>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
batigol 41

batigol

Użytkownik
Batigol - Sajem

01-09-08 17:00 Williams V. - Radwanska A.Grane sety - Typ: 3 sety - 2,50 ⛔

01-09-08 17:00 Gicquel/Grosjean - Lopez/Verdasco - Typ: 2 - 1.60 ✅

01-09-08 17:00 Fish - Monfils - Typ: 1 2,20 ✅

AKO: 8.80

traf. ako: 1.92
Tu moim zdaniem Roksia się pomyliła w obliczeniach.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wcześniej widzaiłem ze mecz Roddicka z Gonzalezem, i mecz Bammer z Jankovic były zaplanowane na dzisiaj a teraz widzę ze grają jutro w nocy to jak to będzie liczone?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
co do Roddicka nie mam żadnej wątpliwości, 5 mecz na korcie jest zawsze o 3 najwczesniej i tłukliśmy ten temat 100x. Co do Jaśki...nikt nie zagrał tego spotkania oprócz Ciebe i Twojego przeciwnika ( pewnie taktyczna zagrywka ), więc wszyscy widzieli inna godzine??:| bo nie wierzę że nikt z 62 osób oprócz Was nie zechciałby zagra handi na Bammer, skoro wszyscy tak chętnie sięgali po handi na Schnyder. Czyli i tutaj źle spojrzałeś.
2 tydzień konkursu a Wy macie gdzieś to co piszemy. 5 spotkanie na korcie always nastepny dzień. 4 spotkanie jest na styku, dlaego lepiej czekac na oficjalne godziny na bah. Ty napisałeś że spotkanie Jankovic jest o 17. Czy jest to możliwe, skoro o 17 jest start turnieju, a to jest 4 spotkanie na korcie??:| Patrzcie w OOP i nie będzie tylu błędów. Dziś chyba tylko 4 osoby łącznie z Tobą źle podali typy, co dobrze rokuje na przyszłośc.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Wcześniej widzaiłem ze mecz Roddicka z Gonzalezem, i mecz Bammer z Jankovic były zaplanowane na dzisiaj a teraz widzę ze grają jutro w nocy to jak to będzie liczone?

gdy rano zarzucałem moje typy to mecz roddicka był planowany na dzis na 17 ale ze gaja jako 2 para to spoko dzis by zagrali a tu po pracy patrze ze graja w nocy no ,,,, co jest zaczyna mnie w to irytowac tylko trace kursy;(
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
graja jako 5 para,nie druga. 5 para as alwyas gra o 3. Czemu nie możecie się nauczc, że to Order of Play jest pierwszą stroną którą owtieracie przed podaniem typów?? Potem szukajcie kursów na bah itp. Nie moja wina że nie potraficie sobie poradzc z tak prosta sprawą.
Aha, jeśli spotkanie jest 4 na korcie, a któreś z poprzednich określone jest np NOT BEFORE &amp;:30, to tez radzę poczekac z typem ąz bah da godziny, zazwyczaj ok 12-13. Inaczej jest ryzyko, że tak jak Jankovic dziś, spotkanie zaczyna sie oficjalnie po północy naszego czasu,.
 
S 0

spojler

Użytkownik
Prośba do Admina o poprawienie wyniku mojego przeciwnika.
Pojedynek w ćwiartce I między grzeg232 - Spojler.
grzeg232- podał moją zwycięzczynie czy nie powinien mieć niezaliczonego typu?
ja obstawiłem ją wcześniej.
EDIT : Poprawione, przepraszam.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Sprawdzajcie proszę spotkania waszych przeciwników, czy nie podają tego samego zwycięzcy, bo nam się zdarza to przeoczyc z natłoku pracy ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Uprzedzam pytania : Debel Robredo/Roitman wg OOP zaczyna się NOT BEFORE 06:30 PM, co oznacza 00:30 u nas. Pisałem, prosiłem, żeby godziny z bah konsultowac z OOP. Dlatego przy tym spotkaniu, jesli dane jest na dzien drugi, daje minusy.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
No i właśnie według mnie było przesunięte. Mecz Robredo z Djoko zaczął się o 18:30, grali 3.44, zawodnik według regulaminu musi mieć 2 godziny odpoczynku przed następnym meczem. Skończył Robredo przegraną po 22:00, więc nie mógł wyjśc na kort o 22:45 jak podał przed 17:00 BAH. Ja podałem ten typ po 16:00 kilka minut, więc przecież BAH nie mógł sobie godziny rozpoczęcia wziąść z sufitu.

Przy podawaniu godziny tego meczu nie patrzyłem w OOP, ale akurat OOP jest, że tak powiem płynne. Jest aktualizowane na bieżąco i może ten mecz został zaktualizowany po zakończeniu meczu Robredo.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
No tak, ale już typerzy mają ten mecz rozliczony i ja mam minus od moda Prasa, a u innego typera znalazłem plus od moda Roxanne. Ten sam typ, tylko u mnie handicap, a u Komarra czysta 2.
U wszystkich 22:45, bo znalazłem ten typ wiele razy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Daje Wam plusy ale to jeszcze bedzie ewentualnie do zmiany jesli ktos da sceerna ktory wszystko wyjasni, mnie sie wydawalo, ze 1 plan byl przed 24 ten mecz ale moge sie mylic. Jak mnie Prasa zabije to bedzie Wasza wina.
 
A 0

andre

Użytkownik
Proszę o poprawienie wyniku mojego pojedynku z mcflower w III ćwiartce

Powinno być w wyniku 1:1, bowiem drugiego dnia moje AKO to 4,23 a mclowera 4.2 ????

malutka różnica ale jednak jest

poprawione
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
spotkanie: Villagran C. - Lisnard J.R. zostalo odwolane , widze ze duzo osob podalo taki typ czy istnieje mozliwosc zamiany go na inny , gdyz to nie wina typujacych ze ten mecz sie nieodbedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom