>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

A 0

andre

Użytkownik
Regulamin w tym przypadku wyraźnie wyjaśnia :

UWAGA! To że u buka w napisane jest, że spotkanie odbędzie się w poniedziałek, niekoniecznie jest prawdą! Upewnijcie się, czy naprawdę spotkanie odbędzie się danego dnia, patrząc w oficjalny order of play! Odnośniki do stron turniejów znajdują się w dziale tenis!!!! W przypadku gdy spotkanie nie odbędzie się danego dnia z powodu niedopatrzenia uczestnika, zostanie rozliczone po kursie 1.
Masz pecha.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Prasa mam bardzo ważne pytań ja jak i wiele osób biorących odział w konkursie podały typy na mecz Williams-Safina w ofercie bet-at-home pisało wczoraj ze mecz odbędzie się 30-01-09.Ale dzisiaj wchodzę na ofertę bet-at-home a tam pisze ze mecz gra 31-01-09.Jak to będziecie podliczać??? Mam podać typ zastępczy czy jak?
Nie ma żadnych typów zastępczych.
Co będzie w przyszłym tygodniu, jak ba na poniedziałek wrzuci 150 sotkań na godzinę 10 rano. I co, wszystkie się o tej rozpoczną? Patrzcie na order of play i po kłopocie.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Prasa mam ważne pytanie ja już trafiłem kurs 3.40 mój przeciwnik 1.30 po jednym meczu kurs zostanie nam policzony po 1.00 bo podaliśmy mecze na jutro.A dla mojego przeciwnika pozostał na kuponie tylko mecz po kursie 1.70.Wiec nawet jeśli go trafi to i tak mam już wyższe ako i punkt mi na plus.Wiec mogę podawać już typy na piątkową noc??
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie ma edycji w tym dziale więc w nowym poście muszę.
W Betssonie nawet tylko 1 mecze na jutro w ofercie, więc będziemy grać czy nie?
No bo jak tak to Ci którzy jeszcze grają V kolejkę to osoba, która poda typy jako pierwsza prawie automatycznie wchodzi dalej no bo druga chcąc lub nie chcąc musi stawiać odwrotnie a jak są tylko 2 mecze tylko, w których wyniki są już, że tak powiem znane to automatyczny awans
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie ma edycji w tym dziale więc w nowym poście muszę.
W Betssonie nawet tylko 1 mecze na jutro w ofercie, więc będziemy grać czy nie?
No bo jak tak to Ci którzy jeszcze grają V kolejkę to osoba, która poda typy jako pierwsza prawie automatycznie wchodzi dalej no bo druga chcąc lub nie chcąc musi stawiać odwrotnie a jak są tylko 2 mecze tylko, w których wyniki są już, że tak powiem znane to automatyczny awans
W bah jutro będzie w ofercie minimum 7 spotkań.. Wystarczy poczekac.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Prasa mam ważne pytanie ja już trafiłem kurs 3.40 mój przeciwnik 1.30 po jednym meczu kurs zostanie nam policzony po 1.00 bo podaliśmy mecze na jutro.A dla mojego przeciwnika pozostał na kuponie tylko mecz po kursie 1.70.Wiec nawet jeśli go trafi to i tak mam już wyższe ako i punkt mi na plus.Wiec mogę podawać już typy na piątkową noc??
Możesz, Twoja sprawa kiedy je podasz.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
No a ja sobie poczekam na większą ofertę i może Twoje dwa typki przebiję, bo Ferdek z Nadalem grają w niedzielę :p
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja tam już podałem typy:d.Musisz teraz rpg kombinować ;]
Człowieku... czy Ty jesteś nienormalny cyz po prostu mało inteligentny?
Czy to jest kurczę miejsce na pogaduchy?
DZIENNIE zadajesz jakieś idiotyczne pytania albo próbujesz wszcząć tu dyskusję z przeciwnikiem :/
To powoli robi się paranoja...
Chcę być na bieżąco z konkursem - nie zamierzam przegapić żadnej zmiany itp. wiec muszę czytać jak TY dziennie prosisz o edycję jakiegoś posta, dopytujesz się o rzeczy które można znaleźć w regulaminie a potem i tak codziennie podajesz typy sprzeczne z zasadami



do usunięcia... się zbulwersowałem :/ ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja tam już podałem typy:d.Musisz teraz rpg kombinować ;]
Chciałem tylko powiedziec, że zadawanie głupich pytań kończy się wykluczeniem z konkursu. Jesli ktoś robi to nagminnie, a odpowiedzi są w regulaminie. Masz juz ostatnią szansę.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Samobójcą nie jestem i ja chciałem czekać żeby móc postawić 3 mecze na jutro a ty zagrałeś te dwa, o których była mowa wyżej, więc większego prezentu Ci już nie zrobię.
Ferdka Ci wcześniej z 3:0 odpuściłem a tak to już bym czekał sobie w kolejnej rundzie.
Tak więc masz 2 mecze na zamianę się nie zgadzam :p
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
No to trudno nie poprawie kuponu.Dziękuje za szybka odpowiedz.Widze ze strasznie przychylny jesteś , ale pamiętaj ,że kto pod kim rowy kopie ten sam w nie wpada ;].A prawda jest taka ze Ferdka wcale mi nie odpuściłeś tylko nie mogłeś zagrać bo cie wyprzedziłem.Ale się nie oszukujmy jeśli odpadne to i tak nie masz szans w następnej rundzie.Widać że się boisz uczciwego pojedynku i tyle wszytko w temacie.

Prasa : Winny jesteś sam i się nie umiesz przyznac. Nie podajesz typów uważnie, myślisz że wszyscy Ci będą pobłażali. Wsystko jest w regulaminie. Ostrzegałem, że żarty się kończą. Next post w tym stylu czerwo. Mam Cię dosc. Jak chyba każdy już.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja Ci coś na PW jeszcze wyjaśniłem a tutaj napiszę jeszcze, że gdybym tylko chciał mógłbym zgłosić modowi, że dałeś złe daty, bo wszystkie Twoje mecze na V kolejkę są niby 30 stycznia. No ale tego nie zrobię. Jak przejdziesz to niech kto inny się z tobą męczy
Olewasz cały konkurs i psujesz zabawę moderatorom i mi.
A najlepiej by było gdyby cały ten offtop został usunięty
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Prasa,gdzie zniknął post z typami mojego przeciwnika Diego71???
Pytam,bo 2mecze mu z tego kuponu już nie weszły,a teraz patrzę,że postu nie ma...
 
Do góry Bottom