>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie wygralbys :] bo gdyby był inny kurs mozliwe ze zapodalbym inny typ.
re down: moge dogrywke grac ale to od modow z konkursu zalezy
 
szary 0

szary

Użytkownik
To proponuję od razu żeby nie tracić czasu bo jutro, a właściwie już dziś zaczyna się kolejna runda. Wytypować co do gema mecz Gonzalez - Acasuso np. 6-4 4-6 7-5. Kto bliżej ten wygrywa. Ewentualnie typować normalnie po 3 zdarzenia i liczyć to od razu jako typy pierwszego dnia kolejnej rundy. Chociaż tu już mogą być pretensje bo niektórzy czekają aż rywal zatypuje i dobierają typy dla większego AKO.
 
michau 84

michau

Forum VIP
To może niech ktoś z organizatorów spyta bezpośrednio Betsson o te kursy i nie będzie problemu z wiarygodnością. Wszystko będzie wtedy jasne na 100%. Czy lukasszek został niesłusznie usunięty, czy perfidnie kręci?
Prosze bardzo, wczoraj już to zrobiłem:



Już nie chce mi się dochodzić co, jak, gdzie i kiedy. Jak Ted się zgodzi to możecie dziś rozegrać dogrywkę i podać normalnie typy jak przy stanie 2-2. Jeżeli nie, to Ted przechodzi dalej.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No ale teraz się zastanawiam... jak to możliwe, że userowi odpisali i podali jaki był kurs a moderatorowi napisali, że nie są w stanie podać jaki był kurs?
No jest tutaj rozbieżność. To ktoś tutaj zdaje się kłamie.
A tak w ogóle to wiadomość jaką przedstawił kolega nie bardzo pokrywa się z gotowym szablonem.
Brak dla mnie &quot;Jeżeli możemy jeszcze w czymś pomóc.. itd.&quot;
Każdy support odpisuje na maile według gotowej formuły.
Nie bardzo wiem co i jak robią w betssonie bo tam rzadko gram. Ale kiedyś miałem sytuację zawyżenia kursu przez kogoś w konkursie na innym forum. Napisałem do supportu (nie chodziło o betssona) i dostałem taką samą odpowiedź. Nie są w stanie mi podać kursu.
Dla mnie ta sprawa jest jasna. Jak to jest możliwe, że michau dostał inną odpowiedź niż kolega?
Kolega przedstawia tutaj ładnie zasadę domniemania niewinności i in dubio.
To modzi mogą tutaj przedstawić zasadę notoryjności powszechnej procesu cywilnego czy karnego.
Notoryjność powszechna – jest to wiedza nieograniczonej liczby osób w środowisku i miejscu, w którym toczy się proces. Takich faktów nie udowadnia się.
Istnieje coś takiego jak domniemanie faktyczne. Można zerknąć do art. 231 kpc. Sąd może uznać za ustalone fakty mające istotne znaczenie dla rozstrzygnięcia sprawy, jeżeli wniosek taki można wyprowadzić z innych ustalonych faktów (domniemanie faktyczne).
Dla wolniej myślących... Jeśli kurs dla zwykłego win był @1.03 i na dodatek były spadki to nie jest możliwe mieć kurs @2.02 dla handicapu -1,5.
Skąd taka teza? To już napisał OLI. On zajmuje się tenisem nie do dziś:
Poprostu bawię się w bukmacherkę nie od dziś i wiem, że jeżeli na czystą &#39;1&#39; jest kurs 1,03 to niemożliwym jest fakt osiągnięcia na dw 2-0 kursu wyższego niż 1,25 ???? A już napewno nie 2,02 ????
Pozdrawiam
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Już nie chce mi się dochodzić co, jak, gdzie i kiedy. Jak Ted się zgodzi to możecie dziś rozegrać dogrywkę i podać normalnie typy jak przy stanie 2-2. Jeżeli nie, to Ted przechodzi dalej.
Zgadzam się. Podajcie typy, jeżeli Ted się zgodzi, i wygranemu zaliczone one zostaną do 1 kolejki.
 
pawelp6 0

pawelp6

Użytkownik
Przepraszam bardzo, wiem że była już mowa o tym i nie będzie już pobłażania jednak dzisiaj z czystego pośpiechu zapomniałem napisać daty i godziny spotkań typowanych dzisiaj przeze mnie. Czy mógłbym prosić uprzejmie moderatorów konkursu o zedytowanie mojego postu w III ćwiartce.
Dzień 1

Matiq - Pawelp6

1.09/02/2009 15:15 Youzhny M. - Recouderc L. 2 @ 2.35
2.09/02/2009 18:45 Nieminen J. - Serra F. Handicap (-1.5/+1.5) 2 @ 1.50
3.09/02/2009 20:15 Kunitsyn I. - Rochus C. 1 @ 1.35

AKO:4.76
bah
Przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
Mam kolejny niezbity tym razem dowod. Zapis rozmowy z czatu betssona z Pania Agnieszka. Olisadebe i michau dostali juz to na maila. Jesli Ted i inni sa zainteresowani to tez poprosze maile. Czym wiecej osob to zobaczy tym lepiej. Oczywiscie chcialbym zebyscie tez weszli na czat betssona i sprawdzili prawdziwosc tego co jest we screenach. Pani AGnieszka twierdzi, ze nie powinna podawac kursow na mecz, na ktory sie nie postawilo. Tym niemniej jesli sie ją ladnie poprosi to ulega ;) Zatem mam nadzieje, ze wejdziecie tam, potwierdzicie to, zrobicie screeny i bede mogl wreszcie rozpoczac gre w nastepnej rundzie. Czekam na pw z mailami.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Na reke? Przeciez wygralem uczciwie. Pani Agnieszka udzieli Ci info.

Ja też rozmawiałem z Panią A na czacie betssona i co ? I podała mi tylko kurs na zwycięstwo. Napisała że innych nie mają w archiwum. Umieściłem to już w temacie ćwiartki. Może jeszcze raz dla przypomnienia:

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=ncble8&amp;amp;s=5

PS. Znów coś mamy sprzeczne informacje od betssona... i szkoda że czat jest teraz niedostępny bo sam bym porozmawiał z miłą chęcią z Panią A.

bam - jeżeli nie widziałeś wszystkiego i nie znasz sprawy do końca, to nie pisz dla swojego dobra.

PS 2. Temat uważam za zamknięty, bo podejrzewam że ładu nie dojdziemy. Dogrywkę gracie dziś, zwycięzca przechodzi dalej.
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
Moderatorze michau, co Ci nie pasuje w screenach, ktore CI wyslalem? Moderatorze olisadebe, czy tyle dowodow to za malo? Byles na forum, jak Ci to wysylalem, mogles wejsc na czat i porozmawiac z Pania A. Tedzie, dlaczego nie chcesz sie przyznac, ze przegrales? Az tak Ci zalezy, na tym konkursie? Wszyscy inni, wejdzcie na czat i sie przekonacie, jaki byl kurs.

Ja dogrywki nie gram. Mam dwa dowody swiadczace o tym, ze podalem wlasciwy kurs. O ile ten pierwszy moze budzic jakies watpliwosci ( nie z mojej winy, ja zadalem wlasciwe pytanie), to drugi juz zadnych watpliwosci nie pozostawia. Paczka screenow z rozmowy na czacie pod tym linkiem http://wrzucacz.pl/file/2031234193213, kazdy moze wejsc i sie przekonac. Czuje sie moralnym zwyciezca. Udowodnilem, ze nie jestem oszustem. Co za tym idzie wygralem z Tedem trzy jeden;) Zrymowalem;) Napisalem co mialem do napisania;) i pozdrawiam;) Robta co chceta.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ostatni raz odpisuję...

1. Nie napisałem że mi coś nie pasuje, tylko wspomniałem iż nasze prośby do supportu zadziwiająco różnie się kończą... zadziwiająco iż jak Ty im piszesz, to wszystko jest odpisywane po Twojej myśli, a jak ja to robię to jakoś ciężko im napisać szczegóły...
2. Mogłem porozmawiać z Panią A, tylko szkoda że była niedostępna.
3. Nie chcesz grać dogrywki? Trudno. Tylko uświadamiam Cię że nikt nie będzie Ci wchodził w tyłek i nikt Cię nie chce wywalić z konkursu za nic. Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje. Masz jednak możliwość do końca dnia podać spotkania. Tak więc zastanów się czy chcesz zostać biednym uciśnionym i obrazić się na cały świat czy skoro już twierdzisz że i tak byś wygrał z Tedem to masz doskonałą okazję żeby to udowodnić właśnie teraz.

Temat definitywnie uważam za zamknięty.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To przykro mi, ale ja awansuje. Wczesniej zgadzales sie na dogrywke i tak postapilismy. Blad twoj czy betsson niewazne, bylby inny kurs i wtedy bym podal cos innego (takie gdybanie).
Poki masz czas to podaj lepiej typki bo wierz mi , nikt nie bedzie sie przejmowac twoim obrażaniem na cały swiat.
zgadzam sie z michau, temat zamkniety w tej sprawie.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Regulamin był pisany na 128 osób, więc chyba punkty rankingowe też trzeba zmienić
1 runda – 1pkt
2 runda – 20 pkt
3 runda ( grupy ) - 35 pkt
4 runda ( 1/8 ) - 70 pkt
5 runda ( ¼ ) - 125 pkt
4 miejsce – 150 pkt
3 miejsce – 180 pkt
2 miejsce – 230 pkt
1 miejsce – 300 pkt
pozdro
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
Kolejna porcja dowodow ???? Chyba juz ostatnia ????

rozmowa z Pania Agnes (nie mylic z Agnieszka, z ktora rozmawialem wczesniej):
http://wrzucacz.pl/file/8831234199581
(Pani Agnes potwierdza informacje, ze kurs wynosil 1,67)

A to http://wrzucacz.pl/file/9621234200089
rozmowa z angielski supportem, mozna sie posmiac z mojej angielszczyzny, ale w sumie dogadalem sie - Pani Janette obiecala, ze wysle maila o kursie jaki byl na to zdarzenie do moda olisadebe i michau. Tam w screnach na czerwono widzicie zamazane te maile. Czy taki mail to bedzie wystarczajacy dowod, ze kurs wynosil 1,67?

Bo jaby co ja juz odpowiedz dostalem, Wy pewnie tez juz macie cos takiego:



Ktos nadal twierdzi, ze nie powinienem wygrac 3-1?!
 
michau 84

michau

Forum VIP
W końcu dostałem normalnego maila od szanownego supportu...

We would like to inform you that the odds of the match Jo-Wilfried Tsonga vs. Denis Istomin with The bet i Tsonga -1,5 sets are 1.67.
Tak więc jeśliś tylko drogi userze lukkaszek łaskaw i wyrażasz chęć, to masz możliwość dalszego udziału w konkursie. Tym samym z konkursu odpada Ted. Komentarze innych użytkowników uważam za całkowicie zbędne. Jeśli sie pojawią, nawet nie będę czytał tylko skasuję. Temat zamknięty na 1000%.

pozdrawiam serdecznie wszystkich
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Regulamin był pisany na 128 osób, więc chyba punkty rankingowe też trzeba zmienić
1 runda – 1pkt
2 runda – 20 pkt
3 runda ( grupy ) - 35 pkt
4 runda ( 1/8 ) - 70 pkt
5 runda ( ¼ ) - 125 pkt
4 miejsce – 150 pkt
3 miejsce – 180 pkt
2 miejsce – 230 pkt
1 miejsce – 300 pkt
pozdro
nie.
Kwalifikacje to nie jest pierwsza runda, za nie punktów nie ma.
 
Do góry Bottom