>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
gdzie ja tak napisałem że niezależnie od wszystkiego? Nie rozumiem Cie. Wszytsko jest w regulaminie to po 1. Po drugie nic nie zmieniam. A, co mi tam, wkleje to co jest w regulaminie:|
9.W przypadku opadów deszczu lub innych sytuacji opóźniających spotkanie ( ale niezależnych od samych zawodników ), zostanie ono rozliczone po jego zakończeniu, choćby nastąpiło to dzień później.
Więc jesli zacznie sie po 24 tego dnia, a planowany był wcześniej, to typ jest dobry. Ostatni raz to mówie. Czytajcie ze zrozumieniem.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja nie wiem jak to trzeba być inteligentnym aby nie zrozumieć tej zasady:
-jeśli mecz planowany na 26.08.08 rozpocznie się z jakieś przyczyny 27.08.08 a ty go typowałeś na 26.08.08 to wszystko będzie OK
-jeśli mecz był z góry planowany na 27.08.08 a ty go typowałeś na 26.08.08 to rozliczany po 1.0
 
midel 189

midel

Użytkownik
Mecz jest planowany jako piaty na korcie, czyli nie ma szans, żeby zaczął się przed północą, więc trudno uznać, że jest planowany przed północą. Wczoraj sam ostrzegałeś, żeby uważać, bo jak mecz zacznie się po północy to jest liczony po 1,00
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zaraz przeklnę. Skoro nie jest planowany przed pólnocą bo jest piąty na secie, to o co Ci chodzi. Nie rozumiem. Jesli podasz na dzień 26.08 typ, który zaczyna się o godzinie 00:30 wg OOP, to liczymy po kursie 1. Nie wiem o co Ci jeszcze chodzi. Nie wiem czego nie rozumiesz. Wybacz.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Nie wiem o co jest spór. Sprawa jest wg mnie bardzo prosta! Decydujące są godziny z baha! Jeśli ktoś ryzykuje i stawia spotkania nim bah poda godziny to tylko jego problem. Jak potrafi sprawdzić dobrze OOP to nic złego mu się nie stanie, ale jak wybiera mecze które są planowane jako 4, 5 na korcie to różnie może być.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Wiec Tak Z Ciekawosci Sie Spytam Jezeli Ktos Wybierze Spotkanie Ktore Z Gory Wiemy Ze Nie Odbedzie Sie Dzis Tylko Np Jutro O 2-3 W Nocy To Wtedy Typ Sie Nie Liczy?
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
mam mały problem otoz w moim typie podałem kupon jako 2 dzien a gramy 3 wiec jezeli ktos mogł by poprawic to z gory dziekuje ;)
 
picia 13

picia

Użytkownik
W moim pojedynku (Ćwiartka IV) o wyniku wczorajszego dnia miało decydować spotkanie Kiefer - Minar.
Ja podałem typ: Kiefer - Minar 3:0, a mój rywal: Kiefer - Minar [4 lub więcej setów]. Wg BAH oba te typy zostały podliczone po kursie 1.00 i o takie potraktowanie proszę :spokodfhgfh:
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
W moim pojedynku (Ćwiartka IV) o wyniku wczorajszego dnia miało decydować spotkanie Kiefer - Minar.
Ja podałem typ: Kiefer - Minar 3:0, a mój rywal: Kiefer - Minar [4 lub więcej setów]. Wg BAH oba te typy zostały podliczone po kursie 1.00 i o takie potraktowanie proszę :spokodfhgfh:
Absolutnie nie! Apeluję o zdrowy rozsądek do moderatorów i przyznanie punktów dla osoby, która wytypowała 4 lub więcej setów. Tutaj użytkownik Picia wstydziłby się takich próśb w momencie kiedy kompletnie źle wytypował (Minar 4:6,6:1,6:4,4:1 i krecz Kiefera). Jako, że 4 set rozpoczął się - nie widzę tu innego wyjścia jak przyznania punktów jego przeciwnikowi...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Absolutnie nie! Apeluję o zdrowy rozsądek do moderatorów i przyznanie punktów dla osoby, która wytypowała 4 lub więcej setów. Tutaj użytkownik Picia wstydziłby się takich próśb w momencie kiedy kompletnie źle wytypował (Minar 4:6,6:1,6:4,4:1 i krecz Kiefera). Jako, że 4 set rozpoczął się - nie widzę tu innego wyjścia jak przyznania punktów jego przeciwnikowi...
Odpowiedzią na to jest punkt regulaminu:
Krecz rozliczany jest różnie, w zależności od sytuacji. Jeśli jest to krecz na korzyść naszego typu, wtedy zaliczamy go jako typ dobry. Jeśli na niekorzyść, traktujemy typ jako nietrafiony, co się równa policzeniem go po kursie 1.0
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja mialam kiedys w bah obstawione +1.5 seta a ktos skreczowal w drugim i mi zaliczyli jako trafione moze sie pomylili ...? Ciezko powiedziec.
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Mam pytanie . Dużo osób się wycofało nie podając typów. Czyli są szanse , że nawet przegrani pojedynków będą awansować do następnej rundy? A może będą jakieś zmiany w regulaminie ?
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Ale to już by trzeba było całkowicie regulamin zmieniać, jest jasne przecież, że jak ktoś nie poda 2 typów to przegrywa automatycznie pojedynek, a jego rywal przehcodzi dalej.
Więc wszystko jest dobrze ;)
 
picia 13

picia

Użytkownik
Absolutnie nie! Apeluję o zdrowy rozsądek do moderatorów i przyznanie punktów dla osoby, która wytypowała 4 lub więcej setów. Tutaj użytkownik Picia wstydziłby się takich próśb w momencie kiedy kompletnie źle wytypował (Minar 4:6,6:1,6:4,4:1 i krecz Kiefera). Jako, że 4 set rozpoczął się - nie widzę tu innego wyjścia jak przyznania punktów jego przeciwnikowi...
Wstydził się nie będę, ponieważ BAH zrobił zwroty. Wiem, że mój typ nie wszedł, ale także typ rywala (wg BAH) nie wszedł. Gusto już wyjaśnił pkt z regulaminu i tym samym otrzymałem odpowiedź :spokodfhgfh:
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Mam pytanie . Dużo osób się wycofało nie podając typów. Czyli są szanse , że nawet przegrani pojedynków będą awansować do następnej rundy? A może będą jakieś zmiany w regulaminie ?
przeciez jesli przeciwnik nie podal typow to jasne jest ze jesli nawet nie trafisz nic to wyfrywasz a jesli obaj z pary nie podadza to rozlosuja zwyciezce

Mój przeciwnik już dwa razy nie podał typów czyli wygrałem już pojedynek tak??
TAK

Mysle ze moge odpowiadac czasami zamast moderatorow zeby ulzyc im troszke :spokodfhgfh: xD

Mysle ze pomoglem
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Wstydził się nie będę, ponieważ BAH zrobił zwroty. Wiem, że mój typ nie wszedł, ale także typ rywala (wg BAH) nie wszedł. Gusto już wyjaśnił pkt z regulaminu i tym samym otrzymałem odpowiedź :spokodfhgfh:
Jak to typ rywala nie wszedł? Czwarty set zaczął się dlatego też miał rację... Wstyd...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom