>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Skoro temat o niezgodnosciach to prosilbym o sprawdzenie sytuacji w moim pojedynku
a mianowicie wg mnie powinienem prowadzic 1-0 a nie wynik 1-1
W pierwszej kolejce obaj nic nietrafilismy, natomiast wczoraj ja trafilem a kolega niepodał zadnego typu
Kłania sie regulamin. Podliczony masz tylko 1 dzień, a jak trafia się takie samo AKO to jest 1:1 za daną kolejkę.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Możecie mi powiedzieć co dają wam te daty ?? mam wygrane 15 ako i kupon przegrany przez jakąś date... chyba wiadomo że nie dałem spotkania z turnieju atp za 2 miesiące..
Dokładnie, to nie są nie wiadomo jakie Challangery, tylko Australian Open i każdy wie o jaki mecz chodzi :/
Daje nam to to, że AO się zaraz kończy i będą inne turnieje, masa challengerów. I wtedy to wszystko się przyda. Zamiast narzekac czytajcie regulamin i podawajcie typy zgodne z nim
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Olisadebe7 mam do ciebie pewno sprawę.Przez przypadek na swoim kuponie na 3 dzień nie podałem jednego kursu post 91.Ale napisałem już nowego posta 115 w 2 ćwiartce i wszytko w nim jest ok.Wiec kiedy będziesz podliczał punkty proszę się sugerować postem 115.Gdyż ty odpowiadasz za to ćwiartkę.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Właśnie, jak podawałem swoje typy to widziałem, że kolega nie podał kursu przy tym meczu. W Betssonie mam mały wybór a nie można kombinować z BAHem więc miałem podać ten typ, bo phoneix115 nie podał kursu. No ale odpuściłem już i dałem inny na ten mecz. Gdybym podał ten mecz w swoich a byłoby to zanim on to sprostował to jakbyś to rozliczył? Już nie chcę nic zmieniać, ale pytam z ciekawości
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Właśnie, jak podawałem swoje typy to widziałem, że kolega nie podał kursu przy tym meczu. W Betssonie mam mały wybór a nie można kombinować z BAHem więc miałem podać ten typ, bo phoneix115 nie podał kursu. No ale odpuściłem już i dałem inny na ten mecz. Gdybym podał ten mecz w swoich a byłoby to zanim on to sprostował to jakbyś to rozliczył? Już nie chcę nic zmieniać, ale pytam z ciekawości
Błąd fenixa, więc rozliczylibyśmy na Twoją korzysc.
 
G 277

geryx

Użytkownik
strona 6, ćwiartka III, zapomniałem wpisać ako:19,71
za niedopoatrzenie bardzo przepraszam oraz prosze o dopisanie w/w ako
a gdzie link do posta?:|
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Może by tak przyznać również jakas nagrode userowi który zdobedzie najwyzsze ako we wszystkich kuponach? Chociaz range TYPERA?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Może by tak przyznać również jakas nagrode userowi który zdobedzie najwyzsze ako we wszystkich kuponach? Chociaz range TYPERA?
a będziesz kolekcjonował AKO każdego i obserwował ok 200 podających typ osób? Jesli tak, osobiście ze swojej kasy przeznacze 20 zł dla najwyższego AKO;]
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
a będziesz kolekcjonował AKO każdego i obserwował ok 200 podających typ osób? Jesli tak, osobiście ze swojej kasy przeznacze 20 zł dla najwyższego AKO;]
Każdy kto bedzie sądził że ma szanse na wygranie konkursyu na najwyższe ako podliczy sobie je, zgłosi się do modów konkursu a Ci sprawdzą jego wiarygodnośc. Myśle ze będzie to około 20 osób.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
3 Kolejka
borussia - telprzem
1. 29-01-09 01:01 Elena Dementieva - Serena Williams wynik: 1 1.89
2. 29-01-09 01:00 Vera Zvonareva - Dinara Safina : Calkowita liczba setów wynik: powyżej 2.5 2.04
3. 29-01-09 01:01 Andy Roddick - Roger Federer Kto wygra 1 set? Wynik: Andy Roddick 4,00
AKO: 15,42
buk: betsson
Prosze o zmiane possta na:
3 Kolejka
borussia - telprzem
1. 29-01-09 3:30 Elena Dementieva - Serena Williams wynik: 1 1.89
2. 29-01-09 05:30 Vera Zvonareva - Dinara Safina : Calkowita liczba setów wynik: powyżej 2.5 2.04
3. 29-01-09 09:30 Andy Roddick - Roger Federer Kto wygra 1 set? Wynik: Andy Roddick 4,00
AKO: 15,42
buk: betsson
Sorry za kłopot, to pierwszy i ostatni raz.

Link do posta. Nie poprawie bez linka. Dla zasady. Nauczcie sie;O
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Witam mam pytanie z tego co wyczytałem z regulaminu to pisze ze gramy do 3 zwycięskich pojedynków.A jeżeli padnie rezultat 2:1 to kiedy będzie można podac typy na dzisiejsza noc dopiero po podliczeniu 3 kolejki??
 
Do góry Bottom