>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
ponawiam : spotkanie: Villagran C. - Lisnard J.R. zostalo odwolane , widze ze duzo osob podalo taki typ czy istnieje mozliwosc zamiany go na inny , gdyz to nie wina typujacych ze ten mecz sie nieodbedzie.Bardzo prosze w imieniu osob ktore podaly rowniez taki typ o mozliwosc zastapienia go innym
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Daje Wam plusy ale to jeszcze bedzie ewentualnie do zmiany jesli ktos da sceerna ktory wszystko wyjasni, mnie sie wydawalo, ze 1 plan byl przed 24 ten mecz ale moge sie mylic. Jak mnie Prasa zabije to bedzie Wasza wina.
Ok, nie zabije Roxanne, niech Wam będzie. Może przełozyli ten mecz później. Dziś rano specjalnie dokładnie przyjrzałem się OOP i nikt już w balona robił mnie nie będzie ????
Co do spotkania Villagrana z Lisnardem, to ok, skoro nie odbędzie sie w ogóle, podajcie szybko typ zastępczy. Ale musi zacząc się spotkanie jeszcze dziś.
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
wydaje mi sie, ze prowadze 2:1 w pojedynku z Kris`em6891 podczas gdy wynik po podliczeniu 2 dnia jest 1:1
dno i kilo mułu.
Czy wiesz o tym że dziś jest III dzień , a modzi liczą po zakonczeniu dnia [narazie mineły II - słownie dwa]??
Livescore&#39;a załóż - przyda sie wszystkim
 
M 0

mazine

Użytkownik
W II Ćwiartce w pojedynku Mazine - pitermks źle został podliczony dzień 3, otóż pierwszy podałem typ [03-09-08 18:30] Safina D. - Pennetta F. 2:0 @1.55 który trafiłem, następnie podał go także mój przeciwnik i ma podliczony na plus i tym sposobem przegrywam 0:3 a gdyby było dobrze podliczone trafił by kurs 1.95 ( ja trafiłem 2.24 ) więc wynik pojedynku powiniem wynosić 1:2 a nie 0:3.

poprawione
 
S 0

spojler

Użytkownik
Do Admina.

Mecz Dementieva-Janković jeszcze do 12 był ustalony na dzisiaj na 17.00.

Sprawdzałem na OOP specjalnie, żeby znowu nie popełnić takiego błędu jak w pierwszym dniu. Porównywałem też z godziną na livescore.com i tenisinfo.pl i wszędzie pisało, że mecz ma się odbyć dzisiaj.

Więcej osób oprócz mnie które też obstawiało rano dały taki typ, bo był na dzisiaj, musiało coś się zmienić w OOP, bo go rano sprawdzałem.

Czy można te typy poprawić? Bo zmiana nie była z naszej winy!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dziwne bo ja już rano ok. 9tej widziałem, że mecz będzie rozgrywany jutro. Podobnie mecz Roddicka. Już wiele razy pisaliśmy Wam, żeby nie ufać ślepo godzinom w bah bo czasami są błędne!!!!
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chce powiedziec, że wczoraj ok godziny 1 w nocy meczu Dementievej nie było zaplanowanego na dziś, podobnie jak mecz Roddicka mial byc rozgrywany jako istatni na korcie. Więc nie wciskaj nam kitu kolego.
 
S 0

spojler

Użytkownik
Nie patrzyłem tylko na bah. Na serwisach tenisinfo.pl , livescore.com , livescorehumter.com. Wszędzie był dzisiejszy dzień.

Jak bym nie był pewien, że tak było to bym nie pisał.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie patrzyłem tylko na bah. Na serwisach tenisinfo.pl , livescore.com , livescorehumter.com. Wszędzie był dzisiejszy dzień.
Jak bym nie był pewien, że tak było to bym nie pisał.
oficjalny OOP był już wczoraj w nocy. Powtarzam, tam było jasno i wyraźnie o meczu Roddicka i Jankovic napisane. Nie ma możliwości zmiany tych typów, bo i żadnego błędu nie było na OOP.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Z racji małej ilości spotkań dziś, bądźcie czujni co grają wasi przeciwnicy i o wszelkich nieprawidłowościach piszcie tu lub PW do Modów.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Panowie niewiem czy to &quot;male&quot; pomylki no ale pisze o tym ???? mianowicie uzytkownik &quot;jajo&quot; podal na dzis typy ktore sa na jutro ba nawet sam napisal date 5.09 ???? niechce Go osadząć ale pewnie Mu sie pomylilo ???? natomiast u uzytkownika &quot;mateusz7&quot; ???? o godzinie 16;45 podal typ na godzine 14;45 :p wszystko II Runda Cwiartka1 ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ale to trochę dziwne, że spotkania które grano w poprzedniej rundzie (grany były na drugi dzień o 1:00, 2:00 w nocy) podliczano... a teraz jest inaczej. Tak wiem, trzeba było patrzeć tam i tu, no ale to trochę nie poważne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom