>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Świata w siatkówce mężczyzn - Japonia 2011

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Brazylia-1,5(1,75)+Włochy-1,5(1,25) ako~2,18 (fortuna)

Zaskoczył mnie dość wysoki kurs na brazylie(1,45) by chyba przyzwyczailiśmy się do tego że na kanarków przeciwko innym zespołom czołówki światowej kursy wynosiły max1,2-1,3, wyjątkiem są tu chyba tylko rosjanie. Owszem brazylia na tym turniej prezentuje się przeciętnie ale jest to drużyna z którą nie umiemy grać, i nie ważne gdzie gramy i w jakiej formie są brazylijczycy to przeważnie dostajemy duże baciory. Gram brazylie z handi setowym bo wygrana za 2pkt nic im nie daje. Oczywiście życze naszym jak najlepiej i chciałbym aby jutro ugrali te 2 brakujące seciki, ale wiem że będzie bardzo ciężko. Do tego dorzucam włochów z handi, bo bez względu na wynik meczu brazylii z polską to i tak ich awans jest realny. Muszą wygra swoje ostatnie mecze za 3pkt, a najlepiej 3:0. Choć wiadomo że japończyków lekceważyć nie można, bo mimo że umiejętnośći im brakuje to jednak serce do gry mają co pokazali dziś w meczu z rosją.
Jedno jest pewne że jak ten dubel nie wejdzie to będzie oznaczało awans polaków a więc i przegranej kasy nie będzie aż tak żal.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Brazylia-1,5(1,75)+Włochy-1,5(1,25) ako~2,18 (fortuna)
Zaskoczył mnie dość wysoki kurs na brazylie(1,45) by chyba przyzwyczailiśmy się do tego że na kanarków przeciwko innym zespołom czołówki światowej kursy wynosiły max1,2-1,3, wyjątkiem są tu chyba tylko rosjanie. Owszem brazylia na tym turniej prezentuje się przeciętnie ale jest to drużyna z którą nie umiemy grać, i nie ważne gdzie gramy i w jakiej formie są brazylijczycy to przeważnie dostajemy duże baciory. Gram brazylie z handi setowym bo wygrana za 2pkt nic im nie daje. Oczywiście życze naszym jak najlepiej i chciałbym aby jutro ugrali te 2 brakujące seciki, ale wiem że będzie bardzo ciężko. Do tego dorzucam włochów z handi, bo bez względu na wynik meczu brazylii z polską to i tak ich awans jest realny. Muszą wygra swoje ostatnie mecze za 3pkt, a najlepiej 3:0. Choć wiadomo że japończyków lekceważyć nie można.
Ważna wiadomośc:
Na spotkania z Polską oraz Japonią - w pełni zdrowy będzie już Dante Amaral - przyjmujący reprezentacji Brazylii.
Link: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-12-01-dante-wraca-do-reprezentacji-na-najwazniejsze-mecze-ps
Myślę, że w pełni zdrowy czy też jeszcze z lekkimi dolegliwościami Dante, jeżeli tylko pojawi się na boisku - da z siebie 100% - także będzie trzeba się spodziewac z jego strony wielkiego zagrożenia. Warto też zwrócic uwagę na to, że Brazylia grała szybki mecz z Iranem wcześniej od długiej batalii Polaków z Włochami. - Także Canarinhos mniej wysiłku włożyli w spotkanie z Iranem oraz mięli więcej czasu na regeneracje/odnowę.​
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Przy równej liczbie setów liczy się ratio punktowe.
nie, jak nie wiesz to nie wprowadzaj kogos w błąd, liczy sie najpierw:
1. liczba pkt
2. liczba zwyciestw
3. ratio setowe
4. ratio pkt
5 bezposredni mecz
wyczytalem na siatkowka org;
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
juz jutro przed ostatnia kolejka atu tak cicho....
albo wszyscy sa dalej w szoku naszego COME BACK i wygranej albo wszyscy graja na BRA i nie chca sie patriotycznie do tego przyznac....
ja jak wiecie mam gruuuuubo pograne win w PS ROS ale dzis tez sobie mocniej zagralem choc jest to zaledwie 10% stawki jaka postawilem na ROSJE (bo jak pisalem dla mnie ROS po 1,65 to byla lokata...choc wiem ze czegos takiego nie ma - ale z drugiej strony 4 takie lokaty pogralem w tm roku i 4 weszly wiec mozna tak to nazwac...)
ja proponuje grac BRA + ITA -1,5 = ok 1,75 AKO
bardzo ciekawe AKO ITA musi jak wiemy choc dzis tez musieli i wygrali 2 sety ale oni sie poczuli po 2 secie za pewnie i chyba juz mysleli o kolejnym meczu - nastepnie wkradla sie nerwowosc, i zabraklo walki i przegrali... ale mysle ze po dzisiejszym dobrym meczu z Ros jutro bedzie ten slabszy dzien i skonczy sie 0-3...
taki kurs na BRA pewnie kazdy sie dziwi bo top zadkosc...ale nie ma sie czemu dziwic...POL pokazali klase i na pewno powalcza tylko czy dadza rade i ugraja 2 sety ?
ja nawet uwazam ze jak ugraja te 2 sety to w ew. TB juz sie rozluznia bo beda pewni awansu...ale nie o tym mysle - uwazam ze nie wygraja tego meczu bo jest to koniec turnieju a dzis zagrali ciezki mecz i wszystko zalezec bedzie od naszych rezerwowych ktorzy maja wiecej sily i moga wiecej zdzialac jak RUCIAK...tylko mysle ze nie wystarczy to na zmotywowana BRA ktora po 2 dniach przerwy - pierwszy raz w tym turnieju - naladowa akumulatory i rozjechala IRA nie meczac sie zbytnio - uwazam ze sa tak zmotywowani ze wygraja ten mecz BRA a my no wlasnie ciagle bedziemy mieli w glowach jak nie dzis to mamy szanse jeszcze jutro - i obawiam sie ze to nie bedzie dobre myslenie ale na pewno przejdzie zawodnikom przez mysl...
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
A ja przyznam, że ani złotówki na jutro nie postawiłem, ale szanse jednak rozkładam POL - BRA na 40-60 %. Polacy zmęczeni, ale mogą już te dwa dni dograć na adrenalinie ???? Może powalczą z tymi Brazylijczykami... Liczę na dwa sety ugrane, a może jednak zwycięstwo wreszcie z Brazylią. Pozdrawiam ????
 
F 24

faulik

Użytkownik
Kuba-USA 1 1,85 :p

poprawcie mnie jak sie myle :p Kuba ma jeszcze teoretyczne szanse na awans :p Gdyby nie udalo jej sie awansowac do IO w Japonii czeka ja turniej kontyntalny gdzie najmocniejszym rywalem jest USA :p Reasumuja USA moze oddac mecz Kubanczykom i liczyc na ich awans wtedy kowboje maja bardzo latwa droge do IO ???? to co napisalem na pewno budzi kontrowersje ale moze taki scenariusz byc :p
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Kuba-USA 1 1,85 :p

poprawcie mnie jak sie myle :p Kuba ma jeszcze teoretyczne szanse na awans :p Gdyby nie udalo jej sie awansowac do IO w Japonii czeka ja turniej kontyntalny gdzie najmocniejszym rywalem jest USA :p Reasumuja USA moze oddac mecz Kubanczykom i liczyc na ich awans wtedy kowboje maja bardzo latwa droge do IO ???? to co napisalem na pewno budzi kontrowersje ale moze taki scenariusz byc :p
taki scenariusz może się zdarzyć i masz rację że Kuba ma teoretyczne szanse na awans (tylko teoretyczne). Według mnie Kuba jutro wygra lecz motywacja była by większa gdyby planowo wygrali spotkanie z Chinami za 3 punkty, tak zdobyli tylko 2 i zmniejszyli sobie jakiekolwiek większe szanse.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
a ja uważam, że Kuba wygra. Bo nawet z iluzorycznymi szansami będzie nacisk od strony polityków :p. Jak nie wygrają pójdą do truskawek jak Leal i Simon ???? . Żarty żartami, ale to siatkówka i nawet z iluzorycznymi szansami Kuba będzie gryźć parkiet żeby wygrać za 3.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
tak wiem może i jestem leniem itp :razz:

ale krótka piłka.

kto musi jutro wygrać ?
Najogólniej rzecz ujmując: Polsce wystarczy jeden punkt do awansu na IO (czyli wystarczy, że wygrają przynajmniej dwa sety z Brazylią). Natomiast Brazylijczycy oraz Włosi - te reprezenatcje powinny wygrać jak najwyżej (najlepiej dla nich oczywiście 3:0 ) bo na koniec może zadecywać ratio setowe.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
tak wiem może i jestem leniem itp :razz:

ale krótka piłka.

kto musi jutro wygrać ?
Brazylia musi wygrać za 3pkt jeśli chce olimpiade, Polska musi ugrać 2sety jeśli chce jutro olimpiade zaklepać. Włosi muszą wygrać za 3pkt a najlepiej 3:0. No i Rosja jak wygra za 3pkt to przybliży się do wygrania WC. Reszta meczów mniej istotna, ja sobie spróbowałem niespodzianki i wygranej Chińczyków z Serbami, kurs 4,75
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Mimo, że Serbowie nie zagrali przeciwko Egipcjanom w rezerwowym składzie, to jednak udało się Afrykanom urwać seta. Jutro przeciwnikiem Ivana i spółki będą Chińczycy, którzy w końcówce turnieju wyraźnie się rozkręcili, a mimo to ich szanse nadal są nisko oceniane przez bukmacherów. Wydawać by się mogło, że po kontuzji Ping Chena nie będzie miał kto punktować dla reprezentacji Państwa Środka, ale jak się okazało znalazł się godny zastępca. Yuan Zhi początek miał nieudany, bo w tamtym meczu z Polską zdobył tylko jeden punkt, ale z każdym następnym pojedynkiem grał coraz lepiej, będąc zwykle najlepiej punktującym w swojej ekipie, wydatnie przyczyniając się do rozgromienia Iranu czy urwania dwóch setów Kubańczykom. Widać, że Chińczykom chce się grać w tej imprezie i trudno się dziwić, bo to młody zespół i dla nich ważny jest każdy mecz. Choć nie mają szans na awans, to jednak doświadczenie zebrane w tych meczach może zaprocentować w przyszłości. Odmienna sytuacja jest w serbskim obozie, gdzie chyba wszyscy marzą o jak najszybszym powrocie do Europy. Zdziwiłem się, że mimo grania o nic, trener Kolaković postanowił dalej męczyć Milijkovica, zamiast ogrywać Atanasijevica. Wygrana ze słabiutkim Egiptem nie była jakaś przekonywująca, więc uznałem, że +12,5 pkt na Chińczyków będzie dobrym rozwiązaniem. Azjaci wpędzili w kłopoty samych Brazylijczyków, zdemolowali rewelacyjnych wcześniej Irańczyków, a dzisiaj byli także bliscy wygranej z Kubą i nie sądzę, by mieli teraz polec z kretesem w walce z Serbami.
Serbia v Chiny - Chiny +12,5 punkta # 1,85 GameBookers ⛔ (99-75)
Miałem z dala trzymać się od meczu Polaków, ale jako, że nie lubię denerwować się przy kursach 1,3-1,4, to postanowiłem zaryzykować +1,5 seta na naszych. Oczywiście mam świadomość głęboko zakorzenionego kompleksu Brazylijczyków, ale gra Polaków naprawdę robi na mnie duże wrażenie. Dzisiaj po raz kolejny wstali z kolan i wyszarpali dwa punkty Włochom, z którymi przecież też nie umieliśmy ostatnio wygrywać. Bez cienia wątpliwości mogę napisać, że żadna inna reprezentacja nie ma tak wyrównanej i szerokiej kadry jaką dysponuje tu Anastasi. Tym razem asem z rękawa okazał się Ruciak, o którym chyba wszyscy już zapomnieli, że w ogóle jest w kadrze na tym turnieju, a gość wchodzi i odmienia losy meczu. Świetne mecze gra Nowakowski, który nie tylko jest ostoją w bloku, ale też bardzo dobrze prezentuje się w ataku i na zagrywce. Jeśli chodzi o Brazylijczyków, to poza kapitalnym spotkaniem z Rosją nic wielkiego nie pokazali. Niemal skompromitowali się z Chinami, a słabo grający wcześniej Serbowie udowodnili, że wystarczy się tylko dobrze zmobilizować, by pokonać dawnych mistrzów. Niestety, ale Bruno to nie błyskotliwy Ricardo, a Vissotto czy Wallace to nie ta sama liga co dawniej Andre. Nawet Giba i Murilo nie błyszczą tak jak kiedyś i chyba teraz mamy najlepszy moment, by nareszcie wygrać w ważnym meczu z Canarinhos. Nam do szczęścia brakuje jednego punkcika, a wynik 3-2 dla kanarków ucieszy tak naprawdę obie drużyny, bo siatkarzom z Ameryki Południowej pozwoli też ciągle wyprzedzać Italię.
Typ teoretycznie najbardziej ryzykowany, ale na nic lepszego nie wpadłem. Mimo znakomitych wyników na tej imprezie, spora część kibiców nadal pewnie sądzi, że większa w tym zasługa słabiej grających rywali Polaków. Ja tak nie uważam, bo nasi gracze już kilka razy dali próbkę swoich nieprzeciętnych umiejętności.
Polska v Brazylia - Polska +1,5 seta # 2,05 GameBookers ✅ (2-3)
Brawo Polacy!!!
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Dla mnie jutrzejszy ( juz dzisiejszy ) mecz Polakow z Brazylijczykami to raczej no bet. Jestem przekonany, że jak Brazylia by słabo nie grała a nasi niewiadomo jak rewelacyjnie to spotkanie z druzyna z Ameryki moze byc kompletnie inne niz wskazywalyby na to wyniki z meczow poprzednich na tym turnieju. Siatkowka to 80 % psychiki, a ta bedzie teraz niesamowicie wazna. Zawodnicy maja swiadojmosc, z kim graja i moim zdaniem jesli nie wyjda na zupelnym luzie i z pewnoscia siebie, to druzyna Brazylii zagra taka siatkowke, ktora bedzie nie do zatrzymania. Obawiam sie, ze jesli nie bedziemy w stanie opanowac nerwow i zapomniec o tym, kto stoi po drugiej stronie siatki to Dante i spolka rozbujają sie na tyle, ze nic z tym nie zdolamy zrobic. Nie bez powodu nie wygralismy z nimi juz tyle lat ( procz meczow towarzyskich ). Mysle ze latwiejn by sie znacznie z nimi gralo, gdybysmy awans mieli juz zapewniony, a tak, to moim zdaiem loteria. Jesli nie bedziemy ciagle myslec kto skacze po drugiej stronie i zagramy jak z USA to mamy duza szanse, jesli cos pojdzie nie tak, to obawiam sie nawet ze moze sie skonczyc bardzo szybkim 3:0. Pozdrawiam i nastawiam budzik na 6:55 ????
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Najogólniej rzecz ujmując: Polsce wystarczy jeden punkt do awansu na IO (czyli wystarczy, że wygrają przynajmniej dwa sety z Brazylią). Natomiast Brazylijczycy oraz Włosi - te reprezenatcje powinny wygrać jak najwyżej (najlepiej dla nich oczywiście 3:0 ) bo na koniec może zadecywać ratio setowe.
Polsce wystrczy urwać seta Brazylii i Rosji a jezeli włosi nie wygraja 2 mecze po 3-0 to Polska ma 3 miejsce
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótko, bo już późna pora.

Argentyna - Egipt​


Argentyna po raz kolejny nie była w stanie wygrać z zespołem, który liczy się na wielkich imprezach. Jutro grają z Egiptem, który jest po prostu przeciętnym zespołem. Kluczem do zwycięstwa będzie powstrzymanie atakującego Salaha. Jeżeli to się uda to podopieczni Trenera Webera spokojnie zgarną komplet punktów. Kulturą gry i różnymi schematami po prostu przewyższają zawodników z Afryki.

Typ:
Argentyna (-1.5 seta) @ 1.42 Unibet ✅
Under 185.5 pkt @ 1.45 Betsafe ✅




Japończycy są oczywiście zawsze groźnym zespołem, ale z zespołami, które grają siłową siatkówkę radzą sobie kiepsko. Włosi po porażce z Polską muszą przede wszystkim skupić się na własnych spotkaniach i wygrywać je możliwie jak najszybciej. Wszystkie atuty są po stronie Italii. jeżeli podopieczni Trenera Berutto zapomną o ostatniej porażce to nie dadzą gospodarzom żadnych szans.

Typ:
Włochy (-2.5 seta) @ 2.00 Unibet ✅


Kuba - USA


Trener Amerykanów w spotkaniu z Argentyną postawił na parę przyjmujących Anderson - Rooney, która świetnie spisywała się w ataku. W składzie zabrakło Stanleya, który do tej pory był najjaśniejszym punktem zespołu. Kubańczycy dość niespodziewanie męczyli się z Chińczykami.

Oba zespoły prezentują fizyczną, efektowną siatkówkę. W bardzo dobrej dyspozycji są Leon i Hernandez i mam nadzieję, że po raz kolejny pomogą swoim kolegom z reprezentacji zdobyć punkty w Pucharze Świata.

Typ:
Kuba (+1.5 seta) @ 1.40 Betsafe ✅
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja nie polecam grania Argentyny bo ta drużyna ewidentnie ma już dosyć tego turnieju. Wczorajsza porażka 2:3 z USA nie do końca oddaje przebieg tego meczu, kto oglądał wie, że Amerykanie grający w połowie drugim składem byli w przeciągu całego spotkania znacznie lepsi. W pierwszym secie prowadzili od poczatku do samej końcowki a w czwartym chyba troche się zdekoncentrowali. Trzy pozostałe to gładkie wygrane USA grających bez Stanleya i Priddy&#39;ego. Argentyna to być może najbardziej zmęczona ekipa w tej chwili. Quiroga nie istnieje w ostatnich spotkaniach, Pereyra w meczu z USA miał jakieś problemy z plecami a rezerwowi są na poziomie Egipcjan albo tylko troszkę lepsi. Wygląda to w ten sposób, że Quiroga czy inni pare razy nie kończą, schodza na pół seta, odpoczywają pół seta, znowu wchodzą, kończą pare akcji i później znowu to samo. Rezerwowi to zwykli rzemieślnicy, żadnych atutów, ani zasięgu, ani techniki ani siły. Egipcjanie to słaba ekipa, co do tego nie ma wątpliwości ale dzisiaj z pierwszym składem Serbii, który gdyby mierzył się ze zmęczoną Argentyną teraz nie miałby z nią problemu, powalczyli.
Jak dla mnie:
Egipt +13,5 pkt 1.85 Betclic
ewentualnie (ja bardziej lubie grać handicapy na małe pkt)
Egipt +2,5 seta 1.68 Pinnacle
Kontynuuje też gre na Chińczyków, którzy są ewidentnie underrated przez buków po słabym początku turnieju, gdzieś tak od połowy grają naprawdę dobrą siatkówkę. Uzasadniam typ tak samo jak wczorajszy typ na Chiny więc nie będe się rozpisywał, kto chce niech cofnie stronę do tyłu.
Chiny +12,5 pkt 1.85 Betclic
Iran - Rosja under 143,5 1.85 Bet365

Bet365 trochę przesadził z linią, ja bym ustawił na jakieś 138,5 i to tylko dlatego, że Ruscy będą się zapewne oszczędzali jak w meczu z Japonią, gdyby nie to dałbym jeszcze pare pkt niżej. U innych buków linia znacznie niższa np. 140,5 Will Hill, 135,5 Tobet.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Typy: Rosja + Argentyna -1,5 seta + wlochy + Brazylia 2.20 Betsafe ✅✅✅

Rosja gra z Iranem, nie przewiduje niespodzianki, myślę, że jeśli będą skoncentrowani skonczy sie 3-0. Argentyna faluje na tym turnieju i to pokazał mecz z USA, gdzie przegrywali i wygrywali na zmiane. Myślę, że z Egiptem sobie poradzą spokojnie. Włochy wygrają za 3 punkt, z Polską pokazali bardzo fajną siatkówkę, Łasko nie miał swojego dnia ale dziś nie będzie powtórki. I Brazylia myślę, że zepną się na tak ważny mecz, Polacy myślę, że będą musieli rozstrzygać swój awans w meczu z Rosją, aczkolwiek trzymam kciuki za 3-2 Brazylia.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Kto oglądał mecze Brazylii w tym turnieju to wie że to już nie ta drużyna co kiedyś (powrót Dante niewiele zmieni). Mimo że są mocni to spokojnie przez Polaków są do ogrania , mimo że nasi wcale nie grają wielkiej siatkówki ale wyglądają na mocnych i potrafią się sprężyć z czołowymi drużynami.
Uważam że kurs na Polskę jest mocno przeszacowany (3.8 Betfair) a powinien być maksymalnie 2.7 , valuebet którego nie wolno zmarnować ;)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
no to teraz aby rosja nie wygrala PS to Polska musi z nimi wygrac 3-1 lub 3-0 hchyba nie mozliwe choc z ich forma ....dzis jakby mieli wygrac 3-0 to by wygrali....dziwi mnie tylko bo trener przeciez Wloch - ale chyba nie jest patriota bardziej jest zlosliwy bo przeciez BERUTTO zastapil go na stanowisku i teraz mu sie odgryzc chce ....poza tym chyba za ta klotnie zawodnicy na zlosc chca dac BRAZYLI win...nierozumiem tego...
zamiast wygrac ten mecz 3-0, 3-1 aby jutro zagrac mecz o win to oni sie rozluzniaja... nie wierze....albo sie dogadali z BRA ... a tak aby wygrac musz wygraj 3-1 z Rosja..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom