>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Narodów Afryki - Wytypuj Sobie Bonus! / Unibet

Status
Zamknięty.
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
No ja przez MB wpłacałem i dali mi bonusa.
Ale wcześniej info dostałem że mi przyznali no gralem bez tych podpórek, a cieszyłem się że można i chciałem tak zagrać.

A tak na marginesie, to ciężko mi idzie obracanie tego bonusa. Myśle że nawet moge przegrać te 800zl. Duży nie fart, 80% typów nie wchodzi. Mam nadzieje że karta się obróci.
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Cześć.
Otrzymałem odpowiedź odnośnie obrotu.

Dziękuję za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że swobodne dysponowanie kwotą depozytu i bonusa będzie możliwe po wykonaniu 7-krotnego obrotu bonusem przy minimalnym kurse 1.40. Może Pan obstawiać zakłady pojedyncze i kombinacyjne( liczy się całkowity kurs zakładu).\

pozdro
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Co ciekawe, dzis po telefonicznej interwencji otrzymalem bonus. Wplacilem przez P24, a bonus dopisali mi recznie, tak wiec probujcie. Gralem rowniez 1x oczywiscie, maila z zapytaniem czy 1x... sie zalicza wyslalem, jednak nie bylem w stanie im przedstawic tego maila, bo go wczesniej skasowalem.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Aha, no to pardon, nie wiedzialem, jednak z prawda sie nie mijam, mowiac, ze nie kasuja automatycznie. Dobrze wiedziec wincent.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Proponuje zastosować pierw do siebie. Sam miałem tak już z trzy razy , i wystarczyło napisać do obsługi i kasowali ręcznie. Samo z siebie nie przejdzie ;)
Zerknij na post nr 49 tego tematu. Mnie nie anulowali pomimo iż stan mojego konta wynosił prawie 0zł. Po wpłacie oczywiscie jeszcze mailowałem czy aby na pewno musze robić obrót i musiałem. Zdecydowanie nie wystarczy napisac do obsługi

edit in down answer
BRAK MOŻLIWOSCI POSTAWIENIA ZAKŁADU TO JEST WSZYSTKO
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Zerknij na post nr 49 tego tematu. Mnie nie anulowali pomimo iż stan mojego konta wynosił prawie 0zł. Po wpłacie oczywiscie jeszcze mailowałem czy aby na pewno musze robić obrót i musiałem. Zdecydowanie nie wystarczy napisac do obsługi
Prawie robi różnicę. Ja piszę o sytuacji jak wszystko przegrasz.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Żal mi tu niektórych. Po przegraniu bonusu wraz z depozytem po następnej wpłacie nie trzeba robić żadnego obrotu. Pisze bo wiem po swoim przykladzie. To co komuś się wydaje albo co gdzieś słyszał nikogo nie interesuje. Bez odbioru.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Ja po kolejnej wplacie jakis czas temu po przegraniu bonusa (stan konta wynosil 0 PLN), mialem w zakladce moje konto, ze jakiejs tam kwoty jeszcze nie moge wyplacic. Moze teraz to zmienili, co byloby ok, a jak nie to zawsze istnieje mozliwosc poproszenia supportu o anulowanie wczesniejszego bonusa jak wspomnial wincent.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom