>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

zelazny-roman 0

zelazny-roman

Użytkownik
Ja mam pytanie co do drugiej kolejki z mucka, gdzie był stan 1:0 dla mnie (mucka nie podał w 1 kolejce typów) w drugiej przez nieuwage zapomniałem podac dat i nie dostałem punku, prasa napisal ze kurs liczony po 1,0 lecz 2 typy mi weszły w 2 kolejce a mucki nie, dostalismy obaj po punkcie chodz mucka nie trafił zadnego typa... prosze o wyjasnienie sprawy, i jezeli to wyjdzie na moja niekorzyść co jest gdy jest wynik 2:2
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam mam pytanie z tego co wyczytałem z regulaminu to pisze ze gramy do 3 zwycięskich pojedynków.A jeżeli padnie rezultat 2:1 to kiedy będzie można podac typy na dzisiejsza noc dopiero po podliczeniu 3 kolejki??
Można już teraz podawać.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Czy na 4 dzień można typować mecze z dnia 29.01? Bo jak widzę to niektórzy takie typy już podali.

Nie można. Dostaną AKO=1.

A co jeśli w 3 kolejce obaj zawodnicy nie trafili zadnego typu ?? czyli ako wynioslo 0,00 ??
Wynik danej kolejki to 1-1. To samo w przypadku trafienia tego samego AKO i gdy żaden z pary nie poda typów.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja mam pytanie co do drugiej kolejki z mucka, gdzie był stan 1:0 dla mnie (mucka nie podał w 1 kolejce typów) w drugiej przez nieuwage zapomniałem podac dat i nie dostałem punku, prasa napisal ze kurs liczony po 1,0 lecz 2 typy mi weszły w 2 kolejce a mucki nie, dostalismy obaj po punkcie chodz mucka nie trafił zadnego typa... prosze o wyjasnienie sprawy, i jezeli to wyjdzie na moja niekorzyść co jest gdy jest wynik 2:2
On nie trafił nic więc 1x1x1 = AKO trafione 1. Ty podałeś je w złym formacie, bez dat = AKO trafione 1. Co oznacza remis w tej kolejce. Czyli 1:1.
Nie rozumiem pytania co jest gdy jest wynik 2:2. Przecież gramy do 3 zwycięskich dni...:|
 
B 30

boher

Użytkownik
Chciałem dzisiaj podać typy z betssona, jednak betsson ma na dziś noc w ofercie tylko 1 mecz tenisa (Nadal - Verdasco), a w ogóle w tą noc rozegrają sie 3 (w tym mikst). Wychodzi na to, że trzeba obstawiać w BAHu (bo tam mają miksta i debla). Czyli na tą noc jest ograniczenie do BAHa czy można jednak obstawić więcej niż 1 zdarzenie dotyczące tego samego meczu?
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Bet-at-home podał w swojej ofercie taki mecz:
Bryan B./Bryan M. - Bhupathi M./Knowles M. 30-01-09 23:00 1,30 2,75
Jak widać, podana data to 30.01.2008, godz. 23:00. I chodzi o to, że podałem ten mecz na dzień 4, z pośpiechu, i nie zastanowiłem sie, ze przeciez mecze AO rozpoczynają się o 01:00, wiec mecz ten zacznie sie 31 stycznia, w 5 dniu rywalizacji. I tu pojawia sie moje pytanie, co z tym bedzie:
a) może zostać
b) moge go zamienić na inny, rozgrywany dnia 30.01.2008
c) liczony po kursie 1,00
Wiem, że to mój błąd i prawde mówiąc nie licze na to, że typ może zostać lub moge go zamienić, ale wole sie upewnić, a nuż może moderatorzy pójdą mi na rękę?
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
do moda 2 cwiartki:

dlaczego edytujac wyniki nie zaznaczyles ze ja przeszedlem ? mimo ze nie trafilem w tej kolejce zadnego zdarzenia to moj przeciwnik nie podal typow 2x : ] wiec chyba powinno byc 3:0
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Olisadebe jak ci już wcześniej pisałem moim poprawnym kuponem jest post 115 2 ćwiartka żebyś nie zapomniał :d.
Nie martw się, czuwam nad wszystkim.

Następujące osoby z II ćwiartki awansowały dalej i są proszone o nie podawanie typów:

Uszkoo
KOMBI
damianek632
dz1916
Bobo
Lebron44
RobertWLKP
kriminal007
Gorillaz
bax33
Bjalyy
rafael86


Gratuluję i witam w kolejnym etapie konkursu ????
 
Do góry Bottom