>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Jeżeli dzisiejszy mecz
28-08-08 21:00 Querrey S. - Devilder N. Typ: Typ: 4 lub więcej setów @ 2,00
start został opóźniony, co w takim przypadku ?
Edit: godz 00:16
Dopiero teraz mecz się zaczął, bedzie zaliczone do dnia 28.08 cz nie ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
będzie, bo planowo miał byc o wiele wcześniej. Przesunął się z powodu długich poprzednich spotkań. Chyba na prawdę tłumacze to po raz ostatni. Mam nadzieje, że w drugiej rundzie już nie będzie takich pytań ????
Zaglądajcie do regulaminu ????
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
???? 28-08-08 19:45 Blake J. - Darcis S. Typ: 4sety i więcej @ 1,80 ✅
Z całym szacunkiem dla typującego i podliczających, ale tutaj chyba mała pomyłka. Darcis skreczował w 3 secie, więc typu tego raczej nie można rozliczyć jako trafiony. Proszę to rozpatrzyć sprawiedliwie, bo typ ten decyduje o przejściu do kolejnej rundy...
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Nie, nie, nie... Zgodnie z punktem 1. regulaminu:
Krecz rozliczany jest różnie, w zależności od sytuacji. Jeśli jest to krecz na korzyść naszego typu, wtedy zaliczamy go jako typ dobry. Jeśli na niekorzyść, traktujemy typ jako nietrafiony, co się równa policzeniem go po kursie 1.0
Krecz ten działa na niekorzyść typu. Więc jeśli mamy grać FAIR trzymajmy się regulaminu. Równie dobrze mogliście mi zaliczyć typ Youzhnego z drugiego dnia, który zrezygnował z gry, a w ofercie BAH ciągle był.
Na Wasze
ale przecież było 1:1
odpowiem
Ale przecież Youzhny i tak by wygrał...
Będę walczył do końca o to. Pozdro.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
napisz do ewy drzyzgi
???? ???? ????
A tak na prawdę, to co ma mecz który się nie odbył do tego, że tu były 2 sety rozegrane, wygrali po jednym, i był krecz? Jedno z drugim wspólnego nie ma nic. 4 sety jest rozliczone jak najbardziej na korzyśc typu, bo gdyby nie krecz to 4 sety były tu na 100%.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jeszcze coś. Przy tej formie konkursu nie ma mozliwości podania typu zastępczego z powodu kreczu itp. Gdyby była, na pewno byśmy dawali taką opcję. A skoro nie ma, musicie zrozumiec, że nigdy nie dogodzimy wszytskim. Rozliczamy więc zgodnie z duchem gry i logiką. I tego nie zmienimy.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
No dobra spoko, niech tak zostanie. Ale powiedzcie mi, co wnosi do turnieju ten zapis w regulaminie, który przytoczyłem. Co by było jakby ktoś postawił w tym spotkaniu Blake - Darcis np -1.5 lub + 1.5 seta dla któregoś z zawodników ?? Jak by to było rozliczone ??
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
tu rozliczamy jako minus, bo w danej sytuacji nie było cos przechylone na korzyśc któregoś z tych zawodników ( przy 3-setowych spotkaniach). Przy 2:0 dla jednego z nich, handi -1.5 rozliczymy jako ✅ US Open jest specyficzny przez te 3 sety przy tej formule konkursu. Po US Open juz wątpliwości nie będzie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam, mam pytanie czy wczotajsze mecze są już podliczone bo wygrałem 3-1.... widzę wstawione ✅ i ⛔ a wynik nadal ten sam. (2-1) Wpisany
 
krauzi 0

krauzi

Użytkownik
Witam.
Złożyłem reklamację do buka co do rozliczenia meczu w tenisa
Kohlschreiber P. - Troicki V.
Obstawiłem grane sety - 4 lub więcej setów .
Niemiec kreczował w 4 secie,jednak ten czwarty set się rozpoczął.
Viktor Troicki 2 6 6 3
Philipp Kohlschreiber6 3 4 0 0
Buk: bet-at-home
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Czemu remisuje 2-2
jak rywal podał typ
2. 27-08-08 20:15 Cilic M. - Benneteau J. typ: Cilic 3:0 kurs: 2,00 ✅
było 3-2 dla Cilicia [4-6 7-5 6-3 6-7 6-2], czyli minus i ja wygrywam mecz 3-1
Dzien III jak coś
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom