>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
o czym Ty mowisz, co bylo pdoliczane? Jedyna watpliwosc jest w spotkaniu deblowym Lopez/Verdasco - Roitman/Robredo wiec jesli cos takiego piszesz to podaj argemtny bo inaczej to jest malo powazne.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ale to trochę dziwne, że spotkania które grano w poprzedniej rundzie (grany były na drugi dzień o 1:00, 2:00 w nocy) podliczano... a teraz jest inaczej. Tak wiem, trzeba było patrzeć tam i tu, no ale to trochę nie poważne.
Było podliczane bo tamte spotkania były przesuwane z powodu dłużej trwających wcześniejszych spotkań. Mecze, które niektórzy z Was podali dzisiaj, były i są od początku zaplanowane na jutro. Wielokrotnie wam pisaliśmy, żeby nie ufać ślepo godzinom podawanym często na początku błędnie przez bah.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie wiecie czy odbył się mecz Lopez Jaen M.A. - Koning M (alpen challenger)? Bo od tego zalezy czy musze podawać typy na jutro czy nie
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Co do regulaminu:

3 runda – rozgrywki grupowe ( 8 grup po 4 osoby ). Gramy systemem każdy z każdym. Każdy pojedynek trwa od poniedziałku do soboty. Zwycięstwo nagradzane jest 3 pkt, w przypadku remisu zawodnicy otrzymują po 1 pkt. ( rozgrywki grupowe trwają 3 tygodnie )

Tu nie powinno być napisane: 4 grupy po 8 osób ?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dobra koniec tematu nie ma się co sprzeczać.
Podsumowując: Mój &quot;żywot&quot; w tym konkursie się skończył. Dziękuję, za wspólną grę moim przeciwnikom - Arzoo i chopers. Arzoo chciałbym podkreślić zachował się fair play (gdy coś tam mi źle podliczono). Już gratuluję tym co wygrali. Pozdrawiam również moderatorów tego konkursu :]
 
yoji 0

yoji

Użytkownik
Witam chcialbym sie dowiedziec czemu mam podany taki sam jak rywal spotkanie. On postawil na dokladny wynik a ja na Handicap ale to powinno byc apisane w regulaminie ze handi i zaklad na sety to to samo, jest to niescislosc w regulaminie . Oferta bah jest urozmaicona. Zaklad na SET ,zaklad na handi
Prosze o rozpatrzenie !!!!!
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Szkoda że nie możemy przyznawac nagrody fair-play. Uzytkownik krycha18 napisał do mnie właśnie PW, że pomyliliśmy się i nie policzyliśmy jednego spotkania Grzesiowi. Była to 5 kolejka w 2 rundzie. I w ten sposób krycha8 odpadł, mimo że nawet sam Grzesio nic nie wykrył. Wielki ✅ dla krychy18.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Witam.
Spotkanie Peng S. - Domachowska M., które było zaplanowane na 9:00 zostało odwołane. Czy mogę podać typ zastępczy za to spotkanie ?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Drodzy userzy:
po pierwsze, wkurza mnie już podawanie przez niektórych z Was typów na odpierdziel tzn. bez daty i godziny itd. Od jutra jeżeli typ nie będzie podany zgodnie z przykładem po prostu będzie usunięty;
po drugie, już wielokrotnie pisaliśmy, żeby nie ufać ślepo godzinom w bah, bo rano często są jeszcze źle podane godziny. Wystarczy poczekać i później te godziny są dobre. Posiłkujcie się też oficjalnymi stronkami i jakimiś dobrymi livami, bo typy z pomyloną datą po prostu są liczone po kursie 1.
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Szkoda że nie możemy przyznawac nagrody fair-play. Uzytkownik krycha18 napisał do mnie właśnie PW, że pomyliliśmy się i nie policzyliśmy jednego spotkania Grzesiowi. Była to 5 kolejka w 2 rundzie. I w ten sposób krycha8 odpadł, mimo że nawet sam Grzesio nic nie wykrył. Wielki ✅ dla krychy18.
????????
Sam jestem zszokowany - ale wielkie dzięki i graty.
Osobiście jak zobaczyłem że mecz przełożony to wiedziałem , że już nic z tego nie będzie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Moglibyscie sie zlozyc po 5-10 zl z wygranej i krysce za fair play cos sypnac, neistety nie mamy mozliwosci zwiekszenia pula nagrod ale za 1 2 i 3 miejsce jest sporo wiec moze sie zwyciescy zgodza? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom