>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Mam jedno pytanie to typ który został zaliczony dal RPG który jest u mnie w parze otrzymał on zwrot mogę wiedzieć z jakiej racji oto jego typ.05:05 Andy Roddick( +1.5 seta) - Novak Djokovic Typ 2 1.63 zwrot.Co oznacza ze Andy ma +1set na starcie a Djokovic mimo to wygra.Wiec z jakiej paki dostał zwrot skoro Djokovic 1 seta wygrał 7:6 a dwa pozostałe sety przegrał w stosunku 6:4,6:2. Wiec typ RPG i tak nie miał szans powodzenia.Wiec uważam ze typ ten powinien być rozliczony jako nietrafiony.To że Djokovic skreczował w 5 secie nie powinno mieć znaczenie bo typ ten i tak był nietrafiony kiedy Andy wygrał 2 set bo miał już +1,5 seta na staracie.
Rozliczamy jako zwrot. Przy kreczu tylko 1st set(jeśli dograli) i wygrana/przegrana się liczą, za resztę zwrot.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Olisadebe7 mam jedno pytanie jeżeli mój rywal zagrał typ 09:35 Rafael Nadal - Gilles Simon Dokładny wynik 3:0 \To ja mogę zagrać handicap+2,5 seta dla Gilesa na starcie a wygra Nadal???????????
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
czyli jak jest w końcu z tym dzisiejszym kreczem Djokovica ? Osoby,które dziś miały ilość setów 4 i więcej setów typ został uznany jako trafiony i nie trzeba dawać typów zastępczych prawda?A przy następnych dniach już taki krecz w takich sytuacjach jak ten dzisiejszy mecz Djokovica i przy takim typie będzie uznawany jako zwrot... ? Troszkę zostało namieszane w związku z tą sytuacją i nie rozumie do końca stąd moje pytanie.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
A niby czemu miał zostać ci nieuznany na 100% zostanie ci uznany.Nawet u bukmacherów tak jest 4 sety zostały rozegrane więc powinni ci uznać jako trafiony;].
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
czyli jak jest w końcu z tym dzisiejszym kreczem Djokovica ? Osoby,które dziś miały ilość setów 4 i więcej setów typ został uznany jako trafiony i nie trzeba dawać typów zastępczych prawda?A przy następnych dniach już taki krecz w takich sytuacjach jak ten dzisiejszy mecz Djokovica i przy takim typie będzie uznawany jako zwrot... ? Troszkę zostało namieszane w związku z tą sytuacją i nie rozumie do końca stąd moje pytanie.
Tak, było trochę zamieszania z powodu złego regulaminu.
Djokovic wygra lub Djokovic przegra oraz 1st set - tylko to uznaliśmy. Za wszystko inne (włącznie z min.4 sety) zwroty.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
czyli jak jest w końcu z tym dzisiejszym kreczem Djokovica ? Osoby,które dziś miały ilość setów 4 i więcej setów typ został uznany jako trafiony i nie trzeba dawać typów zastępczych prawda?A przy następnych dniach już taki krecz w takich sytuacjach jak ten dzisiejszy mecz Djokovica i przy takim typie będzie uznawany jako zwrot... ? Troszkę zostało namieszane w związku z tą sytuacją i nie rozumie do końca stąd moje pytanie.
Ne, wszyscy oprócz osób typujących W/L,, muszą podac typ zastepczy.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Olisadebe7 mam jedno pytanie jeżeli mój rywal zagrał typ 09:35 Rafael Nadal - Gilles Simon Dokładny wynik 3:0 \To ja mogę zagrać handicap+2,5 seta dla Gilesa na starcie a wygra Nadal???????????
Jeśli chcesz zagrać Rafa (-2,5 seta) to nie możesz tego zrobić. Jest to typ, wskazujący na tego samego zwycięzcę pojedynku co u rywala.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Czysta głupota powinniście uznać typ 4sety+ przecież 4sety zostały rozegrane nie rozumiem tego.
To może handi gemowy jeśli był pokryty też uznamy co?
Są zwroty za to i koniec. Wierz mi, że nie jest mi to na rękę, ale tak mówi regulamin i tyle.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
KK dzięki za odpowiedz z ty handicapem .Mam jeszcze jedno pytanie kumpel obstawił na 1dzien konkursu verdasco a on gra dopiero dzisiaj w nocy jak to rozliczycie??
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Czy ktoś modów mógłby podac oficjalne wyniki rywalizacji w I cwiartce, bo jest już takie zamieszanie że hej. Co do meczu Roddicka rozumiem że moje handi jest na + bo Roddick i wygrał mecz i wyrobił handi, więc niech niektórzy teraz nie doprowadzają do zmiany regulaminu, bo to by było niezłe skur... Jak komuś nie weszło to niech się teraz z tym pogodzi. PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ. Grałem na handi kiedy było wyraźnie napisane że jeżeli zostanie wyrobione nawet mimo kreczu w meczu to będzie na plus.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Słuchaj Prasa ale mam nadzieje ze nie uznacie mu tylko tego spotkania a pozostałe które podał na wtorkową noc uznacie??
Edit/Prasa : No tak, tylko to spotkanie.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Czy ktoś modów mógłby podac oficjalne wyniki rywalizacji w I cwiartce, bo jest już takie zamieszanie że hej. Co do meczu Roddicka rozumiem że moje handi jest na + bo Roddick i wygrał mecz i wyrobił handi, więc niech niektórzy teraz nie doprowadzają do zmiany regulaminu, bo to by było niezłe skur... Jak komuś nie weszło to niech się teraz z tym pogodzi. PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ. Grałem na handi kiedy było wyraźnie napisane że jeżeli zostanie wyrobione nawet mimo kreczu w meczu to będzie na plus.
nie ma osoby podliczającej pierwszą cwiartkę, ale regulamin uległ zmianie dla wszystkich. Nie chcesz zmieniac - nie rób tego. Bedziesz miał typ na minus. Dajemy szansę zagrania czegos w zamian.
Musieliśmy zmienic regulamin ze względu na zbyt wiele nieścisłości. Teraz jest ok.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Czy ktoś modów mógłby podac oficjalne wyniki rywalizacji w I cwiartce, bo jest już takie zamieszanie że hej. Co do meczu Roddicka rozumiem że moje handi jest na + bo Roddick i wygrał mecz i wyrobił handi, więc niech niektórzy teraz nie doprowadzają do zmiany regulaminu, bo to by było niezłe skur... Jak komuś nie weszło to niech się teraz z tym pogodzi. PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ. Grałem na handi kiedy było wyraźnie napisane że jeżeli zostanie wyrobione nawet mimo kreczu w meczu to będzie na plus.
Edit: Ok zgadzam się dostałem warna za przekleństwo (OK, mam nadzieje że tylko za to) ale jeżeli się zmienia regulamin to powinien on obowiązywac od następnej kolejki, bo nie obowiązywał on w trakcie trwania I kolejki. Właśnie takie rzeczy mają miejsce w PZPN i potem takie cuda się dzieją.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Powiedz mi Prasa dlaczego zmieniliście regulamin wstecz?
Ponieważ były wielkie kłopoty z policzeniem dzisiejszych typów. Wybralismy mniejsze zło.
Przepraszam za niedogodności, 1 dzień i dlatego takie zamieszanie;]
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
W ogóle bigos się porobił piszesz Prasa że wybraliście mniejsze zło zależy komu ... wiesz dla jednego ta na ręke a drugiemu .No ale z drugiej strony każdemu nie da się dogodzić ???? .
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Ja jednak prosiłbym żeby ktoś nam policzył tą kolejkę, bo już sam nie wiem czy mi jakiś kolejny typ nie zostanie zaliczony. Jaką mam gwarancje że w następnej kolejce znowu się nie zmieni regulamin i kolejne typy pójdą w piach. Ja uważam że jest to jednak bardzo niesprawiedliwe, zwłaszcza że typy zastępcze to kolejna loteria, zwłaszcza w challengerach i w czasie trwania AO.
 
Do góry Bottom