ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
szary w betssonie byl na dzisiaj i wypraszam sobie . jeszcze godziny na livesport.pl sprawdzałem . Proszę o odpowiedź moderatorów w sprawie tego meczu . Czekam
Nas obchodzi order of play a nie livesports. Jesli meczu nie ma w OOP na dziś, to znaczy że go nie było tam wcale. I godziny od buków i z livesports są mało ważne. Oni robią błędy.
 
Do góry Bottom