>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w siatkówce mężczyzn - Japonia 2011

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Robson tu chodzi o sam fakt frajerskiej przegranej.
Ograliśmy już typowych średniaków którzy mogli nam urwać punkty czyli Kuba, Serbia, Argentyna. Pozostali nam tylko przeciwnicy Ci z dolnej półki i tej najwyższej (Brazylia, Rosja, Włochy).
Dziś daliśmy dupy po całości z Iranem. Mogliśmy zachować tą bezpieczną pozycję i przewagę punktową nad potęgami siatkarskimi. Sam fakt, że Iran przegrał set do 8, a później roztrwoniliśmy przewagę bardzo boli.
Z Brazylią która co turniej &quot;jest podstarzała, wypalona, słabsza niż zwykle&quot; przegramy gładko. Oni pewnie &quot;bez formy&quot; zajmą znowu 1 miejsce.
Z Włochami czy Rosją po dzisiejszym występku możemy spokojnie przegrać.
Prawdopodobnie moim zdaniem zajmiemy 4-5 miejsce okazując się największymi frajerami. Kluczowym meczem będzie ten z USA. Jak go przegramy raczej możemy zapomnieć o Londynie.
Nie oszukujmy się, dziś utrudniliśmy sobie drogę do olimpiady i to bardzo.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Bartman w ataku to jest tragedia. Tak, tragedia i nikt mnie nie przekona do innego zdania. Zresztą, nawet Żygadło nie ma do niego zaufania grając większość piłek na lewe skrzydło. A Iran to zwyczajnie przeczytał.
W drugim secie mieliśmy w górze meczową, to niestety nie została skończona i skończyło się jak się skończyło. Chyba poczuliśmy się zbyt pewnie po rozjechaniu słabej Kuby i jeszcze słabszej Serbii. Teraz to się chyba wszystko będzie weryfikowało. Dopóki Wlazły nie wróci, to na arenie międzynarodowej nie mamy czego szukać.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Ograliśmy już typowych średniaków którzy mogli nam urwać punkty czyli Kuba, Serbia, Argentyna. Pozostali nam tylko przeciwnicy Ci z dolnej półki i tej najwyższej (Brazylia, Rosja, Włochy).
Coś bierzesz? ????
Aaa zapomniałem, kompletnie nie znasz się na siatce i piszesz głupoty bo można ????
Serbia aktualny ME (co prawda trochę fartem ale mimo to) + Kuba aktualny viceMŚ (bez Leala i Simona), Argentyna (w F8 pokazali świetną siatkę) są &quot;średniakami&quot; ????
Apro po co osiągnęła Italia że jest w gronie Rosji i Brazyli?
Nic nie osiągnęli. (no viceME sory ???? )
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Jutro kolejne ciekawe mecze:..

VS
Argentyna - Iran​

O 3:00 naszego czasu na parkiet w Osace wyjdą ekipy Iranu i Argentyny. Na tle naszej reprezentacji oba zespoły wypadły inaczej. Argentyna przegrała 3:1 a Iran po rozkojarzeniu naszych chłopców i świetnej grze w obronie, wygrał 3:2 z Polakami. Jednak jutro drużynę trenera Julio Velasco czeka kolejne trudne wyzwanie.
Iran stał się czarnym koniem tej imprezy na swoim koncie zgromadził już 7 punktów i zajmują 6 miejsce przed USA, Kubą czy Serbią.Pokonując Japonię 3:1 i Serbię 3:2 wydawało się że oprócz Egiptu i Chin nikogo już nie będą w stanie pokonać... Rzeczywistość pokazała co innego. To jak Irańczycy reagują po każdym swoim punkcie nawet przy stanie 24-7 budzi do nich szacunek. Ale jak każdy wie są to ludzie którzy do każdego meczu podchodzą z wielką wiarą w sukces i nigdy nie odpuszczają. Na konferencji po dzisiejszym meczu kapitan Iranu Nadi powiedział że chcą wywalczyć kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie... No chyba troszkę przesadził z takimi planami na ten turniej. Liderem ekipy Iranu jest nie wątpliwie atakujący Bazargarde który dziś atakował na skuteczności ponad 45% co jest niezłym wynikiem. Argentyńczycy którzy młodziutkim składem dziś w nocy pokonali Kubę dość pewnie 3:1 z bardzo dobrym serwisem i atakiem, jutro na pewno liczą na pełną pulę bo wiedzą że awans na IO jeszcze jest realny. I jutro tak powinno być, pokonanie Serbów którzy grają bardzo słabo na tym turnieju i Japończyków z którymi mecze żądzą się innymi prawami to nie są wielkie sukcesy. Wygrana z Polakami to nic innego jak błędy Anastasiego słabsza dyspozycja środka niż we wcześniejszych meczach i zła gra Bartmana.
Jutro nie widzę punktów dla Iranu na pewno będą naładowani po dzisiejszym meczu i seta są w stanie przy rozluźnieniu jeszcze niedoświadczonych Argentyńczykach wygrać ale 3:1 to chyba najmniejszy wymiar kary. O grze Argentyny nie ma co pisać bo już wszyscy wiedzą jak oni grają, dodam tylko że coraz lepiej Quiroga gra na przyjęciu w tym turnieju (dziś 62%) i to skutkuje że De Cecco z piłką robi co chce, a jak to się zazwyczaj kończy każdy wie...
Propozycje:
▶Argentyna 1.20⛔
▶Argentyna -1.5 1.60⛔
▶Over 160.5 1.40✅
▶Iran +2.5 1.35✅
▶DW 3:1 2.75⛔


VS

USA - Włochy
Takiego kursu na czystą wygraną Włochów nigdy się nie spodziewałem... Włosi którzy pokonali jak się okazuję dalej świetnie grających Brazylijczyków po 4 meczach zdobyli 8 punktów a biorąc pod uwagę fakt że mecze z Rosją i Brazylią już za nimi, droga na IO stoi otworem. Kolejnym krokiem do tego jest ogranie słabych Amerykanów. Jednym z nie wielu dobrze się prezentujących USA graczy jest Cleyton Stanley który dziś dołożył kolejne 4 asy i przy 62% skuteczności w ataku poprowadził do zwycięstwa nad Egiptem który coraz lepiej radzi sobie na arenie między narodowej.
USA nie najlepiej zaczęło ten Puchar Świata, znaczące porażki z Rosją i Brazylią w słabiutkim stylu pokazały że USA już mocarstwem w siatkówce nie jest.. Wygrana z Chinami czy Egiptem nikogo nie dziwi ale i w tych meczach wielkiej przewagi punktowej wyprowadzić sobie nie mogli. Problem w ekipie USA leży w rozgrywającym którego mają bardzo słabego a o drugim lepiej nie wspominać. Wspomniany już Stanley od początku turnieju jest w każdym meczu najlepszym graczem a jak wiadomo im turniej trwa dłużej brakuje sił dlatego miło dla Amerykanów by było gdyby np. Priddy albo Lee odciążyli troszkę atakującego ekipy USA. Jutro zagrają z Włochami którzy, są moimi faworytami do awansu razem z Brazylią i Rosją. Włosi którzy po średnim meczu z Rosją 1:3 i fantastycznym z Brazylią 3:2 dołożyli wygrane z Egiptem i Chińczykami których dziś Włosi po prostu zmiażdżyli. Dziś Włoski trener bardzo rotował składem min. odpoczywali dziś Łasko czy też Travica których trener wyraźnie oszczędza na jutrzejszy ważny mecz. Włosi są na fali wznoszącej po meczu z Brazylią, wiedzą że najgorsze już za nimi i teraz pokonanie USA czy Argentyny może zapewnić im awans na IO.
Jutrzejszym mecz powinien być jednostronny w stronę Włochów. Mają oni lepsze przyjęcie, o wiele lepsze rozegranie a zatrzymaniem Stanleya też ma się kto w bloku zająć. Do tego dołożyć przeciętną grę reszty ekipy USA i kto jutra wygra jest jasne.
Propozycje:
▶Włochy 1.45✅
▶Włochy -1.5 1.85✅
▶Under 185.5 1.75⛔

Wieczorem analizy innych ciekawszych spotkań i typów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Japan - Poland 1:3 ⛔
Typ: 1
Kurs: 4.00


Oglądałem dzisiaj cały mecz Japończyków. Oni to dopiero mają charyzmę. Nie wiem czy nasza reprezentacja pokona ich jutro. Gdyby nie Ivan Milijkowić to Serbia dzisiaj przegrałaby. Ze stanu 2:0 Japonia podniosła się na 2:2, aby potem nieznacznie przegrać. Mecz był wspaniały, a komentator Polsatu Sport powiedział, że zaryzykuje powiedzieć że to najciekawszy jak dotąd mecz całego turnieju. Gospodarze mają wspaniałych kibiców, którzy oklaskują każdą ich udaną akcję. Stworzyli na trybunach prawdziwe piekło dla Serbów. To co wyprawiali dzisiaj w obronie Japończycy to najwyższa światowa klasa. Wyjmowali piłki które powinny być punktowe dla Serbów. Kilka razy siatkarze Japonii niemal skakali po trybunach aby wygarnąć piłkę. To naprawdę robi wrażenie. Kurs na win polski 1.22, to jest śmiech.. Ja dzisiaj zagrałem na Serbie po 1.38 i miałem mega stres do ostatniego punktu.. Wydaje mi się że warto postawić na Japonię po 4,00 i liczyć na małą niespodziankę. Skoro nasi przegrali z Iranem to czemu nie mamy ulegnąć Japonii. Trener Tatsuya Ueta umiejętnie dobierał zawodników do przebiegu spotkania przez co niemal przez całe spotkanie każdy gracz był w pełni sił. Yoneyama Yuta, Ishijima Yusuke i Yamamoto Takahiro sprawiali największe zamieszanie i w tej chwili ta trójca decyduje o sile Japończyków. Jedyne co może nas cieszyć, to fakt iż Japonia będzie trochę zmęczona spotkaniem z Serbią. Ale nasi też ostatnie poty w meczu z Iranem stracili.
W ramach humoru proponuję zobaczyć pewien demotywator :grin:
http://demotywatory.pl/727805/Japonia-vs-Polska
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Siatkówka to może nie moja najmocniejsza strona ale oglądam mecze i kilka spotkań zagrałem z niezłym skutkiem.
Tak więc zadziwia mnie kurs na jutrzejszy mecz USA - Włochy. Przede wszystkim Włochy -1,5 @1.85 jest interesujące. Dzisiaj niby USA pokonało zadecydowanie Egipt, no ale ciężko było się było spodziewać tutaj innego wyniku. Włosi za to rozjechali jeszcze słabsze Chiny. Dzisiejszego meczu USA nie oglądałem ale widziałem ich mecz z Rosją. Nie za bardzo im tak się gra układała w pierwszych 2 setach. Siła może i była jednak brakowało pomysłu. W 3 secie już niby postraszyli Rosjan jednak ci wrzucili 3 bieg w końcówce i jednak wygrali mecz 3:0.
Oglądałem cały dzisiejszy mecz Włochów z Chińczykami, może mecz z tak słabym przeciwnikiem nie powinien być wykładnikiem, jednak włosi robią na mnie dobre wrażenie. Drużyna ma w sobie dużo spokoju. Dysponują piekielną zagrywką, w ataku wbijają gwoździe a blok też niczego sobie.
Dość ważne jest przed jutrzejszym meczem co jest z Mastrangelo, dzisiaj nie zagrała komentatorzy nie wiedzieli czy to przez jakiś uraz czy po prostu odpoczynek.

Jeszcze na jutro Brazylia 3:0 wydaje się pewniakiem. Jeśli tylko podejdą do tego meczu tak poważnie jak dzisiaj włosi to może jakiś under130pkt.

A co do Bartmana w roli atakującego. Niby zdobywa sporo punktów jednak na pozycji atakującego nie zrobi kariery. Moim zdaniem jak przyjdzie mecz z takimi dajmy na to Włochami i po ich piekielnych serwisach będzie trzeba atakować z wysokiej piłki sytuacyjnej to Bartman zostanie zmieniony do 2 przerwy technicznej. Nie jest to zawodnik na którym nasi rozgrywający mogą oprzeć grę. W słabym okresie gry drużyny rozgrywający zazwyczaj śle 3 na 4 piłki do swojego atakującego a Bartmanowi nie można powierzyć tej funkcji. Dobrze że Nowakowski gra na wysokim procencie wiec to on dostaję masę piłek w ataku.


Dubel: Włosi + Brazylia under135,5 ako 2.03 wygląda bardzo dobrze.
Wszystkie kursy Betsafe
 
L 18

ligamistrzow

Użytkownik
Moim zdaniem gdyby nie niezrozumiale decyzje Anastasiego to byloby szybkie 3-0 no ale zachcailo mu sie wpuszczac zygadle ktory rozgrywal jak rozgrywal praktycznie wszystko bylo na podwojnym bloku. Do tego nie wiadomo po co wpusil Ruciaka ktory poza dwoma oddanymi punktami dla iranu niczego innego nie zrobil. Anastasi sam sobie jest winny tej porazki
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Tym meczem przegraliśmy awans na IO, bo tych punktów na pewno zabraknie, a jeszcze mamy na rozkładzie Rosję, Włochy i Brazylię, więc minimum dwie porażki spokojnie można dopisać, wystarczy że jesteśmy trochę odrzuceni od siatki i już jest spory problem, w sumie wychodzą stare grzechy, czyli słaby atak.
Niestety, ale może się okazać, że masz racje. Po pierwszych trzech meczach &#39;&#39;z punktowym maxem&#39;&#39;, gdzie na rozkładzie mamy Kube, Serbie i Argentyne, nie mamy prawa zmarnować tak wypracowanej zaliczki z takimi drużynami jak Iran ,Japonia, Chiny czy Egipt.
Nie ma się co łudzić, że urwiemy ptk Brazylii, Włochom czy Rosji, bo jeśli ugramy w tych 3ech meczach 3 sety to i tak będzie nieźle.
Wiem, że nie można z góry nikogo skreślać, tym bardziej, że to nawet nie jest polowa turnieju ale realnie patrząc nasze szanse na awans mocno spadły ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Japonia - Polska
Typ : Japonia +2,5 seta @ 1,602 Pinnacle ✅1:3
Japonię dzisiaj oglądałem przeciwko Serbom. Grali świetny mecz trzeba przyznać. Co ciekawe to aż 21pkt zdobyli blokiem! Mnóstwo także wybloków i świetna gra w obronie, czyli po prostu Japonia jaka jest Nam dobrze znana. Co prawda dwa pierwsze sety mieli w plecy, ale doprowadzili do tie breaka dzięki dobrym wejściu Yuty Yoneyamy i Yamamoto. Jeżeli tak by grali z takim zaangażowaniem jutro przeciwko Polsce to seta spokojnie wygrają, a że będą grać zaangażowani to raczej nie podlega dyskusji. W końcu napędzają ich dobre obrony i dobre akcje. A, że Japonia może sprawić kłopot przekonali się już Argentyńczycy chociażby i dzisiaj Serbia, która jednak nie jest co prawda tą Serbią bo jakaś rozsypana ta ekipa jest. Nie tworzą w ogóle zespołu, ale to inny temat...
Nasi dzisiaj pzregrali wygrany mecz.. Jutro pewnie się zepną i to wygrają już, ale tego jednego seta mniemam, że stracić stracą. Niby powinniśmy dominować w ataku, ale dzisiaj podobnie zapewne myśleli Serbowie, a co chwila czapa albo wyblok i skuteczna obrona czyli to co dzisiaj skutecznie przeciw Nam pokazali Irańczycy. Mogą być kłopoty więc dla Polaków. Mój typ to 3:1 dla Naszych, ale DW nie gram ;)
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS
Kuba - Serbia

Zacznę od tego że dla mnie ten mecz to chyba no bet. Może tu być 3:0 dla jednych i drugich a także TB i piękne wyrównane spotkanie. I ja skłaniam się ku temu drugiemu. Obie ekipy jak na razie średnio radzą sobie w tym Pucharze Świata.Serbowie z 4 punktami zajmują 9 miejsce a Kubańczycy 8 z 6pkt na koncie.
Mistrzowie Europy do tej pory na koncie mają porażki z Argentyną 0:3 Polską 1:3 i Iranem 2:3. Dziś udało im się wygrać z Japonią 3:2.Serbowie w tym turnieju uciułali te 3pkt chyba tylko dzięki Ivanowi Milijkoviciowi który, mimo już starszego wieku prezentuje się całkiem nieźle. W dzisiejszym meczu kto oglądał pewnie zauważył ile razy wyrzucał piłkę po autach i ile razy Japończycy go blokowali a to się zdarza rzadko. Ale mimo to 26 punktów Serba robi wrażenie i skuteczność 47% przy bardzo dobrym bloku Japończyków. Kolejnym dobrym punktem Serbów jest środek przez który na kontrach prawie zawsze idzie piłka. 67% Stankovicia i 53% Podrascanina w całym turnieju mówi za siebie. Jednak Serbowie mają lekkie problemy z przyjęciem i czasami z rozegraniem mimo to Petkovic często potrafi zaskoczyć swoich rywali świetnym rozegraniem. Dzisiejszy mecz pokazał o słabej formie Serbów z 2:0 doprowadzić z Japonią do 2:2 zdarza się rzadko a jednak Serbowie przez cały mecz grali przeciętnie mimo świetnych obron min. Ivana. Ogólnie Serbowie wiedzą że szans już niestety na awans chyba nie mają i nawet mówią to w wywiadach ale też zapowiadają walkę do końca o każdy punkt do czego zobowiązuje ich tytuł mistrza Europy.
Do tej pory ekipa &quot;trenera z plecaczkiem&quot; zalicza słaby występ porażki z Polską 0:3 i Argentyną 1:3 pokazują jak w słabej formie są Kubańczycy. Wygrane z Japonią i Iranem po 3:0 dawały im nadzieje na rozkręcenie się w turnieju ale na ziemie sprowadzili ich Argentyńczycy. Kubańczycy to drużyna z wielkimi tradycjami, wielkimi gwiazdami ale niestety tylko swojego podwórka. Przez ustrój polityczny panujący na Kubie wielu zawodników nie może się wybić i rozwijać, brakuje im też ogrania z tymi najlepszymi a taką okazję mieliby w Europie. A taki Leon czy Hernandez na pewno miejsce w dobrym klubie z Europy znaleźli by miejsce. Więc kolejny turniej bez kilku świetnych graczy którym nie pasuje ich ojczyzna i przez &quot;bunt&quot; nie mogą opuszczać swojej wyspy. Ale ta drużyna która jest w Japonii również ma dobrych zawodników. Dwóch zawodników w czołowej dziesiątce atakujących mówi samo za siebie, wszyscy krytykują Hernandeza ale ten turniej mu wychodzi 55% w ataku jest drugim wynikiem na tym turnieju. Bardzo słabym punktem jest Hierrezuelo który rozgrywa bardzo słaby turniej w statystykach jest najgorszym podstawowym rozgrywającym. Jednak gdy przyjęcie ekipy Kuby zwykle w meczu jest na poziomie 35% albo najwyżej 40% to trzeba przyznać że rozgrywający nie ma z czego rozegrać piłki.
Czeka nas chyba bardzo wyrównany mecz. Pewnie będzie jakiś grubszy over bo wątpię aby któraś z tych ekip odpuściła bo grają o honor i pewnie o jakieś pieniądze za zajęcie wyższych miejsc. Kubańczycy w dalszym ciągu nie są w stanie wyeliminować złego przyjęcia. Pocieszeniem jest to że Serbowie nie mają bardzo trudnej zagrywki i tylko kilku z nich potrafi mocniej uderzyć. Kiedy Leon poprawi przyjęcie nawet do poziomu 45% to gra Kuby będzie o wiele lepsza bo atakować ma kto. Dziś przez złe przyjęcie aż 14 razy Argentyńczycy ich blokowali. Serbowie też dostali dziś bardzo dużo bloków i na pewno przyjęcie ich mocną stroną też nie jest. Bardzo podobne drużyny i jeśli miałbym typować tutaj kto wygra to chyba Kubańczycy. Serbowie na tym turnieju są bardzo słabi jak na mistrzów Europy..
Propozycje:
▶Over 185,5 1.85⛔
▶Over 205.5 2.70⛔
▶Tie-break 2.65⛔
▶Kuba 1.70✅


VS

Niestety w 4 dniu Pucharu Świata marsz na IO naszych rodaków został brutalnie przerwany. Po porażce z mistrzem Azji Iranem 2:3 Polacy jednak nadal są na drugiej pozycji. Ale gdyby wygrali za 3pkt byliby liderem... Ale tak nie jest i kolejne mecze przed naszymi graczami. Jutro po raz pierwszy i ostatni zagrają w III meczu dnia a tylko dlatego że zagrają z gospodarzem turnieju Japonią. Japonią która w 4 meczach doznała 4 porażek ale 2pkt zdołali wywalczyć doprowadzając dwa razy do TB .
Zacznę od Polaków. Gdy zobaczyłem że Zbysiu Bartman miał 46% w ataku myślałem że Japońce to liczą jakoś po swojemu ale na to wychodzi że mają rację. 19/41 tyle piłek skończył nasz atakujący. Ale to co on robił w bardzo ważnych momentach jak był ciągle blokowany i jak wyrzucał piłki po autach już nikt nie ujął w statystykach ???? . Do tego dodać trzeba 3 zepsute zagrywki i gdyby Polska wygrała Zbyszek byłby MVP czy co oni tam przyznają. W naszej drużynie nie ma lidera który poprowadzi grę taki jak dziś Giba w Brazylii czy Ivan w Serbii. O tym że na pozycji atakującego nie mamy dobrego gracza wiedzieliśmy od dawna. Nawet Kuba Jarosz wpuszczony na dwie piłki dwie tylko przebił na drugą stronę.. To jest pozycja na której możemy przegrać awans jak już nie przegraliśmy. W meczu z Iranem pomysł Anastasiego z Żygadłem nie wypalił i to bardzo. Mało środka średnie wystawy. III set pokazał kto potrafi rozgrywać. O ile w pierwszych 3 meczach ciężar brał środek o tyle dziś było go za mało i ze średnią skutecznością. Dla potwierdzenia w 5 setach dziś środek zdobył 12 pkt. Z Kubą (3sety) 14 z Serbią i Argentyną(po4sety) po 13pkt. Też jakoś dzisiaj nie widoczny był Winiarski którego zauważałem tylko przy zmianach. Kurek robił co mógł, Bartman psuł i tak o to przegraliśmy 2 punkty... Jutro chyba mecz o wszystko moim zdaniem. Ewentualna porażka na dobre zamknie nam drogę na IO.
Gospodarze mimo iż zdobyli tylko 2 pkt w 4 meczach i wszystkie przegrali. Po dzisiejszym meczu zyskali w głowach z 10punktów. To jak grał Nagano w obronie i jak atakował Yamamoto czy Yoneyama to był bardzo wysoki światowy poziom. Rotacje składem przez cały mecz, radość po każdym punkcie spowodowały że powinni ten mecz wygrać. Przecież dwa pierwsze sety to bardzo równa walka prawie do końca ale słabsze końcówki w wykonaniu Azjatów dawało wygraną Serbom. Szczególnie atak Japonii mnie zdziwił. Shimizu czy emeryt Yamamura potrafili w ciężkich momentach pociągnąć grę i dać Japonii punkcik z tego meczu. Ale kibice jak i sami siatkarze czekają na pierwsze zwycięstwo. Gdzieś czytałem że na nas mobilizują się od kilku dni.. Jakbyśmy byli jakąś Brazylią .. Ale jutro pewnie nie odpuszczą i będą walczyć do końca tak jak dziś. Walkę pokazali też z Argentyną 2:3 i na pewno na lepsze ekipy na papierze będą mieli pełną motywację.
Jutro chyba mecz kluczowy strata punktów oznacza moim zdaniem koniec szans na miejsce w 1-3 . To że Japończycy się nie załamią po dzisiejszym meczu jest rzeczą wiadomą bo oni chyba nigdy się nie załamują. Blok jaki dziś postawili Serbom aż 21razy! Pokazuje nam że Zbysiu jutro kilka czap spokojnie dostanie. Po luziku w meczu z Iranem Anastasi powinien ogarnąć siebie i zawodników bo jego zmiany też są fatalne. Kto jest moim faworytem ? Polska do wygrania meczu ale czy za 3pkt nie wiem. Seta nasi powinni stracić i kurs na to jest bardzo miły. Ale nasi chłopcy też potrafią się zmotywować i wysoko wygrać...
Propozycje:
▶Japonia +2.5 1.55✅
▶Japonia +10.5 1.85⛔
▶1 set over 45.5 1.85✅
▶Over 160.5 1.55✅
▶Under 135.5 1.45
▶1 set under 42.5 1.85
Ale na jutro Hit moim zdaniem jest dubel Argentyna 1.20 + Włochy 1.45 = 1.74
Kurs na Włochy już spada więc grać!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Moim zdaniem gdyby nie niezrozumiale decyzje Anastasiego to byloby szybkie 3-0 no ale zachcailo mu sie wpuszczac zygadle ktory rozgrywal jak rozgrywal praktycznie wszystko bylo na podwojnym bloku. Do tego nie wiadomo po co wpusil Ruciaka ktory poza dwoma oddanymi punktami dla iranu niczego innego nie zrobil. Anastasi sam sobie jest winny tej porazki
Coś w tym jest.
Jednak z Zagumnym w pewnym momencie graliśmy tylko na Kurka, który zaczął zawodzić. Zero grania krótkiej, zero gry środkiem, współpraca Zagumny - Nowakowski dzisiaj na beznadziejnym poziomie. Według mnie to jest powód naszej porażki. Co do Ruciaka się zgadzam.
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Brazylia : Chiny - Brazylia (-2.5) seta
Kurs 1.25
Brazylia po porażce 2:3 z Włochami wzięła się za siebie i wygrała pewnie 3:0 z Rosją i obecnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli mając przewagę nad drugą Polską przewagą jednego przegranego seta mniej. Sądzę, że w jutrzejszym meczu również wygrają pewnie 3:0 z młodym Chińskim zespołem który przegrał 3:0 z Włochami, Chinczycy budują skład od zera, ich średnia wieku to 22 lata i nabierają dopiero doświadczenia przed olimpiadą w 2016 roku. Brazylia w zasadzie najtrudniejsze mecze ma za sobą ale nie mogą tracić setów z tak przeciętnym zespołem jakim są Chiny dlatego sądzę, że Brazylia wygra pewnie 3 sety nie dadząc dojść do 20 punktów Chińczykom.​
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Japonia:polska

Wszyscy wiem co oznacza dla nas kolejna porażka gramy praktycznie z nożem na gardle,dzisiaj Polacy zagrali bez wiary w zwyciestwo mam wrażenie że bez zaangażowania i chęci podjęcia walki z Iranczykami ,po tym wygranym trzecim secie tak jak by z nich zeszło powietrze i myśleli że mecz sam sie wygra jednak brutalnie zostali sprowadzeni na ziemie praktycznie to oni przegrali mecz a nie Iran wygrał.Jutro ważny mecz dla Polaków,jesli będą swoje akcje konczyć za pierwszym razem to mecz powinni wygrać jednak nie łudzmy sie nie bedzie to wynik za trzy punkty.




Japonia +2.5,Kurs:1,55
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Polacy dzisiaj troszkę pokpili sprawę i chyba nie byli maksymalnie skoncentrowani. Stracili 2 punkty z Iranem i może to mieć spore znaczenie w końcowej fazie turnieju. Pisałem już kilka razy o tym, że z Bartmanem na pozycji atakującego wiele nie zdziałamy. Oczywiście zdarzają mu się dobre mecze na ataku, ale według mnie to jest zawodnik, który po prostu słabo atakuje z prawego skrzydła. Brakuje u niego spokoju, opanowania. Często bije po prostu przed siebie. Podejrzewam, że Trener Anastasi wróci do ustawienia z Pawłem Zagumnym i Michałem Kubiakiem. Kubiak i Winiarski potrafią wykorzystywać ręce rywali i może to być w jutrzejszym spotkaniu naprawdę przydatny element.

Japończycy słyną przede wszystkim z tego, że nigdy nie pękają. Widząc ich kolejne spotkanie wydaje mi się, że porażka z Iranem mogła być spowodowana lekceważeniem tego zespołu. Podopieczni Trenera Uety pokazywali się w ostatnich spotkaniach z bardzo dobrej strony. Trochę ich nie doceniałem, ale w siatkówkę grać potrafią. Nie mają nadzwyczajnych warunków fizycznych, ale wszystko nadrabiają determinością, dynamiką i dobrą grą w obronie. Pisałem, że bardzo dużo zależy od Shimizu, ale z meczu na mecz widać, że na wynik pracuje tam cały zespół. W meczu z Serbami świetnie funkcjonował blok i znakomite zmiany dali Yamamoto i Yoneyama

Faworytami będą oczywiście Polacy, ale muszą być naprawdę maksymalnie skoncentrowani od początku do końca spotkania. Japończycy na pewno nie odpuszczą i według mnie spokojnie mogą tutaj ugrać seta.

Typ:
Japonia (+2.5 seta) @ 1.55 Betsafe ✅
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Iran - Argentyna
Typ: over 185.5 ✅ ~ 204
Kurs: 2.30

Obie ekipy są w gronie drużyn, które rozegrały najwięcej setów po 4 kolejkach PŚ. Iran rozegrał tych setów 17, a Argentyna 16. Obie ekipy trochę trochę niedocenianie. O drużynie Iranu można by powiedzieć, że na tej imprezie na prawdę zaskakuje. Bo tak jest faktycznie. Azjaci grają bez kompleksów, podobnie jak młodzi Argentyńczycy. Argentyńczycy wydają się być dużą mocniejszą ekipą, nie wierzyłem, że dadzą radę Kubie wczoraj - a jednak!!. Dzisiaj myślę, że oni również (podobnie jak Nasi) zlekceważą trochę Iran, co pozwoli trochę na bardziej wyrównaną grę. Kurs naprawdę zachęcający i przy odrobinie szczęścia nawet do pokrycia po 4 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Polska-Chiny
Tutaj nie ma nad czym się zastanawiać tylko grać na naszych. Chińczycy to zdecydowanie najsłabszy zespół turnieju i nie sądzę żeby w jakimś elemencie siatkarskiego rzemiosła zaskoczyli, przewyższyli Polaków. Kurs na ekipę Anastasiego nie zachęca bo wynosi 1,05, więc zdecydowanie gram na dokładny wynik, który według mnie będzie brzmieć 3:zero ???? Nasi ograli zdecydowanie lepszych Japończyków, więc tutaj jak dla mnie będą szybkie trzy sety. Oczywiście ktoś powie, że Brazylia straciła z nimi 2 sety, ale Canarinhos na tym turnieju świetne mecze przeplatają z bardzo przeciętnymi, a Chińczyków po prostu zlekceważyli.
TYP: Dokładny wynik POLSKA-CHINY 3:0 Kurs:1,55
 
K 5

killkoss

Użytkownik
A jak wytłumaczysz wygraną Polaków do 8 w secie i porazka w całym meczu?
Popieram teze ze jak przyjdzie walczyc Z Rosją ,Włochami czy Brazylia to sie pogubimy a jesli chodzi o Chinczyków czy ich zlekcewazyli czy nie i czy weszli rezerwowi to umiejętnosci mają nieporównywalnie większe więc nie mozna tego faktu pominąć.Dla mnie stawianie -2,5 po 1.55 z Chinami jest nie adekwatne do ryzyka tymbardziej ze zmeczenie sie powoli kumuluje i wystarczy chwila nie uwagi i mozna w któryms secie ich nie dogonic
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS
USA - Iran​

No to zaczynamy VI kolejkę w Pucharze Świata. Na początek mecz z wielkimi podtekstami politycznymi i nie tylko. O 3:00 zagrają ze sobą reprezentacje USA i Iranu. Faworytem nie wątpliwie jest USA i ten mecz powinni wygrać ale czy bez straty seta albo dużych punktów?

USA zajmuje 8 miejsce z dorobkiem tylko 6 punktów zdobytych na Chinach i Egipcie. Trzy pozostałe mecze to porażki z Brazylią, Rosją i Włochami. Amerykanie jak już kilkakrotnie pisałem to nie ta Ameryka co kiedyś i tylko dwóch trzech graczy gra na swoim poziomie i stara się brać ciężar gry na siebie. Głównym problem był brak wsparcia w ataku dla Stanleya bardzo słabe przyjęcie a co za tym idzie rozegranie. Trener Alan Knipe we wczorajszym meczu z Włochami wystawił do pierwszej szóstki znanego nam z JSW Briana Thorntona zamiast Kevina Hansena. I to przyniosło troszkę lepszą grę i walkę na całego z Włochami. Pierwszy set to walka do stanu 41-39 i ten set zaważył chyba na losach meczu. Bardzo przyzwoite przyjęcie całej drużyny na poziomie 43% i w końcu pomoc w ataku dla Stanleya w osobach Andersona i Priddiego. Każdy z nich atak na poziomie około 50% a cała drużyna 53% co w porównaniu we wcześniejszych meczach jest bardzo dużym wzrostem. Niestety dla USA Stanley zaserwował tylko jednego asa i na siatce lepsi byli Włosi i to były przyczyny nieznacznej porażki. Oni chyba mają świadomość że na awans mają bardzo małe szanse. Ale takie wypadki jak Brazylii z Chinami mogą się zdarzać i Amerykanie ostatecznie mogą skończyć w czołówce.

Iran to rewelacja rozgrywek 5 miejsce z 9pkt tyle samo co Kuba i Argentyna ale bilans 4-1 pozwala im wyprzedzić te zespoły. Pokonanie Polski i Argentyny było chyba największym dotychczasowym sukcesem Irańczyków. Mecz z USA będzie dla nich czymś wielkim, wiemy jakie są relacje pomiędzy tymi i jak są one napięte. Przywiązanie do narodu i Allaha nie raz na konferencjach podkreślali mistrzowie Azji. Mecze z Polakami i Argentyńczykami były bardzo podobne. Słabszy dzień rozgrywającego, brak lidera w ataku i słabe przyjęcie powodowały to że Iran doprowadzał do TB i tam wygrywał już bardzo znacząco. Do tego wszystkiego w meczu z Argentyną doszła miażdżąca przewaga w bloku 22-12 i wygrana Iranu stała się faktem. Jednak Iran ma słabsze momenty gry i często popełniają głupie pogłębiające się błędy, jest to jeszcze mało doświadczona drużyna która, chyba tylko dzięki trenerowi nie popadła w samozachwyt.

Jutro typuje wygraną USA i to max 3:1. Jeśli Knipe znowu wystawi taką szóstkę jak w meczu z Włochami nie powinni mieć problemów z wygraniem tego spotkania. A Amerykanie też swój honor mają i wątpię aby im mniej zależało na pokonaniu konkurencyjnego kraju nie tylko pod względem sportowym. Ważnym elementem będzie serwis Amerykanów i przyjęcie Iranu. Jeśli Stanley wróci na właściwy tor zostania najlepszym serwującym turnieju to kilka asów bardzo słabo przyjmującym Irańczykom zaserwować. Iran w ostatnim meczu 27% przyjęcia z nami 38% to pokazuje jak słabo przyjmuje Iran. Jeśli Amerykanie potrafili Włochów bardzo często poruszyć zagrywką to Irańczyków tym bardziej. Nie mówię że będzie gładkie 3:0 ale Amerykanie chyba wiedzą że stać ich na pierwszą piątkę i widać że ich gra z meczu na mecz jest coraz lepsza.

Propozycje:

▶USA 1.40✅
▶USA -1.5 1.80✅
▶Under 185.5 1.70 ✅








VS




Drugim meczem będzie bardzo ciekawy pojedynek w nawiązaniu do tegorocznych Mistrzostw Europy. Mecze między tymi ekipami zawsze były bardzo ciekawe i tym razem będzie tak samo jeśli dorzuci się jeszcze do tego chęć zemsty Rosjan za ostatnie ME, emocje gwarantowane.

4 miejsce na ME Rosjan było wielkim zaskoczeniem. W półfinale zostali oni pokonani przez Serbów w TB 3:2 gdzie do ostatniej piłki nie było wiadomo kto wygra. Jak się skończyło wiemy i nie ma co do tego wracać. Ale chyba ekipa Alekny ma w głowie ten mecz, teraz w Pucharze Świata znowu oni są faworytem ale Serbowie są znacznie słabsi niż na ME. Rosjanie dzięki stracie punktów przez Brazylijczyków zajmują drugie miejsce w tabeli z 12 punktami. Na koncie mają wygraną z USA czy Włochami ale również lanie od wspomnianej Brazylii 0:3. To właśnie po tej porażce przyszła kolejna niespodzianka bo tak trzeba nazwać wygraną tylko 3:1 z Egiptem. Moim zdaniem ktoś tu chyba miał zarobić na tym bo oni wielkich zmian nie było w zespole Rosyjskim ani Egipt nie grał świetnie, no cóż nie ważne... W całym meczu kilku rezerwowych dostało swoją szanse i ogólnie w IV secie Rosjanie przypieczętowali wygraną. Ogólnie cała gra Rosjan opiera się na Maximie który prezentuje się bardzo przyzwoicie na tym Pucharze Świata ale tak można powiedzieć o całej drużynie. Mecz z Brazylią to chyba stłumienie możliwości Rosjan przez Brazylijczyków, wielka walka i motywacja która przyćmiła gwiazdy Rosyjskiej siatkówki.

Serbowie to nie ta sama drużyna co na ME. Sam Ivan Milijkovic który też nie gra jakoś świetnie, nie da rady zdobywać cennych punktów. Porażki z Iranem, Polską, Kubą i Argentyną świadczą o bardzo słabej grze Serbów. Mimo tego oni ze swoim bałkańskim charakterem nigdy nie odpuszczają i tak było w ostatnim meczu z Kubą gdzie pierwszego seta wygrali po bardzo dobrej żywej grze. Niestety im dalej w mecz tym gorzej im szło 67% Leona w ataku słabe przyjęcie i mało bloków musiało poskutkować na korzyść Kubańczyków, którzy też mają wyraźny kryzys. Starcie z Kubą tak naprawdę pokazało gdzie są Serbowie. Miejsce 9 moim zdaniem już jest zarezerwowane dla nich bo mecze z Włochami, Brazylią czy Rosją powinny kończyć się szybko 0:3.

Po porażce z Brazylią 0:3 przyszedł średni mecz z Egiptem wygrany 3:1 . Teraz mecz z Serbami powinien znowu wzbudzić u Rosjan chęć walki bo awansu pewnego to oni nie mają i do końca będą się ważyły ich losy. Wynik inny niż 3:0 lub ewentualnie 3:1 dla Rosji nie wchodzi w grę. To będzie niewątpliwie rewanż za ME i ekipa Alekny może nie mieć litości a przy takiej formie całej drużyny Serbskiej, Rosjanie przy niewielkim wkładzie muszą sobie poradzić z Mistrzami Europy.

Propozycje:

▶Rosja 1.20✅
▶Rosja -1.5 1.45✅
▶Under 185.5 1.55 ✅






VS



Pewnie ktoś lepiej rozłoży ten mecz więc tylko mój komentarz.

Pojedynki między tymi krajami od zawsze budziły wielkie emocje i to nie ważne w jakiej dyscyplinie. Kursy na to spotkanie bardzo mnie zadziwiły. Kto wygra to jest chyba przesądzone jednak 3:0 to by było zbyt łatwo. W tabeli na III miejscu są Brazylijczycy z 12pkt a dopiero na 7 Argentyńczycy ale z 9pkt. Więc różnica jest bardzo mała i na awans na IO jeszcze wiele ekip ma szanse. Ekipa Brazylii w ostatnim meczu zadziwiła świat tracąc punkt w meczu z Chinami. Mimo iż Rezende rotował składem to Brazylia mając taką dobrą kadrę powinna ten mecz wygrać spokojnie 3:0. Ale zlekceważenie przeciwnika często kończy się właśnie tak jak wczoraj. Jutro jednak o tym nie będzie mowy. Mimo to Brazylia gra w kratkę wysokie zwycięstwa nad USA czy Rosją są przeplatane porażką z Włochami lub właśnie TB z Chinami. Moim zdaniem jutro będzie to bardzo wyrównany mecz nie tylko że są to &quot;derby&quot; Ameryki Południowej ale i też dlatego że Argentyńczycy również prezentują się bardzo dobrze, też miewają słabsze mecze i o tym każdy wie. Ale geniusz De Cecco często objawia się w decydujących momentach i to przynosi punkty dla Argentyny. Mowy o odpuszczaniu nie będzie mowy i na pewno Argentyńczycy zrobią wszystko aby zdobyć minimum punkt w tym meczu. Wiele zależało będzie od przyjęcia które często szwankuje u Argentyńczyków. Ale to jak źle przyjmują Argentyńczycy mogą nadrobić blokiem który mają bardzo solidny ale też nie zawsze.


Ostatni ich pojedynek na Mistrzostwach Ameryki Płd. zakończył się zwycięstwem 3:1 Brazylii ale trzeba zaznaczyć że Argentyna grała tam bardzo młodymi i słabszymi zawodnikami. Z pewnością będzie to mecz tego dnia w Japonii.

Propozycje:

▶Argentyna +2.5 1.65⛔
▶Argentyna +1.5 2.70⛔
▶Over 160.5 1.60⛔
▶Over 185.5 2.50⛔







Pozostałe 3 mecze wieczorem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Argentyna nie ma żadnych szans w meczu z Brazylią , jeden set to maks co są wstanie ugrać. Jeśli Brazylia gra na 100% swoich możliwości to obecnie powalczyć mogą z nią jedynie fenomenalnie grający na tym turnieju Włosi i Rosjanie którzy ostatnio nie mieli jednak swojego dnia. Brazylia podrażniona stratą punktów z Chinami nie pozostawi Argentynie żadnych złudzeń , Brazylijczycy nie mogą sobie już pozwolić na stratę punktów bo może ich to kosztować utrate awansu do IO , dlatego jutro zagrają na maksa i pewnie wygrają. Argentyna ma oczywiście swoje atuty , ale co tu dużo mówić , porażki z takimi drużynami jak Iran czy męki z Japonią pokazują że ta drużyna mimo że ma ogromny potencjał to nie jest jeszcze gotowa do gry z takimi rywalami jak Brazylią , oni mogą szukać swojej szansy z Rosjanami bo ci prezentują styl który może im pasować , mogą ich zabić szybką grą i obijaniem bloków , ale z Brazylią której są słabszą wersją nie mają większych szans.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS
Japonia-Egipt​


Tradycyjnie o 10:20 swój mecz rozegrają Japończycy. Przy pełnej hali w meczu z Egiptem już chyba nie ma szans na porażkę, szczególnie jak widzi się coraz lepszą grę Japończyków w ostatnim czasie.
Gospodarze tego Pucharu Świata zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli zaraz przed Chińczykami. Zdołali zebrać 2 pkt przegrywając dwa razy w TB z Serbią i Argentyną. Oprócz tego zanotowali porażki z Iranem, Polską i Kubą. O sile ekipy Japonii świadczy przede wszystkim najlepszy libero turnieju Nagano który niekiedy wybrania piłki których chyba nikt by nie podbił. Ważnym elementem jest także to że trener Japończyków po do dyspozycji zawsze bardzo ciekawą i szeroką kadrę i praktycznie w każdym meczu ktoś inny jest gwiazdą. Blok jak i atak są na przyzwoitym poziomie i często dzięki temu pierwszemu elementowi Japończycy wygrywają sety. Słabszym elementem jest przyjęcie i serwis który tylko czasami potrafi zaskoczyć rywali. Jednak ekipa Japonii gra bardzo fajną dla oka siatkówkę i chyba większość lubi ich oglądać w akcji jak na pozór mali Azjaci potrafią niemiłosiernie wbijać gwoździe bardzo wysokim rywalom.
Egipcjanie swoją grę opierają na atakującym Abdelahu który jest najlepszym atakującym turnieju jeśli chodzi o skuteczność bo ma ją na poziomie 57%. Ale trener Egipcjan w meczu z Rosją po dwóch przegranych setach i tylko 5pkt na 11 szans w ataku Ahmeda zdjął go i na boisko wysłał młodszych mniej doświadczonych. Jak Rosja sobie z nimi poradziła to był mały &quot;wstyd&quot; ale i takie przestoje w grze Rosji się zdarzały. Ale oprócz Ahmeda który także posiada bardzo dobrą zagrywkę (6asów), niestety nie ma nikogo na podobnym poziomie jak on. Bardzo średnie przyjęcie i rozegranie i słabiutki blok. Chyba tylko Chińczycy mają słabsi. A jak słaby blok wykorzystują Japończycy to chyba wszyscy wiedzą. Wielkim dniem dla Egiptu było urwanie seta Rosji, poza tym same wysokie porażki i wygrana z Chinami. 3pkt jakie Egipcjanie zdobyli do tej pory w meczu z Chinami to chyba jedyne jakie uda im się tutaj zdobyć, może z Serbami.. Dla nich wygrana z Chinami była wielkim osiągnięciem i nie mogli aż uwierzyć po meczu z Chinami że udało im się ich pokonać. To pokazuje na jakim poziomie w rozdartym afrykańskim kraju jest siatkówka. Azjaci prezentują się o niebo lepiej i powinni to udowodnić jutro.
Faworyt jest jeden Japonia. Do tej pory bez wygranej na własnym turnieju i na pewno tego tak nie zostawią. Pełne trybuny, ciągle świetna atmosfera w drużynie plus naprawdę niezły atak i blok o obronie nie wspominając, na pewno są to argumenty silniejsze od tych które mogą wystawić Egipcjanie bo tam jest chyba tylko jeden: atakujący Ahmed Abdelhay. Liczę na pierwszą wygraną gospodarzy i to za 3pkt.
Propozycje:
▶Japonia 1.60
▶Japonia -1.5 2.10
▶Japan -4.5 1.85
▶Under 185.5 1.80

O pozostałych meczach nie mam niestety czasu nic napisać podam tylko suche typy.

Włochy - Kuba
▶Kuba +2.5 1.40✅
▶Over 160.5 1.40
▶Over 185.5 2.20

Polska - Chiny
▶Polska -2.5 1.70⛔
▶Under 160.5 1.70⛔
▶ 1 set Under 44.5 1.85✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom