>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

L 0

lukasszek

Użytkownik
Jako, iz:
P.S Prasa wraca we wtorek.
oraz Prasa pod moimi typami na 4 dzien, III cwiartka napisal:
Chłopie, szykuje sie pierwsza dyskwalifikacja. Na 2:0 Tsongi jeśli było 1.37, to już wygląda na ścieme. Przy kursie 1.02 n win, max kurs na 2:0 jest 1.20. Ja nie dasz mi jakiegoś dowodu, to wylatujesz z konkursu.
uprzejmie informuje, ze przeslalem Prasie pw, w ktorym wyjasniam zaistniala sytuacje. Mam tez dowod - korespondencje z Betsson&#39;owska obsluga klienta, z zawarta informacja o najwyzszym kursie na to zdarzenie. Prosze zatem o uwzglednienie mnie w rozpisie na 3 runde. Jesli ktorys z pozostalych prowadzacych chce zobaczyc ow dowod to prosze o wyslanie mi na pw swojego adresu email - wowczas puszcze mu FW z opisana wyzej korespondecnja.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
No i o kawał chu... rozbić tych osłów z Dallas ;) Napisałem im 2 maile około 11 i do teraz nie odpisali. Szkoda, ale dzieki za próby rozwiazania sytuacji, pozdrawiam modów!
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
I czemu moj post zostal usuniety?
Sprawa powinna zostac wyjasniona i kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie.
Buziaczuszki kochani:***
Najgorsze jest to, ze ja mam niepodwazalny dowod na to. Mail od bettsonowskiej obslugi klienta. Wyslalem modowi michau FW z tej korespondencji a ten nie potrafi przyjac tego do wiadomosci. Jesli nie uda mi sie go przekonac poprzez PW to wstawie ta korespondencje tutaj i bym prosil zeby zebralo sie jakies konsilium forumowe i rostrzygnelo ten spor.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Najgorsze jest to, ze ja mam niepodwazalny dowod na to. Mail od bettsonowskiej obslugi klienta. Wyslalem modowi michau FW z tej korespondencji a ten nie potrafi przyjac tego do wiadomosci. Jesli nie uda mi sie go przekonac poprzez PW to wstawie ta korespondencje tutaj i bym prosil zeby zebralo sie jakies konsilium forumowe i rostrzygnelo ten spor.
Wstawiaj sobie co chcesz i przywołuj kogo chcesz. Ja akurat wychodzę więc poprowadzisz tą bezsensowną dyskusję z kimś innym.

@Nasty - jeżeli nikt Cię nie prosi o zdanie to sie nie odzywaj z łaski swojej.
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
Bezsensowna?

W piatek po przeczytaniu komentarza Prasy pod moim typem wyslalem na [email protected] mail z pytaniem o ten feralny kurs. Niezwlocznie otrzymalem odpowiedz od Betssona, ze moje pytanie zostalo przyjete, zostanie przekazane do odpowiedniego dzialu i mam czekac na kontakt. Oto ten mail:


oraz ciag dalszy, w ktorym widzimy moje pytanie ( nie zmiescilo sie na jednym screenie)


Zwracam uwage na Incident Number: &lt;&lt;#270165-978350#&gt;&gt;, bo mod michau zarzuca mi, ze moglem sobie sfabrykowac ten dowod. Jest numer pytania, Szanowni Moderatorzy moga dojsc czy takie pytanie w Betssonie sie rzeczywiscie pojawilo.

Wieczorem w piatek dostalem odpowiedz na moje pytanie. Oto ona:


Jak widzimy, jest tam kurs 2.02.
Mod michau twierdzi, ze nawet jesli ten kurs jest poprawny to Obsluga klienta sie pomylila i dala mi kurs na zdarzenie odwrotne.
W sumie nawet gdyby tak bylo to kurs na zdarzenie odwrotne do 2.02 wynosi, przyjmujac batrdzo duze zaograglenia w dol duzo wiecej niz 1.75.
Ja przypomne, ze wpisalem kurs 1.67.

Czyli wszystko jest OK.

Poza tym dlaczego mialbym oszukiwac?
Prowadzilem w konkursie 2-1. Moj przeciwnik byl duzo slabszy, wystarczy spojrzec na rywalizacje w dniach poprzednich i zsumowac np. sume trafionego AKO.. uwazam, ze majac dwie szanse poradzilbym sobie z nim bez problemu.

Warto zauwazyc tez, ze jestem na tym forum aktywnym uzytkownikiem od ponad dwoch miesiecy. Typuje codziennie w typach dnia, biore udzial w konkursie siatkarskim i nigdy nie zawyzylem kursu... Gdybym zawyzyl na pewno zostaloby to wykryte poniewaz zajalem 2 miejsce w typach dnia za luty i moje typy na pewno byly gruntownie przegladane.

Trudno o bardziej oczywiste dowody niz te, ktorre podalem.
Prosze nie robic ze mnie wielblada i przywrocic do konkursu.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja jestem za przwywróceniem usera lukasszek do konkursu. michau jest przeciw. Ostateczna decyzja należy do Prasy i Olisabebe7. Gdyby ich zdanie także było różne, zastanowimy się co z tym dalej zrobić.

Lucky Looserem w ćwiartce I został jajo.

W drugiej ćwiartce w parze Gorillaz - matiz12, matiz12 został zbanowany więc nie może brac udziału w konkursie. Na jego miejsce zsotanie także najprawdopodobniej wybrany LL ale decyzję pozostawiam Olisabede7, gdyż to jego ćwiartka.

Jak widać tematy na 2 rundę są już gotowe. Można typować jednak ja radziłbym albo bardzo dokładnie przejrzeć OOP albo poczkać z typowaniem do jutra rana badź dzisiejszego późnego wieczoru. Piszę, to żeby potem nie było głupich pytań i prób zmian typów, bo sie pomyliliśmy. Przypominam, że typów zmieniać nie można, no chyba, że mecz zostanie odwołany, przełożony itp.

Miłej zabawy w kolejnej rundzie. ????
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
Ja jestem za przwywróceniem usera lukasszek do konkursu.
Dziekuje ????

Jeszcze tylko taka aluzja do tego, ze to ja musze Wam udowadniac, ze jestem niewinny.

Z wikipedii:
-----------------
Domniemanie niewinności – zasada według której każda osoba jest niewinna przedstawianych jej zarzutów, dopóki wina nie zostanie jej udowodniona. Zasada domniemania niewinności sięga swymi korzeniami prawa rzymskiego (domniemanie dobrej wiary – łac. praesumptio boni viri).

Z zasady domniemania niewinności wynika, iż ciężar dowodu w procesie karnym spoczywa na oskarżycielu. To oskarżyciel ma przekonać sąd, że oskarżony jest winny popełnienia zarzucanego mu czynu. Teoretycznie obrona nie ma obowiązku udowadniania czegokolwiek, choć może przedstawiać dowody wskazujące na niewinność oskarżonego (np. alibi) lub wątpliwości co do winy oskarżonego.

Zasada domniemania niewinności działa na korzyść oskarżonego, bowiem nie dające się usunąć wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego (zasada in dubio pro reo).
-----------

Z tego co czytalem to Prasa wraca we wtorek, nastepna runda zaczyna sie od poniedzialku... Czekanie wiec nic nie daje. Jako, ze sa watpliwosci (roznica zdan dwoch modow) to chyba nalezy skorzystac z tej ogolnie respektowanej zasady domniemania niewinnosci i wszelkie watpliwosci rozstrzygnac na moja korzysc.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Zabawa zabawą ale w końcu jest o co walczyć, więc jak komuś zależy to powinien być traktowany uczciwie.
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
Po prostu nie jestem oszustem i zle mi jak ktos uwaza inaczej. Chyba kazdy tak potraktowany walczylby o swoj honor. Z poczatku znaim dostalem odpowiedz od betssona myslalem, ze rzeczywiscie zawyzylem kurs, niecelowo, ale jednak. Pomylki sie przeciez zdarzaja. Tym niemniej pomylic sie ludzka rzecz, czy to powod zeby od razu wyrzucac z konkursu? Mozna takie sytuacje rozwiazywac w bardziej cywilizowany sposob.. Natomiast takie traktowanie z gory przez niektorych modow nie jest mile.. Fajnie, ze organizujecie takie konkursy.. Bardzo dobrze, ze czuwacie zeby nie byloby nieprawidlowosc.. Ale nie upatrujcie w kazdym potencjalnego zbrodniarza. Dajcie sie wytlumaczyc zanim kogos oskarzycie, wyrzucicie z konkursu.. Moze jestem jakis przewrazliwiony, ale boli mnie takie traktowanie. Zreszta wystarczyloby dodac do regulaminu obowiazek robienia screenow ze swoimi typami i do takich sytuacji juz wiecej by nie doszlo. Ten ostatni pomysl daje Wam pod rozwage.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Ciężko mi zając stanowisko w tej sprawie. Nie posądzam Cię o oszustwo. Poprostu bawię się w bukmacherkę nie od dziś i wiem, że jeżeli na czystą &#39;1&#39; jest kurs 1,03 to niemożliwym jest fakt osiągnięcia na dw 2-0 kursu wyższego niż 1,25 :| A już napewno nie 2,02 :| betsson strzeliłby sobie tym samym wielkiego samobója.
Widząc jednak dowody w tej sprawie, jestem w kropce.
Jeżeli dowody są prawdziwe, jestem za przywróceniem Cię do konkursu.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ciężko mi zając stanowisko w tej sprawie. Nie posądzam Cię o oszustwo. Poprostu bawię się w bukmacherkę nie od dziś i wiem, że jeżeli na czystą &#39;1&#39; jest kurs 1,03 to niemożliwym jest fakt osiągnięcia na dw 2-0 kursu wyższego niż 1,25 :| A już napewno nie 2,02 :| betsson strzeliłby sobie tym samym wielkiego samobója.
Widząc jednak dowody w tej sprawie, jestem w kropce.
Jeżeli dowody są prawdziwe, jestem za przywróceniem Cię do konkursu.
jeżeli mogę wtrącić: 2,02 to chyba był typ na +1,5 dla rywala, poza tym to 2,02 wygląda jakby ktoś przy nim coś robił, takie mam wrażenie
 
szary 0

szary

Użytkownik
To może niech ktoś z organizatorów spyta bezpośrednio Betsson o te kursy i nie będzie problemu z wiarygodnością. Wszystko będzie wtedy jasne na 100%. Czy lukasszek został niesłusznie usunięty, czy perfidnie kręci?
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
To może niech ktoś z organizatorów spyta bezpośrednio Betsson o te kursy i nie będzie problemu z wiarygodnością. Wszystko będzie wtedy jasne na 100%. Czy lukasszek został niesłusznie usunięty, czy perfidnie kręci?
Już jakiś czas temu to zrobiłem. Czekam na odpowiedź
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
Prosze do pytania dolaczyc moj Incident Number, abyscie mieli pewnosc, ze takie pytanie zadalem. Po drugie, odnosnie postu midela i tego, ze 2,02 jest na czerwono. Po prostu tak dostalem w mailu od nich, nie wiem dlaczego zmienili czcionke na czerwona w tym miejscu. Moge wyslac FW i wtedy kazdy bedzie mial oryginalna tresc wiadomosci jaka dostalem (poprosze maile tych, ktorzy chca to FW dostac). Przy FW mozna wprowadzac swoje modyfikacje? Ja nie potrafie. Po trzecie odnosnie sugestii Teda, wole przegrac po dogrywce niz zostac wyrzucony, czyli jestem jak najbardziej ZA. CHociaz btw nawet jesli mecz Tsongi nie zostalby mi policzony to chyba minimalnie bym wygral ten czawarty dzien rywalizacji, ale na tym juz mi tak bardzo nie zalezy. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom