>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Puchar Narodów Afryki Angola 2010

Status
Zamknięty.
S 381

szczurek

Użytkownik
Akurat myślę że zarówno Ghana, jak i Wybrzeże Kości Słoniowej nie będą miały problemów z wbiciem się do półfinałów. WKS nawet w słabej formie rozniesie największych antyfutbolistów na PNA - Algierię. Angola też mnie nie przekonała, wygrała ze słabym Malawi, zremisowała z Mali i Algierią i weszła z pierwszego miejsca. Dlatego uważam że Ghana i WKS spokojnie ograją swoich rywali. Dzisiaj gra grupa C, i nie ma nic ciekawego do obstawienia. Zarówno Egipt jak i Nigeria nie powinny mieć problemów ze swoimi przeciwnikami - odpowiednio Beninem i Mozambikiem. Egipt wyjdzie z pierwszego miejsca, i w ćwierćfinale czekał na nich będzie zwycięzca meczu Kamerun - Tunezja (bo nie wierzę żeby Gabon przegrał z Zambią), czyli w obu przypadkach trudny rywal. Natomiast Nigeria będzie podejmować wspomniany wyżej Gabon, który myślę że mimo wszystko zdoła ograć. Czyli jak widzimy niespodzianki były, ale wszystko się wyrównało i faworyci zaczęli wygrywać. Dzisiaj nie ma co typować, ale jutro wg. mnie można zagrać:
Kamerun - Tunezja 1 1,85 (Bwin) (7/10)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Egipt-Benin typ:1 kurs:1,65✅


Drużyna Egiptu przystępuje do tego spotkania z zapewnionym awansem do dalszej fazy, ale myślę że będzie chciała udowodnić klasę i wygra z o wiele słabszym rywalem. Egipcjanie są chyba jedyna drużyna która nie zawodzi w tym turnieju i myślę że na razie tak pozostanie, faraoni grali z Beninem ostatnio dwa razy i w obu konfrontacjach była deklasacja rywali 4-1 w 2005 i tu warty odnotowania wynik 5-1 w 2008. Odnosząc się do Beninu można stwierdzić że niczym szczególnym nie zachwyca 2 spotkania: przegrana i remis nawet żadnego fixa nie było w ich spotkaniach w PNA, wydaje mi się że spokojnie Egipt skasuje trzy punkty.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Egipt-Benin typ:1 kurs:1,65


Drużyna Egiptu przystępuje do tego spotkania z zapewnionym awansem do dalszej fazy, ale myślę że będzie chciała udowodnić klasę i wygra z o wiele słabszym rywalem. Egipcjanie są chyba jedyna drużyna która nie zawodzi w tym turnieju i myślę że na razie tak pozostanie, faraoni grali z Beninem ostatnio dwa razy i w obu konfrontacjach była deklasacja rywali 4-1 w 2005 i tu warty odnotowania wynik 5-1 w 2008. Odnosząc się do Beninu można stwierdzić że niczym szczególnym nie zachwyca 2 spotkania: przegrana i remis nawet żadnego fixa nie było w ich spotkaniach w PNA, wydaje mi się że spokojnie Egipt skasuje trzy punkty.
egipt po 1.65? w jakim ty buku grasz? trzeba grac tam gdzie na dane zdarzenie sa najlepsze kursy bo inaczej nie ma sie zadnych szans na wyjscie na + w starciu z bukmacherami. chociazby w unibet jest kurs 1.95, a roznica 0.3 biorac pod uwage faworyta to jest gigantyczna roznica
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Kamerun - Tunezja
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Mecz o wszystko w grupie D. Dwaj faworyci, pogodzeni przez Gabon, muszą między sobą załatwić sprawę awansu. W lepszej sytuacji jest Kamerun, któremu wystarczy remis. Tunezja musi więc zaatakować od początku, a to będzie tylko woda na młyn dla drużyny Kamerunu która uwielbia kontratakować. A w drużynie &quot;Nieposromionych Lwów&quot; jest kto kontratakować. Bardzo szybki napastnik Samuel Eto&#39;o będzie wykorzystywał podania kreatywnych środkowych pomocników, Alexandre Songa czy Jeana Makouna. To mój praktycznie jedyny argument za Kamerunem, ale na tyle silny że spokojnie można grać ten typ. Tunezja nie ma innego wyjścia i musi zaatakować. Kamerun ich wypunktuje. Stawiam na pewne zwycięstwo Kamerunu, nawet 3:0. Mogę też polecić typ że Tunezja nie zdobędzie gola, przy solidnej defensywie, wspieranej przez świetnego defensywnego pomocnika Stephane M&#39;Mbiego, i najlepszym bramkarzu w Afryce, Idrissie Kamenim. Transmisja o 17:00, oczywiście w Eurosporcie.
Pozdrawiam.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Ogladalem wszystkie mecze w tej grupie i uwazam ze Gabon szczessliwie zajmuje pierwsze miejsce.Dzisiaj gra z Zambia,ktora dała ciała z Kamerunem i Tunezja(jak dla mnie to tez nic nie graja) i wydaje mi sie ze jak nie przytrafi im sie glupie wpadki to powinni wygrac jedna bramka,a w drugim meczu widze remis.W tej sytuacji tabela wyglada tak:Gabon,Kamerun,Zambia wszyscy maja po 4 punkty,bezposrednie pojedynki odpadaja bo kazdy z kim innym stracil punkty.Bramki wszystkie druzyny na &quot;0&quot; -Zambia 4-4(w przypadku zwyciestwa 1-0 z Gabonem),Gabon 1-1,Kamerun4-4 lub 5-5(w przypadku remisu0-0 lub1-1).Kartki:Gabon 2,Zambia1,Kamerun0-jesli Kamerun by sie zrownal kartkami z Zambia,ktora druzyna zajmie perwsze miejsce-Kamerun czy Zambia?Pytanie do fachowca,dlatego ze przy takim obrocie sprawy kurs na zwyciestwo grupy:Zambia kurs 15.Porsze o szybka odpowiedz,ale konkret.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Kartki nie mają żadnego znaczenia przy ustalaniu końcowej tabeli.
A to mnie zdziwiles,bo co innego słyszalem przy transmisji,ze najpierw liczy sie wynik bezposredni,pozniej kartki a na koncu bilans bramek.Prosze o fachowa odpowiedz.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Jesli tak, jak pisze wyluzowany, to wszystko w tej Afryce jest postawione na glowie, wydaje sie jednak ze kartki na koncu sie licza.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
kilkakrotnie to słyszalem,ze jesli druzyny maja tyle samo punktow,to liczy sie bezposredni pojedynek,pozniej kartki,a na koncu bilans-tak mowil podczas komentowania Strejlau .
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
kilkakrotnie to słyszalem,ze jesli druzyny maja tyle samo punktow,to liczy sie bezposredni pojedynek,pozniej kartki,a na koncu bilans-tak mowil podczas komentowania Strejlau .
To Strejlau chyba po raz kolejny był pijany. To po prostu niemożliwe. ???? Jeśli jednak teoretycznie byłoby to prawdą to muszę przyznac, że mamy tutaj do czynienia z kabaretem najwyższej klasy. :razz:
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
mysle ze ten watek z kartkami bedzie dzisiaj poruszony przy transmisji,szczegolnie jak sie spelni scenariusz,ktory opisalem pare postow wyzej.Byc moze ze kartki i bilans bramek pomylilem kolejnosc,ale tak mi sie wydaje ze dobrze zapamietałem.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
moim zdaniem Zambia powinna wygrac z Tunezja i nie przegrac z Kamerunem.Z tunezja jechali ich cala pierwsza polowe,a ci zrobili doslownie jedna akcje i strzelili gola.Z Kamerunem ,prowadzac 1-0 ,bramkarz puszcza pachówke po dosrodkowaniu? z 35 metrów na 1-1,a przy stanie 2-2,to juz sie czeka i wybija pilke,bardzo szczesliwa wygrana Kamerunu.Co do Gabonu,graja bardzo defensywna pilke i w meczu z Kamerunem(na stojaco chcieli wygrac) choc mieli w drugiej polowie sytuacje,nie udało sie strzelic nawet tej wyrownujacej bramki.Z tunezja zagrały dwie defensywne druzyny i skonczylo sie po bezbarwnym meczu 0-0.Dzisiaj Gabon bedzie sie rowniez bronil,bo remis daje im wyjscie z grupy,ale presing i agresywna gra Zambijczykow daje im wieksze szanse na jednobramkowe zwyciestwo.A ze zrownaja sie punktami,bilansem bramek,beda decydowac kto ma mniej zoltych kartek(na razie Gabon 2 Zambia 1)Mysle ze jak Zambia nie da d...py jak w poprzednich meczach,to dzis wpakuja raz pilke do bramki Gabonu.Spojrz tez moj post wyzej-scenariusz dzisiejszych meczy.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
1.zambia,2kamerun (identycznie bramki5-5),3gabon,4tunezja.Tak jak sie spodziewalem,zambia buchnie gabon i gdyby nie babol obroncy to by sie skonczylo 2-0.Widac ze w jednym meczu musza cos odwalic.A kamerun,ech zawalu serca mozna dostac ogladajac ich mecze(postawilem wyjscie z grupy),ale z taka gra to nie maja co liczyc na wygrana z egiptem(wg. mnie).Ja dzis postawilem na zambie ze zajmie 1 miejsce(kurs 15)za mala kase :) To tak na goraco,za jakis czas wrzuce moja analize dalszej fazy rozgrywek.Do tej pory nie wiem co z tymi kartkami,nic dzis nie wspominali,ale to juz za nami.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Witam. Proszę was o pomoc. Potrzebuję informacji, kto grał dzisiaj w drużynie Kamerunu z numerem 17? Chodzi o kolegę który w drugiej połowie biegał z &quot;turbanem&quot; na głowie.
Z góry dzięki za pomoc ????
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Witam. Proszę was o pomoc. Potrzebuję informacji, kto grał dzisiaj w drużynie Kamerunu z numerem 17? Chodzi o kolegę który w drugiej połowie biegał z &quot;turbanem&quot; na głowie.
Z góry dzięki za pomoc ????
Mohamadou Idrissou, zawodnik niemieckiego Freiburga ????
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
no dobra,przejdzmy do fazy pucharowej-na poczatek:Angola - Ghana 1 po dosc fajnym kursie.Dlaczego bo wedlug mnie Ghana slabo sie prezentowała w fazie grupowej,a ich ostatni mecz z Burkina Faso wyraznie to pokazal,a ze wygrali taka jest pilka nozna.Nie zanosiło sie na wygrana,ale dwie kontry zadecydawały o wszystkim.Angola,przyjemnie sie patrzy na gre tej reprezentacji,graja ofensywnie zasluzenie wyszli z grupy,no i coz sciany pomagaja gospodarzom.Moj typ 1 po kursie 2.35 z bet-at-home.W meczu Wybrzeże Kości Słoniowej - Algieria,spodziewam sie murowania bramki przez Algierie,WKS zdecydowanym faworytem,ale czy wygraja w regulaminowym czasie?Odpuszczam ten typ,ale spodziewam sie wygranej WKS 1-0,lub 2-1,po ciezkim boju i niekoniecznie po 90 minutach,bo wczesniej moga byc skalecznie przez Algierie.No i nastepne spotkanie Egipt - Kamerun.Jak dla mnie to Kamerunowi jakby sie nie chciało grac,no i ten limit szczescia wykorzystali juz w grupie.Poza tym trener robi roszady co nie wplywa wcale na lepsza gre tej reprezentacji(konflikt???).Schemat gry Kamerunu to wrzuta na wysokiego napastnika,ktory ma przyjac i zgrac pilke-przez trzy mecze to samo.Mysle ze czas wracac do swoich klubow.Egipt,bardzo dobra ekipa,ofensywna,techniczna,grajaca pilka i utrzymujaca sie przy niej,a zarazem dazaca do zwyciestwa-jak dla mnie 1 po kursie 2.2 tez bet-at-home(obracam bonusem) No i ostatni mecz Zambia - Nigeria.Wielu na pewno widzi Nigerie jako faworyta.Silni fizycznie,zdyscyplinowani,ale bez armat w przodzie.Zambia zasłużony awans,tylko musza poprawic te fatalne pomylki co koncza sie bramkami(pachowka bramkarza,babol obroncy)Spodziewam sie tutaj niespodzianki,ale czy to bedzie niespodzianka,wydaje sie ze bedzie to czarny kon turnieju.Mysle ze mozna postawic na awans Zambii.Tyle z moich obserwacji i analiz.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Też pozwole sobie napisac kilka słów co do Niedzielnych mecz ćwierćfinałowych ...

Zaczne od pierwszego gdzie gospodarz turnieju Angola podejmie Ghane ale to nie ta silna ghana brakuje tam wiekszosci podstawowych zwodników (Essien,Apiah,Muntari,Paintsil i inni ). Natomiast u rywali najbardziej bramkoszczelny duet napastników na tym turnieju Flavio 3 gole i Manucho 2 bramki , jak to mówia gospodarza pomagaja ściany ???? myśle ze w tym meczu będzie podobnie i SuperDuet stzeli jakieś bramki
Mój typ to ANGOLA 2,50(toto-mix)

Drugie niedzielne spotkanie to pojedynek &quot; Słoni &quot; z Algieria faworyta nie trzeba przedstawiać to oczywiscie WKS zespoł którego jedynym celem w tym turnieju jest zdobycie Mistrzostwa Afryki , o Algieri nie moge za wiele powiedzieć poniewaz nie widziałem ich zadnego meczu w tym turnieju ale myśle ze nic szczególnego nie straciłem i ten anty mecz z Angola ! zal... Widze to tak ze zagraja ustawieniem 1-4-5 z jednym na szpicy i bardzo deffensywnie ale myśle ze Drogba i spółka coś ukuja ;)
Mój typ to WKS 1,60 lub under 2,5 1,70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom