>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w siatkówce mężczyzn - Japonia 2011

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Włochy-Polska 3-2 5,55 expekt
Kompletnie nie wiem co zagrac w tym meczu a wiec symbolicznie gram dokladny wynik. Mysle ze to moze byc mecz kombinowania po poznaniu wyniku Brazylia-Iran. Nie oszukujmy, wygranie pucharu swiata nie jest glownym celem.. Rozgrywki kobiece pokazaly to rowniez. Smaczku dodaje Anstasi ktory jest Wlochem i sadze ze troche bedzie chcial pomoc rodakom. Idealnym rozwiazaniem jest awans Polakom, Wlochow i Ruskich a wiec wynik 3-2 dla Wlochow pasuje kazdemu. Typ dla emocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
&quot;Sport Express&quot; dodaje, że możliwe jest porozumienie pomiędzy Polską, Rosją i Włochami, by wyrzucić z pierwszej trójki turnieju Brazylię. Aby tak się stało Polacy musieliby w piątek przegrać z Italią 2:3, a w razie porażki z &quot;Canarinhos&quot; pokonać Rosjan 3:1 lub 3:0. Dla pewności Włosi nie powinni stracić seta z Iranem i Japonią, a Polacy postarać się o urwanie Brazylijczykom seta lub dwóch (zwycięstwo naszej drużyny przesądzi sprawę definitywnie). Wtedy Rosjanie zdobędą Puchar Świata, a kwalifikację na IO zdobędą trzy ekipy z Europy - piszą Rosjanie.
http://sport.wp.pl/kat,1912,title,PS-Rosjanie-wieszcza-europejski-spisek,wid,14039174,wiadomosc.html
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wbrew pozorom zatrzymanie Łasko to nie będzie żaden klucz do zwycięstwa , wszyscy jarają się grą Michała , ale zapominacie że przez poprzednie sezony (i nawet przez poprzedni ten sezon) Łasko nie grał nic wielkiego , ale mimo to Włosi grali świetnie i sprali nas dwa razy na dwóch ostatnich imprezach . Włosi mają na tyle mocne skrzydła że zatrzymanie Łasko to za mało , zatrzymanie Zaytseva to też za mało bo na ławie jest równie dobry a nawet lepszy Parodi , o Savanim już nie pisze bo ten zawodnik to klasa sama w sobie. Gdy Michał przestanie kończyć to jest jeszcze jedna opcja , Fei wchodzi na atak a w jego miejsce na środek wbija Birarelli . Włosi mają na tyle potężną siłe rażenia w ataku że zatrzymanie samego Michała to nie będzie klucz do sukcesu (tak jak niektórzy tutaj twierdzą) . Nie ma co się na chwilę obecną za bardzo jarać wyczynami Polaków bo z trzema najlepszymi drużynami jeszcze nie grali , Włosi potrafili pokonać tutaj Brazylię a przegrywali tylko z kapitalnie grającą Rosją i z Kubańczykami którzy zagrali chyba najlepszy mecz turnieju przeciwko Italii. Polacy dostali lanie na dwóch ostatnich najważniejszych turniejach od Włochów , nie widze powodu dla którego teraz miałoby być inaczej , to prawda że jest Winiarski i Zagumny , ale po pierwsze wtedy był Kubiak w świetnej formie , a po drugie: w wielu meczach na tegorocznym PŚ Guma nawet nie gra bo albo gra słabo na początku przez co jest zmieniany (patrz mecz z Argentyną) , albo Andrea odrazu wystawia Żygadłe. Kurs na Włochów jest zdecydowanie opłacalny , nie mówie że wejdzie na 100% bo na tym PŚ dzieją się jakieś mocno po***ane rzeczy (takie jak win Iranu z Polska , czy wygrana Serbów z Brazylią) , ale Włosi są od nas drużyną lepszą i warto zagrać po mimo wszystko sporym kursie.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Dla nas mecz o wejście na Igrzyska, dla Włochów mecz o życie. My potrzebujemy bardzo tych 3 pkt, Wlosi potrzebują ich wręcz na gwałt. Co z tego? Ano to że Wlosi juz takie mecze grali, gdzie musieli i gowno z tego wychodziło, choćby mecz z Kubą przegrany 1-3 czy mecz z Drugim składem Serbów gdzie myśleli że sam się wygra 3-0 a tu się okazalo że jednak nie.
Ja bym tutaj nie przywoływał meczu z Serbami. Przede wszystkim był to mecz w którym było wiadomo że i tak Włosi zdobędą 3pkt a wiadomo jak się gra w takim meczu. Do tego dochodzi że Włosi nie zagrali nawet dobrze w tym meczu a i tak go wygrali bezproblemowo. 2 pierwsze sety praktycznie bez historii, szybko złapana przewaga kilku pkt i spokojna gra. 3 set trochę pechowo przegrany bo była juz przewaga kilku pkt ale jakiś brak koncentracji i zrobiło się nerwowo. Mimo tego w 4 secie znowu spokojnie do 20.
Można się czepiać ze przegrali seta z rezerwami ale czy my nie mieliśmy wpadek? Przegrany set w kompromitujący sposób z Chinami (do 17), szczęśliwie uratowany set z Egiptem czy w końcu przegrana z Iranem.
Wiadomo że jest to długi, trudny turniej i nie ma co wytykań drużynom poszczególnych setów.
Ja już wcześniej pisałem że z takim atakującym nie wyobrażam sobie gry wysoka piłką przy dobrym podwójnym bloku. Fakt że mamy bardzo dobrych przyjmujących ale jutro może być masa przyjęć na 3-4 met gdzie już nie zawsze można zagrać krótką. A wtedy grę bedzie trzeba oprzeć przede wszystkim na atakującym. Zobaczymy jak sobie z tym poradzi Bartman.

Ja tez jeśli miał bym postawić pieniadze to na Włochów, ale zobaczymy jutro kto miał rację. I nie ma co wypisywać tekstów &quot;a po wygranej Polski znowu napiszecie że przeciwnik miał słabszy dzień&quot; bo jest oczywiście możliwe że tak jak w meczu z USA trafimy na rozregulowanych przeciwników. Ale liczę jednak na dobry mecz i wygrana Włochów 3:2. :]
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Króciutko, bo już sporo o tym meczu zostało napisane.

Polacy jak na razie z mocnymi zespołami spisywali się po prostu świetnie. Od początku do końca pełna koncentracja i realizowanie założeń taktycznych. Polska ma szeroki skład, ale nie uważam, żeby był wyrównany. Tutaj w Japonii widać sporą różnicę pomiędzy Kubiakiem, który grał w podstawowej siódemce na ME, a Winiarskim. Po dobrym początku teraz trochę zawodził Zagumny, ale jest to klasowy zawodnik i na pewno nie zapomniał jak się rozgrywa. Muszę przyznać, że w spotkaniu z USA bardzo podobała mi się postawa Żygadły (Sam nie wierzę, że to napisałem.). Nie było czytelnych wystaw tylko normalne rozegranie.

Włosi grają w Japonii różnie, ale dla mnie jest to naprawdę bardzo dobrze funkcjonująca maszyna, która jak ma swój dzień to spokojnie może wygrać z każdą reprezentacją. Atutem Italii jest przede wszystkim potężna zagrywka. Travica, Savani, Łasko, Mastrangelo, Fei, Zaytsev - wszyscy biją mocno i właśnie tak może jutro wyglądać wyjściowa siódemka. Warto zwrócić uwagę na regularność w tym elemenci Łaski i Travicy. Do tej pory troszkę zawodził rozgrywający Dragan Travica, który nawet przy dobrym przyjęciu rzadko korzystał ze swoich środkowych. Troszką więcej spodziewałem się również po Savanim, który prezentował się genialnie w LŚ i na ME. Tutaj gra przyzwoicie, ale trzeba pamiętać, że to zawodnik z najwyższej półki i potrafi chyba wszystko w ataku. Najjaśniejszym punktem w ekipie Trenera Berutto jest atakujący Michał Łasko. Leworęczny zawodnik prezentuje się po prostu świetnie. Bardzo dobra skuteczność również na podwójnym czy potrójnym bloku.

Nie wiem dlaczego proponujecie zagrywkę w Zaytseva. Według mnie stanowi mniejsze zagrożenie w ataku od Savaniego i przede wszystkim znacznie lepiej od niego przyjmuje. Kiedy Zaytsev będzie w 1 linii wtedy zagrywka w jego kierunku ma sens. W innym wypadku jest to dla mnie niezrozumiałe.

Bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. Ostatnie spotkania z Włochami były jednostronne i niezbyt przyjemne dla polskich kibiców. Jutro powinniśmy zobaczyć zacięte spotkanie. Wydaje mi się jednak, że Włosi wyjdą z tego spotkania zwycięsko. Jeżeli zafunkcjonuje u nich zagrywka to nie powinni mieć żadnych problemów (Polacy też potrafią zagrywać, ale siła rażenia w zespole Trenera Berutto jest naprawdę ogromna.).

Typ:
Włochy @ 1.72 Unibet ⛔
Włochy (-4.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ⛔
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Kuba - Chiny
Chiny +14,5 pkt 1.85 6/10✅
(wahałem się nad tym lub +2,5 seta ale myśle, ze moze ewentualnie być jak w meczu Chin z Japonią - 3:0 dla Kuby ale po zaciętych setach przegrywanych w końcowkach)

Gra Chińczyków na tym turnieju z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Po fatalnym początku gdzie zlał ich nawet Egipt przyszły dobre mecze. Dwa ugrane sety z Brazylią były ogromną sensacją, moze Brazylia nie grała na 100% ale wynik mimo wszystko godny uwagi. Pozniej był tez świetny do połowy drugiego seta mecz z Polską, nie taki zły z Japonią gdzie Chińczycy grali dobrze do 20. punkta a pozniej nie wytrzymywali presji i rozbicie Iranu. Szczególnie deklasacja Iranu skłoniła mnie do tego typu bo oglądałem ten mecz i moim zdaniem Iran nie miał jakiegoś szczególnie złego dnia, grał najwyzej trochę tylko słabiej niz w najlepszym swoich momentach na tym turnieju. To Chińczycy grali świetnie, grali na luzie i ich akcje były tak płynne i dynamiczne, ze blok Iranu praktycznie nie istniał. Mam tez wrazenie, ze zespół Chin z meczu na mecz wygląda lepiej pod względem motorycznym, mozliwe, ze plan sztabu szkoleniowego był taki zeby najwyzsza forma nadeszla w końcowce turnieju.

Kuba o nic juz nie gra i do tego gra siłową siatkówkę cały turniej jednym składem. Niby po Kubańczykach praktycznie nigdy nie widać zmęczenia a przed tym meczem mieli dwa dni na odpoczynek ale mimo wszystko wydaje mi się, ze to Chiny będą druzyną bardziej &quot;świeżą&quot;. Być moze szanse dzis dostaną jacys rezerwowi Kuby a, ze rezerwy tej druzyny odstają bardzo mocno od pierwszego składu wielokrotnie mogliśmy się przekonać. Ponadto jest to druzyna, która jest znana z tego, ze ma niekiedy problemy z motywacją i dzisiaj moze to być widoczne.

Myślę, ze Chińczycy złapali w trakcie turnieju formę, nie są mocno zmęczeni na tle innych druzyn i co najważniejsze uwierzyli w siebie po kilku dobrych meczach.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Nie ukrywam, że lubię wszelkie teorie spiskowe, dlatego też uważam, że ten typ na 3-2 dla Italii może być niezłym pomysłem. Brazylijczycy zaczęli się skarżyć na europejską &quot;spółdzielnię&quot;, ale nikt im nie kazał tracić punktów z Chinami czy Kubą. Sami sobie zgotowali ten los, a że np. Serbowie starają się uzyskać jak najwięcej korzyści z nieudanego dla nich turnieju, to nie interes kanarków.
Ogólnie rzecz biorąc spotkanie z Włochami zapowiada się na niezwykle zacięte, więc podarowałem sobie obstawianie zwycięzcy meczu, na rzecz zakładu na zwycięzcę 1. seta. O tym, że Polacy rzadko dobrze wchodzą w mecz, pisałem już przy okazji pojedynku z faraonami. I właśnie nawet ze słabymi Egipcjanami niewiele brakowało do porażki w inauguracyjnej partii. Z przybyszami z Czarnego Lądu udało się wyrwać tego seta, ale obawiam się, iż Włosi takiej sytuacji nie sfrajerzą. Ich główną bronią jest zagrywka, bo od niej w głównej mierze zależą wyniki zawodników z Półwyspu Apenińskiego. Naszym reprezentantom może zająć trochę czasu powstrzymanie tej nawałnicy i dlatego też wolę zagrać na wygraną Włochów w pierwszej partii. Moim zdaniem dużo ciężej wyrokować kto zwycięży w meczu, jeśli oczywiście decydować będą tylko względy sportowe. Dotychczas na tym turnieju Włosi nie zrobili na mnie oszałamiającego wrażenia, ale potrafią zaskoczyć, o czym przekonała się chociażby Rosja, która poległa z nimi w 1. secie.
Polska v Włochy [Zwycięzca 1. seta] - Włochy # 1,80 GameBookers ✅ (17-25)
W meczu o pietruszkę Serbia podejmie naszego poprzedniego rywala, czyli Egipt. Trzeba przyznać, że siatkarze z Bałkanów odwalili kawał dobrej roboty wygrywając (niespodziewanie?) z Canarinhos. Bardzo pomogli tym innym europejskim ekipom, ale również i sobie. Egipt w odróżnieniu do Brazylii nie stanowi żadnego zagrożenia, więc właściwie nie ma potrzeby, by się specjalnie spinać na ten mecz. Dlatego myślę, że trener Kolaković nie musi wcale zagrać najmocniejszym składem. Milijković to od wielu lat gracz najwyższej klasy, ale też już nie pierwszej młodości, więc nie widzę żadnego racjonalnego powodu, by go męczyć w takim spotkaniu. Liczę, że znów dostaną szansę młodzi, utalentowani gracze, którzy nieźle zaprezentowali się chociażby przeciwko Włochom. To dobra okazja, by ogrywać już następców sławnych mistrzów, a widać, że taki Atanasijević czy Uros Kovacević, mają już pojęcie o grze na niezłym poziomie. W przypadku wystawienia słabszego składu przez Serbów, szanse Egiptu na wygranie przynajmniej jednego seta wzrastają, ale i tak wszystko będzie zależało od nich. Jeśli uda im się ograniczyć liczbę błędów własnych, to spokojnie stać ich na urwanie seta. Przecież potrafili dokonać tego przeciwko grającej najlepszym składem Rosji, więc tym bardziej mają na to szanse jutro.
Jasnowidzem nie jestem, więc nie wiem co wymyślą jutro trenerzy, aczkolwiek analizując to spotkanie doszedłem do takich a nie innych wniosków. Czy okażą się one słuszne przekonamy się po meczu.
Serbia v Egipt - Powyżej 160,5 punktów # 1,85 GameBookers ✅ (190 pkt)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Argentyna obok Serbii jest chyba największym rozczarowaniem. W Lidze Światowej pokazali się z bardzo dobrej strony i wydawało mi się, że tutaj znowu mogą być groźni dla wszystkich. Końcówka może przynieść podopiecznym Trenera Webera sporo punktów, bo oprócz meczy z Amerykanami zostały jeszcze starcia z Egiptem i Chinami. Kluczową postacią jest świetny rozgrywający Luciano De Cecco. Czasami może przesadza z niektórymi zagraniami, ale za to niektóre akcje są po prostu piękne. Może się podobać współpraca ze środkowymi. Właśnie para środkowych zrobiła chyba największy postęp w tej ekipie.

Amerykanie to jedna wielka niewiadoma. Potrafią zagrać dobre spotkanie np. z Iranem, ale potrafią też kompletnie zawieść tak jak w meczu z Polską. Podopieczni Trenera Knipe&#39;a w sumie nie wygrali jeszcze z żadną poważną ekipą na Pucharze Świata (Iran to jednak nie jest najwyższa półka.). Dobrze radzi sobie Clayton Stanley, który punktuje we wszystkich elementach. Trochę zawodzi jednak Priddy, który według mnie jest bez formy. Stanleya wspiera Matthew Anderson, ale z lepszymi zespołami to po prostu nie wystarcza. Problemem Amerykanów jest rozegranie. Brian Thornton jest naprawdę przeciętnym zawodnikiem co znacznie utrudnia grę zespołowi. Nie wiem czy nie lepszą decyzją było postawienie na Hansena, który również nie jest wirtuozem, ale chyba jest troszkę lepszy od Thorntona.

Wydaje mi się, że Amerykanie mają problem z grą w obronie. Libero Lambourne radzi sobie dobrze, ale pozostali zawodnicy nie błyszczą w tym elemencie. Jeżeli nie odrzucą Argentyńczyków od siatki to będą mieli spore kłopoty. Mam nadzieję, że Albicelestes w końcu zaskoczą i para przyjmujących Quiroga - Conte poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.

Typy:
Argentyna @ 2.12 Betsafe ⛔
Argentyna (+1.5 seta) @ 1.55 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toudi 715

toudi

Użytkownik
Co do meczu Serbia - Egipt to to jezeli juz cos obstawiac to najlepiej poczekać na skład Serbów i jezeli będzie rezerwowy to zagrac over czy jakiś handi na Egipt bo rezerwowy skład Serbów jest zwyczajnie bardzo przeciętny, wybija się Atanasijević i moze torche Uros Kovacevic. Nawet jak wyjdą pierwszym to taki Ivan z racji na swój wiek i poziom eksploatacji w ciągu kariery raczej w takim meczu zdrowia nie będzie zostawiał więc +14,5 pkt✅ na Egipt czy +2,5 seta✅ wydaje się solidnym typem.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
A ja wierzę, że Polacy nie zadowolą się 2 setami. Myślę, że wola wygranej z Włochami jest ogromna u naszych. Oby umiejętności nie zabrakło i powinno być dobrze. A najlepiej byłoby wygrać za 3pkt i udowodnić jutro naszą dominację :] Pozdrawiam :]
a takie pytanko mam do wszystkich stawiających na Włochów :] Pieniądze pieniędzmi, ale czy nie ma w was takiego poczucia, że jakże ekstra byłoby zlać jutro Włochów w pięknym stylu byśmy byli dumni z polskich siatkarzy ? :] dla samego kibicowania naszym, nie dla kasy :]
Proszę ogromnie o pozostawienie tego posta. Dzięki z góry :] Peace out :]
 
S 11

skorp

Użytkownik
Panowie prosze nie załamujcie mnie bo jak przeczytalem kilka ost postow to mi rece opadły.Powiedzcie tak szczerze czy naprawde ktos jest na tyle tępy zeby zawierzyc w ustawke tego meczu podana w super expresie sadzac bo spadkach kursow na 2-3 to tak a buki przytula okazala kasiorke.Naprawde myslicie ,ze Polacy mogacy sobie zapewnic awans juz dzis sa zainteresowani jakimis ukladami z Rosja i Wlochami i uczestniczeniu w wielkim spisku zniuszczenia Brazyli ?brak slow.Ja stawiam dzis na Wlochow i niesadze zeby byl potrzebny TB a jezeli on bedzie to napewno nie w wyniku ustawki ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no i ograliśmy &quot;bez problemów&quot; tych dziadów :&gt;
szczerze mówiąc większość drużyn na tym turnieju nie wygląda zbyt dobrze
a my mamy Anastasiego, który kiedy nie namawia do złego - czytaj: do gry oszczędnej, czyli pamiętny Iran - to wtedy swym spokojem idealnie pasuje do naszej narodowej mentalności psychicznie niewydolnych (jak to Słowianie, głownie Rosjanie)
 
damian-p 39

damian-p

Użytkownik
Darujcie sobie takie gadanie w tym temacie. Polska wygrała bez problemów z Włochami ? Chyba oglądaliśmy inny mecz, a nabijanie się, że komuś nie wszedł jakiś typ lub jego analiza się nie sprawdziła nie jest na miejscu, bo jakoś nie widać, by &quot;wyśmiewacze&quot; pisali obszerne analizy w tym temacie, a krytykować potrafi każdy.
Nie zapominajmy, że to jest sport i przy kursach 20:1 można zaliczyć wtopę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
To charakteryzuje wielkie zespoły!! Fantastycznie podnieśliśmy się prawie z kolan. Szczerze mówiąc jak widziałem grę naszych to myślałem, że będzie 3:0 jednak Ruciak i Jarosz pokazali dziś świetny poziom polskiej siatkówki. Mam nadzieję, że nasz kompleks canarinhos nie będzie jutro obecny i rozwalimy ich. Strasznie ich nie lubię i nigdy nie lubiłem, więc to tylko nadzieje. Jutro patriotycznie nie zagram nic, choć gdybym miał typować to będzie 3:0 lub 3:1 dla Brazylii. Życzyłbym sobie byśmy wyszli walczyć i urwali 2 sety lub wygrali mecz, ale patrzmy realistycznie nie umiemy grać z Brazylią od stuleci. Jak zawsze jestem optymistą tak jutro faworyt jest tylko 1. Pozdrawiam i proszę niedowiarków o przeproszenie naszych reprezentantów bo dziś podnieśli się z bardzo trudnej sytuacji, a to oznacza, że jesteśmy WIELKIM zespołem!
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Japonia - Rosja
Rosja -2,5 seta 6/10 1.72 Pinnacle
✅
Rosjanie po meczu z Brazylią wrzucili jeszcze wyzszy bieg i od tego momentu rozbijają wszystkich rywali. Widać, ze Alekno stopniowo pracuje nad ich mentalnością, sytuacje typu lekcewazenie rywali zdarzają się coraz rzadziej. Tak jak pisałem przed turniejem dla Rosjan formuła tego turnieju jest idealna bo mają szeroki skład i przede wszystkim nie ma tu fazy pucharowej, w której oni często tracą znacznie na wartości. Japończycy po pierwszym secie z Amerykanami kompletnie stanęli i zaczeli nawet fatalnie przyjmować a to zawsze była ich mocna strona. Druzyna japońska nie ma argumentów w starciu z najlepszymi, Rosjanie nie powinni wypuscic szansy na wygranie Pucharu Świata. Krótko bo nie chce mi się pisać i mecz niedługo.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ale do awansu jeszcze sporo...
jeżeli przegramy 2 najbliższe mecze 0-3 lub 1-3 to mozemy nie awansować - wystarczy Włochom wygrać 3-0 i 3-1 dwa ostatnie mecze i mamy wtedy :

1. tyle samo pkt
2. tyle samo zwycięstw
3. gorsze RATIO setów

a wg mojej wiedzy właśnie wg takich zasad jest rozliczanie przy tej samej ilości pkt;

kurcze teraz Rosja 3-0 i moja lokata WIN ROSJI 1,65 coraz bliżej !!!
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Proszę o nieusuwanie tego posta :] Taki apel mam :] Do wszystkich, którzy nie wierzyli w Polaków i &quot;patriotycznie&quot; liczyli wygraną przy 0-2 :]
Apel brzmi: Łyso chociaż troszeczkę? :] ok, chcę być troszeczkę złośliwy (przyznaję się ???? ), ale nie bez powodów. Jak to Włosi mieli nas ograć i już tak się zapowiadało i co... i Polacy pokazali charakter, ambicje, wolę walki! i nie zważając na trudności wyszarpali to zwycięstwo, a w tie-breaki potwierdzili swoją dominację! Tak więc, życzę trochę więcej wiary w nasz zespół, który kolejny raz udowadnia swoje ambicje i umiejętności :]
Proszę się nie obrażać, że tak wytykam, ale przecież nikogo nie dotyka to osobiście, a to tylko taka ogólna prośba ???? Pozdrawiam :]
Pozostaje mi pogratulować naszym siatkarzom! Drżałem o wynik, ale Polacy udowodnili jacy są znakomici i wygrali to dramatycznym, ale jednocześnie pięknym stylu :] Wielkie ukłony dla Polaków - czapki i kapelusze z głów ????
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
obawiam się że nie w niedzielę a już jutro będę mógł świętować - jak przegramy z Brazylią 1-3 a Rosja wygra 3-0 i 3-1 w ostatnich meczach to moze nawet z Polakami przegrac 3-0 a i tak moja lota wchodzi;;;
No ok, racjonalne podejście :] ale dlaczego naprawdę nie rozważasz, że wygramy z Brazylijczykami, którym ewidentnie nie idzie jakoś rewelacyjnie? Tak jak Ci mówię, nie neguje typu, bo też miałem to postawić, ale pomyślałem o tym, że Polacy mogą zaszaleć, a wszystko zależy od nich ciągle, nie muszą się na nikogo patrzeć by wygrać ten puchar, bowiem kwalifikacje to już biorę for granted :] Pozdro :]


Sorry, że zaśmiecamy trochę temat, ale dyskusja merytoryczna i na temat, I guess :]
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Ależ to był mecz! Widać, że nasz trener to świetny strateg. No i się potwierdziło, że mamy bardzo mocną druzynę i świetnych zmienników jak dziś Ruciak. Dobrze to wygląda myślę ze w meczu z Brazylią już postawimy przysłowiową kropkę nad &quot; i&quot;
A gdyby wygrana z Iranem to już byśmy się witali z gąską.

Miny Włochów po przegranej bezcenne. A ich zachowanie to jakaś tragedia co chcieli udowodnić, że Polakom nie należało się zwycięstwo? Gra się do 3 setów a jak się nie wygrywa 0:3 to się przegrywa 3:2.

Mamy bardzo dobry zespół ale jeszcze wszystko jest w grze, szkoda, że Kuba nie wygrała za 3 pkt.

I proszę was bez komentarzy, że to Włosi przegrali, a nie my wygraliśmy!
A jak przegraliście kase to trudno taka to jest zabawa.
Tak a propo ciekawe jaki był kurs live przy stanie 0:2 dla Italii.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
pojawiły sie z powrotem moje ulubione kursy na win w PS:

i nie zgadniecie mimo zwyciestwa Polaków - którzy traktowani przed meczem z ITA nie byli faworytami - kursy nawet 2,3 - i wygrali !!! brawo im za to ... Rosja jak najmniejszym nakładem sił także wygrali i odrobili 1 pkt... a teraz meritum mojej wypowiedzi:

ROSJA WIN - 1,25
Polska - 3,25
Brazylia - 10,00

Kto zagral tak jak ja będzie księgował .. !!! jesden z najfajnieszych kursow jakie wyłapałem w tym roku biorąc pod uwagę ryzyko...kazdy powie że Polacy mogą jeszcze wygrać ale w to nie wierze...musieliby spełnić wiele rzeczy...dziwnych jak np win za 3pkt z BRA i win z ROS lub win co najmniej 1 pkt z BRA - ale i win z ROS za 3pkt...

Z takim pazurem i walką mozna góry przenosić ale nie da sie tak grac co dzień....jutro zmeczenie da znac i szykuje sie kolejny 4-5 setowy mecz ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom