>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Narodów Afryki Angola 2010

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
No i ostatni mecz Zambia - Nigeria.Wielu na pewno widzi Nigerie jako faworyta.Silni fizycznie,zdyscyplinowani,ale bez armat w przodzie.Zambia zasłużony awans,tylko musza poprawic te fatalne pomylki co koncza sie bramkami(pachowka bramkarza,babol obroncy)Spodziewam sie tutaj niespodzianki,ale czy to bedzie niespodzianka,wydaje sie ze bedzie to czarny kon turnieju.Mysle ze mozna postawic na awans Zambii.Tyle z moich obserwacji i analiz.
Hm Nigeria bez armat w przodzie ? Kolego nie pisz bzdur. Odemwinge, Obasi, Yakubu i Martins. Te nazwiska mówią same za siebie. Podstawowi napastnicy dobrych europejskich klubów. Nigeria w trzech meczach strzeliła 5 goli na tym turnieju, zresztą tyle samo co Zambia. Wg mnie stwierdzenie, że nie mają armat jest kompletnie bezpodstawne.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
hm,moze to i dla ciebie bzdury,ale mam pytanie do ciebie-ogladales choc jeden mecz Nigerii???Pamiętaj o tym,ze nazwiska nie graja tylko pilkarze,a ze nie prezentowali sie dobrze dlatego wysunąłem taki wniosek.Zobacz co sie działo z Kamerunem-wślizgnał sie do fazy pucharowej psim swędem(kazdy kto ogladal to wie o czym mowie) a sklad maja naprawde niezły.Takie sa moje spostrzezenia i analizy,ale nie musisz sie z nimi zgadzac.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
hm,moze to i dla ciebie bzdury,ale mam pytanie do ciebie-ogladales choc jeden mecz Nigerii???Pamiętaj o tym,ze nazwiska nie graja tylko pilkarze,a ze nie prezentowali sie dobrze dlatego wysunąłem taki wniosek.Zobacz co sie działo z Kamerunem-wślizgnał sie do fazy pucharowej psim swędem(kazdy kto ogladal to wie o czym mowie) a sklad maja naprawde niezły.Takie sa moje spostrzezenia i analizy,ale nie musisz sie z nimi zgadzac.
Hm... Kwestia Kamerunu to jest zupełnie inna sprawa. Nie zmieniaj tematu. Oglądałem większość meczów PNA. Akurat widziałem wszystkie mecze z udziałem Nigerii. Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz, iż nie mają siły z przodu. W trzech meczach strzelili 5 bramek. Dwie Odemwingi, po jednej Obasi, Yakubu oraz Martins. Jeśli wszyscy napastnicy zespołu strzelają bramki, to świadczy to chyba o dużym potencjale ofensywnym zespołu, a nie o jego braku…
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Nie zmieniam tematu tylko podaje ci przyklad,ze nazwiska nie graja.Z czego wnosze ze Nigeria nie ma armat,ano z tego ze ze slabym Mozambikiem i Beninem musieli wyjsc z grupy.Ale jak juz grali z Egiptem,to niestety niewiele pokazali mimo tak klasowych nazwisk.Fakt strzelili bramke,ale nie przekonali mnie swoja gra i taktyka(mało składnych akcji ofensywnych).I nie ma co porownywac tę grupę z grupą gdzie grała Zambia,bo strzelic 5 bramek (w tym 4) slabeuszom,a strzelic 5 bramek w wyrownanej grupie-to chyba o czyms swiadczy?Byc moze sie myle,ale jak dla mnie Zambia sprawi niespodzianke eliminujac Nigerie.Takie są moje odczucia po fazie grupowej.Czas pokaze ktore &quot;armaty&quot; miały racje. :)
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Wybrzeże Kości Słoniowej - Algieria
Przed nami już faza ćwierćfinałowa tegorocznego Pucharu Narodów Afryki. Główny faworyt całego turnieju, którym są Słonie zmierzy się z ekipą Algierii. WKS w turnieju jak dotąd rozegrało tylko dwa mecze, wszystko przez wycofanie się z turnieju ekipy Togo. W pierwszym meczu Słonie zremisowały z Burkina Faso 0-0. W drugim meczu podopieczni Halihodzicia pokonali Ghanę 3-1. Należy zwrócić uwagę na fakt, że ponad pół godziny grali w osłabieniu po czerwonej kartce Eboue. Mimo to potrafili strzelić rywalom dwie bramki i wygrać pewnie mecz. Drużyna Algierii wyszła z grupy jedynie dzięki wygranemu pojedynkowi z Mali. Zgromadzili na swoim koncie 4 punkty, tyle samo co Mali. Awansowali dalej dzięki wygranej w bezpośrednim meczu. Lisy Pustyni fatalnie zaczęły turniej, od porażki z Malawi 0-3. Przed tym turniejem typowałem Algierię jako czarnego konia tych rozgrywek. Jednak już pierwszy ich mecz nieco zweryfikował moje poglądy. Zespół zaprezentował się naprawdę fatalnie i wynik był jak najbardziej zasłużony. W drugim meczu niespodziewanie pokonali Mali 1-0 także po słabym spotkaniu. W ostatnim meczu zgodnie z planem zremisowali z Angolą, bo taki wynik dawał awans obydwu drużynom. Lisy Pustyni nie zachwycają swoją grą, ich akcje są toczone w wolnym tempie i dosyć przewidywalne. Wybrzeże w swoim drugim spotkaniu pokazało, że potencjał do gry na najwyższym poziomie mają naprawdę duży. Już mówiłem to nie jeden raz, ale powtórzę to znowu: WKS ma zdecydowanie najsilniejszy skład na Czarnym Lądzie. Nad tym faktem nie ma co się rozwodzić. To tego typu przekonała mnie postawa na turnieju największej gwiazdy Słoni - Didiera Drogby. Widać, że zawodnikowi Chelsea naprawdę chce się grać. Dużo biega, często pomaga kolegom w defensywie. Dokładając do tego jego wysoką formę mamy Didiera, który jest dla swojej drużyny bezcenny. Nie sądzę, że Algieria będzie w stanie nawiązać wyrównaną walkę z Wybrzeżem. Stawiam na Słonie.
Mój typ:
WKS 1,60
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Dubel

WKS - Algieria 1 1,65

Angola-Ghana 1 2,6

Wybrzeże wygra ten turniej. Pierwszy słaby mecz był wynikiem wstrząsu z wydarzeniami z reprezentacją Togo. Z Ghaną zagrali już optymalnie. Algieria gra słabo na tych mistrzostwach. Siła i umiejętności WKS powinny wystarczyć na Algierczyków. Chciałem grać w handicapie, puściłem jednak tylko zwykłą jedynką.

Ghana to już nie ta reprezentacja co kilka lat temu. A może inaczej - Ghana z tego turnieju. Na Mundialu to będzie już inna reprezentacja. Tutaj gra drugi szereg, z reguły młodzi chłopcy. Angola - wiadomo gospodarz, liczą co najmniej na półfinał. Frajerski mecz z Mali, ale poza tym dobre spotkania. Dla mniej odważnych awans Angoli, ale ja postawiłem zwycięstwo w meczu.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
⚽ Egipt - Kamerun
Typ: 1
Kurs: 2.25
Wynik:
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:00 na stadionie w Bangueli w ćwierćfinałowym spotkaniu zmierzą się ze sobą reprezentacje Egiptu oraz Kamerunu.Faraonowie dążą do trzeciego z rzędu tytułu mistrza Afryki,jednak z mundialem im nie wychodzi,występowali tylko 2krotnie w 1934 i 1990 roku.W tym roku byli już bardzo blisko i ulegli w decydującym,dogrywanym spotkaniu z Algierią 0:1 na neutralnym terenie. Faraoni przyjechali w okrojonym składzie ale mimo to ukończyli fazę grupową z kompletem zwycięstw i jak dla mnie prezentują najrówniejszą formę w tym turnieju.Co do Nieposkromionych Lwów to zacznę od tego że fazę grupową skończyli z 4 punktami na koncie i awansowali tylko dlatego że w małej tabeli pomiędzy Kamerunem,Zambią i Gabonem mieli bilans bramkowy 5-5 podobnie jak Zambia,natomiast Gabon mimo zwycięstwa nad Kamerunem 1:0 miał bilans bramkowy 2:2 i odpadł z turnieju.Dla mnie Puchar Narodów Afryki to przede wszystkim loteria,ale liczy się ułożenie zespołu i nie tylko indywidualiści,ale cała drużyna.Proszę popatrzeć z resztą na drużyny typu WKS,czy też właśnie Kamerun. Piłkarze powinni zebrać się i podjąć decyzję czy dalej będą grać w reprezentacji na siłę i nic nie osiągać czy rozchodzą się w swoje kierunki,prowadzą własne życie i osiągają sukcesy w klubach.Jest też opcja że się skupią i zaczną wygrywać także reprezentacyjnie.Kanoute już podjął decyzję i w wieku 30 lat po tym turnieju, po odpadnięciu z drużyną Mali zadecydował że nie chce grać w reprezentacji i skupi się na grze w Sevilli,gdzie ma na prawdę duże szanse na osiąganie sukcesu.Tak może być także w przypadku graczy WKS,czy też Kamerunu.Didier Drogba,Salomon Kalou,Yaya Toure,Kolo Toure,Gervinho,Dindane wymieniać jeszcze można nazwiska graczy Wybrzeża,ale nazwiska nie grają liczy się wola walki i cała drużyna...
Dzisiaj przekonamy się czy Faraonowie odeślą Kamerun do domu,do swoich klubów jeśli tak to przekonamy się jakie decyzje życiowe podejmą Ci gracze m.in. Eto,Kameni.Początek spotkania o 17:00.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Żałosne przygotowanie fizyczne, i ślepy jak kret sędzia położył wczoraj kupony dużemu procentowi graczy... Dzisiaj kolejne dwa ćwierćfinały. O meczu Nigeria - Zambia nie będe sie rozpisywał bo &quot;Super Orły&quot; przynajmniej na papierze powinni roznieść Zambie. W meczu Egiptu z Kamerunem zobaczymy starcie dwóch afrykańskich stylów gry - arabskiego i &quot;murzyńskiego&quot;. Egipcjanie bazują na technice, grają bardziej po europejsku, szanują piłke, budują akcje krótkimi podaniami. Natomiast murzyni to siła, wytrzymałość, szybkość. Ogólnie są bardziej atletyczni. Często grają długą piłką na bardzo szybkich (Eto&#39;o, Martins, Manucho) lub bardzo silnych (Drogba, Yakubu) napastników. Wczoraj Wybrzeżu zabrakło właśnie tych &quot;czarnych&quot; argumentów, wytrzymałości, wybiegania... Algieria wyglądała dużo lepiej pod względem fizycznym, i dlatego wygrali. Dzisiaj jednak myślę że Czarna Afryka pokona Arabów, i to Kamerun zagra z Algierią w półfinale.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Mi akurat Algieria wczoraj nie położyła niczego,bo na tym etapie mistrzostw nie ma co stawiać przed meczem.Już faza grupowa pokazała niespodzianki, teraz w półfinale są Ghana i Algieria,które w grupie nic nie pokazały.Każdy kto wczoraj oglądał WKS-Algieria widział jak Araby przewyższali fizycznie gwiazdy WKS,do tego doszła większa dyscyplina taktyczna i faworyzowanie WKS przed meczem,co dało taki efekt.Po 90 minutach kurs na Algierię wynosił 5,00 i stawiając go byłem mocno pewien że tym razem buki meczu nie oglądają;) Dzisiejszych meczy też na razie nie ośmielę się postawić,będę oglądał i coś na live na pewno wyskoczy ciekawego..Coś mi mówi,że dziś będą 2 dogrywki..
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Egipt jest niepokonany od 16 spotkań w kolejnych turniejach PNA - szacunek, ale do rzeczy... obie drużyny mają potencjał w ofensywie. Motaeb, Zidan to zawodnicy, którzy są skuteczni i myślę, że mogą niejednokrotnie dzis pokonać Kameniego. Obrona Kamerunu do najmocniejszych formacji nie należy. Tracili 2 bramki z Zambia, 2 z Tunezja i 1 z Gabonem, ale z drugiej strony formacja ofensywna z bardzo silnym fizycznie Tchoyi, a także Idrissou czy Eto&#39;o także sieje postrach w szeregach obronnych rywali. Egipcjanie to doświadczona linia obrony, ale w pojedynkach ze wspomnianymi zawodnikami mogą mieć sporo problemów. Gram na overowy ćwierćfinał.

Egipt - Kamerun over 2,5 - 2,00 w Tobet
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Ciekawy typ na over TBM. Jak na razie 1-1, ale jeszcze 30 minut więc overek powinien wejść.
Hm ja zastanawiam się nad overem w ostatnim ćwierćfinale... Nigeria ma ogromny potencjał w ofensywie,a Zambia w grupie też pokazała, że strzelać bramki potrafi. Chyba się skuszę na overka...
 
S 381

szczurek

Użytkownik
No i remis wszedł, ale niestety Kamerun odpadł. Po raz kolejny Egipt wygrał, choć mnie swoją grą do siebie nie przekonał. W półfinale będe kibicował Algierii. Monstrualny błąd Geremiego i Kamerun przegrywa, po czym drugi raz w ciągu 24 godzin nie popisuje się sędzia, i zalicza bramkę której absolutnie nie było... Tak jak pisałem wcześniej Nigeria nie powinna mieć problemów z Zambią, więc czekają nas bardzo ciekawe półfinały: Algieria - Egipt i Ghana - Nigeria. Będzie się działo... Byleby sędziowie trzymali poziom.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Hm Nigeria bez armat w przodzie ? Kolego nie pisz bzdur. Odemwinge, Obasi, Yakubu i Martins. Te nazwiska mówią same za siebie. Podstawowi napastnicy dobrych europejskich klubów. Nigeria w trzech meczach strzeliła 5 goli na tym turnieju, zresztą tyle samo co Zambia. Wg mnie stwierdzenie, że nie mają armat jest kompletnie bezpodstawne.
To sie nastrzelali...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tak jak napisałem wcześniej 2 dogrywki wczoraj,kurs na Zambię na początku dogrywki wynosił 5,0 więc postawiłem..Zambia cisnęła,grała z przewagą zawodnika a jednak Nigerii sprzyjały niebiosa,czego nie można powiedzieć o Kamerunie..Kurs na awans Egiptu w momencie gdy Kamerun objął prowadzenie ładnie skoczył na 3,5 więc postawiłem i wygrałem.Tak jak mówiłem PNA w fazie pucharowej można grać tylko na live,gdy się widzi w jakiej formie dany mecz rozpoczynają oba zespoły.Bo np w 2 połowie meczu Zambia prowadziła grę,Nigeria chwilami rozpaczliwie się broniła,a buki i tak faworyzowali tych drugich..W półfinałach dwie święte wojny:Lisy Pustyni kontra Faraonowie oraz Czarne Gwiazdy kontra Super Orły.

Algieria-Egipt kursy:2,75----3,0----2,37

- To będzie sprawa życia i śmierci - mówi napastnik reprezentacji Egiptu Mohamed Zidan o meczu półfinałowym Pucharu Narodów Afryki.

Egipt w półfinale zmierzy się z Algierią. - To będzie sprawa życia i śmierci. Dla obu drużyn będzie to jak wojna - mówi Zidan.

W zeszłym roku Algieria wygrała z Egiptem 1:0. Po tamtym spotkaniu drużyna &quot;Faraonów&quot; straciła szanse na wyjazd do RPA na mistrzostwa świata. Właśnie dlatego ten mecz będzie taki ważny.

- Dla nas to szansa, by pokazać światu, że tak naprawdę zasługujemy na grę na mistrzostwach świata. Jeśli wygramy, mundial będziemy mogli oglądać z dumą - stwierdził Zidan, na co dzień gwiazdor Borussii Dortmund.

- Jesteśmy obrońcami tytułu i mamy lepszy zespół od nich. Udowodnimy to - dodał.

Mecz Egipt - Algieria w najbliższy czwartek. W drugim półfinale Ghana zmierzy się z Nigerią.

Źródło: ASInfo

---------------------------------------
Nigeria-Ghana kursy:2,62----3,0----2,62

To spotkanie to również wojna,gdyż oba kraje nie przepadają za sobą od czasów konfliktów z lat 80tych stosunki między krajami są napięte choć ostatnio ocieplają się.

----------------------------------------------------
Ja z typami wstrzymam się,kibicować będę Egiptowi i Ghanie:grin:
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Dwa bardzo ciekawe mecze, tak jak pisali koledzy lepiej raczej unikać typowania. Osobiście widzę jeden sensowny typ, Ghana - Nigeria 1X (1.41 na Bwin). Nigeria zagrała słabo, momentami rozpaczliwie się broniąc. W karnych wyszło jednak to, że zawodnicy Nigeryjscy grają w najlepszych klubach Europy. Doświadczenie w Europie Obiego Mikela czy Martinsa sprawiło że dobrze strzelali jedenastki. Osobiście będę kibicował Ghanie i Algierii. Taki finał to byłoby kolejne ciekawe starcie futbolu Arabskiego i Murzyńskiego. W meczu o trzecie miejsce Nigeria i Egipt. Co ciekawe skłaniam się ku typowaniu na Nigerię. Myślę że zadziała u nich ten sam czynnik, co w reprezentacji Kamerunu, którzy w fazie grupowej grali słabo, ale na mecz z Afrykańskim potentatem się zmobilizowali, i byli lepsi na boisku od Faraonów. Dwa indywidualne błędy w dogrywce wyeliminowały Kameruńczyków. Wydaje mi się że klasyfikacja końcowa będzie wyglądała tak:
1.Ghana
2.Algieria
3.Nigeria
4.Egipt
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Ja takze nie bede typował przed spotkaniem,warto takze zwrocic uwage na jakim boisku graja,bo WKS z Algieria grali na kartoflisku.Najciekawiej zapowiada sie Egipt-Algieria.Tutaj sie bedzie działo i moj typ tylko na live-jesli padnie bramka w pierwszej polowie mozna stawiac na czerwona kartke.Dlaczego?,bo ktorejs druzynie puszcza hamulce,a ze sa to wybuchowi Arabowie mysle ze tak sie stanie w drugiej polowie.Poza tym bedzie to rewanz za przegrana walke do mistrzostw swiata.Algieria sie rozkreca i gra z meczu na mecz coraz lepiej,takze uwaga na nia.Mozna tez sprobowac grac under2.5 zarowno w jednym jak i drugim spotkaniu.W drugim polfinale gra Ghana z Nigeria,konia z rzedu temu kto to wytypuje.Ja osobiscie myslalem ze zamiast Ghany zagra Angola,ktora dotrze do finału,ale niestety zagrali slabiutko i odpadli.Podsumowanie:Undery2.5 i czerwien w spotkaniu Egipt-Algieria.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
no może czas powrócić do tematu zwłaszcza że spotkanie finałowe już tuż tuż

Ghana-Egipt co myślicie o tym spotkaniu, bukmacherzy faworyzują Egipcjanów ale ja myślę że wcale tak łatwo nie będzie, teoretycznie Egipt w całym turnieju grała najlepiej ze wszystkich pozostałych drużyn, co w piłce najważniejsze grał najlepiej ze wszystkich zespołowo, ale niestety każdy zespół ma nieraz słabsze dni a wtedy w zwycięstwie pomagają indywidualności a Egipt jeśli chodzi o ta kategorie to nie wypada już tak dobrze, co do Ghany to uważam że przypadkowo się w finale nie znalazła dysponuje dobrym zespołem który może pokrzyżować Egipcjanom plany i sprawić kolejna już niespodziankę, zresztą cały turniej obfitowała w niespodzianki wiec pomyślałem że fajnie by było zakończyć go niespodzianką :mrgreen:

Ghana-Egipt typ:1 kurs:3.80

Ghana - Egipt Remis nie ma zakładu typ:1 kurs:2.70

Ghana-Egipt zwycięzca typ:1 kurs: 2.19
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
No i doszlismy do finału.Sprobuje troche opisac druzyny,Ghana-druzyna dobra technicznie,ale grajaca defensywnie.Zawsze cos strzela,a nastepnie bronia sie,ale nie rozpaczliwie,tylko staraja sie utrzymywac przy pilce.To bardzo wazne ze nie wpadaja w panike,bo wtedy czas pracuje na ich korzysc.Beda grali swoje,bo tak prezentowali sie w calym turnieju.A Egipt,najladniejszy futbol,ofensywna gra,bramkostrzelni,dobra technika,ladnie sie to oglada(to taka Holandia z Afryki,a Ghane porownalbym do Grecji ME).Wydaje sie ze wieksze atuty sa po stronie Egiptu,potrafia grac i strzelac bramki defensywnej druzynie.Takze stawiam na Egipt,ale po obejrzeniu 10-15 minut spotkania.Zawyczaj w drugiej czesci piewszej polowy pada bramka.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Nigeria - Algieria
Typ: Nigeria zdobędzie medal.
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bwin
Analiza: Wkraczamy w finałową fazę Pucharu Narodów Afryki 2010! Dzisiaj o 17 na stadionie w Bengueli, w meczu o trzecie miejsce zmierzą się Nigeria i Algieria. Stawiam że Nigeria zdoła wywalczyć brązowy medal. Algieria zagra bez trzech zawodników, którzy zostali wyrzuceni z boiska w półfinale z Egiptem, a są to obrońcy Rafik Halliche i Nadir Belhadj oraz podstawowy bramkarz Faouzi Chaouchi. Ponadto styl w jakim Algieria awansowała do tej fazy rozgrywek nie zachwycił chyba nikogo. W fazie grupowej zdobyli zaledwie jednego gola, jednak zwycięstwo 1:0 nad Mali okazało się być przepustką. W ćwierćfinale po zaciętym meczu wyeliminowali faworytów turnieju, Wybrzeże Kości Słoniowej. Algierczycy byli bardziej wybiegani, i przewaga fizyczna sprawiła że wyeliminowali popularne &quot;Słonie&quot;. Należy pamiętać o fatalnym błędzie sędziego, który nie zaliczył prawidłowo zdobytej bramki Kolo Toure w 122 minucie meczu. W półfinale natomiast &quot;Lisy Pustyni&quot; zostały sprane 4:0 przez obrońców tytułu - Egipt. Prześledźmy drogę Nigerii. W fazie grupowej porażka 1:3 z Egiptem, i wygrane 1:0 z Beninem i 3:0 z Mozambikiem sprawiły że Nigeria bez trudy weszła do ćwierćfinału, gdzie po dramatycznym meczu z Zambią, gdzie do końca meczu utrzymywał się wynik 0:0, w serii rzutów karnych pokonali Zambijczyków 5:4. W półfinale jednak zagrali dobry mecz, minimalnie ulegając Ghanie 0:1. Jednak Nigeria nie grała źle, sam Obafemi Martins mógł strzelić przynajmniej trzy gole. Spójrzmy na kadry obu drużyn. W Algierii wyróżnia się jedynie Karim Ziani, błyskotliwy rozgrywający Niemieckiego Wolfsburga. Natomiast siła &quot;Super Orłów&quot; na papierze wygląda imponująco. Zwłaszcza atak, gdzie mamy aż pięciu (!) zawodników którzy spokojnie są w stanie strzelić bramkę w tak ważnym meczu. Są to wspomniany wyżej Obafemi Martins (Wolfsburg), Yakubu Aiyegbeni (Everton), Chinedu Obasi (Hoffenheim), Kalu Uche (Almeria), czy Victor Nsofor (Malaga). Trzech z tych zawodników (Nigeria gra ustawieniem 4-3-3), będzie wspieranych ze środka pola przez będącego w świetnej formie na PNA Johna Obi Mikela (Chelsea) i Petera Odemwingie (Lokomotiv). Gorzej jest w obronie, gdzie kontuzjowane są największe gwiazdy, Joseph Yobo (Everton) i Taye Taiwo (Marsylia). Mimo tych osłabień, Nigeryjczycy potrafią grać dobrą piłkę, i myślę że to oni będą dzisiaj świętować. Transmisja o 17:00 w Eurosporcie.
Pozdrawiam.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Napisze jeszcze o meczu Nigeria -Algieria,wczesniej o nim zapomnialem :).Postaram sie krotko i na temat.Mnie Nigeria wogole nie przekonuje w ofensywie,pomimo takich znanych nazwisk.Brak skutecznosci,jesli dojda do takowych sytuacji,a z tym maja problem(z Zambia beznadzieja,z Ghana juz troche lepiej,ale tez bez rewelacji).Algieria-najbardziej martwia mnie te oslabienia z powodu czerwieni w poprzednim meczu,ale w zamian zobaczymy zmiennikow,ktorzy beda chcieli sie pokazac.Moim zdaniem,Nigeria &quot;odbije&quot; sie od defensywy Algierii i znowu nic nie bedzie mogla strzelic.Nie sugerowalbym sie za bardzo ta wysoka porazka z Egiptem,bo tak jak przewidzialem ktos nie wytrzyma i poleci czerwien,a ze Lisy przez to sie mocno oslabily,zostaly dobite.Z obstawianiem poczekalbym jak to bedzie wygladac po obejrzeniu poczatku meczu,wtedy mozna jeszcze zweryfikowac wszystko.Stawiam na Algierie-3 miejsce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom