>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Narodów Afryki - Wytypuj Sobie Bonus! / Unibet

Status
Zamknięty.
S 42

szuwi1

Użytkownik
No to ciekawe w sumie, dlaczego niektórym przyznali bez mrugnięcia oka, super ADAMOS11, gratki dla ciebie, będziemy walczyć, w kupie siła hehe.
 
K 0

krzys_1977

Użytkownik
Witam, zagrałem po bożemu 4 zakłady, każdy po 40 zł, na 4 mecze PNA (każdy z innej grupy oczywiście), żadnych podpórek 1x, zadnych O/U, czyste 1 lub x lub 2.
Maila o bonusie do teraz nie dostałem; skrzynkę mam na onet, w spamie pusto, normalnie maile z unibetu np. o potweirdzeniu depozytu dochodzą do mnie błyskawicznie.
Chyba napisze do supportu, tylko mam prośbę, jaki jest e-mail na poslki support; mam starą wersję IE i chyba przez to nie wyświetla mi się nic jak na ich stronie klikam w kontakt. Z góry dzięki za podanie maila.
PS. Dziwi mnie że w regulaminie była mowa o czasie 7-miu dni wpłaty depozytu, a teraz rozsyłają że jest de facto 1 dzień (roboczy) tj. poniedziałek. Lekkie zagranie nie fair :/
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Witam, zagrałem po bożemu 4 zakłady, każdy po 40 zł, na 4 mecze PNA (każdy z innej grupy oczywiście), żadnych podpórek 1x, zadnych O/U, czyste 1 lub x lub 2.
Maila o bonusie do teraz nie dostałem;
Mam to samo,support mi odpisał,że nie należy mi się bonus,co dla mnie jest zagadką. Napisałem do nich potem jeszcze 2maile, żeby wytłumaczyli się dlaczego ,ale do tej pory nie raczyli odpisać.:zoltakartka:
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
ja zagrałem jeden zakład 1x, sugerując się cytowanymi tutaj na forum wypowiedziami supportu w osobie p.Anety, a potem kiedy się okazało, że jest wokół tego takie zamieszanie i nie otrzymałem od nich żadnego maila postanowiłem dziś rano napisać i przed chwilą dostałem odpowiedź od p. Moniki, że bonus mi się nie należy, bo nie spełniłem warunków - może gdybym trafił na tę drugą &quot;supportystkę&quot; a może raczej &quot;sabotażystkę&quot; to odpowiedź byłaby inna ;) anyway wnioski mam po wszystkim takie: trzeba po prostu dobrze typować i wygrywać za swoje pieniądze ????
 
B 0

basic_m

Użytkownik
jak masz skrzynkę na o2 to stawiam swój depozyt wraz z bonusem który już mam na koncie, na to, że maila o przyznaniu jednak dostałeś tylko o tym nie wiesz :mrgreen:
a niewiedza jak to zwykle w życiu bywa kosztuje...w tym wypadku stres własny i czas supportu ;]
zaglądnij do spamu ????

pozdro ????
Kochaniutki, monitorowałem skrzynke oraz spam, co 2 godziny w sobote oraz sprawdzilem wszystkie emaile takze te w spamie do 15.01.2010 włącznie. :cool:

a teraz pytanko w sprawie obrotu bo wyslalem 2 pytanie ale nie mam odpowiedzi. Czy live zalicza sie do obrotu?
 
J 11

jaco69

Użytkownik
U mnie wszystko ok ..

Pragniemy Cię poinformować, że dzięki swoim zakładom na Puchar Narodów Afryki, zakwalifikowałeś się do specjalnego bonusu!

Dostaniesz od nas bonus w wysokości 100% twojej wpłaty aż do 400zł! Podwajamy Twoją kasę!
Wszystko co musisz zrobić to dokonać depozytu od soboty 23 stycznia od godziny 8:00 do poniedziałku 25 stycznia do godziniy 23:59, a my podwoimy twój pierwszy depozyt!

pozdro
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Czy odpowiada wam w ogóle, ten podobno najlepszy bukmacher(tak się tym chwalą) na maila bo mi nie odpowiadają w ogóle od piątku,żałosne!
 
student 0

student

Użytkownik
osoby ktore graly podwojna szanse nie dostana bonusu. ten rodzaj zakladu nie liczy sie do promocji. takie jest oficjalne stanowisko supportu unibet.
frajerzy osoby ktore graly podwojna szanse nie dostana bonusu. ten rodzaj zakladu nie liczy sie do promocji. takie jest oficjalne stanowisko supportu unibet.
frajerzy [;
 
K 0

krzys_1977

Użytkownik
nie grałem podwójnej szansy, wysłałem 2 maile do supportu, jeden wczoraj, drugi dziś rano, i zero odzewu :/ kiepsko
pewnie jutro mi poślą maila że bonus przepadł bo nie dokonałem wpłaty, padaka:/
 
K 0

krzys_1977

Użytkownik
Zaryzykowałem (w sumie nie mając nic do straty ???? ).
Mimo braku odpowiedzi od supportu, wpalciłem 400 złotych i zaraz po wpłacie dopisało mi z automatu bonus - drugie 400.
Jakiś burdel maja w Unibecie, głowę dam sobie uciąć że mail od nich do mnie nie dotarł i że nie jest to wina mojej skrzynki pocztowej.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Zaryzykowałem (w sumie nie mając nic do straty ???? ).
Mimo braku odpowiedzi od supportu, wpalciłem 400 złotych i zaraz po wpłacie dopisało mi z automatu bonus - drugie 400.
Jakiś burdel maja w Unibecie, głowę dam sobie uciąć że mail od nich do mnie nie dotarł i że nie jest to wina mojej skrzynki pocztowej.
wplacales przez MB albo przelewy24?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom