>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Podałem typ na mecz Monfils G. - Korolev E. , był rano w oficjalnym planie gier ale teraz tego meczu nie widzę (nie wiem czy wycofali czy zmienili termin) i co z tym?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jak widać niektórzy nie potrafią traktować gry jako zabawy i kopiują cudze typy. Najpierw opublikował swoje typy Prasa:
, uważany za eksperta tenisowego i od razu zaczęły pojawiać się kopie
bam14:
Olisadebe7:

Do typowania było bardzo dużo spotkań, w każdym z nich 4 możliwości zawarcia zakładu, co daje bardzo dużo kombinacji, więc niech mi ktoś powie ze to był czysty przypadek. Ludzie grajcie swoje typy a nie cudze, to jest zabawa.
nie mam zamairu sie spowiadac czy tak jest czy nie.
indywidualna spr co do owego zdarzenia (ktore Ty wysnules :|)
Nie chce aby poruszany był mój temat, gdy nie ma takiej potrzeby.

pozd(R)awiam, i bez napiny !
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
juz nie swiruj z ta swoja filozofia ...
czy ktos kopiuje czy nie kopiuje ...
jego indywidualna sprawa i nic Ci do tego to raz !
dwa ... udowodnisz komuś ze jest to kopiowany typ ? no raczej nie
trzy - ja nie mam do Ciebie pretensji itd, po czesci masz racje ...

a czy ja to zrobilem ?
moja osobista sprawa ... i czy tak bylo i dla czego ew tak zrobielm !

tyle ode mnie !

ps typ nie w czasie liczony po kursie 1.0

regulamin !
Zważywszy że oli to mój bardzo dobry kolega i wczoraj wieczorem razem grzebalismy w ofercie, to pretensji nie mam:p Do bama też nie, w końcu trafimy na siebie i nie będzie mógł skopiowac:p
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
nie mam zamairu sie spowiadac czy tak jest czy nie.
indywidualna spr co do owego zdarzenia (ktore Ty wysnules :|)

Nie chce aby poruszany był mój temat, gdy nie ma takiej potrzeby.


pozd(R)awiam, i bez napiny !
W regulaminie nic nie pisze ze nie można kopiować kogoś typów, ale skoro się bawimy to się bawimy, więc niech każdy się sprawdzi jako tenisowy typer, bo nawet wygranie jednak dzięki cudzym typom raczej satysfakcji nie przynosi, tyle.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
W regulaminie nic nie pisze ze nie można kopiować kogoś typów, ale skoro się bawimy to się bawimy, więc niech każdy się sprawdzi jako tenisowy typer, bo nawet wygranie jednak dzięki cudzym typom raczej satysfakcji nie przynosi, tyle.
100% racji ...
zagralem takie typy jakie uwazalem za sluszne, typerem tenisa wielkim nie ejstem, ale cos tam sie orientuje ...
typ na 3:0 gralo wiele osob, wiec i ja sprobowalem ...
dubelek to juz lajtowo ...
na 4 lub wiecej - typ wydawal sie fajny to postanowilem zagarc ...
Prasa mial gotowe to nie rozpisywalem sie a dodalem post ...

wiec wybacz, ale bardziej Ci tego nie przedstawie, byc troszke zbastowal ...
+zauwaz ze poprzednie typy byly jak najbardziej grane przeze mnie !

ps ???? i bez nerwow ! ????
ps2. mialem nie tlumaczyc, ale moze teraz zakonczy sie ten zbedny lament !
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mam prośbę do wszystkich uczestników. Zobaczcie, czy wasi rywale nie podali typu z tym samym spotkaniem i zwycięzcą spotkania co Wy. Pilnujcie tego i raportujcie o takich przypadkach ????
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
28-08-08 17:00 Nishikori K. - Karanusic R. (-1.5/+1.5) 1

jak ten typ wkoncu jest rozliczany? bo u jednej osoby widzialem ⛔ u innej ✅

na bahu jest ze po kursie 1,00 wiec raczej powinien byc ⛔ skoro lecimy wg baha ;x
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Kiedy można podawać typy na jutro, mogę podać już teraz? (oczywiscie na własną odpowiedzialność ze zostaną zmienione terminy ich rozgrywania)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
28-08-08 17:00 Nishikori K. - Karanusic R. (-1.5/+1.5) 1
jak ten typ wkoncu jest rozliczany? bo u jednej osoby widzialem ⛔ u innej ✅
na bahu jest ze po kursie 1,00 wiec raczej powinien byc ⛔ skoro lecimy wg baha ;x
Postanowiliśmy, że skoro Nishikori wygrywał 2:0, to handi na Karanusicia i mozliwoś 4 setów była odległa. Krecz rozliczamy tu na korzyśc typującego na Japończyka, zgodnie z regulaminem.
Jesli byłoby 1:1, to 4 sety zaliczamy a handi jakiekolwiek liczymy po kursie 1.
Troche to głupie, wiem, ale nie ma innej możliwości chyba żeby nie krzywdzic nikogo za bardzo.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
no skoro wszystko bierzemy z baha itp to chyba rozliczenia poszczegolnych typow powinniscie brac z tego bukmachera tez , czyz nie ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
niekoniecznie, bo to że oni są sponsorem nic nie ma do rozliczania typów. Regulamin konkursu jest zupełnie niezwiązany z tym, co robi bah.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wybacz, nie sadze że przegrałeś przez jedno spotkanie skoro gramy do 3 winów;]
Z resztą, troche w tym naszej winy, bo nie pomyśleliśmy o dokładnie takie sytuacji. Aczkolwiek było o rozliczaniu krecza na korzyśc typującego, więc idziemy z &quot;duchem gry&quot;:p
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
28-08-08 17:00 Nishikori K. - Karanusic R. (-1.5/+1.5) Typ : 1 Kurs : 1.60 ⛔ Jakim prawem ja mam minus skoro prowadził 2-0 !!

Mamy do podliczenia masę rzeczy, robbimy to po pracy, jesteśmy zmęczeni,. Czasem trafiają się małebłędy. Więc proszę bez agresji. Twój typ rozliczamy jak ✅ , więc już poprawiam. A next time troche spokojniej.
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Jeżeli dzisiejszy mecz
28-08-08 21:00 Querrey S. - Devilder N. Typ: Typ: 4 lub więcej setów @ 2,00
start został opóźniony, co w takim przypadku ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom