>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Z 0

zuko

Użytkownik
Tak, było trochę zamieszania z powodu złego regulaminu.
Djokovic wygra lub Djokovic przegra oraz 1st set - tylko to uznaliśmy. Za wszystko inne (włącznie z min.4 sety) zwroty.
A zwycięstwo Roddicka? Bo ja na niego typowałem. To będzie zaliczone normalnie czy po kursie 1,00 policzone?
Djokovic przegra - no tak nie doczytałem ;]
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Tak, było trochę zamieszania z powodu złego regulaminu.
Djokovic wygra lub Djokovic przegra oraz 1st set - tylko to uznaliśmy. Za wszystko inne (włącznie z min.4 sety) zwroty.
Nie no to ja nie rozumiem, czym się różni Roddick +1,5 skoro uznaliście że Roddick wygrał (bo przecież przegrana Djoko, oznacza wygrana Roddicka). W meczu było 6:7 6:4 6:2 2:1 i krecz Djoko. Rozumiem że zakład na cztery sety jest jako zwrot, logika tak nakazuje bo 4 set nie został dokończony. Ale idąc waszym tokiem rozumowania czy Djoko wygrał czy przegrał powinien też byc zwrot to chyba logiczne. Powinniście uznac tylko 1 set. Jeżeli uznajecie win albo lose to czemu handi 1.5 nie zostało uznane, skoro odbyły się minimum 2 sety, a w tym przypadku nawet 3 - tego nie rozumiem
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie no to ja nie rozumiem, czym się różni Roddick +1,5 skoro uznaliście że Roddick wygrał (bo przecież przegrana Djoko, oznacza wygrana Roddicka). W meczu było 6:7 6:4 6:2 2:1 i krecz Djoko. Rozumiem że zakład na cztery sety jest jako zwrot, logika tak nakazuje bo 4 set nie został dokończony. Ale idąc waszym tokiem rozumowania czy Djoko wygrał czy przegrał powinien też byc zwrot to chyba logiczne. Powinniście uznac tylko 1 set. Jeżeli uznajecie win albo lose to czemu handi 1.5 nie zostało uznane, skoro odbyły się minimum 2 sety, a w tym przypadku nawet 3 - tego nie rozumiem
Czy możesz pozostawic nam prowadzenie konkursu? Obowiązuje obecny regulamin. I tyle.
Nie sądzę, że bah rozlicza Ci na ✅ typ z jakimkolwiek handicapem po kreczu.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Nie no to ja nie rozumiem, czym się różni Roddick +1,5 skoro uznaliście że Roddick wygrał (bo przecież przegrana Djoko, oznacza wygrana Roddicka). W meczu było 6:7 6:4 6:2 2:1 i krecz Djoko. Rozumiem że zakład na cztery sety jest jako zwrot, logika tak nakazuje bo 4 set nie został dokończony. Ale idąc waszym tokiem rozumowania czy Djoko wygrał czy przegrał powinien też byc zwrot to chyba logiczne. Powinniście uznac tylko 1 set. Jeżeli uznajecie win albo lose to czemu handi 1.5 nie zostało uznane, skoro odbyły się minimum 2 sety, a w tym przypadku nawet 3 - tego nie rozumiem
EDIT: Prowadzic konkursu to ja nie chcę, bo wy się tego podjeliście, ale skoro w nim uczestniczę to mam chyba prawo wiedziec co kierowało waszym tokiem rozumowania, zwłaszcza że ja chyba nie popełniłem błedu. Nie zależy mi aż tak na wygranej, traktuję to jak czystą zabawę i OŚWIADCZAM UROCZYSCIE ŻĘ JEŻELI WYGRAŁBYM TĄ EDYCJĘ TURNIEJU LUB ZAJĄŁ MIEJSCE PREMIOWANE NAGRODĄ PIENIĘŻNĄ ZRZEKAM SIĘ NAGRODY PIENIĘŻNEJ, mogę przegrac, jednak chciałbym ażeby się to odbyło w duchu sportowym a nie jak to mawiają - przy zielonym stoliku. Pozdrawiam
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
EDIT: Prowadzic konkursu to ja nie chcę, bo wy się tego podjeliście, ale skoro w nim uczestniczę to mam chyba prawo wiedziec co kierowało waszym tokiem rozumowania, zwłaszcza że ja chyba nie popełniłem błedu. Nie zależy mi aż tak na wygranej, traktuję to jak czystą zabawę i OŚWIADCZAM UROCZYSCIE ŻĘ JEŻELI WYGRAŁBYM TĄ EDYCJĘ TURNIEJU LUB ZAJĄŁ MIEJSCE PREMIOWANE NAGRODĄ PIENIĘŻNĄ ZRZEKAM SIĘ NAGRODY PIENIĘŻNEJ, mogę przegrac, jednak chciałbym ażeby się to odbyło w duchu sportowym a nie jak to mawiają - przy zielonym stoliku. Pozdrawiam
Zielony stolik :-D Jaką mamy korzyść z tego że są zwroty za Djoka? To, że musimy Ci teraz odpisywać i mamy więcej roboty z rozliczaniem? ????
Naprawdę nikomu nie zależy na Twojej przegranej.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Zielony stolik :-D Jaką mamy korzyść z tego że są zwroty za Djoka? To, że musimy Ci teraz odpisywać i mamy więcej roboty z rozliczaniem? ????
Naprawdę nikomu nie zależy na Twojej przegranej.
Nie no proszę, szanuje Was ale, nie mówcie że przeze mnie macie jeszcze więcej roboty... Nie odpisujcie na tego posta Pozdrawiam
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Nie no proszę, szanuje Was ale, nie mówcie że przeze mnie macie jeszcze więcej roboty... Nie odpisujcie na tego posta Pozdrawiam
jest tam &#39;i&#39; :-| Musimy Tobie odpisywać IIIIIIIIIIIIIIIi (a nie i dlatego) mamy więcej kłopotów z rozliczaniem.

Pozdrawiam
 
Z 0

zuko

Użytkownik
Myślę że powinno się podawać bo jeśli jest do 3 zwycięstw i po 3 dniach będzie 3:0 to żeby było wiadomo że już koniec
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
W swojej parze kiedy typowałem podałem stan rywalizacji 0:1 dla przeciwnika. Jednakże było to jeszcze przed wprowadzeniem wzmianki o możliwości podawania zastępczych typów. W tym wypadku proszę o usunięcie stanu rywalizacji z mojego posta. http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=841959&amp;amp;postcount=51


Swoją drogą... Mamy podawać stan rywalizacji ?
Myślę że powinno się podawać bo jeśli jest do 3 zwycięstw i po 3 dniach będzie 3:0 to żeby było wiadomo że już koniec
Ni musiscie podawac. My będziemy edytowali 1 posta w temacie tzn drabinke. Będą tam aktualne wyniki po zakończeniu każdego dnia.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
I cwiartka dalem typ zastepczy w zwiazku z mecze djokovic-roddick ale nie dalem nowego ako wiec prosze o dopisanie ako 5.54
z gory dzieki
 
michau 84

michau

Forum VIP
Mała prośba ode mnie, tzn nie wiem jak inni modzi,ale jak jesteście w III ćwiartce to piszcie w pierwszej linijce posta która to kolejka - wtedy dużo łatwiej mi się podlicza, bo wiem co na kiedy jest. I nie muszę szukać po datach ;]
z góry dzięki za współpracę
Podpisuję się obiema rekami pod tym - Prasa.
Oli na bank też
Gusto lubi wyzwania to może się obejdzie u niego bez tego ????
 
Z 0

zuko

Użytkownik
michau podliczyłeś ako w 3 ćwiartce i mam większe od przeciwnika a w pierwszym poście napisałeś że przeciwnik prowadzi. Pojedynek ZuKo (ja) - mase. Proszę o poprawkę

poprawione ;)
 
Do góry Bottom