>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Cisza:| Nie kłocic sie:|
craballho, gwiazdki znaczą, że 3 kolejka w tej parze jest nie podliczona i mi ułatwia to zadanie, bo wiem czego i u kogo szukac;]
 
michau 84

michau

Forum VIP
Bo się spocicie. Dziś wieczorem podliczę conajmniej jeden dzień.

Prasa : podliczymy wspólnie ;)


 
midel 189

midel

Użytkownik
Przyjrzałem się typom mojego rywala i zgodnie z punktem 7. regulaminu
Jeśli przeciwnik poda swoje typy przed nami, możemy zagrać wszystkie spotkania, które zagrał rywal, ale musimy typować innego zwycięzcę. Dotyczy to zarówno innego zwycięzcy seta, jak i całego spotkania. Jeśli przeciwnik gra na zwycięstwo Roddicka, nie można grac zwycięstwa Roddicka ani w meczu, ani w secie, ani handi na Roddicka ani DW na Roddicka. Tylko typy na ilość setów lub na rywala. Jeśli przeciwni da DW 3:0, my możemy dać DW tylko na przeciwnika, tj 2:3, 1:3 i 0:3.
mój rywal podał nieprawidłowy typ na Gulbisa http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=856174&amp;amp;postcount=59 ponieważ ja podałem wcześniej DW http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=855972&amp;amp;postcount=51
Wychodzi na to, że wygrałem 3-0, proszę o weryfikację przez Prasę. Dopiero teraz to zauważyłem, bo wcześniej nie miałem czasu.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Przyjrzałem się typom mojego rywala i zgodnie z punktem 7. regulaminu

mój rywal podał nieprawidłowy typ na Gulbisa http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=856174&amp;amp;postcount=59 ponieważ ja podałem wcześniej DW http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=855972&amp;amp;postcount=51
Wychodzi na to, że wygrałem 3-0, proszę o weryfikację przez Prasę. Dopiero teraz to zauważyłem, bo wcześniej nie miałem czasu.
Zgodnie z regulaminem tą kolejkę wygrywasz Ty. Prasa już naniesie korektę bo to jego ćwiartka.

Co do ćwiartki III. Nie u wszystkich widzę zauważyłem takie zjawisko j.w. - niestety za dużo tego jest żeby wszystko zauważyć, więc jeśli jest źle podliczone to zgłaszać tu z linkami tak jak kolega wyżej ;)

PS. Dla tych niecierpliwych - kolejka numer 2 i 3 podliczona.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Hmm według mnie już powinno być po pojedynku u mnie w parze, mianowicie

mucios88 - hoks 1:0 (2,32 - 2,1)
mucios88 - hoks 2:0 (1,75 - 1,6) Niewiem czemu przeciewnik ma pozytywnie zaliczony typ na spotkanie Cipolla F. - Chiudinelli M. 1 1.80 jeżeli mecz zakończył się wynikiem 1:2 (5:7, 6:1 i 4:6)
mucios88 - hoks 3:0 (2,7 - 1,45)

Więc wg mnie pojedynek wygrywam 3:0 i jestem w następnej rundzie

michau // linki :przeklina::przeklina::przeklina:
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Hmm według mnie już powinno być po pojedynku u mnie w parze, mianowicie

mucios88 - hoks 1:0 (2,32 - 2,1)
mucios88 - hoks 2:0 (1,75 - 1,6) Niewiem czemu przeciewnik ma pozytywnie zaliczony typ na spotkanie Cipolla F. - Chiudinelli M. 1 1.80 jeżeli mecz zakończył się wynikiem 1:2 (5:7, 6:1 i 4:6)
mucios88 - hoks 3:0 (2,7 - 1,45)

Więc wg mnie pojedynek wygrywam 3:0 i jestem w następnej rundzie

michau // linki :przeklina::przeklina::przeklina:
Rywal 3 minuty po podaniu typów napisał prośbę w temacie o zmianę typu z 1 na 2 z powodu pomyłki. Uznałem to, bo nie zorientował się 40 minut później tylko od razu po napisaniu posta.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ehh to jako moderatorzy mogliście mu zmienić typ, a tak to straciłem dzisiejszy dzień konkursu i tym samym wszystko sie zdarzyć może
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Sorry że tak jedno pod drugim ale nie ma edycji.

Oczywiście chodziło mi o zmianę typu w temacie konkursowym, bo nie każdy czyta te 22 strony beznadziejnego spamu :/
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Sorry że tak jedno pod drugim ale nie ma edycji.

Oczywiście chodziło mi o zmianę typu w temacie konkursowym, bo nie każdy czyta te 22 strony beznadziejnego spamu :/
Jeżeli mogłem zrobić to lepiej to sorry :-? Staram się ogarniać konkurs jak tylko mogę. Jest 2-2 i jutro decydujące starcie. Good luck
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Spoko, nie mam pretensji bo to tylko zabawa jest. Tylko wg mnie tak to powinno być załatwione ;)

Pozdrawiam ????
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Siemka ma takie pytanko.Cwiartka I
Sytuacjia po 3 dniu
mietus_20 - flamaster 2-1
w 4 dniu trafilismy takie samo ako a mianowice 1,4
Wiec jest remis w 4 dniu czyli 3-2???:spokodfhgfh:
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
W Cwiartce nr II nie podliczono pojedynku RobertWLKP-odil007 wedlug mnie powinienem wygrac 3-1 a przeciwnik jak niby nigdy nic typuje sobie typy na 5 dzien. Prosze o szybkie wyjasnienie.
 
O 0

odil007

Użytkownik
Mój mecz z Acasusso który typowałem wczoraj miał się zacząć o godzinie 18 ale został przełożony na godzinę 1:00 więc nie rozumiem o ci chodzi?
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Dziwne ze nikt nic nie napisal przy Twoim typie z tego co widzialem po poludniu wczoraj to on byl na 18, wiec nie rozumiem jak ktos Ci to zaliczy. Zreszt cos widze ze nic mnie juz chyba nie zdziwi, to mogl moderator to napisac przy Twoim typie. A niesprawdzam rano mecze nie rozliczone i nie wiem o co biega.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dziwne ze nikt nic nie napisal przy Twoim typie z tego co widzialem po poludniu wczoraj to on byl na 18, wiec nie rozumiem jak ktos Ci to zaliczy. Zreszt cos widze ze nic mnie juz chyba nie zdziwi, to mogl moderator to napisac przy Twoim typie. A niesprawdzam rano mecze nie rozliczone i nie wiem o co biega.
nie moja sprawa ale:
[qoute=regulamin] W przypadku opadów deszczu lub innych sytuacji opóźniających spotkanie ( ale niezależnych od samych zawodników ), zostanie ono rozliczone po jego zakończeniu, choćby nastąpiło to dzień później. [/qoute]
 
Do góry Bottom