>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jezeli moj przeciwnik gra dokladny wynik 3-0 to czy ja moge zagrac typ ze bedzie 4 lub wiecej setow ?
Można, Rox sie pomyliła ????
Nie możesz zagrac : Zwycięzcy meczu tego samego co dał przeciwnik, zwycięzcy seta lub innego DW na podanego przez Twojego rywala zawodnika.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wszystkie grupy podliczone. Jeśli są jakieś błędy, dajcie znac ???? Zwycięzcom gratuluję, powodzenia w następnych rundach. Pary, wraz z wylosowanymi Lucky Looserami, pojawią się wkrótce. Może jeszcze dziś.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mam propozycję by od następnej rundy można było typować tego samego gracza w danym meczu przez dwóch rywalizujących userów (oczywiście za pomocą innej opcji zakładu, czyli handi, dokładny wynik itp), ponieważ teraz z rundy na rundę ilość meczów jest coraz mniejsza i zacznie się wyścig kto pierwszy ten lepszy a to znacznie ograniczy równą rywalizację.
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Prasa wielkie gz
napisales ze jak sie nie wygrywa 2:0 ro sie przegrywa 3:2 i tak bylo ???? ????

jak wy to bedziecie losowac ?
jesli beda pary po poludniu to i tak na dzis nie odajemy typow ?
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
???? losowanie bardzo sprawiedliwe : D w nastepnej rundzie powinni grac chyba lepsi typerzy , ktorzy ledwo przegrali swoje pojedynki :F
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
po 1 będzie losowanie. Lucky Looser, jak sama nazwa wskazuje, to szczęśliwy przegrany i tyle, bez faworyzowania innych ????
Po 2 nie będzie podawania typów przeciwników. Są challengery, jest z czego wybierac. To nie jest konkurs US Open.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
moze to juz było ale mam takie pytanie jezeli moj przeciwnik zagra np
Murray A. - Melzer J. typ 1 to czy ja moge rowniez zagrac ten mecz ale np na typ z handi na 1 -1,5?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
moze to juz było ale mam takie pytanie jezeli moj przeciwnik zagra np
Murray A. - Melzer J. typ 1 to czy ja moge rowniez zagrac ten mecz ale np na typ z handi na 1 -1,5?
6. Jeśli przeciwnik poda swoje typy przed nami, możemy zagrac wszystkie spotkania, które zagrał rywal, ale musimy typowac innego zwycięzcę. Dotyczy to zarówno innego zwycięzcy seta, jak i całego spotkania. Jeśli przeciwnik gra na zwycięstwo Roddicka, nie można grac zwycięstwa Roddicka ani w meczu, ani w secie, ani handi na Roddicka ani DW na Roddicka. Tylko typy na ilośc setów lub na rywala. Jeśli przeciwni da DW 3:0, my możemy dac DW tylko na przeciwnika, tj 2:3, 1:3 i 0:3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom