>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Narodów Afryki Angola 2010

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Jak by nie było na 5 meczy jakie zostały rozegrane 4 razy padał Over 2.5 i 2 razy 3.5.
Można zagrać Mozambik - Benin over 2.5 po kursie 2.50.
Co do Nigerii , kurcze nie grali źle. Ale po strzeleniu bramki tak jak by się wypalili... Mimo to uważam ,że nie wolno ich skreślać.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kamerun-Gabon typ:1 kurs:1,4⛔

Dla mnie jest to jedyny mecz warty postawienia jeszcze w tym tygodni nie przeczekując tych dziwnych wyników, myślę że Kamerun jako dobra drużyna w miarę z wyrównanym składem i na spokojnie upora się z Gabonem, każdy już po tych kilku dniach zorientował jakie są realia w PNA, że faworyci nie wygrywają itp. (...) no ale w tym przypadku faworyt za jakiego uważany jest Kamerun powinien dać sobie rade, w ostatnich meczach drużyny faworyzowane nie dawały sobie rady ze swoimi przeciwnikami ponieważ zbyta bardzo grę skupiali na swoich najlepszych piłkarzach i nie docenili przeciwnika, w tym wypadku reprezentacja Kamerunu na ten atut że gra pierwszy mecz w ostatnim terminie, i trenerzy mogą sobie przemyśleć to i owo, kolejnym atutem Kamerunu jest to że Gabon nie jest drużyną wyrównana i niema grupy piłkarzy z tego samego klubu czyli poziom zorganizowania gry na boisku nie będzie wybiegała poza to co prezentują Faworyci tego spotkania, do tego dodając że obie drużyny grały w tej samej grupie w el. MŚ/PNA i w obu meczach Kamerun okazała się lepszy zaczynając od 2-0 na wyjeździe i 2-1 u siebie.

PS. Myślę ze to będzie jeden z tych meczy który potoczy się tak jak powinien, bez żadnych niespodzianek.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie sądzę,żeby warto było stawiać większą kasę na Kamerun,bo Gabon to nie jest jakiś wielki outsider..Jedyny zakład wart postawienia w tym meczu to według mnie over 1,5 lub obie drużyny strzelą bramkę..
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kamerun - Gabon
Już jutro pierwsze spotkanie w swojej grupie rozegra Kamerun ciągle niedoceniana przez wielu drużyna, Gabon jest co prawda wymagającym rywalem jednak zespół Kamerunu jest zdecydowanie lepszy. Turniej co prawda już pokazał że indywidualności nie graja jak w meczu WKS z Burkina Faso. W Kamerunie można wyróżnić nawet bramkarza Kameniego który broni bramki Espanyolu. W obronie Rigobert Song doświadczony defensor wraz z Nkoulou z Monaco który wyrasta powoli na gwiazdę zespołu. Pomoc to znakomity pomocnik Arsenalu Song , Mbia czy Jean II Makoun. Atak to oczywiście znakomity Eto&#39;o czy weteran Webo. Poniżej propozycję na 4 dzień Puchar Narodów Afryki

Wygrana Kamerunu @@1,45 6/10
1 połowa over 0,5 @@ 1,40 8/10

1 połowa over 1,5 @@ 3,00 3/10


Eto&#39;o strzeli gola @@ 2,00 5/10

---------------------------------
typy ze spotkania Zambia - Tunezja :
Win Tunezja @@ 1,95 2/10

1 połowa over 0,5 @@ 1,50 6/10
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
To mój typ na jutro:

Spotkanie: Kamerun
- Gabon

Typ: połowa czasu/pełny czas - 1/1
Kurs: 2,05
Buk: Expekt


Analiza: Jutro kolejny dzień zmagań w Pucharze Narodów Afryki rozgrywanym w Angoli.Środowe pary grupy D prezentują się następująco:

17:00 Kamerun - Gabon

19:30 Zambia - Tunezja

Skupmy jednak uwagę na pierwszej parze,czyli pojedynku Nieposkromionych Lwów z Gabońskimi Panterami.

Kamerun jest typowany przez ekspertów jako jeden z faworytów tego turnieju,niemniej jednak jak pokazały ostatnie mecze pewniaków nie ma:

Malawi 3 - 0 Algieria

Wybrzeże Kości Słoniowej
0 - 0 Burkina Faso​

(Na czerwono &quot;faworyci&quot; według bukmacherów)​

Nie można jednak zlekceważyć składu jakim dysponuje selekcjoner Kamerunu,były piłkarz reprezentacji Francji Paul Le Guen,a są to gwiazdy światowego formatu,jak choćby napastnik Interu Mediolan-Samuel Eto&#39;o,Alexandre Song-pomocnik Arsenalu,czy grający w bramce Espanyolu Barcelona-Idriss Carlos Kameni.Kameruńczyków,grających na europejskich stadionach jest w kadrze dużo więcej,co czyni tę drużynę niezwykle silną i stawia przed realną szansą na powalczenie o puchar.

Rywale z Gabonu nie mogą pochwalić się żadnymi większymi sukcesami w rozgrywkach międzynarodowych,a jak do tej pory najlepszym osiągnięciem było wywalczenie ćwierćfinału w PNA 1996 roku.Podobnie jak w przypadku Kamerunu,szkoleniowcem Gabończyków jest Francuz,Alain Giresse,który objął to stanowisko w 2006 roku.Kadra Gabonu nie jest naszpikowana gwiazdami,a za najbardziej rozpoznawalnego zawodnika uważany jest Daniel Cousin,na co dzień grający na pozycji napastnika w angielskim Hull City.Jest to z resztą najlepszy strzelec w swojej reprezentacji.


Ostatnio,obydwie drużyny spotkały się ze sobą w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2010,gdzie dwukrotnie lepsza okazała się ekipa Kamerunu:
09.09.2009 Kamerun 2-1 Gabon

05.09.2009 Gabon 0-2 Kamerun


Reasumując,aspirujący do tytułu Kameruńczycy,wydają się być lepszym zespołem zarówno na boisku,jak i na papierze,ale czy Nieposkromione Lwy &quot;rozszarpią&quot; Gabońskie Pantery dowiemy się już jutro od godziny 17:00.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Kamerun - Gabon
Kolejny dzień Pucharów Narodów Afryki i kolejny typ z mojej strony. Przedwczoraj było fatalnie, zawiodły Wybrzeże i Algieria. Słonie po raz kolejny pokazały, że nie radzą sobie gdy grają w roli faworyta turnieju. Jednak to był dopiero pierwszy mecz, także nie ma co wyciągać daleko idących wniosków. Kamerun jest jednym z moich czterech faworytów do końcowego. Drugi, czyli WKS jak już wspomniałem zawiodło w pierwszym meczu. Z dobrej strony pokazał się Egipt, a Ghana jeszcze nie rozegrała meczu. Cofnijmy się może kilka miesięcy wstecz. Nieposkromione Lwy fatalnie zaczynają eliminacje, w dwóch meczach zdobywają zaledwie punkt. Ich udział w MŚ w RPA wisi na włosku. Federacja postanawia zatrudnić Paula Le Guena i okazuje się to być świetnym posunięciem. Kamerun wygrywa ostatnie cztery mecze i pewnie awansuje na mundial. Jak mówią sami zawodnicy objęcie posady trenera przez Francuza miało duże znaczenie dla nich i poprawiło ich grę. Co zresztą widać gołym okiem. Nie grają już tak chaotycznie, poprawili też grę w obronie. Co ciekawe ekipa Gabonu dwukrotnie mierzyła się z Kamerunem właśnie w eliminacjach do MŚ. Dwukrotnie górą były Nieposkromione Lwy, wygrywając na wyjeździe 2-0 i u siebie 2-1. Gabon w swojej grupie zajął ostatecznie drugie miejsce za Kamerunem zdobywając w pozostałych dwóch meczach 9 punktów. Kamerun przez lata był uważany wraz z Nigerią za największą siłę afrykańskiego futbolu. Jednak ostatnich kilka lat zachwiało te proporcje. Teraz głównie mówi się o Egipcie, WKS i Ghanie. Obecny turniej to dla podopiecznych Le Guena świetna okazja, aby przypomnieć nieco kibicom o potencjale jakim dysponują. Skład jest naprawdę mocny: w bramce solidny Kameni, w obronie doświadczony Song Bahanag, w pomocy świetnie radzący sobie w tym sezonie w barwach Arsenalu Song. Z przodu koleś, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi kopanej - Samuel Eto&#39;o. Na ławce Gabonu także siedzi Francuz - Alan Giresse. Najlepsi gracze Panter to: Cousin, Aubameyang i Mouloungui. W obecnym PNA sypnęło już niespodziankami. wystarczy wspomnieć Algierię, którą typowałem na czarnego konia turnieju. Dzisiaj jednak sensacji nie przewiduję. Myślę, że Kamerun spokojnie wygra ten mecz.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
No i proszę kolejna niespodzianka, Kamerun przegrał 0:1. Meczu nie oglądałem z braku możliwości (dopiero teraz przyszedłem do domu), więc czekam na komentarz kogoś kto oglądał. Wogóle każdy z faworytów zawiódł w pierwszym meczu, może poza Egiptem, ale ja Egipcjan za faworytów nie uznaję. Została jeszcze Tunezja, ale jeśli oni też choćby zremisują z Zambią... no to mamy jaja jak berety. A na jutro proponuje typ:
Spotkanie: Mali - Algieria
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bwin
Analiza: Puchar Narodów Afryki rozkręcił się na dobre, już jutro rozpocznie się druga kolejka rozgrywek grupowych. Do ciekawego starcia dojdzie w grupie A, gdzie Mali zmierzy się z Algierią. Pierwsza kolejka obfitowała w niespodzianki, faworyci zawodzili, Wybrzeże Kości Słoniowej zremisowało z Burkina Faso, Nigeria przegrała z Egiptem, a Kamerun uległ Gabonowi. Słabo zagrały także nasze drużyny, Mali po dramatycznym meczu zremisowało 4:4 z Angolą, a Algieria została pokonana przez Malawi aż 3:0. Aż wstyd. Obie drużyny będą chciały zmazać plamę, jaką dały w pierwszych meczach. Myślę że to Mali wygra ten mecz, i znacznie przybliży się do wyjścia z grupy A. W ich składzie jest więcej indywidualności, Frederic Kanoute z Sevilli, Seydou Keita z Barcelony czy Mahamadou Diarra z Realu to naprawde dobrzy zawodnicy, świetnie grający z Primera Division. Zwłaszcza Kanoute jest bardzo ważny dla swojej drużyny, odkąd wyjechał Sevilli idzie jak po gruzie. W pierwszym meczu grali słabo, ale zmobilizowali się na ostatnie minuty i byli w stanie odwrócić sytuację. Natomiast Algierczycy przy stanie 0-2 kompletnie odpuścili mecz, grali bez zaangażowania, nie wychodzili na pozycję. Dlatego stawiam że Mali poradzi sobie z Algierią, a kurs 2,35 jest dość wysoki. Ponadto drużyna Mali ma lepszego szamana, więc decyduje się postawić na nich. ???? Transmisja meczu o 19:15 w Eurosporcie.
Pozdrawiam.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No to mamy kolejną &quot;niespodziankę&quot; bo Kamerun przegrywa z Gabonem.Czy to na pewno niespodzianka?Nie jestem ekspertem od afrykańskiej piłki,ale po pierwszej kolejce mam takie spostrzeżenie(pomijając zamach na autobus Togo,który na pewno wpłynął na większość piłkarzy):dla piłkarzy grających nacodzień w najlepszych klubach europejskich ten turniej to przykra konieczność,obowiązek.Z tyłu głowy mają myśl,że nie ma co się starać i walczyć,bo jeszcze złapię jaką kontuzję i stracę w klubie miejsce w składzie,później może nie przedłużą mi kontraktu i nie będę miał już szans na podwyźkę..A druga obserwacja-gwiazdy typu Drogba czy Etoo bazują wyłącznie na szybkości którą mogą wykorzystać przy dokładnych podaniach Lamparda czy Xaviego(za czasów Etoo w Barcie),a w reprezentacjach afrykańskich wśród pomocników dominują defensywni gracze i podawać im kto nie ma...Komentatorzy Eurosportu mówili,że Eto zapowiedział,że chce zdobyć 10 bramek w turnieju..Dowcipny z niego Murzynek;)Nawet 6 doliczonych minut nic im nie dało i Gabon ich zjadł na deser:!Gabonto teraz moi ulubieńcy w tym turnieju:jupi:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Przyznam szczerze że puchar Afryki w tym roku jest bardzo trudny do typowania jak nigdy. Wiele niespodzianek co pokazał dziś choćby Gabon a pamiętajmy że dopiero pierwsze serie spotkań za nami gdzie tam reszta coś czuje że będzie sporo niespodzianek. I myślę czy nie postawić awansu np. Malawi. Co wy proponujecie.
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
I kolejny &quot;faworyt&quot; poległ...To co grał Kamerun woła o pomstę do nieba.Naszpikowana gwiazdami reprezentacja zagrała,jak dzieci zagubione we mgle.Jeżeli Eto&#39;o i spółka,chcą w tym turnieju coś jeszcze osiągnąć to będą musieli zagrać w 100 % odmienny futbol,od tego jaki zaprezentowali w dzisiejszym,przegranym meczu.
W ekipie Gabonu na brawa mogą zasłużyć dwaj napastnicy:Cousin-strzelec jedynej bramki i Willy Aubameyang,który po wejściu w drugiej połowie zdążył popisać się fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego i efektowną sztuczką.Co do reszty drużyny to spuszczam zasłonę milczenia,bo co można napisać o zawodnikach,którzy po strzeleniu bramki łapali się wszelkich możliwych sposobów,by skraść każdą możliwą minutę z meczu(przyznam,że wychodziło im to naprawdę świetnie).

P.S. Chyba zacznę grać w drugą stronę na tym turnieju...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Przyznam szczerze że puchar Afryki w tym roku jest bardzo trudny do typowania jak nigdy. Wiele niespodzianek co pokazał dziś choćby Gabon a pamiętajmy że dopiero pierwsze serie spotkań za nami gdzie tam reszta coś czuje że będzie sporo niespodzianek. I myślę czy nie postawić awansu np. Malawi. Co wy proponujecie.

Ja proponuje odstawic wogole narazie typowanie tego turnieju. Kluczem do regularnego wygrywania u bukow nie jest stawianie codziennie i byle czego tylko systematyczny zysk chociazby w weekendy ale to dygresja:grin:

Z faworytów dotychczas nie zawiodl mnie tylko Egipt. W sumie WKS grało nieźle nawet powiem wiecej z najwiekszycg gwiazd PNA Drogba pokazał najwieksza klase. Widac , że nie przyjechal na wakacje byl wszedzie . Wybrzeże grało do przodu oddawało strzały było w posiadaniu piłki ale Burkina Faso dobrze sie murowało , sądze , że jednak WKS i Egipt beda walczyc o finał jak najbardziej.
Najgorsze jest to , że kursy na PNA na czyste zwyciesta 1 - X lub 2 sa nie adekwatne i mniej znajacy sie na Afrykanskim futbolu (chociaz wszystkich turniej zadziwia tzn wyniki) topia swoja kase.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mali-Algieria typ:1 kurs: 2.4⛔

Mali-Algieria 1.druzyna strz.gola typ: Tak kurs: 1.27⛔

Który z nich będzie strzelcem bramki (regul. czas gry/samobóje się nie liczą)? typ:Seydou Keita (MLI) kurs: 3,1⛔

całemu temu turniejowi ????????????​


Jeśli Seydou Keita zagra od pierwszej minuty (a po tym co pokazała w pierwszym meczu na pewno wyjdzie w pierwszym składzie) to nie mam najmniejszych wątpliwość że drużyna Mali wygra ten mecz, w pierwszym spotkaniu Mali z Angola wszedł na boisko dopiero 34&#39; minucie i jak wiele na mieszał myślę że jak zagrał by od pierwszego gwizdka to nie było by niespodzianki w spotkaniu inauguracyjnym, co do całego spotkania to Mali jak wiecie ma dużo lepszy skład, będzie na pewno uskrzydlona tymi 4 golami w pierwszym spotkaniu, dodatkowo widać już po pierwszym spotkaniu że Algieria nie jest w najwyższej formie przegrywając z Malawi 3:0
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Mali-Algieria typ:1 kurs: 2.4

Mali-Algieria 1.druzyna strz.gola typ: Tak kurs: 1.27

Który z nich będzie strzelcem bramki (regul. czas gry/samobóje się nie liczą)? typ:Seydou Keita (MLI) kurs: 3,1



Jeśli Seydou Keita zagra od pierwszej minuty (a po tym co pokazała w pierwszym meczu na pewno wyjdzie w pierwszym składzie) to nie mam najmniejszych wątpliwość że drużyna Mali wygra ten mecz, w pierwszym spotkaniu Mali z Angola wszedł na boisko dopiero 34&#39; minucie i jak wiele na mieszał myślę że jak zagrał by od pierwszego gwizdka to nie było by niespodzianki w spotkaniu inauguracyjnym, co do całego spotkania to Mali jak wiecie ma dużo lepszy skład, będzie na pewno uskrzydlona tymi 4 golami w pierwszym spotkaniu, dodatkowo widać już po pierwszym spotkaniu że Algieria nie jest w najwyższej formie przegrywając z Malawi 3:0
Zgadzam się w 100% ;) Dodatkowo jeśli mogę napiszę coś od siebie. Stadion w Luandzie jest położony na sporej wysokości i w nieciekawym dla Algierii klimacie. Dzisiaj wspominali o tym też komentatorzy na Eurosporcie. Piłkarze Algierii w pierwszym meczu stali. Nie mieli siły biegać. Podobno tłumaczyli się właśnie tymi warunkami. Jeśli to prawda jest to kolejny plus dla Mali, które dysponuje świetnymi piłkarzami. Ten turniej raczej zakończy się dla Algierii już po drugim spotkaniu. Priorytetem są w końcu MŚ...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
P8uchar Narodów Afryki stoi na żenujaco niskim poziomie, z czołowych drużyn cokolwiek pokazała drużyna Egiptu, im zresztą zawsze zależy, dlatego się starają, reszta nie ma o czym nawet mówić.
nawet ten wynik z 1 meczu zremisować przy stanie 4-0 ?? można tutaj mówić o poziomie podwórkowym, no sorry ale w profesjonalnym footballu takie cyrki po prostu się nie zdażają , duża liczba bramek świadczy o tym że PNA to te kilka drużyn które graja niesamowitą padakę, nie ma się co dziwić Benin, Gabon Mozambik, Mali, o drużyny które tak naprawdę nic nie znaczą i piłkarzy też bardziej znanych brak, a wygra jakiś Egipt(który nawet nie zagra w MŚ) lub jakiś inny dziad.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
nawet ten wynik z 1 meczu zremisować przy stanie 4-0 ?? można tutaj mówić o poziomie podwórkowym, no sorry ale w profesjonalnym footballu takie cyrki po prostu się nie zdażają , duża liczba bramek świadczy o tym że PNA to te kilka drużyn które graja niesamowitą padakę, nie ma się co dziwić Benin, Gabon Mozambik, Mali, o drużyny które tak naprawdę nic nie znaczą i piłkarzy też bardziej znanych brak, a wygra jakiś Egipt(który nawet nie zagra w MŚ) lub jakiś inny dziad.
co do drużyn które wskazałeś, nie zgodzę się się z tym że nic nie znaczą i że nie mają znanych piłkarzy, na pierwszej stronie są podane składy, przejrzyj je może najpierw (zwłaszcza skład Mali), a co do Egiptu to jeśli drużyna 2 razy z rzędu wygrywa PNA to nie ma co jej zarzucać że nie gra na MŚ, zresztą zobacz jakich drużyn zabraknie w RPA, to Egipt wcale na ich tle tak źle nie wypadł
 
blads 187

blads

Użytkownik
P8uchar Narodów Afryki stoi na żenujaco niskim poziomie, z czołowych drużyn cokolwiek pokazała drużyna Egiptu, im zresztą zawsze zależy, dlatego się starają, reszta nie ma o czym nawet mówić.

nawet ten wynik z 1 meczu zremisować przy stanie 4-0 ?? można tutaj mówić o poziomie podwórkowym, no sorry ale w profesjonalnym footballu takie cyrki po prostu się nie zdażają , duża liczba bramek świadczy o tym że PNA to te kilka drużyn które graja niesamowitą padakę, nie ma się co dziwić Benin, Gabon Mozambik, Mali, o drużyny które tak naprawdę nic nie znaczą i piłkarzy też bardziej znanych brak, a wygra jakiś Egipt(który nawet nie zagra w MŚ) lub jakiś inny dziad.
Mistrzu trochę przegiąłeś, a twoja wypowiedź świadczy o tym że nie masz zielonego pojęcia o piłce...Jeżeli dla ciebie Kanoute , Diarra , Sissoko , Keita to nie piłkarze to naprawdę chylę czoła :grin: W Egipcie gra Zidan który też widocznie coś u mnie skoro w niemieckiej lidze bramki strzela (to taka akurat gwiazda tej reprezentacji, co nie znaczy że nie ma tam dobrych graczy) Nie trafili chłopaki z formą to i w mistrzostwach nie zagrają ot tak jak Polska np :razz:
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Mistrzu trochę przegiąłeś, a twoja wypowiedź świadczy o tym że nie masz zielonego pojęcia o piłce...Jeżeli dla ciebie Kanoute , Diarra , Sissoko , Keita to nie piłkarze to naprawdę chylę czoła :grin: W Egipcie gra Zidan który też widocznie coś u mnie skoro w niemieckiej lidze bramki strzela (to taka akurat gwiazda tej reprezentacji, co nie znaczy że nie ma tam dobrych graczy) Nie trafili chłopaki z formą to i w mistrzostwach nie zagrają ot tak jak Polska np :razz:
Heh wiedziałem, że ktoś mi wyskoczy z pojedynczymi nazwiskami, ale niestety to nie nazwiska grają, ci piłkarze są dobrzy ale w Europie w klubach gdzie mają partnerów na podobnym poziomie.
co do Afryki ok 9 reprezentacji jest w 50 rankingu FIFA.
Ale 3 pierwsze drużyny kolejno: Kamerun(11) WKS(16) Nigeria(22)
każdy widział jak się zaprezentowały w 1 meczach, Kamerun wczoraj ośmieszył się w największym stopniu przegrywając ze słabym Gabonem, WKS sądząc po tym co widziałem w 1 meczu nie ma czego szukać, Nigeria miała przeciwnika na podobnym poziomie piłkarskim i dostała trójkę od mocno zmotywowanego Egiptu, mimo że przecież prowadziła i grała nie najgorzej do pewnego momentu oczywiscie,

Jeśli takie reprezentacje wyłączają się z rywalizacji no to o jakim poziomie można tu mówić.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Mam pytanie ,bo chce obstawiic takie zdarzenie-kto wyjdzie z grupy,ile druzyn wychodzi z kazdej grupy,jedna czy dwie?Mi sie wydaje ze dwie ale przed postawieniem wole sie upewnic.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
to ile pisaliscie ze mali wygra? hehee
Cieszymy się, że Twoje wypowiedzi stoją na tak wysokim poziomie...
Mali przeszło obok meczu. Algieria też nie zagrała wybitnie, ale 3 pkt. są. Generalnie nie wiem jak Wy, ale ja się więcej spodziewałem od tego turnieju... Ok fakt, że są niespodzianki jest super, ale co z tego skoro poziom niektórych spotkań jest żenujący... Przed turniejem spodziewałem się super miesiąca z piłką afrykańską i pięknymi meczami takich drużyn jak WKS, Kamerun, Nigeria, Mali itd.. (nie wiemy jeszcze jak Ghana może uratuje honor). A tu co mecz mniej chce mi się oglądać te zawody. Zobaczymy jak dzisiaj zaprezentuje się Angola. Może ten mecz przyniesie chociaż kilka goli i drużyny coś pokażą...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom