>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Ja nic nie napisałem do tej pory w sprawie mojego typu i odnośnie sugestii przeciwnika, ale ręce opadają :/
dobrze, że regulamin po mojej stronie ;)
 
chopers 0

chopers

Użytkownik
para chopers - 180michal
powinno być 2:1 dla mnie a nie dla 180michal gdyż pierwszego dnia wygrałem ako 2,52 - 0 a drugiego był remis

przepraszam poprawione
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dzień 3
radek03 vs bam14
(...)
3) 27-08-08 17:00
mecz
: Wawrinka S. - Odesnik W.
typ: 4 lub więcej setów
kurs: 2,35
AKO: 6,74
Według BAH ten mecz jest rozgrywany dzisiaj 0 17, jednak w oficjalnej rozpisce tego meczu nie ma, więc mam podać inny typ, tak?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Według BAH ten mecz jest rozgrywany dzisiaj 0 17, jednak w oficjalnej rozpisce tego meczu nie ma, więc mam podać inny typ, tak?
to proszę o zmiane tego typu ze względu na błąd BAH na ten:

27-08-08 20:00
Stepanek R. - Starace P.
typ: 4 lub więcej setów
kurs: 1.6
 
F 0

fcluki07

Użytkownik
w IV cwiartce zdarzylo sie juz dwukrotnie ze obydwoje z danej pary nie podaja wynikow i zostali zdyskwalifikowani, teraz moje pytanie co dalej?? w nastepnej rundzie zabraknie tych dwoch graczy, czyli co bedzie jakies losowanie z tych co przegrali ale po walce czy moze jakies wolne losy w nastepnej rundzie dla kogos?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jak już pisalismy, jesli w parze nie podaje typow nikt na jego miejsce losujemy osobe spośród przegranych. Tak zwany lucky looser:]
 
S 0

spojler

Użytkownik
3 Dzień

27-08-08 19:30 Bondarenko A./Bondarenko K. - Amanmuradova A./Kustova D. typ: DW 2:0 kurs:1,55
27-08-08 20:30 Bammer S. - Rezai A. typ: DW 2:0 kurs:1,60
27-08-08 18:30 Tursunov D. - Schwank E. typ: DW 2:0 kurs:2,50

AKO: 6,2

Zrobiłem małą pomyłkę w typie Tursunov D. - Schwank E.
Napisałem dokładny wynik 2:0 (kopiowałem i wklejałem i nie zmieniłem &quot;2&quot; na &quot;3&quot;), a taki wynik jest niemożliwy. Czy można to jakoś skorygować?? Chodziło mi o 3:0 z kursem 2,5.

Przepraszam za zamieszanie ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Każdy zawodnik każdego dnia musi podać kupon z 3 typami, przy każdym z nich dzień rozpoczęcia spotkania, godzina i kurs. Pod kuponem podajemy ogólny kurs. UWAGA! To że u buka w napisane jest, że spotkanie odbędzie się w poniedziałek, niekoniecznie jest prawdą! Upewnijcie się, czy naprawdę spotkanie odbędzie się danego dnia, patrząc w oficjalny order of play! Odnośniki do stron turniejów znajdują się w dziale tenis!!!! W przypadku gdy spotkanie nie odbędzie się danego dnia z powodu niedopatrzenia uczestnika, zostanie rozliczone po kursie 1.
To jest wycinek z regulaminu. Odpowiedź jest tam cały czas. Dlatego nie ma reakcji z naszej strony. Nie możemy w kółko wałkowac tego samego skoro Wy nie czytacie regulaminu.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Dzień 3

Grzesio - Akarin [1-1]

1. 27-08-08 18:30 Tursunov D. - Schwank E typ: Tursunow -1,5 kurs: 1,45
2. 27-08-08 20:15 Cilic M. - Benneteau J. typ: Cilic 3:0 kurs: 2,00 ✅
3. 27-08-08 20:30 Zheng J. - Medina Garrigues A. typ: Zheng wygra 1 seta kurs: 1,65 ✅

AKO: 4,785
nastąpił mały błąd przy podliczaniu, Cilic gra jeszcze i prowadzi w setach 2:1, wiec wygrana 3:0 jest niemożliwa :wink:
Zapewne chodziło o ✅ przy meczu Tursunowa, który wygrał 3:1 :wink:
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Mam prosbe dot. cwiartki IV podalem swoje typy po 22, bo nie mialem dostepu do kompa przez caly dzien, a moj przeciwnik nic nie trafil, wiec czy mozecie poczekac na rozliczenie moich typow ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom