>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w siatkówce mężczyzn - Japonia 2011

Status
Zamknięty.
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Mamy bardzo ciekawą narazie sytuację. Zostały 3 mecze a o miejsca na igrzyska walczą już tylko 4 zespoły. Czołowka wygląda narazie tak:
Polska 22 punkty
Rosja 21 pkt
Włochy 17 pkt
Brazylia 16 pkt
Terminarz poszczególnych drużyn:
- Rosja (Japonia, Iran, Polska)
- Polska (Włochy, Brazylia, Rosja)
- Brazylia (Iran, Polska, Japonia)
- Włochy (Polska, Japonia, Iran)
Widać wyraźnie, że oprocz Polaków reszta ma teoretycznie łatwiejsze mecze. Mimo to Polska jest w super sytuacji. Rosja myślę, że spokojnie zdobędzie 6 pkt i awansuje na igrzyska. O 2 i 3 miejsce będzie bić się Polska z Włochami i Brazylią. Biorąc pod uwagę, że Wlosi będą mieć conajmniej 6 pkt, trzeba z nimi wygrać albo chociaż przegrać w stosunku 2-3. Tak czy inaczej dobra pozycja ale łatwo będzie też to zmarnować. Brazylia narazie największy zawód.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
widzieliście co się porobiło
jedna sprawa
czytałem ten temat ostatnio dokładnie i chyba nikt nie napisał o kontuzji Sergio ... ostatnio za niego przez pół meczu przyjmowali koledzy z drużyny ... teraz widać grał z bandażem a i tak ostrożniej
a Serbia zrobiła swoje, krew Serbska nie pozwala na podkładanie się, zwłaszcza jeżeli chodzi o honor narodu : &gt;

Brazylia oczywiście znacznie słabsza niż z 5 lat temu, to też nie podlega dyskusji ... Polska is the winner ! w teorii ofcourse : &gt;
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Brazylia przegrywa z Serbami 3:1, co znacznie ułatwia nam sprawę. Mniejwiecej Polakom brakuje jednego zwyciestwa do awansu. 3 mecze i kazdy mega wymagający, ale jestesmy tak blisko, ze szkoda byłoby to zmarnować. Mam nadzieje, ze jutro wygramy z Włochami i bedzie po zabawie bo jak nie to zaczną sie niezle nerwy i bedzie trzeba wygrac z Brazylią....
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
krew Serbska nie pozwala na podkładanie się, zwłaszcza jeżeli chodzi o honor narodu : &gt;
To akurat nie miało znaczenia, bo Serbia podkładała się wcześniej, ale tylko drużynom europejskim, aby im pomoc w awansie na IO, a było do przewidzenia, że z Brazylią będzie grać o zwycięstwo.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bludek 367

bludek

Użytkownik
a Serbia zrobiła swoje, krew Serbska nie pozwala na podkładanie się, zwłaszcza jeżeli chodzi o honor narodu : &gt;
Krew Serbska nie pozwala na podkładanie się, zwłaszcza jeżeli chodzi o interes narodu. Porażki z Rosją i Włochami raczej przypadkowe nie były, zwłaszcza jeśli spojrzeć jakim składem wychodzili Serbowie na kolejne mecze. Swoje zrobili, sami nie awansowali, ale dopomogli wszystkim rywalom z Europy, w turnieju kontynentalnym będzie mniejszy tłok.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
szczerze mówiąc nie myślałem ostatnio o tej zależności
związanej z pucharem interkontynentalnym
na prawde nie zaszkodziłoby żeby ktoś świetnie w tym obeznany i na czasie coś zasugerował .. to nie kosztuje praktycznie nic ... na zakładach tez nie
stracisz : &gt;
sorry, jednak ktos tam pisał o tym , cos mi się przeoczyło : &gt;
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Wracam z uczelni patrzę na wynik i nie wierzę. Serbia pokonała Brazylię myślę ze dobra informacja dla nas.

To teraz wygląda na to , że Polska rozdaje karty?
Wystarczy, że ogramy Brazylię a podstawimy się Włochom i już po Canarinios?

Osobiście jednak wydaje mi się, że Polacy będa walczyć o pełną pulę i zwycięstwo co może pomóc Kubie w awansie.

Bardzo bym chciał żeby Kuba też awansowała nawet kosztem Włochów.

Tym bardziej szkoda przegranej z Iranem.. Już tak blisko byśmy byli..
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
obawiam się że w starciu z Włochami nie mamy szans ciekawy jestem jakie będą kursy...mysle ze bedzie mozna zlapac nawet 1,8 na Italy;
ale uwazam natomiast ze przeciwstawimy się mocno Brazyli i może wygra z o nic juz nie grajacymi Ruskami; bo zakladam ze Rosjanie do meczu z nami nie straca pkt... Trener nimi tak wstrzasnal po meczu z Brazylia 0-3 ze niszcza kazdego na swojej drodze a i ch atakujacy nie schodzi ponizej 60%...
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
O podkładaniu się Włochom, żeby wyrzucić Brazylię mowy być nie może. Mamy kompleks Canarinhos, w ogóle z nimi nie potrafimy grać. Przegrywamy zawsze i wszędzie, i nie ważne czy jesteśmy w formie czy też nie. Fakt, że kanarki dzisiaj zagrały bardzo słabo, ale mając na uwadze ich pojedynek z Rosją, śmiem twierdzić, że nie wyjdziemy zwycięsko z tej rywalizacji. Mniejsza jednak o to. Najważniejszy będzie piątkowy mecz. Szkoda, że przytrafiła się akurat dwudniowa przerwa, bo ona zdecydowanie będzie działać na korzyść Włochów. Grają praktycznie jednym składem, żadnych rotacji, czasem wejdzie Parodi za Savaniego, a tak to jedna bita szóstka. Rosjanie mają już awans w kieszeni. O stracie punktów z Japonią i Iranem mowy być nie może, i także może okazać się, że to niedzielne spotkanie będzie dla nas meczem o wszystko. Wtedy dużo zależeć będzie od podejścia Rosjan. Dywagacje dywagacjami, można gdybać, ale nie ma co myśleć o akcjach typu &quot;wykopujemy Brazylię, wpuszczamy Włochów&quot;. Gramy dla siebie, nie dla Europy, warto awansować już w piątek. Swoją drogą nawet zwycięstwo z Iranem by nam nie wystarczyło do awansu. Wszystko w naszych rękach, trzeba odnieść te jedno zwycięstwo, o które najłatwiej wg mnie będzie w piątkowy ranek.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
A ja nie uważam, by ewentualny kurs 1,8 na Italię z nami był jakąś wielką promocją. U nich wszystko się zaczyna od zagrywki, a jak ona nie &quot;siedzi&quot;, to Włosi się gubią. Poza tym jedynym pewnym punktem tej drużyny jest Łasko, bo w mojej ocenie strasznie zawodzi Savani, a Zaytsev też ma różne momenty. Tak więc wcale nie stoimy na straconej pozycji i moim zdaniem większe szanse na zwycięstwo mamy z Włochami aniżeli z Brazylią. Co prawda kanarki grają słabo na tym turnieju, ale niestety nasi siatkarze często przegrywają z nimi już w szatni. Mamy kompleks Brazylii i nawet widząc jak Serbia ogrywa ich w dość łatwy sposób, to wcale nie jestem pewien czy nam się to uda. Gdyby (odpukać!) nie udało nam się wygrać ani jednego z tych dwóch spotkań, to trzeba będzie liczyć na łaskę Rosjan, którzy bezsprzecznie są obecnie najlepszym zespołem świata. Myślę, że po meczach z Iranem i Japonią będą mieli już zagwarantowane zwycięstwo w PŚ, więc z nami wcale nie będą musieli się już wysilać, szczególnie, gdy przy dobrym układzie przegrywając z nami, będzie szansa na &quot;wykopanie&quot; kanarków z Top3. Brazylia straszliwie ich przecież upokorzyła, więc taki &quot;prezent&quot; mógłby być jakąś formą zemsty.
To wszystko są na razie tylko teoretyczne rozważania i teraz trzeba się skupić na potyczce z Italią, która wcale nie jest taka mocna jak ją niektórzy malują.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
na koncowe win Rosji jest az 1,65 ...

dla mnie to super zakład - a wy jak myslicie?

wg o koncowe win powalczy Rosja z ... no właśnie każdy powie że z Polską ale ja tak nie uwazam mamy za soba 8 najlatwiejszych meczy - przed nami te 3 najtrudniejsze a strata Rosji do Polski to zaledwie 1 pkt ktory zapewne zostanie zniwelowany juz w piatek;
patrzac na kalendarz to dla mnie to promocja spodziewalem sie kursu 1,2 - 1,3 a tu 1,65 ...

chyba ze zaczna sie jakies kombinacje i olewanie meczy jak w PS kobiet;

edit juz 1,55 Betway
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
na koncowe win Rosji jest az 1,65 ...

dla mnie to super zakład - a wy jak myslicie?

wg o koncowe win powalczy Rosja z ... no właśnie każdy powie że z Polską ale ja tak nie uwazam mamy za soba 8 najlatwiejszych meczy - przed nami te 3 najtrudniejsze a strata Rosji do Polski to zaledwie 1 pkt ktory zapewne zostanie zniwelowany juz w piatek;
patrzac na kalendarz to dla mnie to promocja spodziewalem sie kursu 1,2 - 1,3 a tu 1,65 ...

chyba ze zaczna sie jakies kombinacje i olewanie meczy jak w PS kobiet;

edit juz 1,55 Betway
Moim zdaniem:
Rosja gra spotkania kolejno z Japonią, Iranem oraz Polską.
Polska gra spotkania kolejno z Włochami, Brazylią oraz Rosją.
Brazylia gra spotkania kolejno z Iranem, Polską oraz Japonią.
Włosi grają spotkania kolejno z Polską, Japonią oraz Iranem.
Tak, 8/10 że Ruski wygrał cały Puchar Świata. - Dlaczego? - Nie dlatego że ma łatwych rywali na sam koniec. - Wygrali Ligę Światową - dobra forma, pełny skład. Po blamażu i 4tej pozycji na Mistrzostwach Europy - zaczęto wieszac psy na trenerze reprezentacji Rosji - miejsce za podium było dla Rosjan hańbą i ogromnym rozczarowaniem. Nie wydaje mi się, aby odpuścili jakikolwiek mecz do końca - a Japonia jak i Iran - nie mają argumentów, aby przeciwstawic się Ruskim. Mecz z Polską - raczej już nie będzie miał większego znaczenia odnośnie obsadzenia pierwszej pozycji. My stracimy jakieś punkty w spotkaniach z Włochami oraz Brazylią a Włosi mają do Rosjan stratę aż 4punktów. - Więc gdzie Rosja miałaby te punkty zgubic? - Ogromna pula punktów do rankingu i rehabilitacja za tegoroczne ME - taki cel będzie przyświecał Rosjanom w ostatnich trzech spotkaniach Pucharu Świata. - A i z Polakami myślę, że też nie odpuszczą, dostali od nas lanie w spotkaniu o 3miejsce - następnie śmiała się z nich cała Europa - takie spotkania, wiemy jakie mają podteksty. Jest jeden warunek - Rosjanie muszą zagrac na serio - bo zarówno Japończycy a zwłaszcza siatkarze Iranu popełniali w tym turnieju niespodzianki - i mają dosyc nietypowe style gry - jak na standardy europejskie. 2 zwycięstwa x3punkty w spotkaniach z Japonią i Iranem - i możesz zabawic się w Mikołaja.
Kursy Betclic:
Rosja: 1.65
Polska: 2.60
Brazylia: 3.80
Włochy: 7.00
Kuba: 500.00
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
nie rozumiem tych kursow wogole ja ten typ na Rosje oceniam 9/10;
zapewne po piatku gdzie stracimy jakies pkt z Wlochami kurs bedzie juz tylko 1,2 albo i mniej; nie widze opcji zwyciestwa Brazyli ktora nie ma formy; Polska - patrzac na przeciwnikow nie ma opcji by w najblizszych 2 meczach zdobyli 6 pkt a wiec jakies straca; pytanie ile zdobeda ja uwazam ze maks 3 pkt sa w naszym zasiegu - wiec strata wtedy do Rosji bedzie 2 pkt i do 1 miejsca potrzebne byloby win za 3 pkt co jest nie realne;
ostatnio z Rosja wygralismy ale w jakich okolicznosciach dla nich mecz o 3 miejsce byl porazka gdzie mieli juz dosc tego turnieju tutaj jest przeciwnie beda walczyc do konca....ktos pisal ze moga przegrac z Polakami aby wyeliminowac BRA - przeciez to jest smieszne - oni zakwalifikuja sie z innego turnieju...
ponizej kursy wg Betway :
one juz sa bardziej do zrozumienia choc kurs na Polakow za niski;

Rosja 1.55
Polska 2.15
Włochy 50.00
Brazylia 300.00
Kuba 5000.00
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
osobiście nie mam funduszy na betclicu ale dla mnie to peffka 10/10. Nie wierzę, żeby po dzisiejszym meczu z Kubą stracili punkty z japonią i Iranem. Nie wierzę też, żeby Polska po 2 meczach z Brazylią i Włochami miała 5, więc typ bardzo fajny.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
rzeba korzystac bo na pewno jest to pomylka osob wystawiajacych kursy - ja minimum miałem 1000 zł stawke - i za tyle zagralem, ale kusi jeszcze wplata do betway i zagranie po 1,55 ;
prosta analiza nawet wg bukow ktorych nie rozumiem... na piatkowe mecze :wystawione kursy:
na ROS 1,01
na POL 2,00
zapewnie kursy na mecze sobotnie beda tak:
na ROS 1,10
na POL 3,00 ??? w zaleznosci od wyniku w piatek;
i co w niedziele na ROS-POL 1,3 -3,50 ???
nie wiem ale oni sami sobie strzelaja w kolano - no moze nie kazdy lubi inwestowac srodki na tyle dni ale na taki typ warto!!!
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
chociaż jeśli w necie spadnie do 1,55 to jednak się opłaca, bowiem na każdej stówce postawionej, na rzecz podatku strata to tylko 1 zł
????
1,75*0,88=1,54 czyli prawdziwy kurs
czyli chodzi ci że w necie 1,55 a w ziemniaku 1,54 czyli teoretycznie stawiając 100, tracisz 1 zł ta ?: &gt;
Dziwna logika jak dla mnie, aczkolwiek 1,65 to było promo, 1,55 tez jest niezłe.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
????
1,75*0,88=1,54 czyli prawdziwy kurs
czyli chodzi ci że w necie 1,55 a w ziemniaku 1,54 czyli teoretycznie stawiając 100, tracisz 1 zł ta ?: &gt;
Dziwna logika jak dla mnie, aczkolwiek 1,65 to było promo, 1,55 tez jest niezłe.
Absolutnie nie widzę w tym nic dziwnego :] Wynika z tego tylko tyle, że rzeczywiście jeśli ktoś nie ma kasy w necie a kurs jest 1,55 nie ma co żałować, że stawiając stacjonarnie straci sporo potencjalnej wygranej :] O ile utrzyma się to 1.75 oczywiście. Swoją drogą, dlaczego nikt nie obawia się tego typu? Rozumiem, na papierze to wygląda, że Ruscy gładko wygrają ten puchar tym bardziej przy potencjalnych stratach Polaków, ale czy rzeczywiście tak się stanie, że przed meczem niedzielnym Ruscy ugrają 6 pkt a Polacy stracą. Ruscy ugrać powinni, ale jak Polacy zagrają koncertowo dziś i jutro to w niedziele może się wydarzyć wszystko :]
Chyba, że Ruscy są naprawdę zmotywowani do granic możliwości żeby to wygrać i zatrzeć wrześniowe niepowodzenie, ale tego żaden z nas na forum nie ma prawa wiedzieć :]
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Włochy:polska

Nie zwylke istotny mecz dla układu tabeli mamy nad Włochami 5 punktów przewagi ,rywal dla nas nie wygodny ostatnio z nimi przegralismy dwa razy po 3:0,wielu mówi o podkładaniu sie Polaków w meczu z Włochami ,przypominam że do awansu Rosjan wystarczą dwa kolejne zwycięstwa i to oni mogą podłożyć sie polakom na samym koncu pewni juz awansu do kolejnej rundy przez to wyelminują Brazylie a na trzecie miejsce wskoczą Włosi którzy mają lepszy bilans bezpośrednich meczów z Brazylią .Ale to od nas zależy jak zagramy gdyby nie porażka z Iranem już cieszylisbysmy się z awansu a tak to możemy sie nawet znaleśc za podium. :grin: Także wszystko zalezy od nas.Gdybym miał stawiać postawiłbym na włochów myśle że to pewny zakład :grin: Polacy są za ciency w uszach by wygrac z Włochami ,Italia zniszczy nas zagrywką może uda nam sie wygrać jednego seta ale to jest maksimum my poprostu nie potrafimy grać punkt za punkt i szybko tracimy zdobytą przewge z takiem zespołem jak Włochy to nie stety nie przechodzi .
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Widzę, że niektórzy wypatrzyli tutaj lokatę...
Panowie, to jest sport i szczerze Wam życzę żebyście &quot;przejechali&quot; się na stawianiu na wygraną Pucharu Świata przez Rosję.

Włochy:polska

Italia zniszczy nas zagrywką może uda nam sie wygrać jednego seta ale to jest maksimum my poprostu nie potrafimy grać punkt za punkt i szybko tracimy zdobytą przewge z takiem zespołem jak Włochy to nie stety nie przechodzi .
To samo słyszałem przed poprzednimi meczami. A później każdy tłumaczy, że Kuba nie weszła w turniej, że Serbia za słaba (przypominam, że grali z nami na początku turnieju i się nie podłożyli). Niektórzy piszą o tym, że Argentnie z nami po prostu nie wyszło (chociaż bardzo jej zależy na tym, żeby to Brazylia awansowała), że z USA nam się udało. A może niektórzy sceptycy powinni po prostu docenić grę Polaków?
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
nie ma co się rozpisywac na temat czy Polska jest słaba czy dobra...może i przypadkiem jest obecnie liderem bo mało kto myslal o tym przed turniejem ale bilans swiadczy sam za siebie 7-1...tylko wlasnie najciezsze 3 mecze przed nami!!!

kolega powyzej zyczy ze lokata win Rosji nie wejdzie - widać widzi w POL faworyta..,kazdy ma prawo tylko na jakiej podstawie ? z Kubą teraz byśmy nie wygrali...na bank...a Serbia jest po prostu slaba w tym turnieju - win z BRA niespodzianka ale oni do tego meczu przygotowywali sie 4 dni bodajze bo grali 2 razy rezerwami...wiec bylo to zaplanowane przez trenera ... nabrali swiezosci bo w takim turnieju tyle dni odpoczynku to duzy handicap...

a pozostałe mecze wygraliśmy zasłużenie i myślę że wyniki moglibyśmy spokojnie powtórzyć..

ale miara naszej sily beda te 3 mecze z zespolami walczacymi do konca o sukces;

ktos pisał że Rosja moze nam odpuscic i dac wygrac ostatni mecz aby wyeliminowac BRA (ktora na Igrzyska zapewne i tak awansuje tylko z innych kwalifikacji) , ok moze to miec miejsce ale tylko wtedy gdy beda mieli pewne win w calym turnieju inaczej nie wierze ze przedloza wyeliminowanie BRA ponad zwyciestwo w turnieju;za bardzo sa zmotywowani po ME; dla ktorych mecz z POL wtedy o 3 miejsce byl meczarnia i porazka turnieju...

tyle o tym typie...a dolozmy do tego jeszcze ze z ITA i BRA grac nie umiemy i nie lubimy to wszystko wyjasnia...

ja mysle ze bedzie tak :
POL-ITA 2-3
POL-BRA 1-3
POL-ROS 3-1

ROS- JAP 3-0
ROS- IRA 3-1
ROS-POL 1-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom