>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

bax33 0

bax33

Użytkownik
28-01-09 2:30 Tsonga J.-W. - Verdasco F.-2 2,35
28-01-09 00:05 Dementieva E. - Suarez Navarro C.-1 (2-0) 1,55

w poście #74 IIćwiartka wkradły mi się dzisiaj błędy typ ma byc 2 na verdasco a drugi Dementieva 2-0 wygra

i oczywiście 2 kolejka brakuje ????
sorry za kłopot, niech moim wytłumaczeniem będzie słaba kondycja (gorączka+katar=masakra)
Dzienks


Jak piszecie o błędach proszę dołączać link do posta :!:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie no to ja nie rozumiem, czym się różni Roddick +1,5 skoro uznaliście że Roddick wygrał (bo przecież przegrana Djoko, oznacza wygrana Roddicka). W meczu było 6:7 6:4 6:2 2:1 i krecz Djoko. Rozumiem że zakład na cztery sety jest jako zwrot, logika tak nakazuje bo 4 set nie został dokończony. Ale idąc waszym tokiem rozumowania czy Djoko wygrał czy przegrał powinien też byc zwrot to chyba logiczne. Powinniście uznac tylko 1 set. Jeżeli uznajecie win albo lose to czemu handi 1.5 nie zostało uznane, skoro odbyły się minimum 2 sety, a w tym przypadku nawet 3 - tego nie rozumiem
EDIT: Prowadzic konkursu to ja nie chcę, bo wy się tego podjeliście, ale skoro w nim uczestniczę to mam chyba prawo wiedziec co kierowało waszym tokiem rozumowania, zwłaszcza że ja chyba nie popełniłem błedu. Nie zależy mi aż tak na wygranej, traktuję to jak czystą zabawę i OŚWIADCZAM UROCZYSCIE ŻĘ JEŻELI WYGRAŁBYM TĄ EDYCJĘ TURNIEJU LUB ZAJĄŁ MIEJSCE PREMIOWANE NAGRODĄ PIENIĘŻNĄ ZRZEKAM SIĘ NAGRODY PIENIĘŻNEJ, mogę przegrac, jednak chciałbym ażeby się to odbyło w duchu sportowym a nie jak to mawiają - przy zielonym stoliku. Pozdrawiam
Bardzo proszę, only for you.
Bet-at-home PL: W tenisie za ważne uważa się zakłady, jeżeli mecz został rozegrany w trakcie turnieju. W przypadku zakładu na zwycięzcę, jeżeli nastąpiła dyskwalifikacja jednego z zawodników, za zwycięzcę meczu uważa się drugiego zawodnika, jeżeli piłka została przynajmniej 1 raz odbita. W przypadku zakładu na zwycięzcę pierwszego seta, jeżeli nastąpiła dyskwalifikacja jednego z zawodników, zakład jest ważny pod warunkiem ukończenia pierwszego seta, w przeciwnym razie mecz zostanie rozliczony kursem 1,00. Zakłady na wygraną seta (najlepszy w 3 lub najlepszy w 5), jak również Handicap i inne zakłady specjalne w przypadku dyskwalifikacji zawodnika uważa się za anulowane i będą rozliczane po kursie 1,00. Jeżeli mecz zostanie odwołany, zanim piłka zostanie 1 raz odbita, zakłady na owe zdarzenie zostaną anulowane i rozliczane po kursie 1,00.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Prasa skoro chcesz być obiektywny oto 2 użytkowników którzy podali typy po północy.Pietaszek89 i moderator Ted czy osoby które podały typy północy tym osobom zostana odjente punkty prasa prawda ?:d
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Prasa skoro chcesz być obiektywny oto 2 użytkowników którzy podali typy po północy.Pietaszek89 i moderator Ted czy osoby które podały typy północy tym osobom zostana odjente punkty prasa prawda ?:d
o czym Ty mówisz...chłopie. Chodzi o typ na dany dzień. Mogłeś jeszcze dziś oddawac typy na 1 Dzień konkursu. Dajemy typy systemem wtorek/środa/czwartek/dzień tygodnia. Typ na wtorek zaczyna się i o 01:00 i o 23:00:|
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Prasa skoro chcesz być obiektywny oto 2 użytkowników którzy podali typy po północy.Pietaszek89 i moderator Ted czy osoby które podały typy północy tym osobom zostana odjente punkty prasa prawda ?:d
Można podawać do 10 min przed rozpoczęciem pierwszego spotkania.

Umiesz czytać ze zrozumieniem?
Przestań sędziować :zoltakartka:
 
michau 84

michau

Forum VIP
Prasa skoro chcesz być obiektywny oto 2 użytkowników którzy podali typy po północy.Pietaszek89 i moderator Ted czy osoby które podały typy północy tym osobom zostana odjente punkty prasa prawda ?:d

A gdzie masz napisane że typy po północy na dany dzień są nieważne... ? :|

Re up: dzięki chłopacy za wsparcie ????
 
F 0

figus89

Użytkownik
zle podliczyliscie tpy robsona w pojedynku ze mna..debel polakow mial tylko 2 sety !!

Ostatni raz przypominam... w razie problemu link do posta ma być dołączony do prośby :!: :!: :!:
 
H 0

howser

Użytkownik
Gdyby kilku graczy włożyło tyle energii w typowanie jak w walkę z modami to nie mieliby problemu z uzyskaniem dobrych rezultatów. Tez miałem pojedynek Roddicka z Djokovicem w typach i wolałbym żeby został zaliczony ale skoro jest tak a nie inaczej to skoncentrujmy się na szukaniu typu zastępczego. To ma być dobra zabawa a nie szukanie winnych i prowadzenie głupich przegadywanek.
Co do modów dajmy im trochę czasu, to dopiero pierwsza runda, muszą to jakoś ogarnąć i pewnie w miare postępu turnieju takich pomyłek będzie mniej.
Jak dla mnie ten konkurs to świetny pomysł, nigdy nie obstawiałem tenisa a teraz dzięki tej rywalizacji spróbowałem i już są pierwsze zyski, myślę że wielu uczestników wyniesie z niego korzyści:-D
tak wiec życzę wszystkim powodzenia i bawmy się a nie docinajmy sobie dla kilku złotych, dla pieniędzy ogrywajcie buków:-D
 
simons 646

simons

Forum VIP
27.01.2009 5:00 Djokovic N. - Roddick A. Typ: 4 lub wiecej setow @ 1,40 zwrot
Z tego co widze to krecz padl w 4tym secie, a w regulaminie
&quot;
Krecz rozliczany jest różnie, w zależności od sytuacji. Jeśli jest to krecz na korzyść naszego typu, wtedy zaliczamy go jako typ dobry. Jeśli na niekorzyść, traktujemy typ jako nietrafiony, co się równa policzeniem go po kursie 1.0&quot;
Nie powinien w takim wypadku zostac zaliczony ?
EDIT:
Sorki czytalem przed zadaniem pytania i nie znazalem tego.
 
michau 84

michau

Forum VIP
[/color][/b]Z tego co widze to krecz padl w 4tym secie, a w regulaminie
&quot;
Krecz rozliczany jest różnie, w zależności od sytuacji. Jeśli jest to krecz na korzyść naszego typu, wtedy zaliczamy go jako typ dobry. Jeśli na niekorzyść, traktujemy typ jako nietrafiony, co się równa policzeniem go po kursie 1.0&quot;

Nie powinien w takim wypadku zostac zaliczony ?

Regulamin panowie.................

Rozliczanie kreczów

Jeśli gramy czyste 1 lub 2, krecz oznacza wygraną lub przegraną, zależy skreczuje nasz gracz czy przeciwnik.

Przy każdym innym typie krecz oznacza zwrot. Czyli przy graniu DW, handicapów gemowych, stowych, under/over itp i typów na ilośc setów..
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Bardzo proszę, only for you.

Bet-at-home PL: W tenisie za ważne uważa się zakłady, jeżeli mecz został rozegrany w trakcie turnieju. W przypadku zakładu na zwycięzcę, jeżeli nastąpiła dyskwalifikacja jednego z zawodników, za zwycięzcę meczu uważa się drugiego zawodnika, jeżeli piłka została przynajmniej 1 raz odbita. W przypadku zakładu na zwycięzcę pierwszego seta, jeżeli nastąpiła dyskwalifikacja jednego z zawodników, zakład jest ważny pod warunkiem ukończenia pierwszego seta, w przeciwnym razie mecz zostanie rozliczony kursem 1,00. Zakłady na wygraną seta (najlepszy w 3 lub najlepszy w 5), jak również Handicap i inne zakłady specjalne w przypadku dyskwalifikacji zawodnika uważa się za anulowane i będą rozliczane po kursie 1,00. Jeżeli mecz zostanie odwołany, zanim piłka zostanie 1 raz odbita, zakłady na owe zdarzenie zostaną anulowane i rozliczane po kursie 1,00.
Prasa proszę nie wprowadzaj użytkowników w błąd pokazując mi regulamin bet-at-home, bo ja typując pierwszą kolejkę nie typowałem według regulaminu bet-at-home tylko według regulaminu konkursu na Forum Bukmacherskim. Nie wiem czy już wykasowałeś swojego posta bo nie chce mi się sprawdzac, ale sam w nim napisałeś że reguły są zupełnie inne i typowałem według nich. Skąd wiesz że nie typował bym inaczej jeżeli znałbym nową formę regulaminu, którą wprowadziliście po fakcie. Przecież teraz z definicji się nie opłaca typowac overów bo mogą byc krecze. Niestety, typy na druga kolejkę też zagrałem jeszcze przy starym regulaminie i już się boje co będzie jak będą krecze, bo policzycie mi 2 typy na overy po 1.0. Nie poruszałem dalej tego tematu bo stwierdziłem że z wami i tak nie wygram, ale jeżeli już pokazujesz ten regulamin to muszę byc konsekwentny.
Nie wiem czy wiesz, ale np. zawierajac umowę z bankiem, przystajesz na warunki regulaminu, który masz przed oczami i pod którym składasz podpis. Jeżeli bank w czasie trwania umowy zmieni zapisy na twoją niekorzyśc, bez twojej zgody, te przepisy cię nie obowiązują. Odsyłam do KC. Ja zwierałem z wami w pewnym rodzaju umowę - zakładam konto na Bettsson a w zamian mogę uczestniczyc w zabawie na określonych warunkach - myślę że dalszy komentarz jest zbędny. Piszę to nie w ramach jakiego odgryzania się tylko tego aby pokazac że jednak nie masz racji. Pozdrawiam
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Prasa proszę nie wprowadzaj użytkowników w błąd pokazując mi regulamin bet-at-home, bo ja typując pierwszą kolejkę nie typowałem według regulaminu bet-at-home tylko według regulaminu konkursu na Forum Bukmacherskim. Nie wiem czy już wykasowałeś swojego posta bo nie chce mi się sprawdzac, ale sam w nim napisałeś że reguły są zupełnie inne i typowałem według nich. Skąd wiesz że nie typował bym inaczej jeżeli znałbym nową formę regulaminu, którą wprowadziliście po fakcie. Przecież teraz z definicji się nie opłaca typowac overów bo mogą byc krecze. Niestety, typy na druga kolejkę też zagrałem jeszcze przy starym regulaminie i już się boje co będzie jak będą krecze, bo policzycie mi 2 typy na overy po 1.0. Nie poruszałem dalej tego tematu bo stwierdziłem że z wami i tak nie wygram, ale jeżeli już pokazujesz ten regulamin to muszę byc konsekwentny.
Nie wiem czy wiesz, ale np. zawierajac umowę z bankiem, przystajesz na warunki regulaminu, który masz przed oczami i pod którym składasz podpis. Jeżeli bank w czasie trwania umowy zmieni zapisy na twoją niekorzyśc, bez twojej zgody, te przepisy cię nie obowiązują. Odsyłam do KC. Ja zwierałem z wami w pewnym rodzaju umowę - zakładam konto na Bettsson a w zamian mogę uczestniczyc w zabawie na określonych warunkach - myślę że dalszy komentarz jest zbędny. Piszę to nie w ramach jakiego odgryzania się tylko tego aby pokazac że jednak nie masz racji. Pozdrawiam
Za overy i undery są zwroty. Przestań juz marudzić tylko typuj. Napewno byś zmienił typy znając te zasady, bo byś przewidział że Djokovic będzie kreczował prawda? :zoltakartka:
To jest ZABAWA. Nie chcesz - nie bierz udziału, skoro Cię oszukujemy.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Za overy i undery są zwroty. Przestań juz marudzić tylko typuj. Napewno byś zmienił typy znając te zasady, bo byś przewidział że Djokovic będzie kreczował prawda? :zoltakartka:
Nie marudzę tylko się bronię, ja nie wyciągam pierwszy trupa z szafy, są takie posty, to widzę że nadal chcecie o tym dyskutowac. Nie nie wiedziałbym że Djoko skreczuje, ale może bym postawił na Roddicka suchy typ znając nowe zasady regulaminu i dziś miałbym uznany zakład, co dałoby mi zwycięstwo w I rundzie. Typowac, typuje, nawet często jako jeden z pierwszych:jezora:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ta, to wasze marudzenie aż odbiera mi chec do pracy. Ja, podobnie jak każdy inny Mod, robie ten konkurs bezinteresownie, dla Waszej zabawy. Z naszej inicjatywy. 30 tygodni podliczania typów w roku. A w zamian słysze ciągły najazd. Zdarzają się błędy, ale dajcie nam czas. Każda kolejna edycja będzie lepsza, będzie mniej błędów. Bawcie sie w tym konkursie, a nie bijcie z nami. Tyczy się głównie dwóch osobników ????
 
Do góry Bottom