>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w siatkówce mężczyzn - Japonia 2011

Status
Zamknięty.
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Polska -1,5 1.28
Iran -1,5 1.65
Panowie co powiecie o takim dubelku na jutro, bo chciałbym zagrać grubo, a pasowałby się upewnić. Nie widzi mi się żebyśmy mieli stracić z Egiptem 2 sety, podobnie Iran z Chinami. Chińczycy zrobili te 2 sety z Brazylią, a poza tym kiszka. Co o tym myślicie?
Ciekawie wygląda też:
Kuba +2.5 1.50
Brazylia -1.5 1.35
Przede wszystkim jednak proszę o opinie odnośnie tych dwóch pierwszych meczów.
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Moim zdaniem typ na Polskę jak najbardziej do grania. Dzisiaj Polacy pokazali na co ich stać. Bardzo dobrze pracował blok-obrona dużo wybloków i wynik z mistrzami olimpijskimi 3:0 może robić wrażenie. Jutro Egipt nie ma z nami szans maksymalnie mogą ugrać 1 seta. Polacy nie mogą oddawać pkt taki rywalom, ponieważ jutro wygrywając za 3pkt przybliżą się do awansu.

Co do drugiego meczu raczej można być pewnej wygranej drużyny z Iranu. Dzisiaj pokonali 3:0 Egipt. Grają bardzo fajnie ( w końcu pokonali nas). Moim zdaniem czarny koń tego turnieju. Dzisiaj Chińczycy nic nie pokazali w starciu z Japonią przegrywając 0:3. Czyli kuponik jak najbardziej do grania:grin:
Kuba +2,5 seta- niby powinni ugrać jednego seta ale raczej ze stawką bym nie szalał bo wynik tego meczu na prawdę może być różny. Z jednej strony solidna drużyna Rosji z drugiej Kuba która złapała wiatr w żagle wygrywając z Brazylią i Włochami.

Moim zdaniem jutro Brazylia nawet -2,5 seta powinno siąść spokojnie wymienię kilka czynników, dlaczego tak może być:
-Dla Serbii ten turniej jest przegrany, dlatego grają teraz samą młodzieżą
-Brazylia po dzisiejszej przegranej nie może pozwolić sobie na stratę pkt
-Canarinhos po przegranej są na pewno bardzo rozdrażnieni a jutro na pewno zmobilizują się i szybko wygrają.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Moim zdaniem jutro Brazylia nawet -2,5 seta powinno siąść spokojnie wymienię kilka czynników, dlaczego tak może być: -Dla Serbii ten turniej jest przegrany, dlatego grają teraz samą młodzieżą -Brazylia po dzisiejszej przegranej nie może pozwolić sobie na stratę pkt -Canarinhos po przegranej są na pewno bardzo rozdrażnieni a jutro na pewno zmobilizują się i szybko wygrają.
a ja widzę to inaczej...
Serbia grała młodzieżą, bo mieli 2 spotkania z drużynami z Europy. Wiadomo, że im na rękę, aby ekipy ze Starego Kontynenty awansowały z top3 PŚ. Teraz liderzy są wypoczęci, czego o Canarinhos powiedzieć nie można - 5 setów w nogach z walecznymi Kubańczykami. Może i Brazylia nie może sobie pozwolić na stratę punktów, ale czy to dobrze na nich wpłynie? poradzą sobie z presją? też nie byłbym taki pewny..
Chętnie pobrałbym +2.5 na Serbów, czekam na oferty buków, bo może być interesująco ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Canarinhos po przegranej są na pewno bardzo rozdrażnieni a jutro na pewno zmobilizują się i szybko wygrają
Granie jednym składem całego turnieju raczej nie daje powodów do radosci mimo iż zespoł Brazyli to doświadczeni zawodnicy to jednak też ludzie i kiedyś musi przyjsc z męczenie nie zdziwie sie jesli jutro wyjdzie pierwsza szóstka Serbi na mecz z Brazylią :grin:

Co do Polaków to nie mogę przeżałować tego meczu z Iranem gdyby nie porażka moglismy mieć o 2 punkty więcej jednak jesli jutro wygramy będziemy już o jeden i pół kroku do awansu,jutro za trzy i mordercza koncówką w której wszysto może sie zdażyć.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Dla mnie kurs na Kubę 4.35 to nieporozumienie. Kubańczycy grają coraz lepiej, w pierwszym meczu z nami wydaje mi się, że przegrali przez aklimatyzacje, dziś świetny mecz z Brazylią. Bet365 nie dał jeszcze handicapu setowego ale myślę, że +2,5 na kubę będzie w granicach 1.50. Myślę, że over jest bardzo prawdopodobny a nawet wygrana z Rosją.
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Na pewno drużyna z Brazylii czuję już ten turniej w nogach i akurat do tego stwierdzenia się nie doczepie. Mam tylko pytanie czy oglądałeś pierwsze mecze 1 drużyny Serbii:razz: Jeśli tak to odpowiedz sobie na pytanie czy ta drużyna jest w stanie powalczyć z Brazylia moim zdaniem nie. Ja ogólnie raczej bym tego spotkanie nie typował szanse są około 50-50 i kursy 1,80-1,90 świadczą o tym.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Polska-Egipt over135,5 1,80

W meczu Polaków spróbuje takie coś. Stracony set z chinami i japonią, porażka z iranem, widać że mecze z tymi słabszymi wcale nie są meczami łatwymi. Po części wynika to z mniejszej koncetracji ale również z faktu że przeciwko tym egzotycznym drużynom rzadko mamy okazje grać. W meczu z japonią chyba dopiero w końcówce drugiego seta udało się postawić skuteczny blok.Myślę że egipcjanie również mogą nas czymś zaskoczyć i wcale się nie ździwię jak ugrają seta, a nawet jeśli nie to jakiś ciężki secik na przewagi może się przytrafić. Dodatkowo pora meczu, do tej pory graliśmy o stałej porze z jednym wyjątkiem, teraz 4godziny wcześniej, to może mieć jakiś wpływ.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Strasznie mieszane mam przeczucia co do tego meczu. Z jednej strony od południa również poluję na over w meczu Polaków, ale z drugiej tak samo byłem niemal pewien, że Polacy stracą przynajmniej seta z USA, a Egipt ugra cokolwiek z Iranem. Jedyna refleksja jaka mnie naszła, to żeby sprobować over w 1 secie, może akurat Polacy nie wejdą za bardzo w meczowy rytm, a Egipcjanie nie będą jeszcze poddenerwowani poprzednimi setami? Zdrowy rozsądek podpowiada, że jeśli w ktorymś secie miałaby być niespodzianka, to właśnie na początku meczu. Zwłaszcza, że te początki w wykonaniu Polaków najczęściej nie były za ciekawe (patrz analizy wcześniejszych spotkań biało-czerwonych w wykonaniu innych typujących.) Reasumując, próbuję:
Polska- Egipt over 45,5 punktu 2,10 bet365 ✅
Idąc dalej, w meczu Kuby z Rosjanami również uważam, że nie będzie pogromu. Opcje są dwie, w moim odczuciu oczywiście ;-)
over 178,5 punktu 1,85 bet365 ✅
lub poczekać na live i wówczas zagrać być może korzystniejszy kurs, załóżmy po pierwszym wygranym przez Rosjan secie.
Iran gra bardzo podobnie jak Polacy, tzn. sprawia sporo pozytywnych niespodzianek, ale jak dotąd tylko wczoraj zakończył mecz w 3 setach. Wszystkie pozostałe spotkania to był ciągły over, tie-breaki, emocje do końca. Sądzę, że dwa razy tak samo jak wczoraj nie będzie, a Chińczycy, którzy wcale dzisiaj nie zagrali aż tak źle (w 1 secie bodaj tylko 1 zepsuta zagrywka i gdyby nie błędy w ataku, to mogliby spokojnie od Japończykow seta wyciągnąć), tym razem powalczą. Moj typ na ten mecz:
over 174,5 punktu 1,85 bet365 ⛔
Powodzenia! ????
 
N 3

navson

Użytkownik
Pinnacle
Rosja(-1.5)-Kuba 1 1.595

Rosja to Rosja i tu potrzebna jest zmobilizowana Brazylia by ich ograć ???? Przeczuwam nawet 3:0 w setach, ale w gemach może być wyrównany bój. Daje tutaj margines błędu po wyrównanym secie wygraną Kubańczyków typu 30:28. Kuba grała dzisiaj 5 setów z Brazylią, Rosja jedynie 3 sety z Argentyną. Może mieć jakieś znaczenie, tym bardziej że to już końcówka. Rosja generalnie gra mało setów i to powinno wychodzić im na zdrowie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Argentyńczycy jak na razie rozczarowują. Mieli grać piękną i przede wszystkim skuteczną siatkówkę. Wygrali do tej pory jednak tylko 3 spotkania. Po meczu z Brazylią Trener Weber wspominał coś o problemach Facundo Conte z kolanem, ale w dzisiejszym spotkaniu z Rosjanami wystąpił. Argentyńczycy bazują przede wszystkim na swojej pierwszej akcji. Jeżeli przyjmą niedokładnie to ciężko jest im wyprowadzić skuteczny atak. Mają zawodników, którzy idealnie pasują do szybkiej, kombinacyjnej gry, a niekoniecznie dobrze radzą sobie w ataku z wysokiej piłki. Poza tym na pozycji atakującego nie mają zawodnika, do którego można posłać najważniejsze piłki w końcówce seta czy też meczu.

Włosi po porażce z Kubańczykami muszą wygrywać swoje spotkania i to najlepiej za 3 punkty. Cały czas nie podoba mi się rozegranie Dragana Travicy i jest to jednak spory problem. Czegoś nie rozumiem, bo przecież Fei, Mastrangelo czy Birarelli potrafią skutecznie atakować. Cały czas wysoką formę utrzymuje atakujący Michał Łasko. Atutem Włochów jest na pewno bardzo mocna zagrywka, którą często punktują rywali. Większość zawodników z podstawowego składu wykonuje mocną zagrywkę z wyskoku.

Włosi mają ogromny potencjał w ofensywie. Zaytsev, Savani, Łasko, Mastrangelo to zawodnicy, którzy potrafią być bardzo skuteczni w ataku. Liczę, że podopieczni Trenera Berutto &quot;odpalą&quot; zagrywkę i odrzucą od siatki Argentyńczyków, którzy wtedy nie będą mogli wykorzystać swoich atutów. Jest to ważne spotkanie dla Włochów, którzy na pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i według mnie poważnie włączą się jeszcze do rywalizacji o podium w PŚ.

Typy:
Włochy @ 1.35 Unibet ✅
Włochy (-1.5 seta) @ 1.72 Unibet ✅
Włochy (-9.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ✅
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Popieram pomysł bosky&#39;ego na over w 1. secie w meczu Polaków z Egipcjanami, mając jednak zastrzeżenie co do linii punktowej. Nie raz już przekonałem się, że w siatkówce jeden czy dwa małe punkty to duża różnica, dlatego wolałem zagrać bezpieczniejszą wersję na powyżej 43,5 pkt. Polacy poza wpadką z Iranem zagrali same dobre mecze, a już dzisiejszy ze Stanami był niemal perfekcyjny. Niestety naszą drużynę dopada czasami dziwna przypadłość, objawiająca się tym, że dostosowują swój poziom gry do poziomu rywala. Gdy grają z najlepszymi potrafią wznieść się na wyżyny umiejętności. Z kolei przeciwko słabszym zespołom nie idzie już tak łatwo, a szczególnie często zdarza się to w inauguracyjnych partiach. Przegrali przecież pierwsze sety z Chinami, Japonią czy Argentyną, a wymęczyli z Iranem. Dlatego też liczę, że i z Egiptem będzie podobnie. &quot;Faraonowie&quot; to obok Chińczyków najsłabsza ekipa na tym turnieju, a mimo to tylko przeciwko Rosjanom i Irańczykom nie udało im się zdobyć co najmniej 19 &quot;oczek&quot; w pierwszych setach. Nie będę się rozpływać nad grą Egiptu, bo nie ma nad czym. Jedyne pozytywne wrażenie sprawiają atakujący Ahmed Salah i rozgrywający Abdalla. Największym problemem tego zespołu jest masa popełnianych błędów własnych i jeśli tego nie poprawią, to nic tu nie ugrają. Mam jednak nadzieję, że chociaż w 1. secie nie narobią ich na tyle dużo, by skończył się jakimś pogromem. Uważam, że lepiej pograć taki over aniżeli jakieś -1,5 seta po żenującym kursie. Na tym turnieju sypnęło już wieloma niespodziankami, więc lepiej zaryzykować coś takiego.
Polska v Egipt [1. set - całkowita liczba punktów] - Powyżej 43,5 punktów # 1,85 GameBookers ✅ (46 pkt)
Drugim zagranym przeze mnie typem jest over 160,5 pkt w spotkaniu Serbów z Brazylijczykami. Właściwie ten typ (albo +2,5 seta) lepiej było by zagrać tuż przed meczem, mając pewność, że siatkarze z Bałkanów wyjdą 1 szóstką, ale, że jutro nie będę miał rano czasu, to postanowiłem zaryzykować. Teoretycznie Serbowie nie grają już o nic, bo nie mają szans na Top3, ale jak koledzy słusznie zauważyli, powinno im zależeć, by jak najwięcej drużyn z Europy zajęło premiowane miejsca. Gdyby się udało to Polakom, Rosjanom i Włochom, to wtedy Serbowie mieli by zdecydowanie łatwiejszą drogę do awansu na kolejnym turnieju. Dlatego logiczne wydaje się całkowite odpuszczenie pojedynków z Rosją i Italią, by skupić się na odbieraniu punktów głównym rywalom tych drużyn. Jednym z nich jest Brazylia, która dodatkowo nie jest w najwyższej formie, o czym pisałem już przed meczem z Kubą. Canarinhos odczuwają już trochę trudy tego turnieju, a szczególnie mam tu na myśli najbardziej eksploatowaną parę przyjmujących Giba-Murilo. Choć Serbia nie jest w takiej formie jak podczas ME, to jednak nadal stać ich na urywanie setów przeciwnikom. Z Kanarkami będą walczyć nie tylko o prestiż, ale i pośrednio o ułatwienie sobie drogi do Londynu. Liczę tu także na słynny Serbski charakter, który nie pozwala im poddawać się w najważniejszych momentach. Ajde Srbija!
Serbia v Brazylia - Powyżej 160,5 punktów # 1,95 GameBookers ✅ (189 pkt)
Brawo Serbia! Kapitalny mecz!
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Kuba - Rosja
Kuba rozkręca się z każdym meczem. Ostatnie wygrane 3-1 z Serbią, 3-1 z Włochami i dzisiejsza z Brazylią 3-2 robią wrażenie. Szczególnie dziś pokazali, że mają bardzo wyrównany zespół, przygotowany na trudy turnieju oraz o dziwo są mocni psychicznie, pokazując to chociażby w tb. Zdobycze punktowe rozkłądają się na caly zespół, pokazując, że mają mało słabych punktów. Henry Bell (11), Wilfredo Leon (16), Fernando Hernandez (22), Isbel Mesa (11), Yassel Perdomo (6). Szczerze mówiąc bardzo podoba mi się gra reprezentacji Kuby, ich atletyzm i umiejętności wzbudziły mój podziw. Wydaje mi się, że TYLKO poprzez złą aklimatyzację w pierwszych meczach Kuba nie będzie w top3.

Reprezentacja Rosji narazie nie musiała się za bardzo wytężać. Mecze z Egiptem, Chinami, słabą Argentyna i Serbią nie pokazały prawdziwej siły reprezentacji Rosji. tak naprawdę jedyny wartościowy sprawdzian do tej pory to mecz z Brazylią, przegrany z kretesem 3-0. Uwazam, że kurs 1.20 jest nieadekwatny do meczu, jeśli Kuba będzie grała jak dziś to stawiam na niespodziankę. Rosja ma fajny skład i stać ich na wszystko, mam nadzieje, że jutro będą mieć gorszy dzień i powiekszą strate do reprezentacji Polski.
Moje typy:
Kuba - Rosja over 178,5 punktu 1.85 bet365 ✅
Kuba + 1,5 seta 2.60 ⛔
Jak ktoś znajdzie +2,5 seta w jakimś buku niech da znać ????
Chiny - Iran
Reprezentacja Iranu gra falami, raz potrafi wygrać z Polską, czy łatwo pokonać Egipt a czasem dostać straszne lanie jak z Kubą czy USA gdzie w 2 setach ugrali 14,15 punktów. Oglądałem ich mecze i przyznam, że Julio Velasco świetnie ich przygotował, a Bazargarde w kolejnym meczu jest czołowym graczem meczu. Chiny natomiast słabiutko. Jedyny sukces z Brazylią, gdzie urwali punkt. Do tej pory 21 straconych setów i tylko 3 zdobyte. Natomiast biorąc pod uwagę dzisiejszą grę z Japonią oraz niestabilność graczy Iranu myślę, że stać ich na zdobycie jednego seta.
Mój typ:
Iran - Chiny (+2,5 seta) 1.50 bet365 ✅
Brazylia ma problemy na tym turnieju. Nie demoluje jak kiedyś, ma problemy ze średniakami jak Chiny, a dzisiejsza porażka z Kubą stawia Brazylię w średniej sytuacji. Serbia od 2 meczów bodajże, gra rezerwami i nie zapowiada się, by Milijkovic chociażby za często wchodził na boisko. Dziś Włosi przespali 3 seta ale myslę, że Brazylia będzie jutro spięta jak nigdy. Dlatego
Mój typ:
Brazylia - Serbia 3:0 1.90 bet365 ⛔
Ponadto mecz Włochy - Argentyna. Włochy nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Przy wygranych Polski, Brazylii i może Rosji, Włochy straciłyby szanse na top3. Koledzy powyżej dobrze już opisali ten mecz. Dlatego myślę, że dobrymi typami będą:
Włochy(-1,5 seta) - Argentyna 1.70 bet365 ✅
Włochy - Argentyna 1.35 ✅
Nie spodziewałem się, że Serbowie akurat zepną się na Brazylie i wystawią 1 skład ????
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
zgadzam się z niccolo7 over 160,5 bardzo realny do pokrycia. Brazylia lubi tracić punkty, a i czasem i sety o czym już się przekonaliśmy na tym turnieju. Serbowie już po turnieju, ale jak wiemy, powinno im zależeć na tym by promować i pomagać drużynom ze Starego Kontynentu.
Typ: Serbia - Brazylia (Poniżej/powyżej: 160.5) - over ✅
Kurs: 1.85



Włosi można powiedzieć, że pod ścianą, wiedzą dobrze, że muszą wygrać ten mecz. Myślę, że nawet w 4 setowym pojedynku linia nie do przejścia. Włosi jak najbardziej Win, ale pobieram kurs wyższy na under.

Argentyna - Włochy (Poniżej/powyżej: 185.5)
- under ⛔
Kurs: 1.85



Rosja jeszcze w tym turnieju nie grała 5 setowego spotkania, a Kubańczycy po wygranej z Brazylią powinni uwierzyć w siebie i powalczyć. Rosjanie może i faworyci, ale nie przewiduję tutaj łatwej przeprawy.

Kuba - Russia
(Poniżej/powyżej: 185.5) - over ⛔
Kurs: 1.85
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
zna ktoś jakieś źródła w których podawana jest wyjściowa szóstka już zgłoszona do gry w protokole meczowym? chodzi oczywiście o Serbów w jakim zestawieniu dziś wyjdą żeby było wiadomo na chwile przed rozpoczęciem bo od tego zależy kierunek moich typow;p
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Na dzisiejszy dzien Japonia - USA USA 1,35
Mysle, ze wlasna hala nie pomoze zbytnio grze Japonii. Mistrzowie olimpijscy powinni wygrac 3-0 badz 3-1. Inny wynik moze byc juz nie mala sensacja w USA. Jezeli chca awansowac nie moga juz tracic pkt.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Na dzisiejszy dzien Japonia - USA USA 1,35

Mysle, ze wlasna hala nie pomoze zbytnio grze Japonii. Mistrzowie olimpijscy powinni wygrac 3-0 badz 3-1. Inny wynik moze byc juz nie mala sensacja w USA. Jezeli chca awansowac nie moga juz tracic pkt.
Przecież Usa nie jest w stanie awansować. Usa bez formy i już bez motywacji, a Japończyki na pewno będą walczyć i ja tu grałbym na gospodarzy po bardzo przyjemnym kursie
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Na dzisiejszy dzien Japonia - USA USA 1,35
Mysle, ze wlasna hala nie pomoze zbytnio grze Japonii. Mistrzowie olimpijscy powinni wygrac 3-0 badz 3-1. Inny wynik moze byc juz nie mala sensacja w USA. Jezeli chca awansowac nie moga juz tracic pkt.
USA awansować? oczywiście, może i chcą ale raczej to nierealne..
1. Polska 22pkt
2. Rosja 21 pkt
3. Włosi 17 pkt
4. Brazylia 16pkt (po wygranej z Seribia za trzy mogą już mieć 19pkt)
i póki co:
7. USA 9pkt co w przypadku wygranej daje im dopiero maksymalnie 12pkt...jesli Brazylia wygra za 3pkt to USA do miejsca dającego awans na igrzyska będzie miało az 7pkt straty...awans już więc nie możliwy..

a Japonia jest w stanie awansowac? wez sie zastanow co Ty piszesz .........
nie napisał ze Japonia walczy o awans... Japonczycy walcza w kazdym meczu jesli ogladasz PŚ..są waleczni i przed własną publicznościa nie odpuszczaja..grają na tyle ile umieja, a to pozwoli by USA dziś łatwo nie mialo
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
a Japonia jest w stanie awansowac? wez sie zastanow co Ty piszesz .........
Doskonale wiem co pisze, japońce to walczaki i na pewno wyjdą z nastawieniem by ten mecz wygrać. I mimo że umiejętności i centymetrów im brakuje to nadrabiają to charakterem i grą w obronie. Dużo też zależy od podejścia Usa do tego meczu. W każdym razie wole po 2,7 zagrać na samurajów, a nawet świta mi spróbować dw3:0. Jakby amerykańce stracili pierwszego to niewykluczone że całkiem spasują
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Doskonale wiem co pisze, japońce to walczaki i na pewno wyjdą z nastawieniem by ten mecz wygrać. I mimo że umiejętności i centymetrów im brakuje to nadrabiają to charakterem i grą w obronie. Dużo też zależy od podejścia Usa do tego meczu. W każdym razie wole po 2,7 zagrać na samurajów, a nawet świta mi spróbować dw3:0. Jakby amerykańce stracili pierwszego to niewykluczone że całkiem spasują
???? juz w kilku meczach mieli pokazac jacy to nie sa waleczni na swoim terenie i cos im nie wychodzi. Nie zmieniam zdania USA wygrywa z ewentualna mozliwoscia straty jednego seta.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Trzeba dodać, że dla Japonii z oczywistych względów mecze z USA są porównywalne rangą do naszych z Rosją. Nie spodziewam się 3 setów ani w jedną, ani w drugą stronę. Aczkolwiek wygrana Japonii bardzo realna. Póki co pobieram over 45,5 w 1 secie ???? ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom